Opinie o Bres-Bud Michał Jarek w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bres-Bud Michał Jarek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bres-Bud Michał Jarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bres-Bud Michał Jarek w Dąbrowa Górnicza

W.

ja polecam firme, szef jest w porządku, wypłaty są na czas, na rodzaj umowy mozna sie ugadać bez problemów jak komu pasuje, ja nie narzekam a pracuje juz pare lat.

Stały pracownik

Pracuje już kilka lat w tej firmie i spokojnie mogę ja każdemu polecić. Z szefem można zawsze się dogadać, a czasem służy pomocą w kryzysowych sytuacjach życiowych. Wypłaty zawsze na czas. Firma się rozrasta i kontrakty są coraz to ciekawsze.

Były

Dobry wieczór wszystkim. Pensja jaka proponowana jest na stanowisku kierownika nie jest współmierna do obowiązków jakie nakłada na Ciebie ta firma, firma poszukuje ludzi młodych i naiwnych, zasady bhp nie istnieją, jeśli prosisz o coś na budowie to oczywiście dostaniesz ale po 3 tygodniach, sprzęt który jest przestarzały i mocno awaryjny, najważniejsze to przecież tankowanie mustanga. Zdecydowanie na nie i szanujmy swój czas.

młodyyy

Ja polecam, pracuje ponad 1,5 roku, kasa zawsze na czas, biorom i na fachowców i na pomocników na przyuczenie, z wszystkim sie mozna dogadac, jak dla mnie to nie ma na co narzekać.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bres-Bud Michał Jarek padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Dam prace.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
mmmm

Dla mnie ok, moge polecić, pracuje od paru lat i naprawde nie moge narzekac.

PD

Terminowe wypłaty, możliwość dogadania rodzaju umowy, młody zespół. Praca przez cały rok - nie wyrzucają na zimę. Niezadowoleni Ci, którzy mają problem z alko - często kontrolują. Polecam

Odradzam

Firma bez narzedzi i sprzetu, prezes powinien otworzyc sklep z warzywami a nie za budowe sie brac. Podejscie do pracownikow ponizej krytyki, kasa jako pracownik bardzo mizerna, dziwny system pracy z ktorego kazdy ma polew. Jak ktos lubi wieczne przepychanki w pracy i upominanie sie o swoje czego i tak nie dostanie to jest miejsce dla Ciebie.

stefano

Teraz juz sa w Dabrowie na Kasprzaku, nie w Sosnowcu. Ja pracuje juz z 8 miesiecy, zlecen jest duzo, ja akurat robie ostatnio zazwyczaj na hucie, ale wiem sa tez delegacje jak ktoś jest chetny. Moge polecić firme.

mdmdmd

cały czas trwa rekrutacja, ciągle wzmacniają ekipe do pracy, coraz wiecej pracy mają. spokojnie można sie zgłaszać, wypłaty zawsze na czas. ja polecam.

maniek

jest okej. firma wporzadku i mozna polecic.

Firma sprawdzona, kasa zawsze na czas a to duzy plus, bo wiadomo że róznie bywa w innych firmach... Stawki w zaleznosci od doświadczenia i checi do pracy, wykazania sie. Polecam.

Pracuś

Wypłaty zawsze na czas, umowy o pracę fajnie się pracuje, możecie śmiało aplikować.

Firma wyplacalna 100%, daja umowy zlecenie 2-3x na okres 1 miesiaca pozniej umowa o prace. Ogolnie mlody zespol, atmosfera dobra. Daja na wejsciu wszelkie wyposazenie bhp jak ubrania, okulary, kaski itp. co jest duzym atutem. Zakres prac dosc szeroki tj praca przy wiaduktach, chlodniach kominowych, wykonczeniach wnetrz, zbrojeniach. Nie polecam dla tych co lubia sie "szwedac" albo podpierac sciany bo sa szybko wylapywani z podziekowaniem za wspolprace.

Typek

Ktos cos wie? Jakie zarobki dla fachowca?

K...

Dzwon non stop szukaja

Zostaw merytoryczną opinię o Bres-Bud Michał Jarek - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Bres-Bud Michał Jarek?

Zobacz opinie na temat firmy Bres-Bud Michał Jarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bres-Bud Michał Jarek?

Bres-Bud Michał Jarek
3.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kasprzaka 76
    41-303 Dąbrowa Górnicza