Femestage Eva Minge Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Femestage Eva Minge Sp. z o.o.

Owo 2015-11-27 11:17:13
Witam, wszystko zależy czy pracujesz w salonie własnym czy jest to franczyza. Ja pracowałam we franczyzie i żadnych premii nie było, bo progi były nie do zrobienia, do tego ruch w salonie słaby i odzież... cóż poliester w najczystszym wydaniu. Z szefostwem nie miałam problemu, ale tak jak mówię to już kwestia osobna każdego salonu. Z centralą wieczne problemy, mało informacji, słaba komunikacja. Przerost formy nad treścią, ciężko sprzedaje się odzież ze sztucznych materiałów i źle odszytą w takich cenach. Pracowałam w jednym z większych miast w Polsce gdzie klient powinien teoretycznie być, ale co zrobić kiedy ani cena, ani asortyment nie są konkurencyjne.
Owo 2016-01-25 12:20:21
Obowiązki: kompleksowa obsługa klienta od początku do końca, czyli od wejścia klienta do salonu zaczynasz z nim pracę i powinnaś ją zakończyć sprzedażą. Do tego regularne przyjmowanie dostaw, przygotowanie towaru (klipsowanie, prasowanie. No i sprzątanie salonu oczywiście - jak wszędzie. Więc generalnie pracy nie ma za dużo. Ja tam pracując często nie miałam nic do zrobienia, klientów też nie było.
hahaha 2016-02-03 14:24:00
haha smieszne w salonie sprzedawca zarabia 1400, pracowalam i nie polecam ;) Femestage to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za przeproszniem, nie szanuja pracownika, po prostu porażka !!
Iw 2016-03-02 13:40:52
Kierownik salonu musi mieć założoną własną działalność, firma ogólnie nie reaguje na nic co dzieje się w sklepie obchodzi ich tylko obrót i zyski. Nie trzeba być kompetentnym aby zostać kierownikiem w Femestage, co jest straszne czasami po prostu jest ciężko znaleźć taką osobę bo mało kto chce sie zgodzic na wlasna dzialalnosc. Nie ma duzo wymagan a jak jestes dobry w tym co robisz czyli ponad to szybko sie ciebie pozbedzie ;) nie ma doceniania ludzi raczej dolowanie, a pozniej szok ze ludzie odchodza bo nie wytrzymuja :)
Iw 2016-05-03 21:51:21
Zdarza się ale też są minusy takie jak odpowiedzialność materialna ;) w salonie w ktorym pracowalam bylo bardzo duzo brakow no ale inwentaryzacji do tej pory podobno nie było wiec tak na prawde nie wiadomo
when 2016-05-10 09:50:13
No skoro miały się pojawić jakieś podwyżki do podstawy zarobków w tym roku, to się nie dziwię, że są tak popularni.
Zostaw swoją opinię o Femestage Eva Minge Sp. z o.o. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Femestage Eva Minge Sp. z o.o.