Skip Group Żwawiak sp.j.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię
Wywóz gruzu i odpadów pobudowlanych

 

Firma SKIP oferuje wywóz gruzu od osób prywatnych mieszkających w blokach/kamienicach lub w domkach jednorodzinnych jak również od firm budowlanych i remontowych. Wszyscy nasi klienci są szczególnie zadowoleni z najmniejszych pojemników o pojemności 1,7m3.

Mieści się w nich nich nawet około 20 50-cio kilogramowych worków z gruzem, czyli cena za worek zaczyna się już od 5 zł (patrz cennik). Warto wiedzieć, że ilość gruzu po remoncie typowej łazienki wynosi zwykle około 20-30 worków. Działamy na terenie Poznania i najbliższych okolic, do których zaliczamy gminę: Swarzędz, Czerwonak, Murowaną Goślinę, Kostrzyn Wielkopolski, Pobiedziska, Kórnik, Komorniki, Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnicę, Suchy Las oraz miasto Luboń.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z liderami branży budowlanej pozwoliła nam ugruntować naszą pozycje na rynku. Ciągła praca nad rozwojem i budowa kolejnych gałęzi działalności daje nam możliwość kompleksowego podejścia do Państwa potrzeb. Nasza flota pojazdów oraz kadra została wypróbowana i przetestowana na największych inwestycjach na terenie Poznania i okolic. Nie boimy się wyzwań i zmieniamy się dla Klienta.

Dzięki naszej wiodącej technologii poddamy recyklingowi wszystkie Twoje odpady, nawet gruz z betonu i kamienia. Nasz nowy przyjazny dla środowiska system sortowania zapewnia szybką i odpowiedzialną ekologicznie segregację wszystkich odpadów dzięki wiodącej technologii. Macie Państwo gwarancję, że ​​większość odpadu trafia do ponownego użycia.

Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia na transport oraz składowanie odpadów.

Prowadzenie inwestycji budowlanych bądź rozbiórkowych wymaga czasu i zasobów, dlatego oferujemy zróżnicowane usługi odbioru odpadów, które pozwalają skupić się na zminimalizowaniu Państwa kosztów. Nasze kompleksowe rozwiązania w zakresie odpadów są przeznaczone dla różnorodnych klientów, zarówno indywidualnych jak i przemysłowych i komercyjnych.

 

Zobacz więcej →

 
Skip Group Żwawiak sp.j.