Opinie o Filtry Hifi (Hifi Filter Polska Sp. Z O.O.) w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Nie kupuj zamienników

To nie jest Hifi Filter tylko China Filter. Przyjdź przyszły kliencie i poczuj sam tą nową jakość. Z ich filtrami dojedziesz ze swoją maszyną i zaufaniem klientów co najwyżej na szrot. Szkoda epitetów na nich. Komentarze "specjalistów" w szczególności pana menadżera drągala aka giży wieprzowej nogi za 3,2,1....

Meteor
@Nie kupuj zamienników

Nie spodziewaj się, że coś się zmieni. Również nie jestem zadowolony z jakości filtrów Hifi. PH tej firmy po uznaniu mojej poważnej reklamacji a było ich kilka, nieoficjalnie powiedział mi, że słupki sprzedaży i marża się zgadzają i dlatego nie ma co liczyć na ruchy związane z polepszeniem jakości ich produktów. Wolą oferować tanie produkty i uznawać reklamację niż oferować towar dobrej jakości, bo to się im bardziej opłaca. W przypadku poważnych wpadek jakościowych przedstawiciel firmy łagodzi temat i biznes się kręci. To chore, ale tak to działa. Oficjalnie w tej firmie dobro klienta jest najważniejsze. Jednak oferowanie złej jakości towaru całkowicie temu przeczy. Jakie problemy miałeś z jakością produktów tej firmy?

Miele

Odchodzę stąd, bo to jakaś katastrofa i nieporozumienie. A nie wierzyłem komentarzom z początku...

Ramon
@Miele

Słuszna decyzja! Ja jestem w trakcie tego procesu. To firma, która nierówno traktuje pracowników a w dodatku pryncypałowie próbują nam wmówić że dobrze zarabiamy! Ludzie poznali się już na chwytach tej firmy i nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje bujd pisanych prze z @customer_coffe. Zarabiają dobrze tylko menadżerowie tej firmy. Zwykły pracownik to tylko koszt dla tej firmy. Oczywiście oficjalny przekaz jest taki, ze pracownicy "są najważniejsi". Podobnie też klint jest najważniejszy, a tym czasem towar fatalnej jakości jest właśnie oferowany tym klientom. To ich tani "chyt małketingowy" Jak najdalej od tego geszeftu

PhT

Na portalu ukazało się ogłoszenie na przedstawiciela handlowo technicznego. Proszę o opinię czy warto tu pracować? Opinię są skrajne od fantastycznych sugerujących opinię na zlecenie pracodawcy do bardzo złych opisujących sczzególy nadużyć w tej firmie. Co oznacza pojęcie obsługa zdarzeń posprzedażnych?

Jeronimo
@Zwroty

Idą na żywioł. Dobro klienta nie jest najistotniejszą sprawą dla tej firmy. Wysyłają towar beż żadnej kontroli dla klientów. Jakby kontrolowali, to w takim stanie by towar nie docierał do klientów.

Zuza Nowy wpis

Hej, na magazynie u was dalej robi się na jedna zmianę? Kiedyś w takiej ofercie pokazywało mi przedziałkę od 10 do 18. Chłopak teraz pracuje na dwie i słabo się to sprawdza a te godziny byłyby ok. to aktualne?

Pamiętniki z Hifi Nowy wpis

hifi filter to godny polecenia pracodawca. Płacą 7 na godzinę brutto i wyplata zawsze na czas bo uczciwość i wzajemny szacunek to fundament tej firmy.

Stokrotka

Kiedyś firma w ramach benefitu dawała zestaw filtrów do auta. Teraz trzeba za to płacić bo słupki muszom się zgadzać. Rzeczywiście firma się rozwinęła na korzyść kiesy menadżerów. Bojkotuje ją i kupuje filtry w konkurencji gdzie ceny są podobne jak 'super oferta dla pracownika Hifi'

Przebiśnieg Nowy wpis
@Stokrotka

Bardzo dobra decyzja. Też nie kupuję filtrów Hifi do swojego auta w cenach pracowniczych. Filtry konkurencji podobnie kosztują ale mają lepszą jakość. TG się ucieszy:)

Aleksandra Nowy wpis

Forma słaba zarządzanie firmą w Sosniwcu słabe kasa lipa dyrektor naiwny a reszta inżynierzy i liderzy,kadrowa cwaniaki Nie polecam tej Firmy

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowo-techniczny / Przedstawicielka handlowo-techniczna? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Karolka

Hejka. Generalnie to widzę w tych ostatnich komentarzach raczej odradzające opinie stawiane przez samych pracowników, zastanawiam się jak na dzień dzisiejszy może to wyglądać wobec klientów? jest teraz dostępna oferta dla przedstawiciela, na ile trudno pozyskać kogoś nowego? Nie wiem czy nie aplikować

S-C

Rotacja pracowników większa niż mąki w młynie. Tylko zarzadzajacy mają mieć tu dobrze. Nie wysyłają już słupków sprzedaży ale i tak mamy do nich dostęp. Obroty i marża się zgadzają mimo że '"firma ma koszty".

Firma morze i ok ale zarządzanie to porażka.Rzadzą firma pani kadrowa i inżyniery bo mają szkołę. lepiej nic nie robić przez 6 miesięcy dach się leje rury ciekną zaplecza sanitarnego wtedy było brak . Tak na Śląsku w S-C mają

Dzień dobry, gdzie można odszukać oferty do działu IT? jak bardzo rozwinięty jest on w firmie? Znam się na systemach ERP, mam już doświadczenie z (usunięte przez administratora) w nadzorowaniu zapasem w innej firmie i jak na razie przeglądam okoliczne w Siestrzeniu. Tutaj to tylko oferty dla magazynierów mi się pokazywały ostatnimi czasy

Patchkord

Dział IT w tej firmie nie istnieje. Oszczędź sobie wysiłku z tą firmą

Senior Td

Znakiem rozpoznawczym firmy jest niska jakość filtrów i drastyczny spadek jakości odpowiedzi na zapytania klientów ze strony działu technicznego. Nie ma do kogo tam zadzwonić po poradę techniczną - kiedyś było znacznie lepiej. Idą na ilość, interesuje ich tani zakup produktów z państwa środka. Opakowania i filtry docierają zalane wodą, które są osuszane i sprzedawane! Filtry powietrza z dziurami w materiale filtracyjnym to wizytówka firmy. Jeśli nie chcecie kłopotów technicznych ze swoimi silnikami to unikajcie tych filtrów. Do działu technicznego nieustannie szukają ludzi, którzy dynamicznie potem odchodzą. Zatrudniają tam ludzi z magazynu, bo nikt nie chce pracować za "całkiem niezłe pieniądze" jak mawia tutejszy dyrektor, który uważa że czuwa nad tym biznesem. Firma na rynku ma kiepską opinię.

@Senior Td

Jak takie przekwalifikowanie ludzi wygląda? skoro chcą przejść to mimo wszystko będą mieli oferowane przy tym nieco lepsze warunki zatrudnienia? jak się od siebie różnią i ile taki proces przechodzenia może trwać?

Norbert

Przekwalifikowanie wygląda tak że biorą magazyniera i ma robić pracę doradcy technicznego za pensje z magazynu. To się oczywiście nie udaje. Nie doszukuj się ciągu logicznych decyzji w tej firmie. Zadaniem tej firmy jest płacić pracownikom jak najmniej na rynku. Jeśli masz co robić ,to nie aplikuj tutaj. Jeśli zaczniesz tu pracować ,to zrozumiesz o co chodzi.

Krysia
@Norbert

Zastanawiam się czy faktycznie takie sytuacje występowały, która została przytoczona czy raczej to tylko sugestie. nie powinno temu w zasadzie towarzyszyć ewentualne przeszkolenie? Jakieś w ogóle oferują?

Czy zarobki handlowców mogą się bardzo różnic ze względu na specjalizacje? Zastanawiam się nad tymi dwoma ofertami które są wystawione. W jednej podkreślono specjalistę przemysłowego. Jest tu ktoś kto ma doświadczenie z pracy i by się odniósł?

Bronks

Od włodarzy Hifi usłyszysz ze zarobki zależą od Twojej wiedzy i doświadczenia. Omijaj szerokim łukiem ten geszeft. Nie słyną z jakości filtrów. Pensje to nieporozumienie. Oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej będą Ci mydlić oczy. Nie daj się zwieść pozorom.

Klaus
@Bronks

Sprzedają chłam. Zostaniesz ambasadorem produktu klasy śmieciowej. Jak cenisz swoją reputację i doświadczenie to nie psuj tego pracą w Hifi. W rynku o nich są podobne opinie

@Klaus

Czyli uważasz, że można sobie napsuć reputacji po zatrudnieniu się? nawet jeśli to było wyżej napisane, że zarobki są zależne od pracownika, zgadza się? czy z tego może być naprawdę dobra kasa?

Jak się pracuje z ludźmi z Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Tak tylko nawiązując do tego krótkiego tematu odnośnie tego, że święta mogłyby poczekać to w zasadzie jak one są spędzane w firmie? Mam na myśli jakieś wigilie pracownicze lub cokolwiek? i czy cos się otrzymuje?

Na co ty liczysz ? W jakim ty świecie żyjesz Dostaniesz długopis , notes i breloczyk .

@Tomek

Wszystko firmowe? :D a tak ogólnie to czy występuje przy tym większy dostęp do takich materiałów marketingowych? I jakie są przy tym socjale? Co jeszcze dodatkowo jest przyznawane, nawet z takich drobiazgów?

Afera w Siestrzeni

Czy ktoś wie jak się skończyła afera paragonowa polegająca na tym, że Hifi żądało do wystawienia paragonu danych osobowych klienta? Takie działanie nie jest zgodnie z prawem, wbrew temu co uważa osoba często przywoływana na tym forum. Czy nadal Hifi pozyskuje dane osobowe klientów przy wystawianiu paragonu?

@Afera w Siestrzeni

Czy ten temat został już rozwiązany? Przyznam, że dopiero tu wszedłem, tak naprawdę za oferta dla magazyniera, ponieważ widywałem takie w internecie. w tym przypadku osoby z magazynu nie maja żadnych konsekwencji jeśli miałoby do nich dojść? A co z ludźmi z biura?

Abonament Hifi

Firma Hifi pieczołowicie usuwa posty które nie są wygodne. Szukają doradców techniznych przez agencje podając niewłaściwie miejsce pracy Warszawa zamiast Siestrzeń. Ludzie i tak wiedzą że chodzi o Hifi Filter . Mijając się z prawdą nie sprawicie że będziecie mieli dobrych nowych pracowników w dziale technicznym. Wręcz przeciwnie. Wasze nieudane sztuczki są po prostu śmieszne.

Hifi landia

WOW!! Nawet 7000 brutto może zarobić doradca techniczny w Hifi. Normalnie czapki z głów. Szapoba, respect:) Wy naprawdę myślicie, że za taką kasę będziecie mieli pracowników w dziale technicznym. Dobrze, że brak wiedzy o rynku pracy i stawkach wynagrodzeń nie jest niezgodny z prawem. Myślę, że teraz każdy fachowiec rzuci swoją pracę i będzie aplikował do agencji ha es ka. Chociaż o pieniądzach nie można mówić w tej firmie, bo zarobki są ściśle tajne:) Na pewno macie już tłumy kandydatów, do których pracodawców już wydzwania sprytny dyrektor i informuje ich, że pan Iksiński złożył cv w Hifi. Hifi Filter Polska to stan umysłu, dobrze, aby każdy śmiałek który aplikuje wiedział o tym.

Dariusz

(usunięte przez administratora)Jeszcze trzy lata temu mieli świetnego specjalistę co nie tyle dobierał trudne do znalezienia filtry ale potrafił naprowadzić na konkretne rozwiązanie. Przy tym spokojny, uprzejmy i z poczuciem humoru Nagle kontaktu już nie ma a informacja z biura okrojona ze ten człowiek już tu nie pracuje. Wszystko to jest zrozumiałe. Niestety jakość obsługi tego działu i nowych osob które zaczęły tam pracować tak dyrastycznie spadła nie mówiąc już o podstawowej wiedzy technicznej. Nowa polityka - jak nie ma w katalogu to znaczy że nie ma i sie drogi kliencie (usunięte przez administratora)od nas. (usunięte przez administratora)Dotarłem do tego forum po jakimś czasie i po przeczytaniu co wy robicie z ludźmi to aż wierzyć się nie chce. Nie dziwi mnie zatem to jak nie potraficie zatrzymać dobrych pracowników i jak ich traktujecie a my klienci obrywamy przez to rykoszetem. A na deser jeszcze parę słów (usunięte przez administratora) Nie łagodzisz Pan sytuacji udzielając informacji o problemach jakościowych które trwają już dla tych samych pozycji filtrow ponad 4 lata! Nie umiesz Pan nawet dobrać podobnej alternatywy o innej gradacji. Pańska wiedza techniczna jest równa pozimowi klepiska a uważasz się za takiego co to ogień wymyślił. Nie macie kadry, nie masz Pan autorytetu i nie będziesz miał Pan klientów. Stoczyliscie się na (usunięte przez administratora)i dalej idziecie głęboko (usunięte przez administratora).

Wiesław
@Dariusz

Panie Darku niech Pan spróbuje w SF filter. Tam zmiany wyszły na lepsze i osobiście z ręką na sercu mogę ich polecić. Ja również zakończyłem współpracę z HIFI.

To jak teraz wyglądają nabory do działu technicznego? Ktoś pisał w innym wątku, że firma nie mogła chyba znaleźć odpowiedniego kandydata i awansowała przy tym osoby z innych działów dla przykładu z magazynu. To mnie przy tym zastanawiają wymogi oraz przebieg samej rozmowy. czy był ktoś teraz na niej i mógłby ja opisać?

Bitex

Tak firma szuka doradcow technicznych z magazynu ale to nie działa bo chłopaki nie ogarniają pracy w dziale technicznym. Teraz szukają poprzez agencje pracy na największym portalu. Firma ta nie dorosłą jeszcze do tego że pracownik działu technicznego zarabia znacznie więcej niż 4500 netto. Szukają jeleni którzy będą im ogarniać tematy za pensje magazyniera. Na rozmowie o pracę spodziewaj się różnych pytań z zakresu filtracji. Będziesz mamiony możliwością kariery w tej firmie. Nie daj się wyprowadzic na pole. Ich produkty to nie legendarna jakość OEj tylko filtry z tymi samymi problemami technicznymi od wielu lat. Prace w tej firmie można polecić tylko osoba które chcą pracować ale nie mają innej oferty pracy. Dlatego teraz szukają pracowników przez agencje a nie bezpośrednio. Dla zmylenia Niemców dali miejsce pracy Warszawa a nie Siestrzeń. I pamiętaj pensje w Hifi to wielka tajemnica. Kierownik będzie Ci o tym przypominać nieustannie:)

PhT

Boris
@PhT

To prowadzenie działu reklamacji i zwrotów bardzo slabej jakosci oferowanych produktow. Oferta stanowiska to tak naprawdę 3-4 wakaty w jednym. Oprócz obsługi reklamacji czeka Cie przyszły kandydacie kontrola jakości przychodzących dostaw. Będziesz szukał patykiem lub pod mała lampka dziurek w filtrach. A czwarty wakat to będziesz robił wszystko cokolwiek Ci powiedzą bo tak jest skonstruowana umowa. Podziel wszystko co usłyszysz na rozmowie przez 10 bo w mydleniu oczu francuskim mydełkiem są doskonali. Nie targuj się co do wynagrodzenia, żądaj dużo bo na te stanowisko już długo ludzi nie mogą znaleźć i rotacja jest duża. Nie ufaj na rozmowie łysemu o ciemnej karnacji cygana. To kłamcą. Zobaczysz sam jak Cie zaproszą. Powodzenia

Ja wiem

Oferta finansowa na to stanowisko to 3500 na rękę. Do tego parę ekstra wymagań które nie zostały opisane w ogłoszeniu np. mile widziana znajomość rosyjskiego. Oni naprawdę szukają głupich co tam przyjdą.

Kosa
@Ja wiem

Dokładnie. Liczą na to że ludzie będą u nich pracować za tą kasę i przy pelnej inwigilacji pracownika. Poza tym jak byłeś na rozmowie, to jak zapewne wiesz dyrektor z Hifi poinformował już Twojego aktualnego pracodawcę że złożyłeś cv u nich. Pamiętaj że filtry Hifi nie słyną z jakości, wręcz przeciwnie.

Janie
@Kosa

Przyjdzie głupi to się zatrudni. W Lidlu więcej płacą

James Błąď
@Janie

To na pewno. Hifi potrafi mydlić oczy kandydatom do pracy. Na rozmowie każdego czeka świetlana przyszłość:) A później szara rzeczwostosc w tej firmie i rozczarowanie. Do tego ponury żarcik menejdżmętu "uważam że pracownicy Hifi wcale tak źle nie zarabiają"

Angol
@Kosa

do mojego pracodawcy też dzwonił ten dyrektor z Hifi, jak do nich aplikowałem. Opryskliwe zachowanie, brak szacunku do kandydatów składających cv to wizytówka firmy Hifi Filter. Myślą że są tacy do przodu łamiąc przepisy RODO.

Ropa
@Boris

Dzięki za ostrzeżenie, widzę, że w tej firmie jest zaklinana rzeczywistość. Chciałem aplikować, ale tego nie zrobię. Odpuszczę, bo widzę, że są tu standardy, które są absolutnie nie do przyjęcia w innych firmach trzymających standardy. Mam jeszcze pytanie czy pracownicy biurowi mogą palić papierosy dowolnie długo przed firmą bez żadnego odznaczania czasu palenia (np. pestki) jak długo jest się na papierosie? Czy jest jakaś różnica jak papierosy pali pracownik magazynu, bo podobno w magazynie czas na papierosa trzeba odpracować?

Ropuch
@Ropa

Tak to prawda. Troska o ustandaryzowanie standardów w standardowych spółkach trzymających standardy na płaszczyźnie optymalizacji wielomodalnej nie jest takie proste. Zwłaszcza w oparciu o zjawiska falowe drutu. Wnioski nasuwają się same :)

Dziurawe filtry powietrza
@Boris

Dzięki za ważną informację. To wyjaśniło się dlaczego filtry powietrza Hifi Filter mają dziury w materiale filtracyjnym. Nie dość że kupują niesprawdzone filtry z logo Hifi Filter, to jeszcze mają swoją "kontrolę jakości" jak za króla świeczka. Niestety trafiłem na te ich wspaniałe wynalazki - filtry z dziarami. Nie polecam. Lepiej nieco dopłacić i kupić markowe filtry i mieć święty spokój z jakością. Szkoda waszej maszyny aby ją dobijać na kiepskich filtrach. Czy ktoś wie co oznaczają czerwone kropki na opakowaniach filtrów? Kilka razy je dostałem a w środku filtr z odciskami rudnych palców mechanika, opakowania nierzadko też brudne i wyglądające jak wyjęte psu z gardła. Trochę słabe te praktyki w Hifi Filter Polska.

Zwroty

Ok dzięki. Ja też dostawałem taki towar najczęściej z bardzo zakurzonymi pudelkami. Ale już się wyjaśniło. Ciekawe że nie kontrolują tego i wysylają klientom brudne, zakurzone pudełka a w środku nierzadko brudne filtry.

Jeronimo
@Zwroty

borkoś

przecież Hifi standardowo robi takie praktyki nie tylko przy inwentaryzacji. Dobrze, że dopisuje Ci poczucie humoru, niedługo już ci nie będzie do śmiechu. Jesteś super ekspertem od czyjegoś życia. powinieneś zmienić pracę :))))

@borkoś

A jak sprawdziliście ten temat, że piszecie o tym z taka pewnością? I tak poza tym jak to w praktyce wpływa na ogólne warunki zatrudnienia? czy ma to w ogóle odniesienie do pracy samych handlowców? Właśnie są poszukiwani stąd pytanie

BRDM

wiemy, bo robimy te dokumenty w magazynie i podatek do urzędu skarbowego nie jest odprowadzany. W magazynie często "znajdują się" różne pozycje . Najlepsze jest to, że użytkownik @anonim próbuje ośmieszać ludzi na forum , oceniając czyjeś postępowanie, ale jego post został usunięty. Hifi tak się rozpędziło, że usuwa nawet swoje posty :) Hifi najpierw niech samo będzie uczciwe a dopiero potem oceniajcie innych

@BRDM

Skoro dysponujecie taką wiedzą to już ktokolwiek wchodził w jakąś dyskusje w tym zakresie z Pracodawcą chociażby? Kto jest tak w ogóle dla was na tych stanowiskach dostępny? Jakich macie przełożonych i tak dalej? ciekawe po jakim czasie takie informacje dochodzą w praktyce do samej góry

To wie czy nie? tym bardziej by mnie ta sytuacja interesowała i jej dalszy ewentualny rozwój. czy ogólnie po tym jak tego typu wpisy publicznie padają cos w firmie może się zmienia?

Jacek

Hifi ma wykupiony abonament. Oczywiście dyrektor tej firmy zdecydowanie temu zaprzeczy. Usuwają posty zgodne z prawdą, które nie łamią regulaminu ale nie są wygodne dla Hifi Filter Polska. Cenzura musi być.

Zostaw merytoryczną opinię o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hifi Filter Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 3 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • żelechowska 4
    96-321 Piaseczno

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.