Opinie o Bres-Bud Michał Jarek w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bres-Bud Michał Jarek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bres-Bud Michał Jarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bres-Bud Michał Jarek w Dąbrowa Górnicza

Jaki dress code obowiązuje w Bres-Bud Michał Jarek?

Jak długo trwa proces awansu w Bres-Bud Michał Jarek?

Mialo nie paść Nowy wpis

Nie trwa bo BresBud już zamieciony, teraz w IT bedzię zabawa, SWC-STUDIO MICHAŁ JAREK 62.01.ZDziałalność związana z oprogramowaniem 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem, 43.99.Z Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane, 58.29.Z Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania, 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki, 73.11.Z Działalność agencji reklamowych, 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych

Piotrek

Witam. Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc weryfikuję oceny pracodawców. Sądzę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Dąbrowy Górniczej. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Jarek Michał Bres-Bud? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Piotrek

hahaha
@Piotrek

HAHAHA kolego chyba troszkę pomyliły ci się kraje , chcesz takie cuda to albo próbuj w korpo albo załóż sobie własną firmę wtedy zamawiaj sobie obiadki, nie szukaj w budowlance nie ta branża ;)

Renata
@Piotrek

Dzień dobry Piotrze. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to polecam firmę Ficomirrors z Dąbrowy Górniczej. Pracownicy (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) planują posiłki na cały tydzień przez aplikację, a restaurator przywozi je 5 minut przed przerwą. Ten system to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z kartami sportowymi. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Renata.

Robert
@Renata

Dzień dobry Pani Renato. Przyglądam się dyskusji i postanowiłem się dołączyć. Firma Ficomirrors, o której Pani pisze współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Michał J. - właściciel Nowy wpis
@Robert

Generalnie całkiem ciekawie przeprowadzona akcja marketingowa. Gratuluję pomysłowości i pozdrawiam. Michał

Hej, jakieś info o Jarek Michał Bres-Bud? Ogłoszenie Stolarz, pojawiło się 19 stycznia na Gratka.pl, ktoś coś wie?

frustracja

z tego co słyszałem to większość pracowników już odeszła i raczej to już koniec

@frustracja

Firma kończy działalność? To potwierdzone info?

Sybilla
@Michał

Witam, na dzień dzisiejszy firma nie kończy swojej działalności, jeśli szuka Pan pracy zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam

b.b
@frustracja

to źle słyszałeś , na drugi raz nie siej fermentu , firma ma się bardzo dobrze ......

Super
@b.b

Firma ma się dobrze ????

Super
@b.b

Ta firma to już koniec. Karma wraca.

@Super

Nie wnikając w szczegóły, które opisałem w innym wątku. Firma nie upada, jest po restrukturyzacji i ma się dobrze. Proszę nie podawać fałszywych informacji. Tym bardziej, że o godzinie 00:27 pisał Pan jako były pracownik, natomiast już o godzinie 00:32 jako stale pracujący... Pozdrawiam

Michał J. - właściciel

Panie Super, Michał, Kamil czy jak się tam lubisz nazywać = ) Bardzo dziękuję za pytanie odnoście firmy - jak widać nie jest zamknięta. Dodam, że żaden kontrakt wbrew opinii nie został "zawolony" = ) Jako, że zrobiło się bardzo przyjemnie na tej stronie i postawa oczerniania stała się powszechnie akceptowalna, polecam sprawdzić art. 212kk. Pozwala on na wyciągnięcie konsekwencji z tego typu działań. W związku z powyższym nie mam zamiaru przerzucać się tutaj komentarzami. Życzę wszystkiego dobrego i do rychłego zobaczenia =)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bres-Bud Michał Jarek padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Dam prace.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Michał J. - właściciel

Panie Daawidzie, opisuje się Pan jako klient, pisze że jest zwolnionym pracownikiem... Odnośnie tego czy mamy coś do zaoferowania czy nie, każdy kandydat może się sam przekonać - nic go to nie kosztuje. Odnośnie dodatków, premii czy umów o prace - > to są kłamstwa. Pierwszą umowę o pracę mieliśmy podpisaną 10 lat temu w firmie i od dłuższego czasu jest to standardowa umowa jaką stosujemy. Nie odnosząc się do pozostałych stwierdzeń, zapraszam kandydatów do kontaktu w rzeczywistym świecie, w celu zweryfikowania przedstawionych na tym portalu opinii.

Michał J. - właściciel

Łatwo się obraża ludzi siedząc przed monitorem, czując się bezkarnie. Na marginesie bardzo się cieszę, że ktoś tak wnikliwie analizuje moje życie prywatne. Docieka czy, kiedy i co sprzedałem. Szkoda, że w większości mija się z prawdą =) Powiem tylko tyle, że obraz nie wygląda tak jak go malujesz w internecie. Polecam znalezienie innego hobby. Do kandydatów: Zgodnie z opiniami zawartymi na tym portalu, firma upadła już parę razy. Nie jest to zgodne z stanem faktycznym. Proponuję zweryfikować rzetelność opinii poprzez bezpośrednie spotkania w biurze.

@Michał J. - właściciel

Firma krzak. A marchewa i jego koleg(usunięte przez administratora). Osoby które tam pracowały piszą prawdę o tej firmie. Przypomnij sobie jak to było. Na EC takiej siary narobili ze juz nie chcą widzieć tej firmy. Wcześniejszą nazwę , casa rex'' to tylko śmiechem można potraktować ????

@Michał J. - właściciel

Firma jest 11 lat na rynku - z krzakiem ma mało wspólnego. Osoby dodające teraz jednakowe opinie, o tym samym stylu etc. to jedna max 2 osoby, które z jakiegoś powodu życzą wszystkiego co "najlepsze" firmie. Nie będę ciągnął dalej wątku przepychanki słownej. Wszystkiego co dobre :)

@@Michał J. - właściciel

firma ma problemy finansowe i to świadczy o nieudolności kierownictwa z właścicielem na czele. Nikt nie śledzi twojego życia prywatnego bo i po co skoro koło fortuny zatrzymało się na BANKRUT. A człowiek który jest twarzą tej firmy to,, MARCHEWA,, JAK NIC pasuje do wizerunku szefa i jego działalności. Pozdrawiam i żegnam ozięble

@Michał

Życzę wszystkiego dobrego Panie Michale =)

Julia

Jak to nic nie zostało, to nie ma tam pracy już w ogóle? Pieniędzy nie płaca czy co?

@Julia

Pani Julio wypłaty są regulowane bez opóźnień i problemów.

Znawca
@@Michał J. - właściciel

Jak już to wynagrodzenie a nie żadne ,, wypłaty'' a, i ZUS na raty jak,, wyplaty''

Michal J.
@Znawca

Dalsze przepychanie się słowne na forum nie ma sensu. Życzę jeszcze raz wszystkiego dobrego Panie Michale - Znawco czy jak sie tam lubisz nazywać. :)

Tomecki
@Michal J.

Jeśli tam ktoś szuka pracy to powinien się dobrze zastanowić. sprzedał większość sprzętu i Teraz nie ma czym robić. Najgorszy pracodawca jaki jest.

Baj
@Tomecki

Panie "@Tomecki" , przesadził Pan??? z tym "najgorszy pracodawca" , jest Pan biednym, sfrustrowanym człowiekiem który za wszelką cenę stara się dowalić innym , oczerniając ich, a sam ....., no cóż ....., dopowiedz sobie sam. Miłych refleksji ( słownik PWN-gdybyś nie wiedział).

Inny
@Baj

Firma ledwo co stoi na nogach po ciosie jaki dostała i teraz to tylko kwestia czasu jak upadnie na deski. Zlecenia nie pokończone bo rezygnują z nich inwestorzy i nie ma co się dziwić, cała ta firma zbudowana jest na fundamentach obłudy. Mało zrobione mało kasy, mało mało... Fachowcy odeszli, został marchewa który może być wizytówką tej firmy. Michał, taka rada. Wklej zdjęcie marchewy i emeryta na stronę startową swojej firmy. To będzie odzwierciedlenie twojej działalności.

Hahaa
@Baj

I jak tam wasza firma. Skoro na olx sprzedajecie już smoking ze ślubu to chyba dobrze stoi???? Tak właśnie kończą Ci co na krzywdzie ludzkiej zbudowali firmę. ????????????????????

Paulina
@Hahaa

A co Cię obchodzi czyjaś prywatna oferta? Niech sobie sprzedają co chcą :D

Hahaa
@Paulina

Nawet nie wiesz jak się cieszę że firma upada. Najgorszy pracodawca kończy z długami. Hahaha. Karma wraca paulinko o małym orzeszku w głowie

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Jarek Michał Bres-Bud?

Odpowiednik

Jakie nagrody. Nawet nie pytaj o robotę, szkoda twojego czasu. Firma upada

Lidia
@Odpowiednik

To sprawdzone i w 100% pewne informacje?? Jeśli tak, to dlaczego Bres-Bud upada i jak to odbija się na ten moment na pracownikach firmy? Czy ma to związek z pandemią i ciężką sytuacją na rynku pracy? Z czego to wynika?

Michał J. - właściciel

Ciekawe, że wpisy dotyczące tego, że firma pada pojawiają się już dwa lata, a firma dalej funkcjonuje - pokazuje to rzetelność informacji. Owszem był projekt, który mocno zaburzył kondycję finansową firmy, natomiast najważniejsze rzeczy np. wypłaty były wypłacane w 100%. To że udało się przeprowadzić w firmie restrukturyzację i wyjść z problemów jest tylko na korzyść osób zarówno zatrudnionych jak i mnie osobiście. Stwierdzając, że w firmie pracują "sami alkoholicy i emeryci" Panie Odpowiednik, obraża Pan dużą grupę ludzi. Niestety "anonimowość" doprowadza do takich sytuacji, że nie mając niczego lepszego do roboty o północy, zaczyna się zabawa w hejtowanie. Odnosząc się do pracowników - zostali dobrzy ludzie, którzy wykonują swoją pracę tak jak potrafią najlepiej.

@Michał J. - właściciel

Duża grupa ludzi. Jaka człowieku, nie licz osób pracujących w biurze. Ile osób pracujących fizycznie zatrudniasz na umowę o pracę na pełen etat?

Były pracownik z 2013-2016

Nagrody? Stary jeszcze Ci zabiorą Twój ciężko zarobione hajs..pod jakimś głupim pretekstem, a ty o nagrody pytasz. (usunięte przez administratora)

Tomecki
@Michał J. - właściciel

Jeszcze chwila i firma upadnie. Omijajcie z daleka.

Inny

Firma niewypłacalna wypłaty na raty, apropo tego Starego pryka z dąbrowy to ten rudy również swoje pierd... Do ślepego, wyprzedaż sprzętu mówi sama za siebie, zostali sami pomocnicy w firmie i emeryci ci co coś potrafili w porę się ewakuowali i pewnie nie narzekają na zarobki bo z tego co wiem 17zl/h to maks co można uzyskał w bres brudzie

Były pracownik z 2013-2016
@Inny

(usunięte przez administratora) to najwięksi alkoholicy i do tego konfidenci. Na każdym kroku sprzedają

Pytajacy

Czy firma zakończyła działalność? Z tego co wiem to większość pracowników odeszła a sprzęt też powoli zmienia właściciela. Niech firma pochwali się ile zatrudniała pracowników 3 lata wcześniej a ile teraz. To wyznacznik tej firmy i odpowiedź na Wasze pytanie czy warto tam pracy szukać.

@Pytajacy

Firma nie zakończyła działalności. W tym momencie został zawężony zakres usług w celu zwiększenia specjalizacji w danych pracach. Moim zdaniem ilość pracowników nie jest wyznacznikiem żadnej firmy, w naszym przypadku celem jest mała działalność ze zgraną kadrą. Rekrutację na stanowiska pracowników budowlanych dalej prowadzimy. Nie mamy jednak zamiaru budowania średniego lub dużego przedsiębiorstwa. Pozdrawiam

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Bres-Bud? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

bolo

ładna dziewczyna rekrutuje hehe :D

O_o

Wskazówki.. No wystarczy podjechac na biuro, dostajesz skierowanie i masz robote. Praca lekka nie jest w koncu to budowa ale pomocnicy bez pojecia kasuja po 3,5tys w delegacji. Wystarczy zainwestowac w siebie te 80zl na badania i wrocic na drugi dzien. Zwracaja przy pierwszej wyplacie albo wczesniej w formie zaliczki. Wyplata pewniak. Nie jak w tych jednoosobowych pseudo firmach wlascicieli zardzewialego busa i grupy meneli.

Srolo
@bolo

Chyba nie mówisz o tym mopsie

@O_o

Tyle że w tej formie to nawet busa nie ma

Michał J. - właściciel

Przede wszystkim na autentyczność i prawdomówność. Dotyczy to przede wszystkim umiejętności, które bardzo szybko są zweryfikowane na budowie. Ważne jest, żeby powiedzieć w jakich pracach dany kandydat czuje się dobrze. Pozwoli to obu stronom podjąć świadomą decyzję o dalszej współpracy.

Jak wygląda sprawa grafiku w Jarek Michał Bres-Bud. Czy pracodawca idzie na rękę?

Odpowiednik

Praca na wyjazdach. Nikt już mu roboty na miejscu nie daje.

Michał J. - właściciel

Kwestia urlopów, dni wolnych jest zawsze do dogadania. Kwestia tylko taka, żeby było to z wyprzedzeniem. Tak jak kolega napisał, w tym momencie jest praca w delegacji więc urlop czy też wolne wiąże się ze wcześniejszym zjazdem. Odnosząc się do wypowiedzi odnośnie "dawania" roboty - wykonujemy prace jak przez ostatnie 11 lat działalności na terenie całego kraju, głównie południe Polski.

Magda

@Oczko a wiesz moze czy jak jest okres probny to nie ma problemow z wyplatami?

@Magda

Tak szczerze, to w zeszłym roku faktycznie 3 razy było kilkudniowe przesunięcie części wypłaty, ale generalnie nie ma problemów z wypłatą 10-go. Nie wiem skąd ta fala komentarzy odnośnie wypłat skoro wszystko jest ok

Były
@Magda

Dalej słyszę że co miesiąc jest ten problem

Odpowiednik

A od kiedy tam pracujesz?

Odpowiedź

W zeszłym roku to sprzętu tyle sprzedał że już mało co zostało. To już nie ta firma co z przed lat. Pracowałem tam sporo czasu. Wyprzedane mieszkania, samochody, ZUS i wypłaty na raty to fakt. Na moje szczęście już nie muszę patrzeć na te gęby co tam pracowały. Uciekać z tej firmy i nie oglądać się za siebie.

Oczko

Kierownictwo również sobię nie radzi do póki było ich dwóch, jeden od pisania drugi od czytania jakoś to szło, teraz niestety został ten trzeci co nic z tych wymienionych wyżej rzeczy nie potrafi także myślę że do póki ten glupek nie zostanie zwolniony, firma nie zacznie zarabiać, ponieważ ten ****** tworzy tylko nie potrzebne koszta utrzymania swojej nędznej osoby

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Jarek Michał Bres-Bud?

Odpowiedź

Ten człowiek to (usunięte przez administratora) Pracował na początku u teścia. Wyrzeźbił go, tak w skrócie. Ale karma wraca. Trzeba uważać na tego starego pryka z Dąbrowy bo strzela z ucha.

Firma (usunięte przez administratora) !!!! Wypłaty w ratach płacone, zaległe zusy pracowników, przepisy bhp to fikcja!!! Ciągłe narzekania szefa że mało zrobione mało kasy. Stawki żenada zero szacunku do pracowników. Chytry i skąpy i szef. W tej firmie ludzie nie wiedzą co to premia.

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Jarek Michał Bres-Bud? W ogłoszeniu jakie umieścili 4 września na Trojmiasto.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Sybilla Grzybowska-Jarek

Nie umieszczaliśmy żadnego ogłoszenia na tym portalu.

Aleksander

@MK Czy możesz napisać konkretnie skąd się bierze taka, a nie inna opinia na temat pracy w firmie Bres-Bud? Ważne są konkrety, a tych, niestety, nie napisałeś w swojej wypowiedzi. Dlatego będę Ci bardzo wdzięczny jeśli je w niej uwzględnisz.

Frustracja
@Aleksander

przeczytaj uważnie te wypowiedzi i zrozumiesz wszystko jest jasne.

MK

Po dwóch miesiącach pracy mogę z przykrością stwierdzić że jedyne prawdziwe komentarze to te napisane przez "Odradzam" , "Były" i "Frustracja" nic dodać nic ująć.

Aleksander

@O_o Dziękuję Ci za odpowiedź, jednak chciałbym Cię prosić o powstrzymanie się co do niepotrzebnych epitetów. Niemniej jednak, czy mógłbyś powiedzieć, jakie są warunki zatrudnienia? Na przykład, jaką firma Bres-Bud oferuje formę zatrudnienia? Ponadto, czy pracownikom przysługują jakieś benefity? Gdybyś mógł to uwzględnić, to będzie świetnie.

T.

Polecam , fajna ekipa wypłaty na czas , nagatywne komentarze raczej od nierobów i osób z problemami alkoholowymi

Frustracja

Odradzam, kasa mizerna jak na to co konkurencja proponuje, pozytywne opinie sam sobie ten młody frustrat wystawia, dno i kilo syfu

@Frustracja

określenie w punkt :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bres-Bud Michał Jarek - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Bres-Bud Michał Jarek?

Zobacz opinie na temat firmy Bres-Bud Michał Jarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bres-Bud Michał Jarek?

Bres-Bud Michał Jarek
3.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kasprzaka 76
    41-303 Dąbrowa Górnicza