Sii Sp. z o.o.

Opinie o Sii Sp. z o.o.

Real World

Pracuję w Sii od 4 lat i nie rozumiem negatywnych komentarzy. Porównując Sii do moich poprzednich miejsc pracy mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy pracodawca, który dba o swoich pracowników. Dobre zarobki, system bonusowy, super atmosfera, imprezy integracyjne i dobry socjal to tylko cześć z benefitów, które przemawiają za tym, że nie zmienię miejsca pracy. Do tego zero stresu i wyrozumiali przełożeni. Pracownicy odchodzą do innych firm w nadziei, że warunki będą lepsze, ale często okazuje się, że pomimo większych zarobków (główny powód zmian) wszystko inne jest słabe i ludzie wracają do Sii. Cieszę się, że tu pracuję i szybko to się nie zmieni.

Czy urlop w Sii Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Bingal Nowy wpis

Jestem na B2B, urlop jest tylko bezpłatny :-(

Ala

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko HR Operations Specialist. Czy może ktoś opowiedzieć, jaka panuje atmosfera w dziale HR, jakie są zarobki?

Nowy wpis

@Ala

Cześć! Szczegóły odnośnie wynagrodzenia oraz inne kwestie związane z danym stanowiskiem przedstawimy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikowania! :)

Czy firma Sii Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sii Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracuje 1,5 roku

Pracuje 1,5 roku raz lepiej raz gorzej... ogólnie OK. W 80 % lepiej. Dobre wsparcie HR i procesów etc, pro pracownik akurat w mojej strukturze.

Tragedia, firma nierzetelna i nieszczera już na etapie rekrutacji. Brak obiecanego feedbacku, przeciąganie rekrutacji w nieskończoność i sprzeczne informacje podawane przez dział HR oraz kierownictwo działu. Zatajanie informacji dotyczących wynagrodzenia świadczy o braku szacunku do kandydatów. Nie polecam tracić czasu.

Cezary

Trzeci, poważny pracodawca w mojej paroletniej "karierze" inżyniera. Jak do tej pory, najlepszy z jakim miałem styczność i przerastający o głowe pozostałe miejsca pracy. Projekt dość nietypowy bo jesteśmy niejako wypożyczeni i zarządzani przez inną firmę, natomiast Sii bardzo dba o to, by wszystko było z poszanowaniem inżynierów. Bardzo fajna line manager oraz dyrektor oddziału CC engineering. Doceniają, można im mówić o wszystkim i nic nie zostanie "olane". Pensja podstawowa to tylko pewna część, głównie można się dorobić na delegacjach i dość częstych premiach a to za polecenie znajomego, a to za dobry performance, ciągle coś wpada. Polecam!

bb
@Cezary

skoro nie mozna sie "dorobic" ze swojej pensji to raczej swiadczy slabo o tym pracodawcy

Ariel

Brak obiecanego feedbacku. Nie polecam.

Kandydatka

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną online. Po rozmowie,dostałam informację, że niezależnie od wyniku rekrutacji otrzymam feedback zwrotny w przeciągu kilku dni. Niestety nie dostałam, żadnej informacji po. Szkoda, że nie szanują Państwo czasu swoich kandydatów.

Pracuje w SII od 3 lat i jestem zadowolony. Przyszedłem bez doświadczenia, na najniższej krajowej, przeniosłem się do innego projektu po trochę ponad roku od startu, dostaje teraz całkiem niezłe pieniądze choć pewnie mógłbym więcej. Atmosfera jest w większości przypadku super, praca satysfakcjonująca befefiny i wpływ na to co się dzieje w firmie też na plus. Jedynie Greg wypada dość słabo, bo co jakiś czas pokazuje brak profesjonalizmu. Jak na moje mocne 4/5

Xx
@Anonim

(usunięte przez administratora), słabe wynagrodzenie

Yy
@Xx

Czy możesz określić co rozumiesz przez słabe wynagrodzenie i w jakim CC byłeś/byłaś?

słabo
@Yy

2,5k, u Emila. Niepolecam!

Junior z Gdańska

Bez względu na doświadczenie, na rozmowie rekrutacyjnej oferuje się nowemu pracownikowi najniższą kwotę z widełek podanych w ogłoszeniu o pracę. Projekty są różne, ale raczej największe ich problemy - organizacyjne są takie same w każdym projekcie. W firmie "działa" Job Changer, który teoretycznie ma pozawalać na łatwiejsze dopasowanie pracowników do konkretnych projektów, gdy pracownik nie czuje się dobrze w danym projekcie. Ale właściwie to nie działa, nikt nie dostaje pozytywnej odpowiedzi na zmianę projektu. Stanowczo odradzam osobom doświadczonym - przy większym rozejrzeniu się po rynku znajdziecie bezproblemowo pracę z ok 40% wyższymi zarobkami. Odradzam też niedoświadczonym - gdziekolwiek indziej znajdziecie bardziej rozwojową i bogatszą w szkolenia (w Sii ich nie ma) pracę. Właściwie odradzam każdemu.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Sii Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

XYZ

Tak

Mar

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał styczność już z pracą w oddziale na maszynowej w gdańsku jako monter mechanik bądź elektryk. Jakie godziny pracy, stawki oraz ogólna atmosfera. pozdrawiam

Nowy ja
@Mar

Udało się uzyskać jakieś inforamcje? Teraz też szukają na Montera mechanicznego

Monterio
@Nowy ja

Pracuje na montażu od ponad roku i mogę polecić. Kasa Ok, wszystko płacone na czas. Teraz tez podwyższyli diety, to można wyciągnąć jeszcze więcej. Dostajemy od SII ciuchy i narzędzia. Jak na wyjeździe to mam swój pokój sam. Jak zatrudnia twojego znajomego to masz hajs. Fajna przełożona, atmosfera w porządku. Przyczepić sie mogę tylko do papierologii to koszmar ale daje rade. W porównaniu do moich innych firm tu nie jest zle i ja póki co zostaje.

roman
@Monterio

co to znaczy podwyższyli diety ? Diety masz z góry ustalone przepisami przecież w zależności do jakiego kraju wyjeżdżasz czy mówisz o polskiej diecie ?

Dieta
@roman

To nie jest do końca tak z dietami. Jeżeli wnukowie nie ma innej stawki diety to wtedy bierze się tabelkę diety zagranicznej dla budżetówki - tam to jest ustalone. W umowie zawsze możesz mieć inną kwotę diety.

Dieta
@roman

literówka *wnokowie = w umowie - t9 szwankuje w telefonie :)

Ex

Organizacja w dziale engineeringu leży totalnie. Informacje o wyjeździe w niedzielę podawane są w piątek, nikt nic nie wie co będzie za miesiąc. Stawki słabe, żadnych dodatków za wyjazdy. Podstawa dieta i tyle. Dla robotykow i automatykow są zdecydowanie lepsze firmy w Polsce

@Ex

Cześć! Harmonogram planowania wyjazdów jest na bieżąco udostępniany naszym pracownikom. Zdarzają się jednak nagłe sytuacje, podyktowane zmianami ze strony klienta lub innymi niezależnymi od nas. Wynika to ze specyfiki projektów, które obsługujemy. W przypadku dodatkowych pytań lub sugestii usprawnień, na które jesteśmy otwarci - zachęcamy do kontaktu np. pod adresem rm-engineering@sii.pl

Zadowolony
@Sii Sp. z o.o.

Ja pracuje w dziale enginering i jestem zadowolony, a do ponarzekania zawsze cos się znajdzie lecz po co???

Czy Sii Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

NoNick

Hej, SII jestem w stanie polecić na pierwsze doświadczenie. Generalnie biuro spoko, ale jak to gdzieś kiedyś usłyszałem SII płaci stawki rynkowe, a nie najwyższe. Co to znaczy stawki rynkowe - dolna granica dla widełek podawanych przy ogłoszeniach o pracę. Czy mając doświadczenie, chce się zawsze zarabiać najniższą stawkę rynkowa? No chyba nie. Pracowałem przy projekcie Intela. Generalnie spoko, ale organizacyjne porażka. Bałagan połaczony z niska stawką, powoduje że po jakimś czasie brakuje motywacji do pracy. Dla osób z jakimkolwiek doświadczeniem stanowczo odradzam

Hahaha
@NoNick

No akurat projekty Intela to największa porażka. Tego czego nikt nie chce robić spływa do Sii, za słabe pieniądze. No ale zawsze można się pochwalić marką Intel :)

@Hahaha

Cześć! Przypominamy, że w Sii działa aplikacja Job Changer - w przypadku, gdy projekt jest niedopasowany do oczekiwań i planów rozwojowych pracownika, można w łatwy sposób prosić o zmianę.

Anon94
@Sii Sp. z o.o.

Prosić można, co z tego jak menadżer czy lider nie wyrażą zgody Narzędzie ciekawe i tyle ...

Rado556

Cześć wszystkim, pracuję aktualnie 3 lata w SII jako programista ogółem bardzo dobrze oceniam tą firmę chociaż mam parę innych opinii na jej temat. Jeśli ktoś chciałby poznać więcej szczegółów jak w SII się pracuje, jakie są wynagrodzenia itd to zapraszam do kontaku mailowego chętnie opowiem :) radoslaw.janas@outlook.com

pablito1501

Czy osoba z branży motoryzacyjnej, w tym przypadku sprzedawca części, może liczyć na zatrudnienie? Czy jest jakiś "dział", do którego byłby przydatny?

Czy ktoś tu pracuje na stanowisku associate Resource manager? Czy jest dużo pracy, jakie są zarobki, jakie godziny pracy? Czy jest możliwość pracy zdalnej? Czy są nadgodziny? Widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy aplikować, słyszałam ze jest ciężko.

@Ania

Cześć! Jeżeli projekt bądź obowiązki wypełniane w ramach danego stanowiska na to pozwalają, jest możliwość pracy zdalnej bądź hybrydowej. Szczegóły odnośnie wynagrodzenia oraz inne kwestie związane z danym stanowiskiem przedstawimy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikowania :)

Czy w Sii Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wypłata jest raz w miesiącu na koniec

Zostaw merytoryczną opinię o Sii Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sii Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sii Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sii Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sii Sp. z o.o.