Sii Sp. z o.o.

Opinie o Sii Sp. z o.o.

All you need is me :)

Hej Czy jest możliwa w Sii praca zdalna, również za granicą? Myślę tutaj o stanowiskach Marketingowych. Oferty fajne ale jeszcze lepiej zabrać pracę, tam gdzie nam dobrze. :) Dzięki!

@All you need is me :)

Hej! Na większości pozycji jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej. Zachęcamy do aplikowania :)

Dawid

Czy staże są płatne ?

@Dawid

W projektach o których mi wiadomo tak.

młody

Może znasz przybliżone kwoty/?

@młody

Staże są płatne - więcej odnośnie wynagrodzenia możemy powiedzieć podczas rozmowy. Zapraszamy do aplikowania :) -> www.sii.pl/student

Malwa

Pracowałam kilka lat w SII w Gdańsku, powiem szczerze, ze biuro jest fajne bo nowe i na tym kończą się plusy. Odeszłam bo atmosfera w pracy mnie wykończyła, zarobki małe i niestety nie polecam.

Ina

Przeszłam pomyślnie pierwsza turę interview, zostałam polecona na kolejna i kontakt sie urwał, przypomniałam sie droga emailowa i również nie otrzymałam informacji zwrotnej. Minął miesiąc od rozmowy.

@Ina

Dzień dobry! Bardzo proszę o kontakt – chciałbym dowiedzieć się więcej i wyjaśnić sprawę. Mój mail: wojciech.dreja@sii.pl. Pozdrawiam, Wojciech Dreja, Head od Recruitment

Witam. Zainteresował mnie wakat "Researcher in Recruitment Department" (Gdańsk). Czy zarobki na tym stanowisku w granicy 5500-6000 netto są realne? Będę wdzięczna za informację.

@Kasia

Dzień dobry, Wynagrodzenie oferowane na tym stanowisku zależy od doświadczenia w obszarze rekrutacji. Nie dzielimy się informacjami nt. oferowanych zarobków na GoWork.

@Sii Sp. z o.o.

No tak, bo te zarobki to wstyd :)

Zależnie od grupy projektowej. W niektórych projektach jest duży przemiał mięsa. Jak to ktoś wyżej wspomniał, zarobki są startowe.

Dodam jeszcze, że dużym plusem jest możliwość dogadania się z załogą odnośnie obecności (pod kątem pójścia na uczelnię). Ale co team leader, to inna polityka i może to działać nieco inaczej.

Mariusz

Czyli spokojnie na część etatu można robić, to dobrze :) Na jakiej umowie się pracuje?

@Mariusz

Zależnie od projektu. Ale zwykle cywilka, b2b i UOP (umowa o pracę) są dostępne. To akurat można pochwalić :)

Zależy od grupy projektowej. W niektórych wypadkach to klient narzuca polityki nadgodzin.

Patryk89

Witam. Jakich zarobków można spodziewać się na stanowisku: "Specjalista ds. wsparcia IT z j. niemieckim lub j. francuskim" ? Proszę o wiadomość.

@Patryk89

Cześć! Zarobki na tym stanowisku zależą od doświadczenia i umiejętności specjalisty. Zachęcam do wysłania CV - więcej informacji możemy przekazać podczas rozmowy rekrutacyjnej :) Pozdrawiamy!

scada

Witam, chciałbym zapytać o opinię pracy w dziale inżynierii SCADA? Jaka panuje atmosfera? Czy można liczyć na rozwój i wsparcie przełożonych? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Pozdrawiam

@scada

Cześć! Doskonała atmosfera to jeden z wyróżników Sii, czego potwierdzeniem jest z pewnością nagroda Great Place to Work, którą otrzymujemy od 2015 roku ???? Opcji rozwoju jest bardzo wiele – organizujemy kilkaset warsztatów i webinarów rocznie, mamy wewnętrzną platformę eLearningową. Dodatkowo, w Sii funkcjonuje aplikacja Job Changer – dzięki niej możesz łatwo zmienić projekt, gdy chcesz np. zmienić ścieżkę kariery. Wynagrodzenie zależy od doświadczenia, umiejętności i realizowanego projektu. Zachęcamy do wysłania CV – więcej możemy powiedzieć podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy!

@scada

Cześć! Doskonała atmosfera to jeden z wyróżników Sii, czego potwierdzeniem jest z pewnością nagroda Great Place to Work, którą otrzymujemy od 2015 roku :) Opcji rozwoju jest bardzo wiele – organizujemy kilkaset warsztatów i webinarów rocznie, mamy wewnętrzną platformę eLearningową. Dodatkowo, w Sii funkcjonuje aplikacja Job Changer – dzięki niej możesz łatwo zmienić projekt, gdy chcesz np. zmienić ścieżkę kariery. Wynagrodzenie zależy od doświadczenia, umiejętności i realizowanego projektu. Zachęcamy do wysłania CV – więcej możemy powiedzieć podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy!

Realny i praktyczny

Procedura rekrutacji sama w sobie zorganizowana prawidłowo. W moim przypadku odbyły się dwie rozmowy, formalna oraz techniczna. Niestety po miesiącu od ostatniej rozmowy technicznej zero jakiegokolwiek feedbacku dla kandydata. Oczywiście zapewniano odpowiedź. Widać od razu kulturę jaka panuje w HR. W Niemczech po rozmowie zawsze dostajesz mailowo list oficjalny z werdyktem kwalifikacji niezależnie od rezultatu... Niestety w Polsce brakuje takiej kultury.. Cóż

Memiko
@Realny i praktyczny

Przyznam, że nigdy nie miałem okazji spotkać z czymś taki w procesie rekrutacji do organizacji, która chełpi się partnerskimi podejściem do pracowników etc. Po rozmowach widać jaka panuje atmosfera pracy oraz jak są traktowani podwładni (tu słowo nie na wyrost). Miałem okazję być na 3 etapach rozmowy ... 1- etap- rekruter, 2- etap - 3 osoby (masakra ..dla kandydata cos takiego fundować- kompletnie nieprofesjonalne - prawie jak komisja), 3 etap ponownie z tą sama osobą i jej przełożonym, który okazał się kompletnie decyzyjnym i podważającym wszelkie decyzje swojego pracownika. Jako kandydat czułem się nie weryfikowany pod względem kompetencyjnym lecz atakowany- dosłownie ! Nie wspomnę o (usunięte przez administratora) uśmieszkach przełożonego oraz kierunkowych pytaniach (gdzie każda z odpowiedzi jak by nie była byłaby złą). Masakra ! Nie wspomnę, że proces się wlókł od sierpnia do października. Kompletny brak profesjonalizmu ze strony kadry zarządzającej!. Naprawdę szkoda waszego czasu na tę firmę jak poważnie myślicie o zmianie pracy, ponieważ najpierw dostałem feedback, że fantastyczna rozmowa i zrobiłem wrażenie, że ostateczny etap to pro forma, po czym jestem odrazu z góry atakowany na ostatnim etapie procesu. Sami nie wiedzą czego oczekują. Stanowiska bardzo mało doprecyzowane odnośnie zakresów obowiązków ewidentnie widoczny brak HR - u.

@Memiko

@Sii Sp. z o.o.

Panie Wojciechu, Nie jest to odosobniony przypadek, ponieważ byłem w identycznej sytuacji. Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Parę etapów, szło świetnie, dobry feedback i informacja o ostatnim etapie z kadrą zarządzającą jako "formalność", a tam... niemiła atmosfera, atak, pytania "beznadziejne" - bez możliwości poprawnej odpowiedzi. Wszystko co usłyszałem poprzednio zostało znegowane. Długi proces, czas zmarnowany, upokorzenie. Trochę cieszy mnie to, że nie tylko ja zostałem tak źle potraktowany. Muszę przyznać, że przez pewien czas po rozmowie byłem w kiepskim stanie psychicznym. Obecnie pracuje już w miejscu gdzie przełożeni szanują pracowników i kandydatów, więc w sumie ten nieprofesjonalizm wyszedł na dobre, także dziękuję Sii :)

@Kandydat

Dziękuję za odpowiedź. Opisane sytuacje nie powinny mieć miejsca i nie są zgodne z naszym standardem. Niestety bez dokładnych informacji nie mogę tego sprawdzić i wyjaśnić, a finalnie poprawić błędów. Proszę o kontakt na email wojciech.dreja@sii.pl - zależy mi na terminie rozmowy oraz stanowisku / dziale, do którego była ta rekrutacja.

Jak wygląda sprawa grafiku w Sii Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

to raczej zależy od team leadera i zespołu, ja nie spotkałem się z problemami

Zzz

Niestety, nie polecam. Na rozmowie rekrutacyjnej obiecuja zlote gory, a po weryfikacji wychodzi srednia zarobkow nizsza niz w monopololowym. Jezeli jakikolwiek szanujacy sie technik planuje sie u nich zatrudnic, to od razu mowie, ze szkoda marnowac czasu na spotkanie. Uprzedzajac pytania dodam, ze wliczaja diete zagraniczna w zarobki, wiec pukanie w (usunięte przez administratora) od spodu. Porazka, tragedia i bardzo mocna proba poszukiwania „narybku” ktory nigdy nie pracowal za granica.

PanKondensator

Jak projekty dla Intela/NXP w Sii można określić pracę jednym słowem - "Klepanie Biedy"(warunki finansowe nie koniecznie technologia). Wymagania jak Eksperta - pensja technika. Cześć testerów zarabia mniej niż wykładowca chemii - w Biedronce. Bony żywieniowe Sodexo traktują jak wielką nobilitację. Developerzy po kilku latach ledwo mogą dobrnąć do 4k netto - znikają tak szybko jak mogą. Lepiej zatrudnić się bezpośrednio w ww firmach. W projektach Fix Price-owych dla innych Business unitów jest ciut bliżej realiów rynkowych do 10-12k faktura netto wydaję się być realne. Jak podają ofertę na nofluffjobs to zawsze dolne widełki są brane pod uwagę. Jak pisze ze oferują praca zdalna maja na myśli biurko obok. Firma stosuje taktykę firmy pogrzebowej, gdzie wsadzają twoją przyszłość do trumny i tylko ciągną kasę jak tylko się da. Firma ma taktykę jeden senior na dziesięciu noob-niewolników ciężko o wsparcie merytoryczne wew firmy. Organizują fajne imprezy ale zarabiając rynkowo byś był na lepszych. Wyjazdy integracyjne organizują w piątki po pracy a nie w środku tygodnia jak inni w branży. Szkolenia robią w Soboty marnując ludziom weekend. Firmę należy traktować jak pośredniak podczas krótkich okresów bezrobocia.

nicdodacnicujac
@PanKondensator

sama prawda!

@PanKondensator

2021 a nadal aktualne :)

hmm

Witam, Czy firma przyjmuje osoby które chcą się przebranżowić i jedynie ukończyły kursy + robią swoje drobne projekty? Jeśli tak to czy są może oficjalne widełki na tego typu stanowisko? (w językach -> java/python/C#)

@adept_bezpieczenstwa

Jak wygląda praca SOC w Sii? Na jakie widełki można liczyć z dwuletnim doświadczeniem?

@@adept_bezpieczenstwa

Poszukujemy obecnie Analityków SOC do projektów z branży finansowej, bankowej, automatyki, robotyki i energetyki. Rolą osoby na tym stanowisku jest głównie monitorowanie i poprawa bezpieczeństwa organizacji, przy wykorzystaniu mechanizmów wykrywania, analizowania i reagowania na incydenty związane z bezpieczeństwem. Zachęcamy do przesłania CV – w przypadku zgodności Twojego doświadczenia i oczekiwań z naszymi, z pewnością skontaktujemy się, opowiemy więcej o stanowisku, jak i warunkach finansowych. Oferowane wynagrodzenie zależy od doświadczenia, musimy więc najpierw dowiedzieć się więcej o Tobie ????

Out
@@adept_bezpieczenstwa

Sii to chyba nie jest firma dla ludzi z doświadczeniem. Tam raczej zaczyna się karierę.

Może jako pierwsza praca

Jak jesteś np po studiach i chciałbyś pierwszy wpis do CV to faktycznie można tu coś spróbować. Sii może być kuźnia talentów ale napewno nie jest firmą która da ci adekwatne wynagrodzenie czy też możliwości rozwoju.

Meg

Hej, a jak wyglada praca w dziale administracyjnym, project. Jutro mam rozmowe i w sumie nie wiem nic na temat tego dzialu, atmosfera, zarobki itp? pomozcie:)

Gregor
@Meg

Cześć, Jak wyglądała rozmowa? Dostałaś pracę?

Megan
@Gregor

Podbijam pytanie. Jak wyglądała rozmowa do PMO? Prowadzą aktualnie rekrutację.

Bb

2 tygodnie postoju po włamie? Trzeba było zatrudnić specjalistów...

Hej
@Bb

Nie wiem jak chcą zadbać o bezpieczeństwo klientów skoro nie potrafią o własne...

RafTik

Sii to dobra firma na początek kariery zawodowej. Niskie wynagrodzenia, brak możliwości rozwoju nie zachęcają do pracy jeśli Twój staż w IT jest większy niż powiedzmy 3 lata.

Zainteresowana

Na jakie zarobki można liczyć jako analityk KYC ? Z góry dziękuje za informacje ????

Łukasz
@Zainteresowana

4500brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Sii Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sii Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sii Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sii Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sii Sp. z o.o.