Opinie o Fca Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fca Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fca Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Sp. z o.o. w Niepołomice

opinia pracownika

Firma F c a Sp. z o.o. była świetną firma lecz od roku jest coraz gorzej , zabrano nam godność i szacunek , pracownik wykonujący precyzyjną pracę przy złączach jest pominięty i zabrano nam wszystko premie kwartalne ,nie ma żadnych nagród i dodatku za kilka lat pracy .Żenada jak można traktować człowieka i zabrać wszystko co za Skąpiec i Sknerus z Prezesa a przechwala się jakie to miliony wpływają i duże obroty wypracowało F c a , a gdzie jest ten pracownik i jakie podziękowanie - 351,00 zł netto za cały rok pracy dostaliśmy na święta i to nie wszyscy pominięto ludzi których spotkał inny los np choroba lub macierzyństwo. Wynagrodzenia w tej firmie to prawie najniższe wynagrodzenie a pracownicy biurowi też nie wiele więcej zarabiają.

Zaufany
@opinia pracownika

Tak jak piszesz wszystko zgadza się popieram twoja opinie jest prawdziwa, a pracodawca nie jest godny polecenia.

Aaa

Cała prawda

Stefan
@opinia pracownika

A zgłosiłeś tą uwagę do Kierownika, może warto spróbować. Słyszałem dużo dobrego o tym człowieku.

Zofia
@Zaufany

Skoro jest tak źle, to dlaczego tam jeszcze pracujecie? Każdy Polak lubi narzekać, ale nic z tym nie robi. Popieram Stefana, idź z tym do Kierownika lub nawet do Dyrektora. Jak nic nie zacznie robić wtedy nie sprawdzisz, jak jest n prawdę.

Zofia
@opinia pracownika

Niestety nie zgodzę się z tą opinią. Firma wspiera Pracowników zwłaszcza w najtrudniejszych sytuacjach. Pamiętam wsparcia dla chorej Kasi, zorganizowano piknik, w godzinach pracy, każdy mógł coś od siebie dorzucić, Prezesi też uczestniczyli, wiem że dodatkowo kilka tysięcy dorzucili do póki. Co roku Szlachetna Paczka, każdy kto chciał mógł się włączyć. Nie można patrzeć na firmę tylko z własnej perspektywy. Może zmienia się świat i zmieniają ludzie, zasady i życie. A może po prostu trzeba porozmawiać z przełożonymi co mogę zrobić, aby zarabiać więcej?

Stefan

Ja również zgadzam się z poprzednikami. Firma i ludzie są OK. Zawsze będzie ktoś niezadowolony. Można się dużo nauczyć i realizować własne pomysły - zawsze dostaję wsparcie.

Czy Fca Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

FCA Sp. z o.o.

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Tak, zawsze serdecznie zapraszamy studentów na praktyki do naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową pod adres: (usunięte przez administratora)

Pola

Firma z bardzo dużym doświadczeniem w branży. Generalnie dobry pracodawca,więc trudno odnieść się dlaczego niektórzy narzekają.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fca Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Technik utrzymania ruchu - Mechanik
Niepołomice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Niepołomice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Melchior

Można założyć własną firmę i zarabiać dużo. Firma generalnie dobra i polecam!

liv

Podobno wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. A tutaj jest dobrze, trzeba tylko docenić. Ludzie chętni do współpracy, w razie problemów jest pomoc (też finansowa), nie ma korporacyjnych zasad i dobrze! I nie jest to praca "pod stałym nadzorem" :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Fca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Sp. z o.o.?

Fca Sp. z o.o.