Opinie o Taylor w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Taylor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Taylor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taylor w Lublin

Ddddd

Ludzie jak konie, pracują po 12 godzin bez godziwej zapłaty. Przyjeżdżają do Włocławka na Anwil, nie otrzymują pieniędzy na delegację które im. Się należą. Jak dostają obiad to jak szarańcza jeden przez drugiego. Jestem z Włocławka i takiego (usunięte przez administratora) jak w tej firmie dawno nie widziałem (żenada). Kierowniczka na budowie bez pomysłu i. Brak organizacji. Kompletne dno. Generalnie partyzantka gdyby ta praca była na Orlenie w Płocku firma niestety zwijała by manele i do widzenia. Totalny burdelstawka 35 brutto do 15stej po 15stej premia można pracować za śrubki to co firma oferuje totalne (usunięte przez administratora) wstyd mi że pracowałem w takiej firmie, okoliczni pracodawcy dają lepsze warunki to tyle nie polecam nikomu firma powinna zmienić nazwę na koń na plecach.

Czy firma Taylor kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Ddddd Nowy wpis

Czy w Taylor wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

vx Nowy wpis

Niestety NIE !

Nie warto

Przepracowałem tu 2 lata. Z miesiąca na miesiąc było tylko gorzej. Co raz słabsze wypłaty, brak wygranych przetargów. Polityka firmy nie ma nic wspólnego z gospodarnością i umiejętnym zarządzaniem. Nie logiczne decyzje kierownictwa powodują, że monter czy operator jest uznawany za winnego nie wyrobienia normy. Norma polega na wyrobieniu danej ilości godzin w miesiącu. Jak się nie osiągnie wymaganej ilości, to nie jest płatne za nadgodziny. Wyzysk! Człowiek się w tej firmie nie liczy! Podejdź do każdego jednego z napisem "TAYLOR" na plecach i się spytaj czy warto pytać się o pracę. Odpowiedź będzie tylko jedna: Trzymaj się z daleka!!! Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna :)

Wik
@Nie warto

Prawda

Aplikowałeś do firmy Taylor? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Firma Taylor poszukuje do swojego teamu pracowników na stanowiska: MONTER SIECI SANITARNYCH oraz OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH http://www.taylor.lublin.pl/praca,19,pl.html Możliwe jest zakwaterowanie i umowa o pracę. Czy jest to dla Was satysfakcjonujące?

Wik
@Marta

Najlepiej być ukraińcem wtedy można odmawiać pracy a konsekwencją tego jest podwyżka stawki godzinowej o 5zł tak jak to miało miejsce na Anwilu przy pierwszym etapie

Łucja

cześć, wiecie jak obecnie firma stoi ze szkoleniami? ogólnie to ludzie nie polecali pracy i chcę dopytać czy na bieżący okres jest tak samo z warunkami a jeśli tak to czemu? na nowy rok coś w firmie się może zmienia? ktoś zorientowany odpowie?

@Bob taka jest natura ludzi, ale każdy ma prawo wyrazić opinię. Czy TY jesteś pracownikiem lub byłeś w firmie Taylor? Jaką masz o niej opinię? Poleciłbyś innym użytkownikom zaaplikowanie do niej? Może masz jakieś informacje o rekrutacji w firmie?

Maly

Nie polecam tey firmy

Maly 998

Nie polecam tam pracować

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Taylor?

Maly

Nie chciał bym tam pracować po przez jednego operatora Stanisław b

Na szkoleniu

Nie polecam firmy. Przez pierwszy miesiąc nie ma co liczyć na umowę. Szkolenia praktycznie nie ma. Szef przychodzi i obiecuje kasę za efekty nawet bez możliwości tego zdobienia.

Kinga

Może ktoś podać dane firmy ?

Grażyna

@radzę się zastanowić Wszystkim po równo już było Niestety nie wszyscy równo pracują więc nie wiem dlaczego mają równo zarabiać?

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Taylor. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

radzę się zastanowić

Każdy z komentarzy poniżej zawiera jakąś część prawdy. Zgadza się, że pracownicy są równi i równiejsi, zależy kto jak włazi w pupę kierownikom. Jest jedna nowa kierowniczka, której nikt nie lubi. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy z takim człowiekiem. Ma swojego pupilka, a cała reszta wg niej jest do niczego. Zakwaterowanie jest możliwe, poza Lublinem, a do pracy i tak trzeba dojechać samemu. Zarobki co prawda wzrosły, ale nie dla wszystkich sprawiedliwie. Jak było dwóch prezesów, to warunki były o wiele lepsze. Z obecnym prezesem nie ma co oczekiwać cudów.

Dariusz

Coś dzieje się w firmie, że przestaliście pisać?

POlecam.

Bob

Ciekawi mnie fakt wypowiedzi obecnych pracowników. Jeśli wam tak źle to po co tam pracujecie. Może jesteście poprostu ludźmi którzy zawsze mają gorzej. Gdzie by nie pracowali to będzie źle. Podczas mojej kariery jako pracownik budowlany nie raz zetknąłem się z takimi co się codziennie mają zwalniać a jak zobaczą szefa to robią w gacie

aha

Super, że można u nich liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie @rabod. W końcu o dobre stawki teraz dość trudno.

anonim - 2015-03-02 14:08:48

popieram w 100% wypowiedz kolegi

ta firma zmieniła się nie do poznania kiedy została przeniesiona kiedyś było inaczej Prezes traktował pracownika jak kolegów a zmiany nastąpiły jak zaczęło się zarabiać poważne pieniądze i wymagać nie dając nić w zamian, podejście ja mam dużo i tak ma być a wy chcąc więcej chcecie mnie okraść. Osobiście nie polecam tej firmy, firma wbita w ambicje a prace wykonuje po cenach i jakości firmy z Lubartowa

obecny pracownik

Pracuję w tej firmie już 9 lat. Od około 3 lat robi się coraz gorzej. Płace coraz mniejsze, brak frontu robót, równoważny czas pracy. Załatwić jakieś formalności w biurze graniczy z cudem. Zarobki wahają się obecnie w granicach 1400-2200zł netto dla montera. 3000 i wyżej mają szanse zarobić najlepsi operatorzy, kierownicy i ludzie którzy za dobrze żyją z kadrą. Nie mniej Taylor obecnie jest firma monterską (wod-kan) w której zarobki nie zawsze są wystarczające dla przeciętnych ale patrząc na inne firmy są na dobrym poziomie. Pracownicy traktowani przedmiotowo. Pracują w niej ludzie równi i równiejsi. Na pracowniku nie jest wywierany wielki nacisk.

zastanawiam sie co wy tu piszecie mój mąż paracuje w tej firmie już ponad 12 lat i jakoś założył rodzine itd..... i patrzcie ani ja ani dwoje dzieci z glodu nie umieramy. I co ciekawe nadal jest zadowolony ze swojej pracy i czuje się dowartościowany.... a to że są przestoje hm... gdzie ich nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Taylor - Lublin

• Jak się pracuje w Taylor?

Zobacz opinie na temat firmy Taylor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Taylor
  • Bursaki 18A