sii

Gdańsk

Opinie o sii

pomidor

Nie zgadzam się z przedmówcą. Sii jest świetnym pracodawcą. Co prawda pewnie można znaleźć firmę, która zaoferuje nieco wyższą stawkę, ale takiej atmosfery nigdzie się nie znajdzie. Nigdy nie pracowałem w firmie, w której tak o mnie dbano!!!

4letni pracownik
@pomidor 28.08.2017 16:31

W solvitcie technikowi placa 1-1.5k wiecej (netto), a z tego co widze, wiele osob tam ucieka, i przenosza atmosfere :) Znam devc# którzy dostali o 2-2.5k więcej... Coraz gorzej w tym Sii. Ludzie będą uciekać...

PanKondensator

Jak projekty dla Intela/NXP w Sii można określić pracę jednym słowem - "Klepanie Biedy"(warunki finansowe nie koniecznie technologia). Wymagania jak Eksperta - pensja technika. Cześć testerów zarabia mniej niż wykładowca chemii - w Biedronce. Bony żywieniowe Sodexo traktują jak wielką nobilitację. Developerzy po kilku latach ledwo mogą dobrnąć do 4k netto - znikają tak szybko jak mogą. Lepiej zatrudnić się bezpośrednio w ww firmach. W projektach Fix Price-owych dla innych Business unitów jest ciut bliżej realiów rynkowych do 10-12k faktura netto wydaję się być realne. Jak podają ofertę na nofluffjobs to zawsze dolne widełki są brane pod uwagę. Jak pisze ze oferują praca zdalna maja na myśli biurko obok. Firma stosuje taktykę firmy pogrzebowej, gdzie wsadzają twoją przyszłość do trumny i tylko ciągną kasę jak tylko się da. Firma ma taktykę jeden senior na dziesięciu noob-niewolników ciężko o wsparcie merytoryczne wew firmy. Organizują fajne imprezy ale zarabiając rynkowo byś był na lepszych. Wyjazdy integracyjne organizują w piątki po pracy a nie w środku tygodnia jak inni w branży. Szkolenia robią w Soboty marnując ludziom weekend. Firmę należy traktować jak pośredniak podczas krótkich okresów bezrobocia.

Zostaw opinię o sii - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sii