Opinie o Filtry Hifi (Hifi Filter Polska Sp. Z O.O.) w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o. jako doradca techniczny. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Ło_bełt

Nie warto, duża rotacja. Oferują śmieszne pieniądze jakby to było stanowisko na magazyniera. Jako benefit wpisali kawę, herbatę i parking. Końcowe wnioski same się nasuwają jaka to 'firma'

@Ło_bełt

Znowu na magazyn jako przełożony zatrudnią taką parówę jak Rafał K , to ludzie się z tamtąd zawiną , bo będzie wprowadzał chore zmiany

mrówka
@Caryca

Dziw bierze, że jeszcze tam siedzicie i komentujecie, jak wam źle.

Janek
@mrówka

Im większy thebill i im większe ma problemy z pisaniem tym większą ma potrzebę pisania.

@mrówka

Ja jeszcze mam szanse sie wyrwać z tego cyrku a ty dalej bedziesz usługiwał orangutanowi i temu rafalkowi mundrolkowi i pracował za te grosze

Janek
@Caryca

Wyrwij się i biegnij Forrest. Wykorzystaj swoją szansę :)

Aleksandra
@Janek

Nikt :( paluszki dla tych państwa mam do rozdania :( na dziś. Fajnie było :)

Moje
@Aleksandra

Dokładnie toksyczne miejsce hahah a ty co tam robisz :P

Domestos_giczapiker

Pojawilo się ciekawe ogłoszenie na doradcę technicznego. Jako benefit pracodawca oferuje kawę i herbatę. Wymagania spore w tym języki angielski i rosyjski a stanowisko na poziomie juniora. Czytamy dalej, obsługa zdarzeń posprzedarznych. Czemu wprost nie piszą że obsługa zwrotów i reklamacji. Kolejna próba zatrudnienia jelenia na etat gdzie tak naprawdę robisz na dwa albo trzy. Trzeci to oczywiście kontrola 'jakości' ich wspaniałych produktów. Żałosna firma i żałosne ogłoszenia na poziome sieniawskiego chama.

Bartek
@Domestos_giczapiker

Strzesz…ka Katarzyna niech idzie , tylko w pierwszej kolejności musi zrobić testy psychologiczne ,których może nie zaliczyć

Łysy
@Domestos_giczapiker

To ile kg tej kafy i herbaty oferójom? Pojadę do sieniawy i to sprzedom. W krycysie taki towar to złoto.

Bohun
@Domestos_giczapiker

Benefitem jest jeszcze papier toaletowy w ustępie. Zarówno giczoł, jak i pańcia prutają w stołek i nie nadają się do pomocy, bo nie posiadają podstawowej wiedzy. Chodzi o złapanie jelenia.Bo oboje, to są nasiadowe (usunięte przez administratora)kapuściane.

@Bohun

Co prawda to prawda. Parka miszcz!

Kiepska
@Bohun

Dobrze że oferujom chociaż parking. Wcześniej trzeba było parkować w błocie po przeciwnej stronie drogi. Szanowna kadra sobie oczywiście bucików nie brudziła. Na jakie usługi firma daje zniżki? Czy to jest usługa płemium wybierania szamba przez gize? Jak tak to biorę abonament na rok z góry.

Exportowa

Sta…k to(usunięte przez administratora)

W Siestrzeń Hifi Filter Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik magazynu. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Anioł

Utkaj ten ryj już pijaku.

Ser Częstokloc

Robione są testy kompetencji. Chodzi o obrabowanie podstępem upośledzonego chlopca. Potem należy podzielić łup 600 na trzech czyli po 250 na łebka. Testy na inteligencję i testy sprawnościowe. Minimum sprawnościowe to 200 kółek dookoła firmy i 100 pompek patrząc na zdjęcie wodza. Są jeszcze skoki na bombę z dachu zakładu do firmowego basenu. Nikt po skoku jeszcze z basenu nie wyszedł. Za to basen jest co raz płytszy. Testy na inteligencję są dostarczane na kwadrans przed rozmową i dostają samozapłonu chwilę po rozmowie. Nikt ich nigdy nie zdążył sprawdzić. Atmosfera ogólnie bardzo dobra. Ekipa bardzo dobra. Może i mamy bieżącą wodę i toalety za to wypłaty bardzo niewysokie. Czy ta odpowiedź wystarczy bękarcie taniej nierządnicy?

@Ser Częstokloc

Tylko zapomniales napisac o normach wprowadzanyh , i o cierzkim dostaniu dnia wolnego , nie wspomne o sprawdzaniu każdego gdzie idzie i ile na papierosie o tym napisz

Slepak KS

Niby w czym nie miałem szczescia Chcerz siem popisac przed koszula i twoimi pzelozonymi bo ciongle odp na moje posty Gruzie ciem to

Muran
@Ser Częstokloc

Podobno katarzyna (usunięte przez administratora)….ska nie przeszła tych testów .

WKS
@Slepak KS

Dlatego lepiej pracować w biurze. Tam nikt Ci nie wylicza czasu na papierosie. Przebywanie na papierosie pracowników biurowych długo i często to stały krajobraz firmy Hifi Filter.

Leśniczy

Szukanie jelenia, najlepiej bez poroża, zeby nie mógł bóść, do tyrania na premie niekompetentnych, wyżej postawionych. Nie ze mną te numery.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowo-techniczny / Przedstawicielka handlowo-techniczna? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Uzytkownik ciężkiego sprzętu

Ja wyleczyłem się z filtrów Hifi jak mi sprzedali filtry powietrza z dziurami w materiale filtracyjnym oraz filtr paliwa, który zwiększył swoją objętość po kontakcie z paliwem. Mechanik musiał go wydłubywać z obudowy filtra. Ta firma musi jeszcze sporo popracować nad jakością swoich produktów. Teraz kupuję już tylko marki premium i nie mam problemów z jakością. Przy okazji okazało się że niektóre filtry marek Premium są tańsze niż filtry Hifi. Czy ktoś miał problemy z jakością filtrów Hifi?

Wojewoda
@Uzytkownik ciężkiego sprzętu

Słowo 'jakość' wogóle nie pojawia się w i tak już ubogim słowniczku firmy Hifi. Towar na żywca ściągany z Chin lub Turcji. Do mnie trafiły przerdzewiałe od środka filtry. Opakowanie zmienili bo zapewne w transporcie nasiąkło wodą a wadliwe sztuki po prostu przepakowali. Dziurawe filtry powietrza to już norma, szczególnie w nieudolnie podrabianych wersjach powercore. Ta firma to nie jest jakaś marketingowa masówka, a jakość najgorsza z tym co jest na rynku. Ładnie to wszystko jest retuszowane pod marką szwajcarskiej marki a tak naprawdę to meksyk.

Doosan
@Wojewoda

Technologia Powercore jest opatentowana przez firmę Donaldson. Mając to na uwadze, sprzedaż zamienników jest niezgodna z prawem. Sprawa czeka na opinię tego producenta czy został złamany patent.

Operacja spinacz
@Wojewoda

Masz rację. Jestem "szczęściarzem" który kupił filtry powietrza Hifi. Okazało się że są za niskie w stosunku do oryginału i silnik zaciągnął nie filtrowanie powietrze. Reklamację uznali bez problemu co świadczy że firma wie o problemach z jakością filtrów. Od tej pory nie stosuję filtrów Hifi i nie mam już problemów z jakością.

Kamieniarz
@Operacja spinacz

Nie spodziewaj się wiele po firmie w której badanie jakości odbywa się kamieniem i patykiem. Czołowego kierownika działu technicznego nie na próżno nazywają Fredem Flinstonem. Dobrze że kolejna osoba przekonuje się o podlej jakości jaką tą firmą reprezentuje sobą i swoimi produktami. Słuchajta się dalej Freda to jego przykładem będziecie na bosaka w zimę biegać.

Manta
@Wojewoda

Też otrzymałem filtry z korozją w środku. To opryskliwe zachowanie firmy Hifi Filter, która wie o problemach jakościowych swoich filtrów, ale z premedytacją sprzedaje buble swoim klientom. Z dziurawymi podróbkami powercorow też się spotkałem. Widać, że ta firma klientów traktuje z góry. Wolą puszczać w rynek wadliwe produkty i uznawać reklamacje nìż oferować dobry towar. Jakość produktu nie jest troską tej firmy, tylko maksymalizacja zysku przy sprzedaży swoich wadliwych produktów. Tą drogą daleko nie dojedziecie lecz próbować możecie, skoro na klientach wam nie zależy.

Wnioskując po ogłoszeniu o pracę na inżyniera produkcji, można wywnioskować, że powstaje montownia filtrów w województwie śląskim. Czy ktoś coś wie o tym projekcie? W jakim mieście powstanie montownia filtrów Hifi Filter? Czy ma to na celu poprawę jakości filtrów tej firmy? Wiadomo, że będą tam składane wybrane pozycje filtrów, Ile docelowo ta montownia będzie zatrudniać osób? Czy warto pracować w tej firmie?

@Andrzej

Pojęcia nie mam, ja tutaj tylko przyszłam, żeby poczytać o tym, że są jakieś oferty pracy. Wiesz coś o tym? Wszystko pracy w tej firmie mnie interesuje, bo słyszałam o niej, dobrze się tam pracuje?

Klient Hifi

Jestem klientem Hifi od 6 lat. Niestety, ale jakość filtrów Hifi radykalnie spadła. Miałem przypadek, że niewlasciwie wykonany by-pass prawie doprowadził do zatarcia silnika w ciągniku rolniczym Tylko szybkie wyłączenie silnika uratowało go przed uszkodzeniem!. Hifi wprowadza zmiamy konstrukcyjne, w niektórych filtrach i w nowej wersji filtry są inne niż filtr oryginalny oraz wcześniejszą wersją Hifi. Klienci nie chcą tych filtrów montować w maszynach, Widać że firma nie panuje nad jakością swoich produktów. Renomowane firmy testują filtry w laboratoriach i montuje je w maszynach na testy. Hifi testuje filtry na klientach i obserwuje co się będzie działo. Inna sprawy to dostawy. Często są rozbieżności w dostawach: braki i nadwyżki. Małe i lekkie filtry są przygniatane przez duże i ciężkie filtry umieszczane na górze paczki w źle spakowanych paczkach. Nie raz mówiłem przedstawicielowi hifi o swoich problemach. Bez efektu. Gratuluję lekceważącego podejścia do klientów i życzę samych pasm sukcesów. Moje obroty z Hifi znacznie spadły-kupuję tylko te produkty z którymi nie miałem problemów z jakością. Rozumiem chęć zysku ,ale firma Hifi takim podejsściem sama sobie wystawiła wizytówkę. Klienci mają już wyrobione zdanie o jakości produktów tej firmy.

Konsumen bez t

Kupiłem jakiś czas temu filtry w tej firmie. Filtry przepływowe plastikowe mocno przeciętnej jakości pomimo niewiele lepszej ceny w sklepie. Czy szef firmy może mi odpowiedzieć dlaczego do wystawienia paragonu potrzebne były moje dane osobowe? Dlaczego firma HIFI wyciąga takie dane? Jaki paragraf prawny to reguluje oraz kto przetwarza te dane? Moj mail do firmy pozostał bez odpowiedzi więc może ten post tutaj ktoś przeczyta? Sprawa czeka rownież na opinie UOKiK

Robert
@Konsumen bez t

Miałem z nimi identyczną identyczną sytuację! Machnąłem na to ręką dopóki nie zaczął wydzwaniać ich handlowiec. Chętnie prześledzę jak to się rozwinie. Udostępniam, może znajdzie się więcej osób.

Konsument z t
@Konsumen bez t

Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi? Drogi konsumencie bez t, jak już się zapewne przekonałeś, UOKIK nie zajmuje się rzeczami, które nie są zabronione.

Konsument bez t
@Konsument z t

Niestety kolego/koleżanko? mylisz się. Sprawa została przekazana do właściwego urzędu jak UODO i jest już na końcowym etapie procedowania. Post znalazło paru klientów którzy wyrazili chęć na pozew zbiorowy przeciwko nieuczciwym praktykom Hifi Filter. Żyj dalej w swojej błogiej nieświadomości. Do zobaczenia w sądzie

Tomasz
@Konsumen bez t

Również kupowałem w tej firmie filtry na paragon i musiałem podać swoje dane osobowe. Czy sprawa już się zakończyła i nalożono na firmę Hifi Filter stosowną karę?

Znikające posty
@Konsument bez t

zniknął post użytkownika "@firm bez a" mówiący o tym, że firma Hifi Filter jest w upadłości. Czy ro prawda? Ktoś coś wie na ten temat?

Miele
@Znikające posty

Ideały upadły już bardzo dawno.

majster

Lysy glacoku, zapłać za układanie kostki w podwórku, a nie teraz Leszka szukasz, bogaczu na cudzej krzywdzie. Zwykły balas jesteś. Nikt ci nie będzie usługiwał, bo jesteś niczym. Materiał plus koszty należy zwrócić. To, że baba ci kasę wydziela, to jest twój problem, mały pyrtku. Ograbisz świnkę skarbonkę, barszczaku prosty i chytry,.

Daniel

Piotrek ale Ty mu pojechałeś

@majster

Odzyskałeś juz pieniądze za układanie kostki i za materiał ? Powiedz ile tam poszło materiału zakupionego do firmy a on wziol do siebie

abc
@majster

Łysa parufka sama na świenta bendzie karmić i wyprowadzać pieski.

There

O giczole, to wszyscy mają zdanie wyrobione. A pańcia spojrzała w lustro i ono pękło. Ale za pieniądze ksiądz się modli. Możecie pluć, ale w tej sytuacji i tak to spływa. Nie warto się poświęcać.

Ramzan

Nie bać giczoła, buca nadętego!

Anioł

Bo un ma hooooommmde samochod i motor a nie tam jakieś koszule

Ramzan

Nie bać hifi!

Slepak KS

Firma spszedaje filtry zworzone z chin , bardzo złej iakosci , nikt nie sprawdza ich jakosci , tylko oby sprzedac dalej

@Slepak KS

Jak będą robić następne zamówienie to zapytaj się czy Ci słownika ortograficznego nie kupią beju.

@Anioł

Bej to twój ojciec ktury Cie spłodził przez pszypadek , piesku śmierdzącej koszuli

Emil

Był ??? A to już go nima ???

Slepak KS

Po co wy tam robita ludzie , tyle pracy jest w okolicy , tam ani pensji normalnej , ani godziwych warunków , a tylko Narzekata rząden nie zmienia , tylko słuchata sie majora

Mati
@Slepak KS

Nie polecam , ta firma to totalne pobojowisko , nie ma co liczyć na stabilne zatrudnienie

Ptyś

Prawda w tej firmie jest taka ze cała sytuacje w magazynie psują nowi pracownicy którzy wogole nie maja pojęcia co to znaczy praca, i jaki zakres obowiązków do nich należy, pracownicy którzy pracowali lata bądź pracuja z dłuższym starzem maja zupełnie inne podejście do tej pracy , nowych interesuje tylko plotkarstwo ,podkopywanie dołków , skarżenie , a stasio słucha ich jak mu nawijają makaron na uszy z nie prawda , żeby tylko wspiąć sie wyżej , osoba która wybiera na stanowisko osobe która jest bez wykształcenia i żeby zarządzała ludźmi to tez powinna uderzyć po rozum do głowy ze lider/ liderka powinni mieć doswiadczenie w tym kierunku a nie pierwsza lepsza osobe z pod budki z piwem na tskie stanowisko bo im coś strzeli z ucha

Silny
@Ptyś

Maksimum treści i minimum słów. Tak, to ma sens. Ryju, następnym razem postaw kropkę czasem. Szczęście że ci telefon padł bo byś trylogie napisał w jednym zdaniu.

PH

Jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Jaka flota samochodów i czy można używać do celów prywatnych ? Jaka podstawa ? Jaki obszar działania ? Czy są w firmie jakieś benefity ?

Wózek
@PH

Jeśli Twoja kandydatura zostanie wybrana to dostaniesz odpowiedzi na te pytania bezpośrednio...wątpię żeby prowadzili rekrutacje tutaj. A większość pseudo pracowników na tym portalu są osoby z problemami psychomotorycznymi mających tendencję do pobierania zasiłku dla bezrobotnych do końca życia.

TMe
@PH

Jednakże większość pracowników wyższych szczebli którym ta firma życie uratowała, bo do niczego innego by się nie nadawali, zniszczyła fajną atmosferę, panującą niegdyś tutaj. Poprzez swoją niekompetencję, układziki, zasiedzenie, nieudolność i nieumiejętność współpracy z ludźmi, okazywanie pozornej wyższości, stanowiskowe wymądrzanie się przy braku podstawowej wiedzy w temacie, realizację narzucania swojego widzimisię mimo absurdalności jego założenia poprzez pryzmat chęci pokazania przewagi stanowiskowej nad innymi i władzy. Powyższe czereśniactwo zaowocowało odpływ najbardziej wartościowych pracowników. Więc trzy razy się zastanów, czy chcesz sięw to wpakować.

Wózek
@TMe

Ładnie piszesz, szkoda że w realnym życiu nie potrafisz połączyć 3 słowa z sobą i porozmawiać z przełożonym..

@PH

Jest szansa dowiedzieć się szczegółow z tych pytań które zadałem ? Na tą chwile nie ma odpowiedzi na temat. A chyba po to jest ten portal żeby dzielić się również informacjami

TMe
@Wózek

Trzech słów, jeżeli już, to po pierwsze. Po drugie, pokaż, w którym miejscu nie potrafiłem, bo pomawiać bez dowodów można każdego i o wszystko. Po trzecie, to nie są przełożeni, tylko figuranci od brania pieniędzy, żałosne atrapy dowódcze. Niedorajdy i karierowicze. Bez empatii, szczerości, wyczucia realiów i znajomości zagadnień zarządzania zespołem. Nie ma z kim rozmawiać. Czniam taką pseudokadrę. Ta firma kompletnie nie zasługuje na moją pracę. Jeszcze tu chwilę siedzę i widzę, co się dzieje. Najbardziej wartościowi fachowcy pouciekali. Mnie za chwilę też tutaj nie będzie, bo nie warto tu pracować. Negocjuję dwa inne stanowiska w lepszych miejscach za większe pieniądze i komfort oraz jakość pracy. Atmosfera poległa, ideały upadły. Pozostała żałosna farsa, której nie będę niedługo oglądał. I całe szczęście. A niewolnikom winszuję dużo zdrowia, ha ha haa.

@TMe

Czyli się nie dowiem szczegółow jak widać… Tylko same odpowiedzi nie na temat.

Joker
@PH

Lepiej rzebys nie wiedział/wiedziała Bo kociej mordki dostaniesz

Gonzo
@TMe

Bo ta opinia to szczera prawda o firmie HiFi Filter.

@Joker

Jak nie masz nic sensownego do dodania to nie pokazuj niskiego poziomu inteligencji :) Nie jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytania wiec twoja wypowiedz można wstawić do kosza :)

Red
@TMe

Cała prawda została napisana, a co do pracy na magazynie to dopóki nie zwolnią tego klauna, ktory sie wstydzi i ma problem z komunikacją z drugim człowiekiem to nikt ciekawy tu nie przyjdzie. Juz tylu bylo co przychodzą na chwile i jak ich (usunięte przez administratora) oprowadza to odrazu uciekają.

Joker
@PH

Jak wiesz co tam sie dzieje to po jaki (usunięte przez administratora) sie pytasz , idz i pracuj , i nic gorszego w zyciu juz Cie nie bedzie mogło spotkac , prócz twojego wyglądu i pracy w tej stodole

Dama
@Joker

Moje życie moja sprawa a jak masz coś to SMS napisz ;) druga sprawa jak mogą zemną jechać łeb w łeb jak kierownik nie równy w poer l(usunięte przez administratora) ;)

Krysia
@Dama

Co za (usunięte przez administratora). Mentalni zbieracze bawełny.

Tamburyn
@TMe

Te układziki sie kiedyś skończą , bo juz wiem o paru osobach którzy próbują zgłosić to głównym prezesom ( oni nie wiedza o gowork i co tu sie dzieje) Ale mam nadzieje ze zrobią z ta cała karuzela porządek i ludzie którzy dostali stanowiska przez takie układziki. Zostaną zdegradowani na stanowiska gospodarczych w dobrym przypadki , a w złym brama i posredniak

Krysia
@Tamburyn

Główni prezesi? To jest ich aż tylu? Widzę że nie dotarło. Kiedyś murzyn zbierający bawełnę nawet jak nie był skuty to nie uciekał bo wolał niedolę u swojego obecnego pana. Idę o zakład że u każdego "pana" będzie wam źle malkontenci

Tamburyn
@Krysia

Isc o zakład to ty możesz z ojcem żeby ci krzywdy nocą nie robił Piszesz tak o tej bawełnie i chyba ja zbierasz w hifi miernoto, bo w tej firmie jestes zwykłym białym (usunięte przez administratora)

@Joker

Jak byś czytał ze zrozumieniem to pytam o prace przedstawiciela handlowego a nie magazyniera gdzie tylko na tyle cię stać. Może ty się weź w końcu za robotę to nie będziesz miał czasu na narzekanie :) (usunięte przez administratora)pisze sie przez ch

Omikron
@Red

A ten klaln to który ???? Podaj inicjały

@PH

Fiat seicento ( możesz jezdzic nawet do gsu) Podstawa 2600 Obszar +, - 15 km od siestrzeni Benefit tak raz na 10 lat impreza firmowa i basen w zbiorniku pożarowym przy trasie

Heroina

Kto to w firmie jest NIKOTYNA ?????

Bidek
@Heroina

Starsza pani z permanentną ciotą

Przyszły Policjant
@Bidek

BIdek ty to wiecznie bidny jestes , cały rok rowerem jezdzisz oszczędzasz jak tylko możesz i tylko narzekasz

Pierre Dolony'
@Heroina

Nadęta i wyniosła, lepsza od wszystkich wielka pańcia, którą już rozbiera tylko gorączka :)

PINKY
@Pierre Dolony'

Jest tez taki jeden na magazynie co codziennie ma okres.

Flex
@Heroina

To ta zadzierająca nosa, wielka pańcia, która wszystkich traktuje z góry, bo uważa się za lepszą. Nigdy nie ma czasu - przyjdź później, nie teraz, nie mogę. "Nie mogę", to do seksuologa!. To ta, która ciągle siedzi na fajeczce i grzebie w telefonie. Dlatego nie ma czasu. To ta, której się zdaje, że jak usunęła mojego posta, żeby się nie wydało, to nie napiszę następnego. Napiszę trzy inne. I teraz nie wykasują, bo nie ma brzydkich, choć prawdziwych słów, a to jednak nie jest prywatny (usunięte przez administratora)

Franek
@PINKY

Codziennie okres na magazynie ma oczywiście kierownik ;)

Kozacy

Jedna baba w Ameryce Miała cyce, jak donice, A Chachary żyją i gorzałkę piją, Z góry spoglądają, Giczę w tubie mają. Jedna baba drugiej babie Wsadziła do tuby grabie, A Chachary żyją i gorzałkę piją, Z góry spoglądają, Filtrów nie sprzedają.

Goha

Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi. Glaca w słońcu błyszczy jakby kombajn kosił. Pejsów nie ma skin, kitek nienawidzi. Zlewają go Arrrabi Afroamerykanie i Żydzi. Najgorsza dla skina jest co roku zima. Jak on ją przetrzyma? Przecież włosków ni ma. Nałóż czapkę skinie, skinie nałóż czapkę. Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę. Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje. Resztki myśli z mózgu wiaterek przewieje. Małgocha na drutach czapkę z wełny robi. Nałożysz ją skinie, gdy się chłodniej zrobi. Wełna w główkę grzeje, ciepło jest pod czaszką. Dwie komórki szare wówczas nie zamarzną. Nasz skin był odważny, czapki nie założył. Całą zimę biegał łysy, wiosny już nie dożył. Główka mu zsiniała, uszka odmroziły. Czaszka na pół pękła, szwy wewnątrz puściły. Nałóż czapkę skinie, skinie nałóż czapkę. Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę. Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje. Resztki myśli z mózgu wiaterek przewieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hifi Filter Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 3 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • żelechowska 4
    96-321 Piaseczno

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.