DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

Zula

Pracuję w tej firmie dość długo i nie spotkało mnie nic z tych negatywnych opinii, które czytam mimo, że jestem „tylko z produkcji”. Jasne jest, że te negatywne komentarze pisane są przez jedną osobę, która nie umie poradzić sobie z tym, że została zwolniona za to, że nie potrafiła współpracować i zająć się swoimi obowiązkami a tylko skupiała się na tym, żeby skłócić załogę. Ewidentnie ta Pani ma zbyt dużo wolnego czasu i stara się za wszelką cenę hejtować wszystko i wszystkich związanych z tą firmą. Chyba ciężko jej znaleźć nową pracę z zawistnym charakterem skoro ciągle skupia swoją uwagę na ten temat. Pora pojąć, że to nie jest miejsce na wylewanie swoich żali tylko na merytoryczne wypowiedzi dotyczące funkcjonowania firmy.

Hiha
@Zula

Dobre sobie..ja tam pracuję nadal i wcale się nie zgodzę z tym, że pisze to ktoś zwolniony tylko cały czas cala załogą to robimy????

tab

dokładnie!

Mintaj
@Zula

właśnie, ja tez pracuje i to dość długo i mysle, ze jak ktoś szuka problemów to je znajdzie, a jak ktos chce pracować to pracuje i nie ma problemow

Tom
@Mintaj

dobrze ze sa tu jeszcze ludzie ktorzy też doceniają tą firmę i prace w niej, a nie w kólko na wszystko narzekają

fifek

tez juz jakis czas temu zauwazylem ową zaleznosc.. jezeli ktos jednak bedzie naprawde chcial podjac prace to sprobuje sił i sam oceni

Gerwazy

Cześć, jak najlepiej do was dojechać? W tej chwili jestem niezmotoryzowany, a muszę się wybrać, a totalnie nie mam orientu w tej kwestii, bo normalnie to wszędzie autkiem pomykam

witek
@Gerwazy

może najpierw napisz skąd? jak np. Wrocław to masz PKS Oława w miarę często jeździ

Ben
@Gerwazy

to zależy też z jakiego miejsca chcesz dojechać, z jak daleka?

Gerwazy
@witek

Tak, chodziło o Wrocław, już ogarnąłem sobie przejazdy, dzięki :)

witek

a, to git

Obecny pracownik

@Kaszka @Popek A mnie się podobała tegoroczna firmowa Wigilia, polskie kolędy w połączeniu z ukraińskimi. W ubiegłym roku pracownicy z Polski i Ukrainy występowali wspólnie, również grali i śpiewali kolędy. To był fajny, miły gest szczególnie, że na codzień razem pracujemy, a nie zawsze jest czas, żeby bliżej poznać swoją kulturę.

Ciri
@Obecny pracownik

dokładnie! miły gest według mnie i bylo ciekawiej na pewno dzięki temu

głosrozsądku

mnie tez sie podobała. po prostu miły gest i tyle. nie znosze takiego czepiania sie na siłe

manna

jakeis nabory po nowym roku sie szykują? wie ktos coś?

Xxx

Tak samo szukają

Zyga
@manna

Przynieś swoje CV na ochronę lub wyślij mailowo. Napewno się odezwą. Ja wysłałam i już trzy później dni byłam na rozmowie.

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

obecny pracownik

jak wszędzie i tu są +/- dojazd mam, wyplate mam szukac nic innego nie bede

Odłamany
@obecny pracownik

To chyba pracujesz w calkiem innym miejscu niż ja, bo moja godność ma się ok. Zrobisz doktorat z zarządzania to będziesz mogł narzekać, że jesteś tylko pionkiem. Chyba nie myślałeś, że będą cię zapraszać na zarządy? Najważniejsze, ze kasa na czas i da sie normalnie z ludźmi dogadać.

Żabson
@Odłamany

MISTRZ xD a tak serio no praca jak praca, jak bym miał porównać do moich poprzednich, to serio nie jest źle. Jak jeździsz na wózkach albo jesteś pakowaczem to ci góra nie będzie ręki ściskać i na urodziny zapraszać ale nikt mi szacunku nie odbiera a dodatki typu multisport spoko opcja

@Odłamany

Doktorat już mam! I wreszcie prace lepszą, a nie taką w której liczy się dziwna lojalność do dziwnych ludzi a nie inteligencja i zapał do pracy.

Haha
@Odłamany

To musisz mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości skoro twoja godność ma się ok, widocznie można tobą manipulować...zarządy...jakie zarządy? Nie bądź śmieszny... i faktycznie pracuje w innym miejscu i widząc po komentach to nic się nie zmieniło...jest źle.

hor

jak wygląda sprawa z dojazdem do firmy? trzba na własną rękę?

!!!

z paczkowa i ziębic

Andrzeju

i Strzelina

pyt.

macie jakies aktualne oferty?

atomek

własie, wie ktos cos?

Rekrutacja

Nie mamy.

kala
@pyt.

najlepiej na bieżąco spradzac, teraz akurat chyba nie ma ale co jakis czas sie cos pojawia

fala
@kala

możesz tez po prostu wysłać cv na hr i jak bedzie kogos brakować to sie odezwa. Ja tam miałam

gamma
@fala

tez spróbuje, dzieki za informacje

?

Jest mozliwosc pracy tylko na jedną zmiane?

r
@?

tak, spokojnie można sie dogadac

@r

ja pracuje tylko na pierwsze, wiec jest taka mozliwosc. Jak masz jakis powód to sie spokojnie dogadasz

?
@321

dzieki wielkie, a w jakich godzinach?

hermiona

pierwsza jest od 5 do 15

hermiona

no i druga 15-1

Aabb

Widać że te złośliwe komentarze pisze osoba która ma jakieś osobiste problemy i nie potrafi sobie z tym poradzić. Jeżeli komuś się nie podoba w pracy lub nie daje sobie rady to zmienia ją i temat zamknięty.

Sobka

A ja tam właśnie pracuję i cieszę się, że mam taką możliwość. Tylko w tym zakładzie liczą się z tym że mogę pracować tylko na jedną zmianę że weekendy muszę mieć dla dzieci, że czasem trzeba przyjść później lub wyjść wcześniej. O jakim mobbingu mowa? Zwrócenie uwagi o źle wykonanej pracy nazywasz mobbingiem? Jak ktoś przychodzi pracować a nie tylko skupiać się na plotkach itp to nie ma żadnego problemu.

Tynyp@

Kogo masz na myśli ?

Dpm
@Tynyp@

Kto pracuje ten wie. Nie trzeba być alfą i omegą

Pozdrowionka dla Ochrony. Spoko ludziska byli, są a czy będą???

anoni
@989

wiadomo :D pozdrowienia

...
@989

będą, będą ;p

@...

no mam nadzieje, damy rade ;p

mouse

chciałem sie dowiedziec jak z rekrutacjami, jest sie czego bac czy na luzie?

alfa
@mouse

jak masz głowe na karku to spokojnie

dżony
@mouse

rekrutacje raczej dobrze wspominam wiec na luzie

Pati

Ma ktoś grafik na grudzień?

Witam mam pytanie co do stanowiska działu zwrotów jak wygląda tam praca może ktoś coś by napisał bo są ogłoszenia do pracy na to stanowisko dzięki.

Reagon

Co dokładnie chcesz wiedzieć? :)

km

hmm no jak to w dziale zwrotów :D najlepiej dowiedzieć sie wszystkiego na rozmowie, ja moge powiedziec, ze bylem zadowolony i nie zaszkodzi sprobowac

@Reagon

Ja chciałbym wiedzieć, w jakich godzinach odbywa się praca? Przede wszystkim interesuje mnie to, czy jest ona zmianowa, czy może obowiązuje jedna zmiana. Mógłbyś mi pomóc?

Marsjanin
@Mariusz

Praca jest zmianowa a zmiany są w godzinach: pierwsza od 5 do 15 i druga od 15 do 1

@nptyu

Sama praca w pożądku ani trudna ani ciężka za to.atmosfera (usunięte przez administratora)

Zafira

Witam czy można się dowiedzieć ile zarabia się w tej firmie na rękę, i jak z umową ?. W ogłoszeniu jest napisane że pracuje się od 8 do 16 .

yyy
@Zafira

no to zależy o jakie stanowisko pytasz bo jest ich sporo ;)

Wik

@iii787878

5-15 i 15-1

jiji
@zmiana

dzięki, nie mogłem tego znaleźc

@jiji

Możliwa jest praca tylko na pierwszą zmianę? Ciekawi mnie, czy pracodawca dostosowuje zmiany do możliwości czasowych zatrudnionych osób.

mikrosoft
@Mariusz

najlepiej o takie rzeczy pytać na rozmowie, tam sie najlepiej dowiesz, to tak naprawde jest zależne przede wszystkim od tego na jakie stanowisko chcesz startowac- tak mi sie przynajmniej wydaje na zdrowy rozdsadek

klin
@mikrosoft

właśnie tez sie zastanawiam bo wolałbym na pierwsze zmiany chodzic ze względów osobistych, jak ktoś sie dowie to dawajcie znać

igrek

jak już pozdrawiamy to ja pozdrawiam magazyn :D

link
@igrek

to ja też

z.
@link

i ja

Heyyy czy są przyjęcia do ów firmy? Bo szukam w necie i nic nie ma :c

@1010

Interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko? Zadałeś ogólne pytanie, dlatego chciałbym sprecyzować, który z działów firmy DIRKS POLSKA interesuje Cię najbardziej.

@Mariusz

Szczerze mówiąc nie do końca wiem jakie są stanowiska ale czytając opinie to z chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej.

detektywMonk
@1010

najlepiej wyslij cv, co chwile sa jakies przyjecia, dodaj, ze nie masz konkretnych oczekiwań co do stanowiska to coś sie znajdzie, pozdro!

Pablo

Praca na jedną zmianę czy jest ich więcej?

Hodor

@Pablo

Zgadza sie, pierwsza 5-15 i druga 15-1

ZNów ja
@Zmiany

Dzięki wielki, a jeszcze jakbyś mógł powiedzieć czy wypłaty są terminowe?

Frog
@ZNów ja

Tak, nie spotkałem się z opóźnieniem do tej pory

monsterek
@Frog

to mnie troche uspokoiliście, miałem niefajne doświadczenia z wypłatami w poprzedniej firmie

Biala mewa

Pozdrawiam spejsona

ryt.

Na magazyn cały czas przyjmujecie? widziałem ogłoszenie ale to już chwile temu było

rasta
@ryt.

z tego co w iem to wciąż więc śmiało!

@rasta

Skoro w dalszym ciągu można aplikować na stanowisko magazyniera, to wiesz może, czy od pierwszych dni pracodawca oferuje umowę o pracę? Chyba że na początku trzeba wykazać się, pracując na okresie próbnym. W takim wypadku również proszę o informację.

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.