Opinie o Mundo enterprise.eu w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mundo enterprise.eu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mundo enterprise.eu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mundo enterprise.eu w Płock

Hanna

@Mundo to (usunięte przez administratora) to poważne oskarżenia w kierunku firmy Mundo enterprise.eu Czy przed podjęciem pracy wiedziałeś o proponowanych warunkach w tej firmie? Czy rekruter zapewnił Cię, że otrzymasz odpowiednią umowę? Napisałeś, że firma nie wypłaca pieniędzy. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat, czy jako pracownik wywiązałeś się ze wszystkich obowiązków?

Mundo to oszuści

Mundo to oszuści,zatrudniają na czarno,nie wypłacają pieniedzy,nie opłacają składek,byli spawacze co pracowali u nich za darmo.Głosno jest o nich kliknijcie na ten link hd62zvnjkojwcyg[6t3scbgguwaganaoszustów91.9xa8475;

Ktosiowa

Mój mąż pracuje w Mundo już jakiś czas. Firma godna polecenia. Wyplata na czas-jeśli już ma być poślizg wiemy o tym. Właściciel bardzo w porządku, można uzgodnić dużo pod warunkiem że samemu jest się wobec firmy w porządku.

Oszukany2
@Ktosiowa

W porządku to znaczy zgadza się na wszystko... Prace bez umowy, okradanie, czekanie na należne wynagrodzenie, podpieprzanie kolegów. Tak wtedy właściciel jest bardzo w porządku. Wypłaca mi wypłatę. Kurcze czy to właśnie nie należy mi się za pracę? Wiem jak ma na imię Twój mąż :D

Kowboj
@Ktosiowa

Wypłata na czas ....13.70 brutto na umowę zlecenie a pozostała kasa ?pod stołem tylko trzeba z właścicielem się umówić. A główna księgowa Urszula N. to.....skończyła technikum odzieżowe ???????????????? .

Złodziejstwo jest karane

Pani Hanno pani zadaje głupie pytania,jak można pracować za darmo!!!!!!????Mundo Enterprise to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) okradają skarb państwa,nie odprowadzają podatków,składek ZUS,zatrudniają na czarno bez umowy,na koniec nie otrzymacie ani jednej złotówki za swoją prace,są już dowody na to oraz wiele innych na policji i w prokuraturze.

Ooo
@Złodziejstwo jest karane

I kontrola krzyżowa dot. fikcyjnych spółek wiele wyjaśni.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Mundo enterprise.eu? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Hanna

@Zlodziejstwo jest karane, Twoja opinia zawiera poważne oskarżenia, czy jesteś pewien, że masz na nie odpowiednie argumenty? W innym przypadku pozostali użytkownicy mogą ją zinterpretować jako pomówienie. Czy nadal pracujesz dla firmy Mundo enterprise.eu? Czy próbowałeś rozmawiać o zaistniałych sytuacjach z przełożonym?

Zlodziejstwo jest karane

Mundo zatrudnia ns czarno,nie placi podatkow,nie odprowadza skladek,nie wyplaca wynagrodzenia,podobno powaznie odpowiedza za oszustwa na szkode skarbu panstwa, popatrzcie co pisza o nich i tym oszuscie wlascicielu Mundo na innych portalach...

Hanna

@Oszukany, czy zgłaszałeś zaistniałą sytuację przełożonemu lub działowi kadr? Jak uważasz, dlaczego taka sytuacja miała miejsce? Czy jesteś pewien, że dotyczyło to także innych pracowników firmy Mundo? Niezależnie od przyczyn takich sytuacji zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdy z nas jest człowiekiem i może popełniać błędy!

Oszukany

Mi Mundo nie wyplacilo pieniedzy za moja prace jak podobno wielu innym

Marek z Łodzi

Uważajcie na tych oszustów z Mundo,pracujecie i nie dostajecie wynagrodzenia,ostrzegam wszystkich!!!!!Mnie tez oszukali

Maciek

Ja osobiscie zakladam sprawe wlascicicelowi Mundo,i robie na dniach doniesienie do prokuratury,mam dowody na to ze robi oszustwa finansowe i dziala na szkode pracownika oraz skarbu panstwa.

OszustówPonowniePrzedSąd

Uwaga na oszustów z Mundo Enterprise.eu ,mnie oszukali na 700zł,sprawa ponownie jest na policji i ponownie bedzie w Sądzie.Chce zeby staneli tez przed prokuraturą,za zatrudnianie na czarno,oszustwa finansowe,działanie na szkode skarbu państwa,( dlatego czekam az mnie pozwą,jesli nie to ja to zrobię,sprawe nagłasniam nawet w TVP ,Zajmie sie nimi ponownie PIP,Urzad Skarbowy oraz inne instytucje.Sprawy konsekwentnie nie odpuszcze,złodziejstwo i oszustwa są prawnie karane.Pieniadze oddadzą i to z odsetkami.

Mundo

Szanowny Panie Kub... (czyli Spawacz, Franz, Złodzieji przed Sąd , Damian w jednej osobie) Bardzo dziękujemy za Pańskie opinie o naszej firmie, ale straszenie nas Sądem po uzyskanym niekorzystnym dla Pana wyroku jest co najmniej dziwne. Dziwne jest również to , że chce się Panu wypisywać te bzdury i kalumnie, mimo że wyrok zapadł latem 2017 roku. Minęło już sporo czasu i wydaje mi się, że czas pogodzić się z porażką. No chyba że chce Pan , żebyśmy wystąpili do prokuratury z wnioskiem o ściganie w związku z naruszeniem naszych dóbr, jakim jest nasze dobre imię. Serdecznie pozdrawiam i życzę większego opanowania w przyszłości.

Damian

Banda oszustów,nie polecam tej firmy,mnie oszukali finansowo ale na każdego przyjdzie pora w Sądzie,jutro jade do Skarbowego z doniesieniem ze zatrudniaja na czarno,nawet PiT nie dostałem

Franz

Uwqzajcie!!!Zdala od MUNDO ostrzegam wszystkich bo swoich pieniedzy nie zobaczycie.

Złodzieji przed Sąd

Zgadzam się ze spawaczem,Mundo nie wypłaca wynagrodzenia,myśle ze to kwestia czasu kiedy Ci (usunięte przez administratora) znikną z rynku

Spawacz

Pracowalem w Mundo i chce przestrzec wszystkich a zwlaszcza spawaczy, pracujecie i ani zlotowki nie dostaniecie za swoja prace,zadnej umowy,mnie oszukali na bardzo duza kwote,zatrudniali na czarno,sprawe kieruje do PIP,Urzedu Skarbowego i na Policje.

Ciekawy .

Czy ktos pracował lub pracuje w tej firmie tzn .mundo-enterprise.eu Prosze o kilka słów .Bo doszły mnie słuchi ze oni maja jakieś powiązania z Floto ???

rysiek

To zaplacili czy nie ?? bo zaplacili ale nie wiesz czy dostaniesz...

Feliks

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

niepokorny

Najlepiej pytać kolegów, którzy tam pracują lub pracowali. I Tak z każdą firmą tym bardziej anonimowo. W internecie można napisać wszystko.

Wypłatybrak

Business Partners z siedzibą w Łodzi bo z Płocka już nikt z żadną firmą współpracować nie chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Mundo enterprise.eu - Płock

• Jak się pracuje w Mundo enterprise.eu?

Zobacz opinie na temat firmy Mundo enterprise.eu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mundo enterprise.eu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mundo enterprise.eu
1.4/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Mokotowska 4/6
    00-641 Płock