Opinie o Sklep Amigo w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sklep Amigo. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sklep Amigo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Amigo w Olsztyn

Wojtek Nowy wpis

A jakieś informacje o pracy w firmie mógłby ktoś zamieścić na tym forum?

John Nowy wpis

Polecam, solidna firma

kolargol Nowy wpis

Jeśli tak źle jest w firmie to zawsze możną znaleźć inną , może uda się lepszą?

Edyta

@Magda, umowa zlecenie, którą oferuje firma Sklep Amigo, dla osób zatrudnionych na stanowiskach sprzątających jest zawierana na jakiś konkretny okres czasu? W trakcie wykonywania zlecenia ile średnio godzin dziennie pracujesz? Stawiasz się jedynie po zamknięciu sklepu, aby przygotować go na drugi dzień, czy może wykonujesz również jakaś pracę w ciągu dnia? Napisz, jak to wygląda.

Magda
@Edyta

Umowa zlecenie - sprzątanie - 500 zł brutto , umowa na miesiąc czasu - a w rzeczywistości wygląda to tak że pracujesz jako kasjer sprzedawca od poniedziałku do niedzieli jedną zmianę 8 godzin , jeśli nie ma ludzi do pracy to pracujesz dwie zmiany . Jeśli zgodzisz się pracować z weekend raz to już będziesz ciągany w każdy , niestety . Szefostwo tak jak ktoś napisał jest - KATASTROFĄ . Zachowanie szefa co do pracownika jest tragiczne , żadnego dzień dobry , zero uśmiechu , zero rozmowy . Na święta nie usłyszysz "Wesołych Świąt" nawet . Szef odciąga pieniądze z wypłaty jeżeli w sklepie znajdzie się towar po terminie na twojej zmianie . Stawka godzinowa równie śmieszna jak i szef i szefowa 7 zł za h .....

Epg Nowy wpis
@Magda

Zgadzam się w 100%

Firma Sklep Amigo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Elektromechanik utrzymania ruchu
Mazurskie Miody
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Monter z językiem niemieckim- praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
Edyta

@Magda, trochę ciężko mi zrozumieć to, co opisujesz w wątku opinii na temat pracy w firmie Sklep Amigo. Czyli jesteś zatrudniona na stanowisku osoby sprzątającej a mimo to wykonujesz obowiązki, które należą do innych grup pracowniczych? Rzeczywiście szefostwo wypłaca tylko 500 zł brutto pensji za Twoją codzienną pracę? Czy jest to jedynie stawka na umowie a pozostała kwota jest dodawana np. w postaci premii bądź nagród za zaangażowanie? Opisz, proszę, jak to dokładnie wygląda, ponieważ w dalszym ciągu jest wiele niejasności w tym, co napisałaś.

Edyta

@Dorota, dlaczego polecasz pracę w sklepie Amigo, możesz napisać o tym coś więcej? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, dodatki do wynagrodzeń, benefity pozapłacowe? Jak wygląda system czasu pracy, praca w soboty i niedziele, ile wolnych weekendów?

Magda
@Edyta

umowa tylko zlecenie 500 zl brutto jako sprzataczka , zadnych dodatkow , zadnych befitow , nie ma ludzi do pracy to pracujesz w kazdy weekend .. tak to niestety wyglada

Edyta

@Piotr, oczywiście nie ulega żadnej wątpliwości, że taka sytuacja nie należy do przyjemnych. Dlatego prosiłam, aby przybliżyć opisywaną sytuację związaną z pracą w firmie Sklep Amigo, tak aby, każdy użytkownik mógł poznać motywy takiego zachowania.

Edyta

@SLEPY, możesz przybliżyć sytuację o której opisujesz? O jakich nagraniach wspominasz w swoim komentarzu w wątku opinii o pracy w firmie Sklep Amigo? Zachęcam do przedstawienia uzasadnionych informacji w tym temacie.

@Edyta

Droga Pani Edyto a jakby ktoś Panią okradł to zaliczyła by Pani taka sytuację do przyjemnych czy nieprzyjemnych?

siergiejewicz

dramat. pracowała u nich koleżanka tlenionej blondi właścicielki. jak tyrała jak wół to było dobrze. później oskarżono ją o kradzież i ślepy kazał ją wywalić. obrzydliwi ludzie bez oznak honoru.

SLEPY
@siergiejewicz

Niby snajper a sam sobie strzela w kolano, za takie pomówienie w dzisiejszych czasach RODO, prokuratura i koniec kariery w policji pozdrawiam

SLEPY
@siergiejewicz

Jeszcze apropo słowa "oskarzyli" mam nadzieję że smakowały kradzione kinderki i inne łakocie bo nagrania z monitoringu zostały zachowane i jeszcze odbija się czkawka.

Edyta

@siergiejewicz, czy mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy przybliżyć sytuację pracownika, o którym wspomniałeś w swoim komentarzu? Czy oskarżenia firmy Sklep Amigo w stosunku do pracownika były zasadne i w jakiś sposób uzasadnione? Pracownik został przyłapany na monitoringu lub w innej sytuacji? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo jak rozgrywała się opisana przez Ciebie sytuacja.

Dorota

Pracowałam w Biedronce i zdecydowałam się zmienić pracę. Praca w osiedlowym sklepie jest nieporównywalnie lżejsza niż w tym molochu. Polecam pracę w sklepie Amigo jest to dobre miejsce pracy.

Edyta

@Lena, jeśli chodzi o kwestię wynagrodzenia o której napisałaś, może warto by było porozmawiać z przełożonym w tej sprawie. Zakładam, że można ją w jakiś sposób wyjaśnić. Ostatnie opinie na temat pracy w Sklepie Amigo, które są na forum nie są przychylne. Jenak może można napisać coś pozytywnego na temat pracy w tym miejscu? Czy firma proponuje szkolenia dla pracowników albo benefity? Jeżeli tak, to zachęcam do podzielenia się na forum takimi informacjami.

Karol

Osobiście nie polecam , szefostwo katastrofa

Marlena

Polecam pracę w tym sklepie.

Julia

Z czystym sumieniem moge polecic prace w sklepie, mila atmosfera.

tomek

a widziałaś jakieś miejsce pracy gdzie płacą za dni wolne? jeżeli tak to chętnie się tam zatrudnię

Marlena

Bardzo dobry kontakt na lini pracodawca-pracownik. Godne zarobki. pozdrawiam właścicieli Marlena M.

Kamila

Polecam! miła atmosfera + premie za dobrą pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Amigo - Olsztyn

Sklep Amigo