sii

Gdańsk

sii
2 14

Opinie o sii

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w sii? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

KarynaIT
@Administrator 15.04.2018 09:26

Między słabo a dobrze. W niektórych praktykach są pieniądze to i atmosfera jakaś jest. A w bu/praktykach które nie mają kasy jest jak podczas zarazy morowej. Firmę oceniam w standardach IT między 2.5-3

pomidor

Nie zgadzam się z przedmówcą. Sii jest świetnym pracodawcą. Co prawda pewnie można znaleźć firmę, która zaoferuje nieco wyższą stawkę, ale takiej atmosfery nigdzie się nie znajdzie. Nigdy nie pracowałem w firmie, w której tak o mnie dbano!!!

Elrond
@pomidor 28.08.2017 16:31

Cytując klasyk "Ale nie ma zimnioka, jest tylko mroźna zima, halucynacja z niedożywienia i śmierć." Jak nie ma kasy nie ma atmosfery są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć. Dbają w każdej firmie IT w przeciwieństwie do Sii nie musisz się zastanawiać czy opłacić czynsz czy kupić jedzenie . Drogi pomidorze wyrobiłeś w sobie syndom sztokholmski - jedynym sposobem jest wyjść poza strefę komfortu i sprawdzić lub popytać otoczenia jak jest na rynku. Atmosfera jest słaba i nepotyczna za kamuflażem "Power People" by techniczni szybko nie dojrzeli że to jest zwykła dojnia pieniędzy a nie software house - nie wiem skąd się bierze ścieżka awansów, podwyżek, szkoleń.

PanKondensator

Jak projekty dla Intela/NXP w Sii można określić pracę jednym słowem - "Klepanie Biedy"(warunki finansowe nie koniecznie technologia). Wymagania jak Eksperta - pensja technika. Cześć testerów zarabia mniej niż wykładowca chemii - w Biedronce. Bony żywieniowe Sodexo traktują jak wielką nobilitację. Developerzy po kilku latach ledwo mogą dobrnąć do 4k netto - znikają tak szybko jak mogą. Lepiej zatrudnić się bezpośrednio w ww firmach. W projektach Fix Price-owych dla innych Business unitów jest ciut bliżej realiów rynkowych do 10-12k faktura netto wydaję się być realne. Jak podają ofertę na nofluffjobs to zawsze dolne widełki są brane pod uwagę. Jak pisze ze oferują praca zdalna maja na myśli biurko obok. Firma stosuje taktykę firmy pogrzebowej, gdzie wsadzają twoją przyszłość do trumny i tylko ciągną kasę jak tylko się da. Firma ma taktykę jeden senior na dziesięciu noob-niewolników ciężko o wsparcie merytoryczne wew firmy. Organizują fajne imprezy ale zarabiając rynkowo byś był na lepszych. Wyjazdy integracyjne organizują w piątki po pracy a nie w środku tygodnia jak inni w branży. Szkolenia robią w Soboty marnując ludziom weekend. Firmę należy traktować jak pośredniak podczas krótkich okresów bezrobocia.

nicdodacnicujac
@PanKondensator 14.05.2017 21:34

sama prawda!

Todi

Zalosna firma. Bylem na rozmowie jaki technik tester. Rekrutujaca - widac bylo ze nie ma pojecia o rekrutacji a co dopiero o tematyce IT. Wszystko wypelnilem w tescie i mi podziekowali. Ogloszenie o tej pracy ukazuje sie non stop. Sami chyba nie wiedzą kogo szukaja. Firma gate obok docenila moje umiejetnosci.

Magda
@Todi 08.03.2018 23:05

Jako dział Rekrutacji w Sii dokładamy wszelkich starań aby proces rekrutacyjny przebiegał w pozytywnej atmosferze. Chciałabym poznać Pana opinię, omówić wyniki testu, odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości. Proszę o kontakt pod adresem [email protected] Pozdrawiam, Magda.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w sii ? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Zostaw opinię o sii - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sii