Opinie o Mundo enterprise.eu w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mundo enterprise.eu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mundo enterprise.eu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mundo enterprise.eu w Płock

Stanislaw Nowy wpis

To prawda ta firma zatrudnia na czarno i na koniec nie wypłaca pensji za Twoja ciężką pracę

Torpeda

Nie płacą,zatrudniają w dodatku na czarno sporo ludzi wykiwali

Kamila
@Torpeda

No ale chcesz przez to powiedzieć, że ci zatrudnieni na czarno są zdziwieni, że zostali wykiwani? Ciekawe... To nie jest trochę samemu proszenie się o nieszczęście? :/

Slawek
@Kamila

Ty Jesteś oderwana od rzeczywistości Kamila,firmy dają umowę na najniższą krajową a resztę pod stołem to jak wypłaci pracodawca komuś najniższą krajową i powie że tylko tyle było na umowie i on się wywiązał z umowy a to co było faktycznie umówione jest nie wypłacone to jak mamy odzyskać?

Honorata Nowy wpis
@Slawek

Ciekawi mnie czy w ogłoszeniu napisali że dostanie sie najnizsza krajowa? Czy było napisane więcej?

Były pracownik Nowy wpis

Jest jakiś gość szefem, rozmawiałem dziś z nim, dobrze wie ze popełnili błąd i są mi winni ponad tysiąc złotych za 2 miesiące współpracy, podczas rozmowy gdy skończyły mu się argumenty po prostu się rozłączył, dodał tylko na końcu żebym sam we własnym zakresie upominał się o brakujące pieniądze w firmie której pracowałem bo oni niby nie potrafią a kto wie jak jest naprawdę

Odradzam, firma rozliczyła się ze mną w systemie godzinowym a z firmą z którą odpisała umowę, w której pracowałem w systemie akordowym przez swój błąd, otrzymałem tą informację pod koniec współpracy, jestem stratny ponad tysiąc złotych, jeśli nie chcesz również być (usunięte przez administratora) trzymaj się z dala od tej agencji.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Mundo enterprise.eu? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Unikać jak ognia współpracy z tą firmą. Wszysko kolorowo aż do momentu podpisania umowy. Później olewają, unikają telefonów, nie oddzwaniają. Fajny przekręt na wypłatach, gdzie 2/3 idzie na konto, a na resztę trzeba po kilku dniach własnym kosztem osobiście odbierać z poczty. Śmiech na sali. Cieszę się z rozwiązania umowy po dwóch miesiącach i nie życzę im nic dobrego.

spawacz
@Anonim

Mnie zatrudnili na czarno i nie zapłacili mi ani złotówki ale zapłacą za to (usunięte przez administratora) dużo większą cenę kwestia czasu.Peawnie i finansowo są skończeni

Honorata
@spawacz

A przez ile pracowałeś? Jaką stawkę zaproponowali skoro zgodziłeś się pracować bez umowy?

Spawacz monter

Nie płacą uwaga na tą firme

Wiorek

Witam serdecznie wszystkich. Czy ktoś wie czy firma Mundo, a firma Business Partner Płock to ci sami ludzie i jedna ręka ????? Będę wdzięczny za szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Mistrz monterki
@Wiorek

Tak to najprawdopodobnie ta sama firma co Busines Partners wnioskując po KRS A co Busines Partners też Cie wykiwał na kase?

Ci sami.

Adek

Czy business partner jest wypłacalną agencją pracy. Jakie dają umowy ?

@Adek

Jeśli chodzi o Mundo to nie wypłacają wynagrodzenia

Oczywiste
@Wiorek

Na Facebooku Mundo Enterprise oferty pracy z mailem do Business Partner. Sami ci odpowiedzieli.

Ha
@Oczywiste

Też widziałem, ale już pozmieniali ????

O

Zmienili nazwę na Tech Skill

Tak
@O

Tech skills Sp z o o teraz zobacz prezes...

Włącze sie w dyskusje bo ta naganiaczka Milka tez bedzie zeznawac w prokuraturze kogo Mundo oszukalo i czy moje dowody na och przekrety sa prawdziwe a są glupi beszczelny babsztylu.Dlaczego zatrudniała mnie wasza firma na czarno i dlaczego nie otrzymałem wynagrodzenia? Dlaczego nie placi pan pracownikowi jego wypłaty miesiącami w koncu sprawa musi trafic do Sądu Pracy oczywiscie poszkodowany tzn pracownik nie mogłl sie bronic i jechac 500km na sprawe bo lezał w szpitalu.Pozatym to sa duze koszty .Niech pan przyzna ze jest pan oszustem i zlodziejem ty wielki szefie Mundo?No przyznaj tu na forum ze wszystkim pracownikom wypłaciles ich pieniadze i wszyscy dostali tez umowy.Ze płacisz pod stołem i dzialasz na szkode skarbu panstwa.Przyznaj oszuście jestes zlodziejem i nim zostaniesz,wszyscy o Tobie na budowach mowią,ja swoich pieniedzy nie otrzymalem,zobaczysz juz niedlugo jak prokurator wysle do Ciebie pismo wraz z skarbowką,odwolanie do Sądu Najwyzszego juz wysłałem złodzieju i terax nawet z Canady przylece na sprawe bo chce Cie zniszczyc tak jak prawo polskie nakazuje.

Milka
@Gość

Przykro mi ale na niektóre choroby nie ma lekarstwa

Rafal
@Gość

Pracowałeś w mundo a teraz nagle w Kanadzie jesteś? XD dobry (usunięte przez administratora) jesteś Cb

Sebastian
@Rafal

A Ty pracujesz w firmie i mógłbyś się wypowiedzieć na jej temat? Interesuje mnie na jakie umowy o pracę można liczyć. Są stabilne i długoterminowe, czy raczej na początek zlecenie?

Robotnik
@Milka

Mnie też rekrutowałaś i przez miesiąc pracy nie otrzymałem umowy,wszystkich pieniedzy tez nie otrzymałem,to jak masz czelność sie tu udzielać.Siedzisz w tym po uszy i mam nadzieje ze prokurator też sie Tobą zainteresuje kibicuje tym którzy leją fale pomyj po Mundo bo to prawda

Mirek
@Milka

Ale to prawda co napisał chyba że macie jakąś inną wersje na to ilu ludzi wyrolowaliście i chorobą nazwałbym wasze (usunięte przez administratora)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Mundo enterprise.eu?

Spawacz

Oni nie płacą wynagrodzenia to o jakie wyjazdy,imprezy pani pyta....

Witam jak podpislem umowe to moge od niej odstąpić po miesiacu pracy? Proszę o odpowiedz

Spawacz

Właściciel tej firmy dorobił się na ludzkiej krzywdzie i innych metodach oszukiwania skarbu panstea jak jesteś taki uczciwy to dlaczego nie dostałem za pracę swoich 700zl???Masz honor to oddaj jak jesteś taki krystalicznie czysty bo dobrze wiesz ze zrobiłeś mi wała a ten portal jest na szczęście żeby opisywać takie sytuacje i takich Januszy Biznesu masz 3 dni na oddanie moich pieniędzy bo sporo Cie to będzie kosztowało jak to nagłośnie i zgłoszę tam gdzie trzeba.... Dzis czekam na kontakt telefoniczny

Eryk

Najbardziej złodziejska firma w Polsce moim zdaniem. Nikt mnie tak w życiu nie (usunięte przez administratora) finansowo jak Mundo. Do dziś nie widzę moich pieniędzy za moją ciężka pracę spawaczs a minęło już ponad rok

Aneta
@Eryk

Odzyskujesz w jakiś sposób te pieniądze od Mundo? Zgłaszałeś gdzieś tę sprawę? Czy odpuściłeś?

@Eryk

Proszę więcej napisać

Ferry
@Aneta

Nie odzyskałem pieniedzy za moją prace i sprawe chce nagłośnić bo ta firma zmieniała już kilka razy nazwe o czym piszą tu inni ze wzgledu na przekrety jakie robiła na pracownikach nie wyplacanie wynagrodzeń oraz szereg innych podatkowych itc....czego ja i z tego co piszą inni jestesmy przykładem

Zdeterminowany

Szukam wszystkich którzy pracowali w dawnej Flocie mam już sporo informacji na temat jej (usunięte przez administratora),organy ścigania się na pewno tym zainteresują,sprawe Floty i Mundo chce wysłać też do TVP "Sprawa dla reportera" jak takie firmy mogą bezkarnie działać na rynku i nie wypłacać wynagrodzenia pracownikowi oraz działać na szkode skarbu państwa,brak PIT,odprowadzanych składek,podatków,itc....

uważajcie na tą firmę kręcą z umowami a pużniej karzą podpisać nie wypełniony weksel kturym cię szantażują jak chcesz odejść UWAGA

Spawacz

Ponawiam wpis.Uwaga na rekrutantke o imieniu Ola chyba jest z Katowic, mnie zwerbowala do pracy i nie wyplacila ani zlotowki wynagrodzenia,nawet umowy nie dostalem,sprawa trafila na policje,opisuje ją tez na wszystkich forach.Nie dajcie sie zwerbowac bo zostaniecie oszukani,chce wszystko zeznać w sądzie,mam nadzieje że mas odwage i sie tam udasz ze mną?Bo ja Ci prawnie i finansowo nie odpuszcze....

Firma nie wypłaca wynagrodzenia,ostrzegam wszystkich mam na to z 10 dowodów oraz świadków

Uwaga

Teraz rekrutują jako Bussines Partners Sp. z o.o. Spójrzcie w KRS

marta
@Uwaga

Czy to pewna informacja ?

Spawacz

Uwaga na tą agencje, jest głośno o tym Mundo na innych portalach, kuszą stawkami ale nie zobaczycie swoich pieniedzy, w dodatku nie dają umowy więc robisz na czarno

marta
@Spawacz

Czy ta Firma to jedno i to samo co BUSINESS PARTNER SP. Z O.O., PŁOCK ? Ktos cos moze powiedziec wiecej o tej firmie .

spawacz

Uwaga ta pseudo firma zatrudnia na czarno i nie wypłaca wynagrodzenia

Olaf

Te wpisy z nie wyplacaniem wynagrodzenia są w 100 procentach prawdziwe Mundo też nie zapłacili mi za pracę (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mundo enterprise.eu - Płock

• Jak się pracuje w Mundo enterprise.eu?

Zobacz opinie na temat firmy Mundo enterprise.eu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mundo enterprise.eu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mundo enterprise.eu
1.4/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Mokotowska 4/6
    00-641 Płock