Opinie o Action Print w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Action Print. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Action Print na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Action Print w Ostróda

Natalia Lewko Nowy wpis

Chciałabym tylko napisać że dzięki tym wszystkim opiniom skierowałam się do firmy Action PRINT Producent Reklam i faktycznie. faktycznie ludzie i sama strategia firmy jest świetna, doradztwo, zaangażowanie i Panowie monterzy którzy montowali dziś kaseton przy -7 stopniach na dworze w Olsztynie, pełne zaangażowanie! Jest podwrażeniem że tak super może to wszystko działać. Dziękuje i naprawdę SZCZERZE POLECAM firmę Action Print

Magdalena LEWKO Nowy wpis

Dziękuje! jesteście najlepsi wykonujecie swoją pracę w 100% i te zaangażowanie, doradztwo, wykonanie po prostu dziękuje

Szkoła Języków Piłsudzkiego Nowy wpis

Dziękujemy za wykonanie świetnego kasetonu który nadaje blasku naszej całej ulicy oraz super wykonanie oklein szyb! jesteście najlepsi !

Roboty budowlane WOJZBUD Nowy wpis

Oznakowali mi wszystkie koparki w Olsztynie, dźwigi i nasze busy które stały pod Mrągowem na budowie, też nie był dla nich żaden problem, sami znaleźli hale do wyklejania, jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. POLECAM serdecznie jakość i cena tylko Action Print Reklamy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Action Print, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Elektryk- praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler skarbowy
Służba Cywilna
Laskowski Roman

serdecznie polecam firmę Action Print Producent Reklam w Olsztynie. szybko, solidnie, reklama bardzo ładna, kaseton świetlny w technologii led z czujnikami świetnia sprawa dziękuje bardzo za współprace i polecam wszystkim

Studio Łazienek Olsztyn

Wykonanie 5+, cena 5+, doradztwo i profesjonalizm. dziękujemy za odświeżenie naszej reklamy. Teraz kasetony oświetlają pół Olsztyna, widać z daleka. Polecam bardzo dobre wykonanie.

Zapiekanka olsztyn

Polecam tą firmę Action PRINT reklamy z Olsztyna, wykonali mi piękny szyld reklamowy, bardzo szybko, miła obsługa po telefonie zaraz konsultant z Olsztyna przyjechał, a po 3 dniach monterzy z Ostródy. Dziękuję bardzo i polecam tą agencja reklamowa Action print jesteście najlepsi!! ☺️

Jonasz

Byłoby dziwne gdyby na wątku znalazły się niekorzystne opinie. To jest bardzo dobry pracodawca więc praca jest przyjemnością, polecam!

VIDO

Polecamy, firma przeprowadziła gruntowną zmianę naszego brandingu w środku lokalu oraz z zewnątrz - wszystko na 5+ reklamy przy drodze również wymienione, bardzo dobra współpraca!

Kostek

Jeśli pracownicy są zadowoleni z racy w firmie to na efekty długo nie trzeba czekać, polecam.

OptykGeneva

Polecam, zrobili mi szyld bardzo szybko i skrupulatnie, estetyczny tani oraz wyróżniający się spośród innych szyldów lokali obok. Dziękuje bardzo i polecam tą firmę.

Ktoś z was wie czy firma Action Print przyjmuje osoby bez doświadczenia w branży drukarskiej?

Pomniki Granity

Polecam z całego serca Agencję Reklamową Action Print Solidne wykonanie i profesjonalne podejście do klienta!

Kwiaciarnia Maciejka

Polecam tą firmę, mam świetny kaseton który świeci i naklejki na szybie. szybko tanio i bardzo łatwo można się dogadać. świetny kontakt. Moje sugestie dla Action Print: polecam Lubię atmosferę w Action Print za: Cena, szybkość prac wykonanych, dojazd do mnie, i szczerze doradzają

Nieruchomości EXPERT

Cieszę się ze współpracy z tą firmą ponieważ bardzo szczerze potrafi doradzić na temat reklamy którą zamontowali mi na budynku. Kawałek od miasta więc trzeba jechać do Zwierzewa ale naprawdę warto, byłam w Ostródzie w Yoo..ie tylko po przekroczeniu drzwi od razu koszty (pomiary, projekt,doradztwo wszystko KASA) - mianowicie Action Print bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, pan sam doradza co lepiej będzie wyglądało( nie koniecznie te droższe produkty) miła rozmowa, pomiary darmowe, projekt kilka razy zmienialiśmy ale również darmowy, gdy się zgodziłam na projekt, panowie montażyści po 3 dniach byli na miejscu i monitowali mi śliczny kaseton. Mimo odległości małej od Ostródy naprawdę wszystkim POLECAM! Moje sugestie dla Action Print: Warto abyście przenieśli się do Ostródy do centrum, bo dużo ludzi nie wie że robicie BARDZO DOBRĄ SZYBKĄ i TANIĄ ROBOTĘ!! Lubię atmosferę w Action Print za: podejście do klienta

Biurorachunkowe

Dzień dobry, chciałabym z czystym sumieniem polecić wam kupującym tą firmę, szybki kontakt oraz realizacja w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolona z pylonu świecącego który stoi obok drogi przy moim biurze. Klejenie szyb w drzwiach folią mrożoną czy tam siwą coś takiego rewelacja, moje biuro nabrało naprawdę dobrego wyglądu, a pracownice cieszą się prywatnością. Polecam firma która zajęła się wszystkim a ja nawet nie musiałam wychodzić z biura! Extra Panowie!

Łukasz

Polecam tą firmę, szybko i tanio. Zawsze na czas, a reklamy świetnej jakości .

studiołazienek

Bardzo dobry kontakt z firmą, jakość reklamy super zrobiona, jestem w szoku, cena oraz jakoś perfekt. POLECAM

Łukasz
@studiołazienek

Polecam tą firmę, szybko i tanio. Zawsze na czas, a reklamy świetnej jakości .

BUFET_Kasia

Świetne wykonanie mojego szyldu i reklamy na szybkach, jestem bardzo zadowolona więc Polecam tą firmę! Cena w porównaniu z pomarańczową firmą z Ostródy to różnica kolosalna !!!!

Wiele pozytywnych opinii pojawia się od zadowolonych klientów firmy Action Print. Niemniej jednak, zależy mi na tym, aby poznać firmę i dowiedzieć się jakim jest pracodawcą. Co firma Action Print oferuje pracownikom firmy? Czy możecie liczyć na jakieś benefity? Jak widzicie - takich informacji w wątku nie ma, natomiast w internecie nie potrafię ich znaleźć, dlatego prosiłabym o udzielenie odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Action Print - Ostróda

Action Print