Sii Sp. z o.o.

Opinie o Sii Sp. z o.o.

robię w embedzie

Ile ci pośrednicy płaca dla przeciętnego programistę c++, java na miesiąc brutto?

Milion

Może jako firma SII się coraz bardziej rozwija i powiększa swój zasięg. Mnie jako człowieka poniżyliście i odebraliście godność. Jedyne co potraficie pokazać to, że mamcie więcej środków finansowych, by wszytko ukryć. Może macie więcej możliwości i pieniędzy, ale ja mam więcej empatii, zrozumienia oraz współczucia jako człowiek, a nie fabryka wytwarzania pieniędzy.

Todi

Zalosna firma. Bylem na rozmowie jaki technik tester. Rekrutujaca - widac bylo ze nie ma pojecia o rekrutacji a co dopiero o tematyce IT. Wszystko wypelnilem w tescie i mi podziekowali. Ogloszenie o tej pracy ukazuje sie non stop. Sami chyba nie wiedzą kogo szukaja. Firma gate obok docenila moje umiejetnosci.

Magda
@Todi

Jako dział Rekrutacji w Sii dokładamy wszelkich starań aby proces rekrutacyjny przebiegał w pozytywnej atmosferze. Chciałabym poznać Pana opinię, omówić wyniki testu, odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości. Proszę o kontakt pod adresem rekrutacja-gdansk@pl.sii.eu Pozdrawiam, Magda.

xD??
@Magda

Typowy dział HR. Ogłoszenia non stop, zbieractwo danych i tyle. Jak ktoś potem napisze recenzję w punkt na necie, to wielki ból tyłka. Trzeba być dobrym człowiekiem na co dzień, a nie wtedy kiedy robi się gorąco :)

Dżem

Osoby z działy HR to porażka. Jestem po rozmowie rekrutacyjnej. Mieli odezwać się i poinformować jaki wynik rekrutacji. Oczywiście na tym się kultura zakończyła. Bez kontaktu. Wewnątrz atmosfera na siłę bananowa. Jak ktoś lubi spędzać weekendy w Starbucksie, to mu się spodoba... Jestem ciekaw gdzie parkują pracownicy, którzy nie dojeżdżają komunikacją miejską? Płacą 12 zł za godzinę?

@Dżem

Cześć! Przykro nam, że wystąpiła taka sytuacja. Bardzo ważną częścią procesu rekrutacji w Sii jest przejrzystość i terminowe dostarczanie feedbacku oraz informacji zwrotnej. Mamy określony czas na przekazanie kandydatowi wiadomości o statusie rekrutacji. Skontaktuj się proszę z naszym działem rekrutacji recruitment-gdansk@pl.sii.eu – sprawdzimy, co się stało i dlaczego informacja do Ciebie nie dotarła. Przy okazji chętnie opowiemy, jak wygląda u nas kwestia dojazdów i parkowania. (usunięte przez administratora) Kierownik Działu Rekrutacji Sii Gdańsk

Wit

Podczas rozmowy radzę 20 razy się upewnić czy napewno aplikujecie na dobre stanowisko... Zatrudniają ludzi na stanowisko X, a dzień przed rozpoczęciem pracy zmiana planów i lądujesz na stanowisku Y. Potem pretensje przez brak motywacji do beznadziejnego projektu, obiecują gruszki na wierzbie, że za niedługo się poprawi. Nim się człowiek obejrzy tapla się w (usunięte przez administratora) dobre 2 lata. Wciskają kogo się da gdzie się da. Developer klepie testy, tester robi za devopa, a sprzątaczka za architeka :) O wynagrodzeniu nie ma co rozmawiać bo płacą adekwatnie do obowiązków... Firma dobra dla ludzi bez ambicji albo studentów bez doświadczenia.

Magda
@Wit

Cześć, zadowolenie pracowników jest dla nas bardzo ważne i bardzo o nie dbamy w Sii. Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie idealnego projektu nie jest sprawą łatwą dlatego oferujemy naszym pracownikom możliwość zmiany za pomocą specjalnej aplikacji Job Changer. W każdym oddziale wnioski trafiają do Managera HR, który poszukuje projektu pasującego do oczekiwań i doświadczenia pracownika. Ponadto, nie zmieniamy umów ani warunków zatrudnienia przed rozpoczęciem pracy. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy możemy zaproponować rozwiązanie jeszcze bardziej korzystne dla kandydata, niż pierwotna oferta, ale wybór pozostawiamy kandydatowi. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami bezpośrednio: hr-gdansk@pl.sii.eu. pozdrawiam, Magda

on@

Jak wygląda praca w \kadrach

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w sii? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

KarynaIT

Między słabo a dobrze. W niektórych praktykach są pieniądze to i atmosfera jakaś jest. A w bu/praktykach które nie mają kasy jest jak podczas zarazy morowej. Firmę oceniam w standardach IT między 2.5-3

pomidor

Nie zgadzam się z przedmówcą. Sii jest świetnym pracodawcą. Co prawda pewnie można znaleźć firmę, która zaoferuje nieco wyższą stawkę, ale takiej atmosfery nigdzie się nie znajdzie. Nigdy nie pracowałem w firmie, w której tak o mnie dbano!!!

4letni pracownik
@pomidor

W solvitcie technikowi placa 1-1.5k wiecej (netto), a z tego co widze, wiele osob tam ucieka, i przenosza atmosfere :) Znam devc# którzy dostali o 2-2.5k więcej... Coraz gorzej w tym Sii. Ludzie będą uciekać...

Elrond
@pomidor

Cytując klasyk "Ale nie ma zimnioka, jest tylko mroźna zima, halucynacja z niedożywienia i śmierć." Jak nie ma kasy nie ma atmosfery są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć. Dbają w każdej firmie IT w przeciwieństwie do Sii nie musisz się zastanawiać czy opłacić czynsz czy kupić jedzenie . Drogi pomidorze wyrobiłeś w sobie syndom sztokholmski - jedynym sposobem jest wyjść poza strefę komfortu i sprawdzić lub popytać otoczenia jak jest na rynku. Atmosfera jest słaba i nepotyczna za kamuflażem "Power People" by techniczni szybko nie dojrzeli że to jest zwykła dojnia pieniędzy a nie software house - nie wiem skąd się bierze ścieżka awansów, podwyżek, szkoleń.

Zostaw merytoryczną opinię o Sii Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sii Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sii Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sii Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sii Sp. z o.o.