Opinie o Idea Fair Play Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Idea Fair Play Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Idea Fair Play Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Fair Play Sp. z o.o. w Wrocław

Dorota Nowy wpis

Czyli ze firma ta zakłada zbiórki na jakieś kluby sportowe, dzieci albo inne organizację? Rozumiem, ze nie robi tego za darmo, pobierają jakiś procent z zebranych pieniędzy? Jak to wygląda?

Szarak Nowy wpis
@Dorota

Człowieku obudź się co to ma znaczyć !!! Polecam bujaną :)

Jan Popiński 3GB Nowy wpis

Witam W jednym jakże ujmującym skrócie chciałbym poruszyć kwestie ubezpieczeń na życie które każdy z nas posiada, dokładnie chodzi o możliwości pomagania innym. Nie rozumiem jednego. Skoro jest możliwość niesienia pomocy innym za darmo to dlaczego wszyscy tak nie robią? Najlepiej jakby firma zainwestowała w bardzo dobry marketing, tak by wszyscy w Polsce dowiedzieli się, że istnieje taka możliwość :)

Przemysław Nowy wpis

Gratuluję stworzenia takiej firmy gdzie w tak prosty sposób można pomagać innym. Myślałem, że się tak nie da, ale jestem pod mega wrażeniem. W końcu mamy 21 wiek :)

Powiedzcie co się dzieje teraz w Idea Fair Play Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Pomocna dłoń

Myślę, że jak najbardziej warto jest się do nich zgłosić w szczególności, że dzięki nim można pomagać innym. Dlaczego po prostu się do nich nie zgłosisz ze swoją kandydaturą na wybrane stanowisko?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Idea Fair Play Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
brum

Fantastyczny marketing szeptany aż obrzydzenie bierze.

habik

Idea fair play to fajna inicjatywa, ale pewnie większośc kasy idzie na kluby, które kasy nie potrzebują pilnie. To w ogóle forum pracy, to powiedzcie mi, czy pracownik biurowy - wsparcie marketingowe i ofertowanie ma tu jakieś ciekawe szkolenia?

zosia22

Lubisz pomagać? Jeżeli tak, to dzięki świetnej i innowacyjnej formule możesz to zrobić. To bardzo proste. To TY dokonasz wyboru na jaki cel chcesz przekazać pomoc. Może to być ulubiony uczniowski klub sportowy, organizacja pożytku publicznego lub też bezpośrednia pomoc dla dziecka, które wymaga leczenia lub też potrzebuje rehabilitacji. Wystarczy wejść na stronę http://www.ideafairplay.pl/ . Pomaganie jest bardzo proste !

New Idea

Potrzebujesz pieniędzy dla klubu sportowego? Teraz możecie zbierać darowizny całkowicie za darmo. Przy zakupie na www.ideafairplay.pl dowolnego ubezpieczenia dla siebie, rodziny i firmy część wartości ubezpieczenia przekazujemy do Klubu sportowego wskazanego przez użytkownika. Dla wszystkich korzystanie z serwisu jest w całości bezpłatne!

Kamil35

Osobiście od siebie moge powiedzieć, że znam osoby, które korzystają i wspierają wiele rzeczy za pomocą Idea fair play. Z tego co mi wiadomo, to mają bardzo dobre podejście, a nie standardowe tylko na zysk. Najwięcej dobrego słyszałem osobiście o tym http://www.ideafairplay.pl/produkt/43/ubezpieczenie-na-zycie Ubezpieczenia na życie to chyba taki ich pewniak, że wiadomo że starają się pomóc jak najlepiej. Od siebie nie mam zastrzeżeń, a co wy myślicie?

Adam11

Bardzo, bardzo fajna sprawa - wyboerasz ubezpieczenie na życie a oni przekazują na wybraną organizację - np na klub sportowy. Oby więcej!

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Fair Play Sp. z o.o. - Wrocław

Idea Fair Play Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Fabryczna 16H lok. 108
    53-609 Wrocław

Idea Fair Play Sp. z o.o.