Opinie o Filtry Hifi (Hifi Filter Polska Sp. Z O.O.) w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

borkoś

przecież Hifi standardowo robi takie praktyki nie tylko przy inwentaryzacji. Dobrze, że dopisuje Ci poczucie humoru, niedługo już ci nie będzie do śmiechu. Jesteś super ekspertem od czyjegoś życia. powinieneś zmienić pracę :))))

@borkoś

A jak sprawdziliście ten temat, że piszecie o tym z taka pewnością? I tak poza tym jak to w praktyce wpływa na ogólne warunki zatrudnienia? czy ma to w ogóle odniesienie do pracy samych handlowców? Właśnie są poszukiwani stąd pytanie

BRDM

wiemy, bo robimy te dokumenty w magazynie i podatek do urzędu skarbowego nie jest odprowadzany. W magazynie często "znajdują się" różne pozycje . Najlepsze jest to, że użytkownik @anonim próbuje ośmieszać ludzi na forum , oceniając czyjeś postępowanie, ale jego post został usunięty. Hifi tak się rozpędziło, że usuwa nawet swoje posty :) Hifi najpierw niech samo będzie uczciwe a dopiero potem oceniajcie innych

@BRDM

Skoro dysponujecie taką wiedzą to już ktokolwiek wchodził w jakąś dyskusje w tym zakresie z Pracodawcą chociażby? Kto jest tak w ogóle dla was na tych stanowiskach dostępny? Jakich macie przełożonych i tak dalej? ciekawe po jakim czasie takie informacje dochodzą w praktyce do samej góry

To wie czy nie? tym bardziej by mnie ta sytuacja interesowała i jej dalszy ewentualny rozwój. czy ogólnie po tym jak tego typu wpisy publicznie padają cos w firmie może się zmienia?

Jacek

Hifi ma wykupiony abonament. Oczywiście dyrektor tej firmy zdecydowanie temu zaprzeczy. Usuwają posty zgodne z prawdą, które nie łamią regulaminu ale nie są wygodne dla Hifi Filter Polska. Cenzura musi być.

Silnoręki

Epickie hasło firma ma koszty" dotyczy tylko szarych pracowników. Kadra zarządzająca kupi sobie jeszcze droższe auta aby można było większe kwoty odliczyć od podatku co pomoże tej firmie;) W tym szaleństwie jest metoda:) zwykłym pracownikom nie dadzą to dla siebie mają więcej. Proste. Nie oczekujmy zmian w tym względzie

Perkin Elmer

Hifi Filter wprowadzając na stan nadwyżki, które znajduje podczas inwentaryzacji nie płaci za to podatku do Urzędu Skarbowego. Firma uważa, że jest ponad prawem. Świetnie, tak nie za uczciwie.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowo-techniczny / Przedstawicielka handlowo-techniczna? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
Urszula

widzę, że trochę opinii się zebrało na temat tego ogłoszenia dla handlowca, które zresztą jeszcze wisi. Pisali cos o tym, żeby uważać na rozmowę rekrutacyjną i informacje, które na niej padają. O jakich w zasadzie jest tu mowa? czy był ktoś teraz i opisze bieżąca? Cos się zmieniło? Warto podesłać jeszcze to cv na wszelki wypadek?

Monter
@Urszula

Jak masz pracę to odpuść rektutaxje w hifi. Zarobisz 6000 brutto i jeszcze ci wmówią że to super oferta. Oferują filtry delikatnie mówiąc przeciętnej jakości. Bedziesz zaangażowana w reklamacje i kontrole jakości produktow z państwa środka i z Turcji. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie to warto tu popracować. Po zdobyciu doświadczenia sama zauważysz ze trzeba opuścić ten grajdołek

Bożydar

Ostrzegam kandydatów aplikujących do Hifi Filter Polska. Jak złożycie cv do tej firmy, to dyrektor Hifi bez żadnych skrupułów zadzwoni do Waszego ostatniego pracodawcy i dokładnie wypyta o to jakimi jesteście pracownikami oraz łaskawie poinformuje waszego aktualnego pracodawcę, że złożyliście cv w Hifi Filter Polska .Opryskliwe, buńczuczne, aroganckie zachowanie! Nie ma dla nich żadnego znaczenia, że łamią prawo, a w szczególności RODO,.To standardowa praktyka w tej firmie. Trzeba tą wiedzę rozpropagować, aby kandydaci wiedzieli ze jak zostaną zaproszeni na rozmowę w Hifi to oznacza to że Hifi już przeprowadziło inwigilację i wypytało o was u waszego obecnego pracodawcy. Zatem, drodzy kandydaci, zastanówcie się dobrze przed wysyłaniem cv do Hifi Filter Polska. Hifi Filter tak się tego wstydzi że usuwa posty opisujące prawdę, bo są im niewygodne. Próbują się wybielić ale im to zupełnie nie wychodzi bo ludzie już doskonale wiedzą co się dzieje w Hifi.

BM

Najlepsze jest to jak pewne osoby pracujące tam od dłuższego czasu , chodzą ciagle i narzekają oraz gadają że sie zwolnią , a cały czas siedzą i pracują oraz daja sie rżnąć w cztery litery i patrzą na to jak was firma prykuje , ale oni poza ta firma świata nie widza . Ludzie kiedy wy przejrzycie na oczy i przestaniecie się poniżać przed całym szefostwem firmy

Exportowy Zenon
@BM

Nic z tym nie zrobisz. Mało płacą, ale przynajmniej mamy luzy w maggazynie. Nie przemeęczamy się. Dla niektórych to jest ważniejsze niż wyższa pensja. Zresztą o pensjach nie wolno rozmawiać, bo to tajemnica, jak większość rzeczy w tym grajdołku;)

BM
@Exportowy Zenon

Jakie macie tam luzy , na same godziny pracy was rypią bo pracujecie 8:15 lub po 10 h , poza tym nie wspomnę o chorych godzinach 9:45 -18:00

Gośka
@BM

generalnie masz rację z godzinami pracy i nie tylko, ale "swoi ludzie" mają znacznie lepiej. Dotyczy to zarówno biura jaki i magazynu. Dyrekcja o tym doskonale wie, ale przymyka oko. Jak nie masz układów, to jest dokładnie tak jak to opisałeś.

Nie kupuj zamienników

To nie jest Hifi Filter tylko China Filter. Przyjdź przyszły kliencie i poczuj sam tą nową jakość. Z ich filtrami dojedziesz ze swoją maszyną i zaufaniem klientów co najwyżej na szrot. Szkoda epitetów na nich. Komentarze "specjalistów" w szczególności pana menadżera drągala aka giży wieprzowej nogi za 3,2,1....

Meteor
@Nie kupuj zamienników

Nie spodziewaj się, że coś się zmieni. Również nie jestem zadowolony z jakości filtrów Hifi. PH tej firmy po uznaniu mojej poważnej reklamacji a było ich kilka, nieoficjalnie powiedział mi, że słupki sprzedaży i marża się zgadzają i dlatego nie ma co liczyć na ruchy związane z polepszeniem jakości ich produktów. Wolą oferować tanie produkty i uznawać reklamację niż oferować towar dobrej jakości, bo to się im bardziej opłaca. W przypadku poważnych wpadek jakościowych przedstawiciel firmy łagodzi temat i biznes się kręci. To chore, ale tak to działa. Oficjalnie w tej firmie dobro klienta jest najważniejsze. Jednak oferowanie złej jakości towaru całkowicie temu przeczy. Jakie problemy miałeś z jakością produktów tej firmy?

Oczywiście że rozmowy są nagrywane! W samochodach są również kamery wewnętrzne i na komputerach są kamery i mikrofony które działają niezauważalnie, cały czas! 26 osoby mają takie komputery, telefony i samochody, więc dla tej firmy to żaden koszt przeanalizować to.... 10 osób na pełny etat wystarczy :)))))))))

Medard

Problem w tym, że aby nagrywać rozmowy telefoniczne np z klientami, to przed rozmową musi być informacja, że rozmowa jest nagrywana. W Hifi tego nie ma, zatem Hifi Filter Polska w sposób jawny łamie prawo.ale to oczywiście nie problem :))))))))

KLF

Fajnie ze znikają posty opisujące prawdziwe posty na tym forum. Widać że rozmowy o pensjach i podwyżkach i nierównym traktowaniu pracowników zabolały Hifi Filter Polska. W tej firmie są równi i równiejsi. Podwyżki dostają wybrańcy. Jedni mogą pracować do 16:00 a inni do tego absolutnie prawa nie mają. Pamiętajcie na tum forum można tylko dobrze pisać o Hifi:) Firma płaci naniej w okolicy, bo "firma ma koszty" Gorące pozdrowienia dla pryncypałow tego przybytku:)

Mariusz
@KLF

W dodatku pracownik , który pracuje już jakiś czas i jest dla nich nie wygodny to zrobią tak żeby się go pozbyć , bo uważają że może komuś słabszemu z ich ferajny zaszkodzić , a później ogłoszenie na olx wisi 4 rok w jakiej firmie tak jest ?

Mateo
@Mariusz

Z Twoją opinią nie zgadzają się włodarze tej firmy. Przecież Hifi Filter ta kraina marzeń, spełnienie amerykańskiego snu. Na pewno każdy chce tu pracować do emerytury.

Stringi Tomka
@Mariusz

Już na pracuj się nie ogłaszają? Brakuje chętnych? Ojej jak to się stało? Widać dla nich czasy feudalne się nie skończyły a tymczasem ludzie mają już wybór :) proponuję zmianę nazwy firmy na giza filters, człowieka obecnego sukcesu firmy.

Paula
@Stringi Tomka

Z tym ogłoszeniem to też nie zależy od typu stanowiska? co do tych wspomnianych braków to czy faktycznie są jakieś większe? Jak to sprawdzić? I czy ma ktoś skalę porównawczą miedzy ofertami z teraz a z tymi chociażby z ubiegłego roku? co mogło zmienić się w treści?

Szejk mlekowy

To były czasy, jak z kolegami z magazynu mogliśmy robić sobie w stołówce, szejki i inne potrawy mleczne z mleka Hifi. Źli ludzie ukrócili te praktyki. Jak żyć panie rezyseze? Ale za to w magazynie możemy robić coś innego i nie zostanie to odkryte. Ogólnie jest ok, jeśli chcesz zarabiać najmniej na rynku i nie chcesz się przemęczać ,za co pozdrawiamy dyrekcję.

Miele

Odchodzę stąd, bo to jakaś katastrofa i nieporozumienie. A nie wierzyłem komentarzom z początku...

Slepak KS
@Miele

Tera sie obudziłeś . Tam to jurz powinni dawno wszyscy odejść z tej pracy

Artykuł 124
@Miele

Firma cudownie się rozwija. Sprzedaż super. Zgrany zespół w magazynie i biurze. Filtry z najwyższej półki uwielbiane przez klientów. Dobrze tu pracować. Jest super, jest super, więc o co ci chodzi?

Mirosław
@Artykuł 124

A ile można zarobić? Bo to więcej mówi, niż słowa. I czy przyjmują, bo ogłoszeń nie ma?

Malicki
@Miele

Stary po co ty tu wogole przyszedłeś , na same godziny pracy trzeba stad uciekać

Miele
@Mirosław

Zarobić można silną nerwicę i rozstrój zdrowia.

Bartek
@Mirosław

Po co wogole pytasz o prace tu , pełno w okolicy firm w których zarobisz tyle co tu , a bedziesz pracował po 8 h dziennie i w godzinach 7-15 lub 8-16 wystarczy przejrzeć na oczy i poszukac , z tego co wiem to ta firma jest rodzina , a od lat szukają jelenia który za nich bedzie robił 10 -18 lub 19 Tyle ci moge pomóc a sam podejmij decyzje

Remik
@Miele

Ale już wszyscy się poznali. Giczoł usiłuje strugać wielkiego znawcę wszystkiego i każdemu udziela złotych rad, a Pańcia trzyma się oburącz koryta, jako powszechnie rozpoznany nieudacznik. Oboje siebie warci. Nikt się już na to nie nabierze. Ja też wysiadam z tego siedliska zła.

Cupra
@Bartek

Potwierdzam; okoliczne firmy zatrudniają pracowników magazynu w lepszych pieniądzach i godzinach pracy. Jak komuś nie pasuja godziny od 10 do 18 lub 19 polecam zmienić pracę. Ja pracowałem w Hifi od 10 a w nowej firmie pracuję od 8:00 i nie narzekam. Pozdrawiam ekipę z magazynu. Nie bójcie się. Odwagi...

Jacek
@Cupra

Ale przecież ty tam robisz bo cupra stoi Ta praca to całe twoje zycie ( zycie samotne , ty nie widzisz świata poza firma HIV filter)

Remek
@Jacek

Ja to słyszałem, że Daniel wraca za miesiac do roboty

Slepak KS
@Remek

Terz tak słyszalem , ze na gospodarczego

@Slepak KS

A to jakaś rekrutacja jest? W ogóle fajnie byłoby wiedzieć, czy przyjmują. Ofert żadnych tutaj nie ma, ale kto wie.

Kostaryka
@Marta

Tak, przyjmują. Do przepychania czambałamba za giczoła sprężyną. Bo on już się zmarszczył.

Urszula
@Kostaryka

A na jakieś poważniejsze stanowiska byłaby tu obecnie szansa? Na którym według Ciebie praca jest jak najbardziej do stawki adekwatna?

Ramon
@Miele

Słuszna decyzja! Ja jestem w trakcie tego procesu. To firma, która nierówno traktuje pracowników a w dodatku pryncypałowie próbują nam wmówić że dobrze zarabiamy! Ludzie poznali się już na chwytach tej firmy i nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje bujd pisanych prze z @customer_coffe. Zarabiają dobrze tylko menadżerowie tej firmy. Zwykły pracownik to tylko koszt dla tej firmy. Oczywiście oficjalny przekaz jest taki, ze pracownicy "są najważniejsi". Podobnie też klint jest najważniejszy, a tym czasem towar fatalnej jakości jest właśnie oferowany tym klientom. To ich tani "chyt małketingowy" Jak najdalej od tego geszeftu

Don

Firma która nawet nie posiada skanera do przyjęcia towaru , gdzie firmy w okolicy posiadaja takie urzadzenie od 20 lat , jest 21 wiek a wy dalej stoicie w miejscu

Cleo
@Don

Skanery w tej firmie to plan dziesięcioletni. Dzięki temu magazynierzy częściej się mylą i dłużej zbierają towar. Im gorzej, tym lepiej czyli zgodnie z dewizą tej firmy. Nie spodziewaj sie logiki w tej firmie.

Mike
@Don

Bo tam pracuje takie prostactwo że nikt nie umiał by tego obsługiwać , a zatrudnić osoby które maja o tym wiedzę to dodatkowe koszta , a przecież jasno dyrekcja mówi ( FIRMA MA KOSZTY, PODWYŻEK NIE MA ) ????

Gadżet
@Mike

Podwyżki som, ale dla wybranych. Dla plebsu jest hasło "firma ma koszty". Jednak nie wolno pracownikom o tym rozmawiać, bo to ścisła tajemnica. Zarząd tej firmy ma specyficzne poczucie humoru, oni naprawdę myślą, że pracownicy nie rozmawiajom o ewentualnych podwyżkach. Poza tym zarząd ma powiadomienia na swoich komórkach o tym forum, czyli są na bieżąco z newsami:) pozdrawiam ekipem z magazynu

Iwona
@Gadżet

No dobrze dobrze, ale co trzeba zrobić, aby stać się tym wybrańcem, bo nie bardzo rozumiem? Jaka jest atmosfera na magazynie, skoro jedni je dostają, a drudzy nie? Zakładam, że ludzie pracują tak samo.. no niesprawiedliwe trochę, ale z drugiej strony nic z nieba nie spada, był ktoś negocjować te podwyżki? Związków zawodowych w zakładzie nie ma? Może to by coś dało

Ostrzegam wszystkich kandydatów, którzy są zainteresowani pracą w Hifi Filter Polska. Pewien Pan ogólnie znany na tym forum będzie wydzwaniał do Waszego ostatniego pracodawcy. Poinformuje on łaskawie Waszego aktualnego pracodawcę, że złożyliście cv w Hifi Filter Polska i wypyta jakimi jesteście pracownikami. Ta bezwstydna fiirma ma za nic prawo oraz przepisy RODO. Przecież kandydat nie upoważnił Hifi do wydzwaniania po pracodawcach w waszej sprawie. Uważajcie na tą firmę, która uważa, że stoi ponad prawem i myśli że jest bezkarna. Ta firma chce wszystko kontrolować. To że jest to bezprawne, nie ma dla niej żadnego znaczenia.

Giżycko to takie miasto
@Kandydat

Zadzwoń do Seni Filters i zapytaj jakim (usunięte przez administratora)był wyżej wspomniany. Nie określiłbym go nawet jako mężczyzny a okreslaniem go przez Pan ubliza pozostalej meskiej czesci firmy. To (usunięte przez administratora)jakich wiele w korporacyjnych strukturach. Super że opisałeś tą praktykę. Dołączy ona do bogatego portfolio firmy na tym forum.

Mam to za sobą

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Polityka kumoterstwa i nepotyzmu. Szkalowanie pracowników i (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach. Tam nie ma szefa i nigdy nie będzie. Tak zwani wielcy dyrektorzy to tylko (usunięte przez administratora)

Samotny wilk

Firma generuje ogromne zyski kupując tanio w wiadomych krajach wątpliwej jakości towar. W tej firmie króluje jakoś (to będzie) a nie jakość, jak w innych firmach z branży. No ale poszkodowanemu klientowi, który reklamuje kiepskie filtry dadzą czerwoną czapeczkę "make Hifi Filter great again" oraz zapalniczkę i długopis w ramach przeprosin i będzie dobrze:) Tak to tu działa.

Swierdłowsk
@Samotny wilk

Jeśli do tego dodamy gadkę kierownictwa do pracowników "przypominam, że wysokość wynagrodzenia, premia i sam fakt jej otrzymania są tajme" to mamy obraz tej firmy. Nie polecam pracy w magazynie oraz w biurze.

Rysy

Pensja słaba a jeszcze chodzą i sie czepiają do ludzi

Bester

Doradcą technicznym zostanie kandydat który ma najmniejsze oczekiwania finansowe. To największy atut nowego pracownika dla Hifi Filter. Ģdy jesteś początkujący to dobra opcja. Jeśli chcesz zarobić to szukaj gdzie indziej

Rysiek

To nie jest rekrutacja tylko łapanka głąba który zgodzi się na ich "propozycje" za jak najmniej. Wszystkie osoby z dużym doświadczeniem od razu wietrzą pismo nosem co to za pracodawca. Forum i ilość opinii pomaga tym mniej pewnym aby uważać na tego pracodawce. Ta firma usuwa niewygodne dla nich posty które opisują prawdę co tam się dzieje. Oferta tego stanowiska to robota 3 ludzi. Obsługa działań posprzedażnych to prowadzenie całego działu zwrotów i reklamacji ich kiepskiej jakości produktów. Nie dajcie się nabrać.

Borneo
@Rysiek

Szukają wysokiej klasy specjalistów za pensję magazyniera. Przecież firma ma koszty:) Powodzenia.

Sumatra
@Borneo

Nie w tych czasach ???? , praca za miskę ryżu się skończyła , głupiego nie znajdziecie

HihihiFilter

Atmosfera jest (usunięte przez administratora) i chora. "Starsi"pracownicy i członkowie rodziny,znajomi zbierają profity za kablowanie i zmyślanie historyjek na Twój temat.Bo na magazynie mają za dużo czasu.Syf,Syf i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Lemal
@HihihiFilter

To juz kolejna osoba która przekonała sie na temat pracy w tym pier…niku , że są tam układy , poza tym pracuje tam rodzina, a jak jestes obcy i masz swoje zdanie oraz bedziesz w czymś lepszy od nich , to zrobią wszystko żebyś nie był lepszy , tam jedna druga odobe w łyżce wody utopi żeby tylko wylizać kakao. Kto nie wierzy w komentarze zapraszam do tego bałaganu przekona sie o tym na własnej skórze

Lemal

Tam w tym bałaganie nie ma z kim rozmawiac , jeden patrzy na drugiego jak by mu zaraz chciał nóż wbić bo nie jest z nim po rodzinie i jest dla niego niewygodny albo że na kogos nie doniósł . Sprzedawczyki jeszcze wam to wyjdzie bokiem Bo to co pożyczone będzie oddane

Usuwanie postów przez Hifi Fil

Firma jest bardzo cwana. Postanowili usuwać posty które opisują prawdę ale nie są wygodne dla Hifi Filter. Myślą, że są tacy czujni i sptytni. Jednak ludzie już się przekonali co tam tak naprawdę się dzieje. Usuwaniem postów niczego nie zmienicie, ale próbować możecie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hifi Filter Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 3 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • żelechowska 4
    96-321 Piaseczno

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.