Opinie o Astra Logistyka Sp. z o. o. w Sokołów Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Astra Logistyka Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Astra Logistyka Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra Logistyka Sp. z o. o. w Sokołów Podlaski

pik

cały czas zatrudniają, tylko nie LENI! dla takich tu miejsca nie ma! uczciwych, solidnych tylko takich firma docenia i rzetelnie płaci a to bardzo istotne w dzisiejszych czasach. wszystkim co przychodzą naciągnąć, wykorzystać albo liczą na to aby zarobić i się nie narobić a przy okazji coś ukraść mówimy kategoryczne nie! wiem dobrze bo znajomy tam pracował i wypowiada się pozytywnie zwłaszcza o zarządzających także potencjalnym przyszłym pracownikom powodzenia życzę i serdecznie polecam, firma godna zainteresowania

A jak jest z praktykami studenckimi w tej firmie ? Przyjmują ? Jak wygladają obowiązki praktykanta ?

Emu

nie gadać tylko brać się do roboty leniuchy!!!!!!!!!!

Odp....

To co w siedlcach, przenosza firme

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Astra Logistyka Sp. z o. o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca C+E KRAJ
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
koles

są przyjecia do Astry do Opola?

wiedzący

No i wreszcie zrobili porządek...

Witam,chciał bym zatrudnić się do Astry,polecacie?Prosze o jakas odpowiedz.Z góry dzieki

laski 2

zapewne to zalezy na jakie stanowisko chcesz sie dostac, ale praca kierowcy nie wymaga duzej wiedzy, tylko doświadczenia a i zarobki nie naleza do najnizszych krajowych, ale to chyba kazdy orientuje sie, ile sie zarabia srednio na Tirach. Mówią ludzie ze jak na zarobki w kraju + pelny zus to oferuja dobre zarobki.

Xxxx

Nie szukają chyba kierowcow...a tym bardzoej ze nie masz doswiadczenia

kierowcaff

Witam. Może orientuje się ktoś czy biorą na przyuczenie ?? Posiadam kat.C + przewóz ale niestety bez doświadczenia

kierowca ze stazem

widocznie źle trafiles "solo" ja pracuje w firmie juz kilka lat i zaczynałem od róznych samochodow, wszedzie trzeba troche dac od siebie a nie tylko oczekiwac zlotych gor. nie ma sensu oczerniac firmy i psuc opinii o reszcie pracownikow… moja osobista rada, załoz firme, zdobadz prace dla ludzi i wtedy oceniaj czy da sie lepiej.

pracuje i polecam. W każdą sobotę i środę w domu, czasem zdarza się cały tydzień na miejscu, (usunięte przez administratora)

pracuje i polecam. W każdą sobotę i środę w domu, czasem zdarza się cały tydzień na miejscu, a zarobki to przy dobrym miesiącu 3,5 - 4 tysiące na rękę.

Lego

Mam pytanie czy warto aplikować na stanowisko kierowcy kat.C+E mam duże doświadczenie na międzynarodówce ale chciałbym już raczej po Polsce polatać.

kimbo

nie sądzę, aby akurat na ten cel dofinansowania były. Myślę, że mogli akurat tej sprawy nie przewidzieć

prac.

na takie rzeczy nie masz co liczyc.

zalezy w czym pracujesz, w astrze jest kilka dzialów, ale wszyscy maja pełny zus od pensji, wiec socjal pelny jeżeli o to chodzi.

driver soko

a kolego ja moge nawet od przyszlego tygodnia jak mnie przyuczysz chetnie polatam w tej firmie sprobowac wszystkiego trzeba to kiedy mnie wprowadzisz DrivSok

szofer

koledzy z sokołowa od kiedy u nas zaczynacie...?

kierowca

mam pytanie czy warto pracować w astrze bo chcę się zatudnić

Zostaw merytoryczną opinię o Astra Logistyka Sp. z o. o. - Sokołów Podlaski

Astra Logistyka Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 581 ocen.

Astra Logistyka Sp. z o. o.