Sebastian Powalski Sebud

NIP: 5991526503 REGON: 300700461

Sebastian Powalski Sebud

Opinie o Sebastian Powalski Sebud

Krzysztof

Firma Sebud ocieplała nasz budynek jednorodzinny w 2015r. Nie mogę złego słowa powiedzieć o całej ekipie. Firma solidna,rzetelna.Pracownicy wiedzą jak dobrze wykonać swoją prace.Jestem bardzo zadowolony.Piszę komentarz ponieważ ciężko trafić na solidną firmę budowlaną w tych czasach.Pozdrawiam Krzysztof (Poznań Górczyn)

Zostaw opinię o Sebastian Powalski Sebud - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sebastian Powalski Sebud