Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
 Pytanie

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Młodszy Księgowy?

Brokerka
 Pytanie

Jakie konkretnie benefity poza opieką medyczną i MultiSportem proponuje wtw? Czy są premie również?

Pracodawca

@Brokerka

W Willis Towers Watson zapewniamy naszym pracownikom zróżnicowany pakiet benefitów, w celu zapoznania się z dokładniejszą ofertą zachęcamy do wejścia w zakładkę „Benefity” na prolfilu GoWork (https://www.gowork.pl/willis-towers-watson-polska-sp.-z-o.o.,1038345/benefity). Mamy różne plany premiowe, które motywują nas do osiągania oczekiwanych rezultatów pracy, co przekłada się na to, że zasady przyznawania premii są zróżnicowane w zależności od charakteru pracy i zadań w różnych grupach stanowisk.

Brokerka Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.

plany premiowe ???

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

W Willis Towers Watson Polska sp. z o.o. obowiązuje 1-miesięczny okres rozliczeniowy. Zgodnie z obowiązującym Regulaminem Pracy termin wypłaty wynagrodzenia przypada na ostatni dzień roboczy miesiąca kalendarzowego.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, zatrudniamy obcokrajowców. W zależności od kraju pochodzenia wiąże się to z różnymi formalnościami i zatrudnienie może mieć miejsce pod określonymi warunkami. W przypadku aplikującego obcokrajowca sam proces selekcji przebiega dokładnie tak samo jak w przypadku każdego innego kandydata.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Broker Ubezpieczeniowy w firmie Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pracodawca

@Pytanie

Jesteśmy otwarci na zatrudnienia studentów, także tych którzy chcą w WTW postawić swoje pierwsze kroki w branży. Nawet jeśli proponowane rozwiązania dotyczą wszystkich pracowników, nie tylko studentów, to pomocne dla uczących się mogą być elastyczne godziny pracy oraz łatwa możliwość zaplanowania wyjścia prywatnego w ciągu dnia przeznaczonego na egzamin czy konsultacje z wykładowcą. Willis Towers Watson podchodzi w sposób indywidualny do potrzeb swoich pracowników i wspiera ich w rozwijaniu swoich kompetencji.

chcący postawić pierwsze kroki
Pracownik
@Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik tzw "zielony" chcący związać się z firmą.

Kamila
@chcący postawić pierwsze kroki

Myślę, że odpowiedź na twoje pytanie zawiera ta zakładka ze strony internetowej firmy: https://www.willistowerswatson.pl/kariera/broker/. Willis Towers Watson są otwarci na osoby nie posiadające doświadczenie, co prawda nie ma informacji na temat wynagrodzeń, ale jest podany kontakt do kadr.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.?

Pracownk
Pracownik
@Pytanie

Aktualnie wszystko zawieszone, zdecydowana większość pracowników od marca pracuje zdalnie. Ale w poprzednich latach , tak odbywały się wyjazdy integracyjne krajowe, zagraniczne (wycieczki współfinansowane) czy też inne spotkania cykliczne np. z grami planszowymi, świąteczno-noworoczne

Piotr
 Pytanie

Dzień dobry, czy w Waszej firmie występowały kiedykolwiek zachowania mobbingowe ze strony pracodawcy w stosunku do pracownika ? Jeśli tak, to jak wygląda proces działania i walki z takim zachowaniem ?

Pracodawca

@Piotr

Zdrowe środowisko pracy traktujemy jako podstawową potrzebę pracownika. Stąd w Willis Towers Watson mamy mechanizmy do zgłaszania ewentualnych nieprawidłowości. Mamy dedykowany lokalny dział compliance, dział HR oraz oczywiście managerów, do których pracownicy mogą zgłaszać ewentualne zakłócenia. Żadne z takich zgłoszeń nie jest lekceważone i każdorazowo podejmowane są odpowiednie kroki w celu zbadania nieprawidłowości oraz, jeśli pojawiłaby się taka potrzeba, wdrożenia planu naprawczego.

Piotr
@Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.

Niestety z Państwa wypowiedzi nie dowiedziałem się czy wystąpiły takie sytuacje mobbingowe. W związku z tym mam jeszcze kilka pytań. Czy po pierwszym sygnale od pracownika, który doświadczył zachowania mobbingowego taki plan jest już wdrażany w stosunku do osoby mobbingującej ? Jak wygląda taki plan ? Co z pracownikiem mobbingowanym ? Czy pracodawca bada np. długoterminowe absencje pracowników, które mogą mieć związek z mobbingiem ? Czy ktoś z takimi pracownikami przeprowadza wywiad ?

Pracodawca

@Piotr

Sytuacje podejrzenia mobbingu są szczególnie wrażliwe, wieloaspektowe i wymagają delikatnego, jednak stanowczego reagowania. Każda taka sytuacja w Willis Towers Watson jest przez nas sprawdzana i procedowana bez nieuzasadnionej zwłoki. Dokładamy staranności, aby nasi pracownicy wiedzieli z kim mogą porozmawiać o praktykach, które oceniają jako niewłaściwe. Każdy pracownik, który zgłosiłby taką sytuację otrzyma odpowiednie wsparcie oraz dyskrecję ze strony pracowników HR i Compliance. Mamy też wewnętrzne procedury pozwalające nam na zbadanie i własną ocenę sytuacji – zależnie od kontekstu przeprowadzamy wywiady z pracownikami, anonimowe ankiety, badamy dokumenty i wskaźniki efektywności itp. Są to procedury, które sprawdzają się w takich organizacjach jak nasza. Nie chcemy lekceważyć ani tolerować żadnych zachowań niezgodnych z naszymi wartościami promującymi szacunek.

Pytanie
 Pytanie

Czy Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Pracodawca

@Pytanie

W Willis Towers Watson Polska nie ma przymusowych urlopów. Niemniej jednak pracując w zespole czasami trzeba się dopasować do planów współpracowników, żeby zagwarantować płynność obsługi klienta.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

W Willis Towers Watson stawiamy na możliwości rozwoju dla pracowników w ramach struktury firmy. Dbamy o planowanie wewnętrznych ścieżek kariery. Nie mamy jednak określonych ram czasowych dotyczących awansu. O awansie pracownika decydują jego indywidualne wyniki w pracy, stopień zaangażowania, wiedza oraz potencjał rozwoju.

Aaa
 Pytanie

Czy ma ktoś może informacje o tym co się dzieje w zarządzie firmy obecnie? Są jakieś problemy z rekrutacją?

Pracodawca

@Aaa

W Willis Towers Watson Polska nastąpiła zmiana w zarządzie. Funkcję prezesa zarządu objęła Barbara Timofiejuk, zastępując tym samym Alexandra Konopkę, który złożył rezygnację. Zmiany w zarządzie spółki nie mają żadnego wpływu na proces rekrutacji w naszej spółce. Pracujemy tak, jak pracowaliśmy do tej pory i wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania swoich aplikacji.

Zainteresowany pracą
 Pytanie

Czy wtw oferuj pracę Home Office ( poza praca w call center). Jeśli tak to ile razy w miesiącu?

Pracodawca

@Zainteresowany pracą

Zgodnie z aktualnymi trendami, Willis Towers Watson Polska oferuje swoim pracownikom możliwość pracy zdalne (home office). Najczęstszą praktyką w naszej spółce jest możliwość skorzystania z niego nie częściej niż raz w tygodniu, po uprzedniej zgodzie przełożonego.

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Wszystko zależy od stanowiska, na które Pani/Pan aplikuje. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami o pracę, które są dostępne zarówno na naszej stronie internetowej w zakładce "Kariera", jak i na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych (pracuj.pl, olx.pl, kiwijobs.pl). W każdym ogłoszeniu staramy się nakreślić jakiej osoby poszukujemy i jakie kwalifikacje są niezbędne do wykonywania obowiązków na danym stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.