Femestage Eva Minge Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Femestage Eva Minge Sp. z o.o.

Owo 2015-11-27 11:17
Witam, wszystko zależy czy pracujesz w salonie własnym czy jest to franczyza. Ja pracowałam we franczyzie i żadnych premii nie było, bo progi były nie do zrobienia, do tego ruch w salonie słaby i odzież... cóż poliester w najczystszym wydaniu. Z szefostwem nie miałam problemu, ale tak jak mówię to już kwestia osobna każdego salonu. Z centralą wieczne problemy, mało informacji, słaba komunikacja. Przerost formy nad treścią, ciężko sprzedaje się odzież ze sztucznych materiałów i źle odszytą w takich cenach. Pracowałam w jednym z większych miast w Polsce gdzie klient powinien teoretycznie być, ale co zrobić kiedy ani cena, ani asortyment nie są konkurencyjne.
Owo 2016-01-25 12:20
Obowiązki: kompleksowa obsługa klienta od początku do końca, czyli od wejścia klienta do salonu zaczynasz z nim pracę i powinnaś ją zakończyć sprzedażą. Do tego regularne przyjmowanie dostaw, przygotowanie towaru (klipsowanie, prasowanie. No i sprzątanie salonu oczywiście - jak wszędzie. Więc generalnie pracy nie ma za dużo. Ja tam pracując często nie miałam nic do zrobienia, klientów też nie było.
hahaha 2016-02-03 14:24
haha smieszne w salonie sprzedawca zarabia 1400, pracowalam i nie polecam ;) Femestage to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za przeproszniem, nie szanuja pracownika, po prostu porażka !!
Iw 2016-03-02 13:40
Kierownik salonu musi mieć założoną własną działalność, firma ogólnie nie reaguje na nic co dzieje się w sklepie obchodzi ich tylko obrót i zyski. Nie trzeba być kompetentnym aby zostać kierownikiem w Femestage, co jest straszne czasami po prostu jest ciężko znaleźć taką osobę bo mało kto chce sie zgodzic na wlasna dzialalnosc. Nie ma duzo wymagan a jak jestes dobry w tym co robisz czyli ponad to szybko sie ciebie pozbedzie ;) nie ma doceniania ludzi raczej dolowanie, a pozniej szok ze ludzie odchodza bo nie wytrzymuja :)
Iw 2016-05-03 21:51
Zdarza się ale też są minusy takie jak odpowiedzialność materialna ;) w salonie w ktorym pracowalam bylo bardzo duzo brakow no ale inwentaryzacji do tej pory podobno nie było wiec tak na prawde nie wiadomo
when 2016-05-10 09:50
No skoro miały się pojawić jakieś podwyżki do podstawy zarobków w tym roku, to się nie dziwię, że są tak popularni.
rozczarowana 2016-12-12 02:01
Nie pracowałam w salonie w Kielcach, ale podzielę się swoją opinią na temat innego salonu (północ Polski). Zarobki są niskie, ale to jak we wszystkich sieciach sklepów odzieżowych. Największym minusem była dla mnie niekompetentna kierowniczka, którą interesowało tylko latanie po centrum handlowym, spotkania z koleżankami, a nawet urywanie się na miasto w godzinach pracy! O spóźnianiu się do pracy nie wspomnę... Była osobą, która po pół roku pracy nie ogarniała programu sprzedażowego, do tego stopnia, że nie potrafiła czasem domknąć sprzedaży jeśli tylko wyskoczył jej jakiś komunikat. Do tego zatrudniła 2 koleżanki po znajomości, które cieszyły się specjalnymi względami i nawet rozstawiały po kątach pozostałe pracownice będąc na tym samym stanowisku co one! Jako kierownik miała obowiązki takie jak pisanie raportów okresowych, wysyłanie dokumentów itd czego oczywiście nie umiała robić, więc było to na barkach pozostałych pracownic (wciąż za wynagrodzenie 1400 zł...). Tworzyła ciężką atmosferę obgadując i skłócając ze sobą nieświadome niczego pracownice. Marka uważa się za ekskluzywną, ale na pewno nie stwarza takich warunków pracy ;)
Zostaw swoją opinię o Femestage Eva Minge Sp. z o.o. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Femestage Eva Minge Sp. z o.o.