Opinie o Durable Sp. z o.o. w Przecław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Durable Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Durable Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Durable Sp. z o.o. w Przecław

Extruder Nowy wpis

Znowu szukają pracownika do Łysego na maszynę bo tam nie może się dogadać z następnym pracownikiem, ciekawe ilu ludzi przez niego jeszcze odejdzie z tej pracy , brawo dla zarządu, że nie dostrzegają problemu.

Klarysa Nowy wpis

Hej, jak tegoroczne szkolenia dla operatorów wyglądają? Chłopak będzie może aplikował na to aktualne ogłoszenie, w którym piszą, że doświadczenie nie jest potrzebne. Tu zresztą też już kiedyś o tym wspominano. Czy to ciężka praca?

Pracownik Nowy wpis
@Klarysa

Nie ma żadnych szkoleń, jak firma coś zorganizuje to po godzinach pracy musisz jeździć własnym transportem , jednym słowem porażka..nie polecam

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Durable Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Prawie jak większość, sam się zwolniłem mimo dobrych zarobków nie da się pracować w firmie gdzie kierownik techniczny spouchwala się z pracownikiem, robią przekręty, wyciągają pieniądze bokiem z firmy, a zwykły pracownik przygląda się temu i nic nie może z tym zrobić, dyrektor udaje że wszystko jest ok. Bo boi się kompromitacji przed Niemcami. Jak by się wytłumaczył że jego zastępca po 10 latach pracy, nagle się nie nadaje bo go (usunięte przez administratora) Tam do pracy nie nadają się ludzie ambitni, myślący chcący się rozwijać, bo po jakiś czasie dopatrzą się wszystkich przekrętów, i najgorsze że z tym nic nie będą mogli zrobić tylko sobie zaszkodzą, dlatego sami odchodzą. Pozdrawiam wszystkich Mateusz.

@ Nowy wpis

Firma zatrudnia , już ludzi bez doświadczenia na tych z doświadczeniem ich nie stać, przewaga zaczynają być ukry ze wschodu , teraz możecie sobie wyobrazić jaki jest wyrób wykonany przez ludzi bez doświadczenia, firma zdobyła kiedyś dobra renomę dzisiaj to porażka, chińskie artykuły są już lepsze i wtrzymalsze od tych ala Durable , ludzie z doświadczeniem nie mają tutaj szans na rozwoj, dlatego stąd odchodzą, dyrektor dba tylko o miejsce na parkingu, dobry jest z niego pozorant do kabaretu by się nadawał z częścią swojego zarządu.

Aplikowaliście na stanowisko planista produkcji w Durable Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Planistka

Szczerze co tu można planować artykuł od 20 lat ten sam , wszystko zależy od zapotrzebowanie z Niemiec to oni planują większość produkcji tutaj ona jest rozdrabniana , więc praca planisty jest zbędna wcześniej takiego etatu tutaj nie było, sami sobie robotę robią, a przy tym duże zamieszanie , na rozmowie kwalifikacyjnej oczarują Cię dodatkami , awansami i szkoleniami , a w rzeczywistości firma nie ma przyszłości rozwojowej , żadnych szkoleń ani awansów wszystko to reklama , ludzie młodzi z tad odchodzą po jakiś czasie przedział wiekowy w tej firmie to 40 -60 , no i oczywiście mnogo Ukraińców.

Barbara
@Planistka

Jakie dodatki oferowali na rozmowie? Jesteś w stanie je wymienić? Jak wygląda ścieżka rozwoju tutaj i awansów. No i czemu nie ma tych szkoleń? Pytaliście szefostwo, skoro to zostalo obiecane?

Dawid
@Barbara

Na dzień dzisiejszy to firma ma problem z zapewnieniem pracy dla pracowników których zatrudnia, pracownicy operatorzy i ustawiacze maszyn, wykonują pracę porządkowe np. Malowanie pasów na parkingu to jest awans , albo może szkolenie, zarząd firmy bardziej przejęty jest pracownikami z Ukrainy, wiadomo dlaczego cały czas liczy na jakiś pieniądze od państwa za wsparcie tych ludzi.

@Dawid

mimo wszystko robą to co opisujesz w określonych godzinach pracy i dostają za to ustaloną stawkę? to pytanie czy faktycznie na to bardzo narzekają czy czasami dobrze jest zmienić zajęcie w trakcie?

Firma Durable Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. administracyjnych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Wojtek

Dzisiaj firma Durable oglosila pracownikom, że zostaje im zabrana premia miesięczna. Brawa dla zarządu !!! za tak wspaniałą decyzję, faktycznie dużo spotkań musiało od tego zależeć, tęgie głowy coś ustaliły. Nie wspomnę że oszczędności na energetyce by więcej wyniosły, w dzisiejszych czasach wszyscy oszczędzają, ale w firmie dobrze się wiedzie przez całą noc na 10 000 tys. m/2 zapalone są swiatla, pracuja kompresory , a w pracy jest zaledwie 3 -4 osoby , nieraz nawet 2 , pracuje na tych nockach i widze to marnotractwo , zysk z tej pracy napewno nie jest adekwatny do zuzycia energii. Zakupy maszyn i urządzeń nie przemyślane, zakupiony sprzęt przez ludzi nie majacych nigdy z taką produkcja do czynienia . Maszyny teraz stoją nie używane, a pieniądze poszły z firmy , Pracownicy dostali podwyżkę bo min średnia placa poszła do góry to zarząd znalaz rozwiązanie problemu budzetowego i szybko zasili swoje konto pieniedzmi pracownikow, zabierajac im premie .Nie polecam tej firmy .

@Wojtek

te premie teraz to ile docelowo miały wynosić? decyzja ta podparta została wdrażaniem oszczędności, tak? a dalsze plany wobec tego jakie są? była prowadzona prognoza odnośnie efektu zabrania tych premii? pracownicy dostali więcej szczegółów odnośnie tych planów?

Wojtek
@Renata

Premia miesięczna była 200zl. Została wywieszona informacja o zabraniu jej i to wszystko , w tej firmie sprawy finansowe związane z pracownikami są załatwiane bez wiedzy pracowników, niby jest trzech przedstawicieli załogi ale oni nic nie mają do powiedzenia podpisują z góry założone przez zarząd decyzję, , tak też było jak pracowaliśmy w okresie pandemi zarząd firmy płacił pracownikom 80 procent wynagrodzenia , niby taka decyzję podjął zarząd z pracownikami, ale pracownicy oczywiście nie mieli nic do powiedzenia. Decyzja została podpisana przez trzech przedstawicieli załogi bez porozumienia z pracownikami. Firma robi sobie jaja z ludzi bo wiedzą że nikt sprawy nie nagłośni.

Jak długo czekaliście na odzew z Durable Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Buba

Daj sobie spokój, ciesz się że nie oddzwaniają zatrudniając się tutaj narobisz sobie i swojej rodzinie więcej problemów niż teraz masz.

Edyta
@Buba

A czemu rodzinie? Napiszesz może coś konkretnego, czemu żałujesz pracy tutaj? Chodzi o atmosferę, zarobki? Ja właśnie złożyłam cv :(

Irek
@Edyta

Poczytaj komentarze to się dowiesz , cała prawda o tej pseudo firmie "ala" Durable

pracownik roku

Witam Ponownie piszę to samo bo może zdąży przeczytać to ktokolwiek . Chodzi o odrabianie fajek. Dlaczego obowiązuje to tylko osoby które odbijają się kartą. Są stanowiska dla których te reguły nie obowiązują. Przykład ; kadry , mechanicy, sztaplarze, pracujący po 6 godzin itd. Osoby palące wyrabiają normę ponad 100% i muszą przychodzić do odrobienia np. 2 godzin za darmo Niepalący 80% normy ---pensja spoko Każdy powinien być wynagradzany za tempo swojej pracy, kreatywność a nie za to czy jest palący czy nie. Dla firmy powinno się liczyć wyrobienie norm , a nie czy ja palę papierosy, jeżdże w autobusie firmowym w maseczce, a już podczas pakowania towaru ( 3 przy stole ) bez maski. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

Zxy
@pracownik roku

Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu forum więc pewnie dlatego ja kasują .

Klaus
@pracownik roku

To nie jest praca przymusowa, narazie Niemcy nie mają jeszcze w Polsce takiej władzy, podpisując umowę zgadzasz się na takie traktowanie więc do kogo masz pretensje , a jak przychodzisz do pracy jak pospolity robol i nie dopytasz się o warunki jakie istnieją w zakładzie no to jest tylko i wyłącznie Twoja wina , zawsze możesz zrezygnować pozdrawiam.

kandydat z przypadku
@Klaus

Na rozmowie o pracę czarują i obiecują jakie to niby warunki ,jakie obowiązki .Jest to wszystko KiT.Brak szacunku do pracowników,notoryczne popędzanie do pracy bo wyniki słabe .Gadki o systemie pracy,te same ruchy tylko szybsze,czemu tak mało zrobione,jaki powód że tak jest.A wina jest jedna brak ,organizacji pracy,brak wiedzy osób które planują te zadania.

@pracownik roku

Może osoby pracujące 7 godzin nie 6 jak piszesz nie mogą odrabiać papierosów dlatego że ustawa tego zabrania. Zrób sobie grupę inwalidzka pracuj 7 godzin i też nie będziesz musiał odrabiać. Albo prościej nie pal w pracy. Od któregoś roku w życie weszło zakaz palenia i to dobry gest pracodawcy że w ogóle pozwala palić i wyznaczył miejsce bo nie musiał może zrobić całkowity zakaz palenia i nikt mu nic nie zrobi bo takie w Polsce jest prawo

@pracownik roku

Może dlatego vico pracują 6/7 godzin nie odrabiają fajek bo kodeks pracy na to nie pozwala. Osoby z orzeczeniem nie mogą pracować dłużej niż 147 godzin miesięcznie

obserwator

firma durable stosuje nieprawdziwe treści w ogłoszeniach o prace. nr 1.bogaty pakiet socjalny-pytanie dla kogo nr 2 możliwość awansu Awans w tej firmie polega tylko na jednym,dołożenie obowiązków pracy w tym samym wynagrodzeniu. Ataki kierownika 2 działu stają sie nie do wytrzymania tak facetem szarpie. dwóch smutnych wafli z extrudera walą firmę na maxa .może to jakieś (usunięte przez administratora)

@obserwator

Zapomniałeś dopisać, że tych dwóch wafli z extrudera (usunięte przez administratora)firmę na kasę i najważniejsze, że dyrektor tej firmy bardzo dobrze o tym wie i to toleruje , może wszyscy w trójke mają w tym wspólny udział .

Helena

A skąd ty wiesz takie rzeczy i czemu nic z tym nie zrobisz, jeśli masz dowody? Zresztą, nie chce się bawić w detektywa. Mnie interesuje, czy płacą?

postronny
@Helena

Dokładnie, wszyscy narzekają, a pracować się nie chce!!

@postronny

A motywację jakąś porządną tu macie w razie czego? :D Po tym jak piszesz wygląda jakby Tobie się chciało tu pracować, dasz znać co do tego zachęca? Są od nowego roku jakieś zmiany może?

Jakiś czas temu firma Durable Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Ustawiacz? Jakie wrażenia?

Beata

Firma pomału się kończy, znowu wprowadzają wolne piątki z powodu braku pracy, także zanim ktoś tam zlozy cv niech sie zastsnowi .

@Beata

Czemu ma się ktoś zastanawiać? Można złożyć, co komu szkodzi, skoro piszesz, że niby pracy nie ma i tną dni to raczej kandydatury nie wezmą pod uwagę? To by było poniekąd dziwne

Beata
@Renata

To chyba nie pracujesz w tej firmie , albo bronisz wadliwego systemu który tam panuje , teraz odpowiem Ci na Twoje pytanie : firma zatrudni taka osobę bo praca z dnia na dzień może się tam znaleźć i prężnie trwa ,nawet wtedy szybko potrafią uruchomić trzecia zmianę, zatrudniają na gwałt ludzi bo tyle jest pracy , po tygodniu lub dwóch znowu brak pracy i to już jest od kilku lat , także nie wiem czy taka zatrudniona osoba będzie szczęśliwa z takiej pracy gdzie każdy w tych czasach przychodzi do pracy po to żeby zarobić na utrzymanie domu a nie siedzieć na wolnym.

gerard wasz pan

schowajcie te swoje wszystkie żale w plecak i do roboty, na wsze miejsca jest po 10 chetnych

Barbara
@gerard wasz pan

A co w pracy Ci się podoba? Musi mieć w sumie sporo plusów skoro 10 chętnych osób by się znalazło aby podziałać.

Jaki jest wkład kierownictwa Durable Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Maciek

Wklad jest taki , że sami ze sobą nie potrafią się dogadać, mimo że ludzi jest coraz mniej. Dyrektor wogole nie panuje nad sytuacja , kierownik techniczny prawa reka Dyrektora potrafił oszukiwać system elektroniczny czasu pracy , sprawa została wyciszona gdyż była by to kompromitacja przed zarządem Niemieckim , ta firma to porażka szkoda czasu marnować bo ani pieniędzy tam nie zarobisz , a zdrowia stracisz, pracowałem tam trzy lata , ludzie pracujący na hali to naprawdę dobry zespół, ale kierowcy psują to wszystko nie umiejąc się dogadać miedzy sobą.

obserwator

fatalny

@obserwator

Aha, a coś więcej napiszesz? Czemu tak ich oceniasz?

tell
@Piotr

nie potrzeba, to wszysstko

Firma Durable poprostu się kończy pomału się rozpada, pracownicy z doświadczeniem i wieloletnim stażem poodchodzili. Zarząd firmy postawił teraz na Ukrainę więc wiadomo o co chodzi i co można w tej firmie osiągnąć. Pracownicy z Ukrainy po przepracowaniu paru miesięcy mimo ,że otrzymują umowę o pracę również nie chcą tutaj pracować i odchodzą. Za to biura są pelne , niby wizytówka zakładu przed przyjazem delegacji z Niemieckiego zarządu. Doswiadczenia w kierowaniu zespolem ludzi brak, poprostu ma umiec co nieco po Niemiecku powiedziec i jest juz dobrze. Stołówka z posiłkami to tylko następna wizytówka na pokaz jeden kucharz , jak jest na urlopie czy na chorobowym stołówka jest nieczynna posiłki są odpłatne niby dofinansowane z socjalu, ale cena nie jest niska , za to goście posiłki mają za darmo. Pracownicy z biura podczas nieobecności kucharza załatwiają sobie katering z zewnątrz, pracowników nikt sie nie zapyta czy ktoś by chciał również z takiej formy posiłku skorzystać. Jak ktoś chce dla jaj i dobrej zabawy się trochę rozerwać to zapraszamy do Durable,. Pieniędzy tutaj napewno nie zarobicie, stawki są bardzo niskie , prace trzeba wykonywać za tych co zrezygnowali z pracy, bo na ich miejsce nie zostali zatrudnieni nowi pracownicy.

piotr

robiłem tam jakiś czas.Ale takich świrów nie zaznałem w życiu

Zarząd firmy tragedia , za grosz honoru od pierwszego listopada brygadzistą na jednym z działów ma zostać Ukrainka , nie stać firmy na Polskich pracowników jeszcze trochę to zarząd będzie składał się z Ukraińców:), bo też wyjdzie dużo taniej ! trzeba się ewakuować z tej firmy.

Robert

Faktycznie tak jest, Niemiecka firma w Polsce , a nie stać ich na Polskich pracowników, !!! niby firma wygrała konkurs najlepszej firmy , dobry wałek musiał pójść jak wszystko w tej firmie , ksniarstwo (usunięte przez administratora) kolesiostwo , jeden przcownik sztucznie nabija godziny bo ma układ , drugi jest rozliczony z każdej minuty zarząd to widzi i w żaden sposób nie reaguje , cieszę się że zmieniam pracę, odpocznę psychicznie o tych ala inteligentów z biura ..

O jakim Ty honorze piszesz , zarząd tej firmy za przysłowiową kostkę margaryny oddał by się, dobrze za mamy kodeks pracy który chroni pracowników. Ciekawe czy ta brygadzistka ukrainka też będzie pracowała za dwa tysiące osiemset złotych miesięcznie na rękę.

biegacz
@Marek

ja tam chwale robotę,nie mam co robić to i tak dygam po 12 godzin.kasa leci.

@biegacz

Musisz mieć dobry układ ze swoim kierownikiem, jesteście porostu nie do rozłączenia , wszyscy widzą jak codziennie sztuczna pracę robisz do tego po 12 godzin i soboty za setki przychodzisz posiedzieć. Najgorsze jest to w tej firmie że zarząd to widzi i nie reaguje , a inni ludzie są rozliczani z każdej minuty.

Ania.
@biegacz

11-tego listopada, podobno ten pan był w pracy pomalował kawałek ściany, zajęło mu to , aż osiem godzin, oczywiście zapłacą mu za to sto procent, my kobiety chcemy pracować w soboty żeby dorobić do pensji nie mamy takiej możliwości, a już jak przyjdziemy to jesteśmy rozliczane z każdej minuty , a ten pan robi co chce i śmieje się nam w twarz, kierownik najlepszy jego koleszka potrafi tak zaplanować pracę dla niego żeby to wszystko dobrze wyglądało, ta pępowina między nimi musi zostać przerwana . Chcemy być wszyscy rowno traktowani , a nie tylko wybrańcy dobrze poukładani w tej firmie tak mogą, ten gościu praktycznie w każdą sobotę pracuje i do tego po 12 godzin codziennie robi mimo że pracy w jego dziale nie ma aż tak dużo. Czy ktoś w tej firmie umie konkretnie podjąć decyzję co do tych dwóch gości oni nagminnie wyciągają pieniądze bokiem.

kkkk

żadna chętna Poleczka nie była na stanowisko brygadzistki/nie chcą się rozwijać tylko narzekają

@kkkk

Rozwijać w czym? Chyba w kapowaniu

Bbb...

Nie polecam tej firmy , talony na święta z funduszu socjalnego otrzymała tylko część pracowników Polskich , bo reszta niby nie spełnia określonych przepisów, ludzie z wieloletnim stażem nie mogą skorzystać z socjalu , a pracownicy Ukraińcy, którzy pracują po niecałe trzy miesiące i to bez umowy z naszym zakładem i bez wypełniania dokumentow otrzymała talony na święta, pracownicy Polscy są gorzej traktowani niż pracownicy z Ukrainy , zarząd zakładu to wstyd i porażka tej firmy wszystko na pokaz pod publikę, następny przekręt w tej firmie . Jak możecie trzymajcie się z daleka od firmy ala Durable .

Firma Durable znowu nie wypłaciła wynagrodzenia w terminie , wypłaty ponownie były opóźnione, tragedia co się tutaj teraz dzieje...

Czy w firmie Durable Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

W tej firmie nie ma umow B2B , czyli umowy na kontrakt nikt do tej pory tak nie pracował, zresztą zarząd Polski nic tutaj nie ma do powiedzenia w tej sprawie , nawet Ci pracownicy pracujący na ściśle opracowanym stanowisku mają wpisane w umowie mechanik ustawiacz , a nie operator danej maszyny , kierownik produkcji twierdzi , że w firmie nie ma takich etatów i nie mogą ich wpisać do umowy zawieranej z pracownikiem , mimo że takie maszyny i stanowiska posiadają. Ciekawe czy taka umowa jest zgodna z przepisami pracy ?

Firma Durable Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Operator. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 0 PLN?

Maciek

Jeszcze trochę to w Ukraińskiej walucie będą płacić, na Polskich pracowników ich nie stać, zarobki dla początkujących tragedia.

Iwona
@Maciek

Wiesz może dlaczego nie doceniają polskich pracowników i w nich nie inwestują? To bardzo smutne.

Damian
@Iwona

Bo Niemcy nie pozwolą żeby Polski wywalifikowany pracownik zarabiał więcej niż praktykant u nich , tutaj w Polsce jesteśmy ich tania siła robocza , kilku naganiaczy (pseudo kierownikow) dostanie parę zloty więcej żeby poganiali ludzi do pracy ,tzw kostkę margaryny, normy wyśrubowane na max , gdzie w Niemczech ta sama pracę wykonują na stawce godzinowej, praca bardzo słabo zorganizowana , brak komunikacji między tymi ala kierownikami , każdy z nich chce być najważniejsze i najmądrzejszy robią tylko bałagan w firmie , dyrektor nie potrafi ich konkretnie rozliczyć. Ludzi umysłowych w tej firmie jest jak za (usunięte przez administratora) jeden pracuje czterech się przygląda, biurokracja w durable strasznie rozwinięta aż z przesada sztuczne stanowiska w biurze połowa to po układzie, reszta to ozdoby biurek. Zwykły pracownik nie ma szans na zarobienie większych pieniędzy , ani na żadne szkolenie. Durable staje się przystankiem dla Ukraińców, także w Polsce kariera tej firmy się już skończyła.

John Wick
@Damian

Dziwie sie, ze tak sie pozmienialo. Jeszcze pare lat temu atmosfera, placa i praca byla ok. Moze miec nadzieje, ze to tylko przejsciowe zawirowania.

Beata J.

Pracowałam w tej firmie, odchodząc z niej przestrzegali mnie , że nigdzie nie będę miała lepiej i żebym swoją decyzję jeszcze raz przemyślała. Mogę powiedzieć szczerze , że niczego nie żałuję pracuje teraz w sąsiedniej firmie przed , która mnie wlasnie przestrzegano praca w tej firmie jest bardzo zorganizowana, kierownicy i ludzie na stanowiskach sa przyjaźnie nastawieni i znający się na swojej pracy , w durable pracownik wykonuje większość pracy za tych z biura , praca w akordzie i odopiedzialnosc za wszystko nawet kontrola jakości, gdzie panienki z kontroli jakości chodziły i sprawdzały czy ja dobrze kontroluje , wynagrodzenie za pracę w durable to pomyłka tyle lat pracy , a stawka najniższa średnia krajowa. Jestem zadowolona ze swojej decyzji odpoczywam teraz psychicznie i fizycznie idę do pracy robię swoje dostaje dużo wysze wynagrodzenie. Pozdrawiam wszystkie koleżanki z pracy , nie słuchajcie tych osób z zarządu co Wam chcą ciemnotę wcisnąć.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Durable Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Maciek

Etatów jest bardzo dużo ogólnie brakuje ludzi z doświadczeniem, ustawiaczy, operatorów maszyn , stawka do tej pory tragedia 2800-3200 na rękę po 5 latach pracy, ostatnia podwyżka 2 lata temu i nic więcej ale nie ma się co dziwić, że ludzie po rozmowie kwalifikacyjnej rezygnują. Firma nic ciekawego nie ma do zaoferowania, socjal bardzo skromny jak na te czasy , posilki są ale odpatne wcale nie naleza do najtańszych,, brak rozwoju żadnych szkoleń, większość maszyn to wysłużone graty niemieckie z lat 60-70, prawdopodobnie nie dopuszone do pracy w Niemczech. Szkoda czasu na pracę w tej firmie komentarze powyżej to cała prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Durable Sp. z o.o. - Przecław

• Jak się pracuje w Durable Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Durable Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Durable Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Durable Sp. z o.o.
  • Aleja Kasztanowa 10