Tres Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Tres Polska Sp. z o.o.

konin21 2012-11-23 16:05:10
Nie polecam. Ciągle rekrutują tylko i ciągła rotacja. Szkoda czasu na nich
ajzo67 2013-01-09 21:20:50
Firma niegodna polecenia. Tak jak poprzednik napisał - ciągłe rekrutacja, słabe zarobki, zła atmosfera w pracy, Stały nadzór jak w (usunięte przez administratora) nad pracownikiem, ciagła kontrola. Nieradzę iść nawet na rozmowe - szkoda czasu
syncio 2013-01-10 11:51:59
tez mialem stycznosc spotkac sie z ta firma i powiem ,ze u gorszej nie bylem na rozmowie kwalifikacyjnej.Nie polecam - a dowiadywalem sie o niej, ze nie warto tam pracowac, slabe pensje i wykorzystuja pracownikow na maksa
typic 2013-01-27 19:10:24
To ile można? Na jakim stanowisku?. Co mogę robić jako inżynier?
tepic glupote pracodawcow 2013-02-28 15:34:22
Nie polecam tej firmy. MASAKRA.
A rozmowa kwalifikacyjna to paranoja i szczyt głupoty.
(usunięte przez administratora) Szkoda czasu na tą firmę a pensje beznadziejne jak i ich produkty.
japa 2013-03-16 02:16:58
Poczekajcie na sensację
xmen 2013-08-28 14:37:53
Naprawdę jest tam aż tak źle? Wybieram się na rozmowę w sprawie pracy, ale po Waszych komentarzach trochę się obawiam czy jest sens tam iść?
x 2014-03-14 20:56:00
Nie wiem kto tam chodzi na rozmowy kwalifikacyjne, ale wiem , kto tam pracuje.
rabat 45% 2014-10-29 10:30:49
odradzam jakiegokolwiek spotykania się z ludźmi z tej firmy którzy rekrutują. Szkoda Waszego czasu.
abc 2015-05-08 17:44:22
Nie polecam tej firmy. Oszukują klientów i są dla niech niemili. Jeżeli własnych klientów traktują jak śmieci, to jak dopiero muszą traktować współpracowników.
były handlowiec 2015-10-21 10:44:47
Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś rozmowy kwalifikacyjne były ciekawe, prowadzone przez dyrektora z Polski i jakiegoś guru z Hiszpanii. Produkt bardzo dobry - mieszczący się w górnej półce (przynajmniej kilka lat temu). Narzędzia pracy beznadziejne - w moim przypadku auto dwuosobowe z kratą, jak się okazało po kasacji, przy 90km/h takie drgania że nic nie widać w lusterku wstecznym- a do obrobienia 3 województwa. Szef (jeśli nadal MZ) miły ale bardzo wymagający, z podejściem 100% prosprzedażowym, mały nacisk na długofalowe relacje, ogromny na sprzedaż tu i teraz (nawet 23 grudnia gdzie klient raczej czeka na "mikołaja" a nie myśli o zamówieniach). Generalnie firma dla handlowca po studiach a nie dla doświadczonego wyjadacza dla którego ciągła inwigilacja i prowadzenie za rękę będzie bardzo deprymująca. Zarobki jak pamiętam ok. trójki kilka ładnych lat temu więc nie najgorzej.
200dfgh 2016-05-13 16:59:09
hej teraz widze ze w firmie poszukuja przedstawiciela handlowego w Warszawie oferuja m.in. tutaj interesujące narzędzia do realizacji strategii firmy atrakcyjne warunki zatrudnienia czy tez umowę o pracę
Zostaw swoją opinię o Tres Polska Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tres Polska Sp. z o.o.