Opinie o PKP Energetyka w Warszawa

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to jedna z większych firm energetycznych w Polsce. Odpowiada za niezawodność i jakość dostaw energii dla transportu kolejowego. Posiada sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju. Infrastruktura PKP Energetyka to ponad 7 tys. różnego rodzaju obiektów i elementów instalacji, rozmieszczonych wzdłuż linii kolejowych w całej Polsce. Do zasilania sieci trakcyjnej służy m.in. 21,5 tys. km linii energetycznych spółki, która dostarcza energię do poszczególnych urządzeń, a ostatecznie – do pociągów. PKP Energetyka jest też odpowiedzialna za utrzymanie 25 tys. km sieci trakcyjnej, będącej własnością PKP PLK, kluczowego klienta spółki. Firma zajmuje się także sprzedażą energii dla klientów (głównie przewoźników kolejowych), świadczy usługi elektroenergetyczne oraz posiada kolejowe stacje paliw. Nad całą infrastrukturą czuwa ponad 4000 pracowników zorganizowanych w obszarach dystrybucji, obsługi oraz usług na terenie całego kraju. Spółka PKP Energetyka jest obecna na rynku od 2001 roku, a od 2015 roku jej właścicielem jest jeden z największych funduszy inwestycyjnych na świecie – CVC Capital Partners, działający w kilkudziesięciu krajach Europy, Ameryki Północnej oraz Azji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKP Energetyka w Warszawa

@Balicki@Ambrożko

Z handlówki zostali tylko umoczeni w układy, nic nie potrafiący, lesery - kierownik i dyrektor

@Szamocki
@@Balicki@Ambrożko

to fakt, bo innych plażowiczów dawno pogoniłem, auta pozabierałem, rozliczyłem. Jestem w porządku. Jestem ok. Podobam się sobie w lustrze.

@Orzech
@@Szamocki

Co je chopaki. Czemu nie pousuwane? PS. Lustereczko powiedz przecie, kto jest najlepszym ściemniaczem na świecie ?

MBO

Moim zdaniem to jeszcze nie koniec tego dziadostwa. Nowe standardy, przepisy Et-3, Planer i inne japońskie dziwolągi doprowadzają do kompletnej ruiny urządzenia elektroenergetyczne. Prawdopodobnie władze z Hożej nie mają zielonego pojęcia co się dzieje.

Pracownik sieciowy

Jestem teraz na nocnej zmianie i śpię planer pracuje haha mi tu w Ostrowie nic się nie zmieniło

Aleksander
@Pracownik sieciowy

Chyba nie warto chwalić się tym, że nie wypełniasz należycie swoich obowiązków, prawda? Jak długo już tam pracujesz i czy poleciłbyś tę firmę potencjalnym kandydatom? Napisz coś więcej na temat PKP Energetyka, jestem ciekaw czy warto myśleć nad aplikowaniem do tej firmy.

Kierownik pociagu i wszystkie

Wezcie pod wglad tego Kierownicyne Deblina bo to sie zle skonczy.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Potencjalny pracownik

Witam po jakim czasie od aplikowania odzywają się z firmy do kandydatow

Aleksander
@Potencjalny pracownik

A jaki termin podały Ci osoby na rekrutacji? Jeśli ten czas już minął, nie warto się załamywać i poddawać, ponieważ często bywa tak, że proces rekrutacyjny potrafi się nieco przedłużyć. Może to być spowodowane różnymi czynnikami, nie warto więc porzucać nadziei jeśli termin podania odpowiedzi już minął.

Mechanik

Jakie wykształcenie wymagają u was na elektromontera czy przyjmują mechaników?

fisz

Wyzysk i traktowanie elektromonterów jak śmieci. Kadra zarządzająca nie kompetentna i niezrównoważona psychicznie. Brak szkoleń. Po wprowadzeniu aplikacji Planer dla kierowników liczą się tylko słupki i zgodności lokalizacji. Często łamane przepisy BHP, łamanie przepisów wewnętrznego regulaminu pracy. Zmiany grafiku z dnia na dzień. Faworyzowanie swoich piesków. Nikomu nie polecam tam pracy. Przydałaby się porządna kontrola z Państwowej inspekcji pracy.

Robotnik
@fisz

Ooojjjj tak przydałaby sie kontrola i kilka pozwów o mobbing tak jak np w Południowym Rejonie Dystrybucji. Od czasu jak nastał nowy kierownik Mirosław B.nie da się pracować. Tylko faworyzowanie swoich pupilków z dawnego rejonu w Gliwicach a kilka osób zapiernicza za kilkanaście. Szkoda że już PDO nie ma. W tej firmie tylko wyzysk i szykany a na Południu to już na maxa. Kilku kolegów nie wytrzymało z min robic i odeszlo na PDO, szczęściarze a mi (usunięte przez administratora) nie dał zgody. Kawał drania z Mireczka B. Uważajcie na tego człowieka. Wbija nóż w plecy

Muffin z Południowego
@Robotnik

Hahaha co za bzdury! Czy piszemy o tym samym Rejonie?! Jeśli chodzi o Rejon Południowy i (usunięte przez administratora) to po pierwsze: nie wierzę w żaden mobbing z jego strony. Po drugie: jakie faworyzowanie? Podaj konkretny przykład tego „faworyzowania” bo jakoś nie uważam, że ktoś jest szczególnie traktowany i się obija, zwłaszcza z dawnego Rejonu Gliwice. Często powtarza, że jesteśmy jednym zespołem. Pracownicy są traktowani równo i wiem, że jeśli jest jakaś akcja i kupę roboty to można pójść, pogadać i dostanie się wsparcie innych pracowników. Tylko trzeba iść i pogadać, a nie siedzieć, nakręcać się i myśleć, że kierownik jest wróżką i odgaduje życzenia innych. Jeśli ktoś jest wiecznie zawalony robotą to albo faktycznie jest źle zorganizowana praca, i wtedy coś trzeba z tym zrobić, albo sam źle organizuje sobie czas pracy (może za dużo czyta książek, chodzi po pokojach i marudzi innym, za dużo Pudelka itp.). Niektórzy niestety nie umieją pracować i jak mają coś zrobić to wielkie halo jest bo przecież samemu trzeba się czegoś dowiedzieć, gdzieś zadzwonić, ogólnie natrudzić. Najlepiej to narzekać na kierownika i włączyć tryb roszczeniowy – bo mnie się przecież należy. Jeśli Ci tak źle to czemu uzależniasz swoje odejście od PDO? Szukaj szczęścia gdzie indziej.

@Muffin z Południowego

Podpisuję się pod Twoim komentarzem dwoma rękami !!! Dodam od siebie tylko tyle, że "Robotnik" to jakiś propagandysta, którego celem jest prawdopodobnie skłócenie pracowników i z Południowym Rejonem Dystrybucji nie ma za wiele wspólnego (może do niedawna miał). PDO w naszym rejonie nie dostały dwie osoby, w tym jeden z "pupili". Tak więc bankowo to nie on, również jestem pewny, że w tak głupi sposób druga osoba by się nie ujawniła.

Obserwator
@Pupil

Widać, że kierownik polecił swoim ludziom z Gliwic napisać kilka pochlebnych komentarzy bo tak kiepskuch notować ponoć nie miał jeszcze nigdy. Jeżeli tak to ludzie ogarnijcie sie i weźcie z a robotę bo poza kilkoma chłopakami i dziewczynami z dawnych Katowic i Krakowa to nie ma tam z kim gadać. Totalnie tam nikt nic nie wie. Cała dystrybucja na Południu leży i kwiczy po odejściu kilku wieloletnich pracowników. Dobrze że mamy w PLK kupe danych od wlaśnie chłopaków którzy nam je przesłali przed odejściem bo z obecnymi pracownikami biurowymi w Rejonie Południowym w krótkich spodenkach i z kudłatymi nogami nic już uzgodnić się nie da. Nie to nie. Nie macie, nie chcecie pomagać baaa współpracować to URE nam pomoże. Powodzenia lizuski Gliwickie skoro nie potraficie docenić kolegów i koleżanek z Rejonu który Wasz przemądry kierownik rozwalił :) :)

Krzysiek
@fisz

Prawie każdy się domyśla, że CVC czeka wyłącznie na wybory parlamentarne w 2019r. jeżeli wygra znów firma propolska, to zwiną interes i odsprzedadzą skarbowi za cenę zakupu. Jeżeli wygra partia niszcząca Polskę to będą mieć kontrakty i wytrzymają.. szkoda tylko, że są osoby które straciły godność... Czy warto było się tak sprzedać...

@Obserwator

Twoja wypowiedź jest tak wiarygodna jak to twoje PONOĆ w pierwszym zdaniu !!! Anonimowo każdy może pisać co chce nie mając bladego pojęcia o rzeczywistości !!!

Smile
@Obserwator

Oj ile jadu, złości, niespełnionych ambicji i żalu ... Może idź pobiegaj, bo z ciśnienia jakaś żyłka pęknie. :)

Obserwator
@Smile

Pobiegaj sobie sam kolego bo chyba tylko tyle potraficie w tych Gliwicach robić, biegać po sklepach jak już dotrzecie do pracy koło 8 bo dopiero o tej godzinie można się do Was dodzwonić. Gratuluje dowcipu, pożyjemy zobaczymy ile jeszcze tego szczęścia będzie w tych Gliwicach :) :) :)

Wolik
@Muffin z Południowego

Następny z wypranym.mózgiem, firma.ogólnie jest na ostatnim zakręcie , żadnej przyszłości tutaj niema chyba tylko dla naiwnych.

pol
@Robotnik

nie wiem czy wiesz ale to były funkcjonariusz SB

Krzyś
@Krzysiek

Bzdury piszesz CVC nie decyduje czy odsprzedać akcje spółki czy nie odsprzedać...decydujące decyzję podejmują udziałowcy którzy są w posiadaniu waszych akcji i są rozpierzchnięci głównie w USA I NA DALEKIM WSCHODZIE...choćby w Singapurze tzn.Asia Pacyfik...większość piszących na tym portalu obecnych pracowników spółki nie orientuję się kompletnie w swojej własnej sytuacji zawodowej.Pakt gwarancyjny dla pracowników wygasa 25.09.2019 r... No i chyba pozostanie tylko... ulica lub zagranica?....ta zagranica to na kontraktach którymi chwali się zarząd spółki gdzie to tylko jest możliwe!!!!

buziaczek
@fisz

Tu zasadniczo opisujesz sekcje Słupsk ,grafik mamy zmieniany 4 razy w miesiącu bo jest nas za mało i wieczne przestawki ,faworyzuje nadwornego spawacza i sąsiada z za ściany

Kolejarz
@fisz

Skąd jesteś ? Pytam z ciekawości, bo u Nas jest to samo czy tak jest wszędzie ?

ktosiek

Nie wiecie może czy jakieś PDO się szykuje ? Rok temu w lipcu było.

@ktosiek

Oj oj było i skorzystałem. Zostawiłem tą firmę i Dystrybucję po 24 latach pracy. Trochę żal ale 13 pensji na otarcie łez pomogło w podjęciu decyzji. A dziś nie żałuję. Kasa na koncie i nowa świetną praca bez stresu :)

Jeszcze? Pracownik.
@ktosiek

A ja nie chcę nigdzie odchodzić! Chcę zarabiać uczciwe pieniądze za uczciwą pracę! Da się tak?

Robert

Panowie, ile zarobi maszynista w energetyce bo ogłoszenie wisi. Pozdrawiam

@Robert

To jest ciekawe pytanie bo obecnie w PKP energetyce maszynistów nie ma, są elektromonterzy z uprawnieniami maszynisty, i tu jest cały myk bo nie ma maszynisty więc nie ma szczególnych warunków pracy więc nie odchodzisz na 60lat. A taki elektromonter zarabia tyle co każdy inny ok. 3500na reke

Motorniczy
@Robert

Mało....

@Marian

Chciałbym mieć tyle. Po 40 latach pracy w tej firmie mam ok 2700 na rękę jako elektromonter. Gdzie tak można zarobić bo na pewno nie w zakładzie Północnym. Czekam na odpowiedź. Chyba że jako brygadzista lub na sieciowym.

@Piotr

Pytanie było odnośnie maszynisty więc idąc tym tokiem rozumowania musi to być sieciowy, zakład łódzki, trzeba jeszcze pamiętać że robiąc na sieciowym masz przeważnie dwa świąteczne

Ptak
@Marian

Chyba że pracujesz w Słupsku gdzie jedni mają po dwie a czasem i trzy świąteczne a innym ustawiane są tak zmiany by nie było świątecznej .

@Balicki

chora firma

Młody pracownik

Witam mam pytanie na jakie zarobki mogę liczyć jako elektromonter w tej firmie konkretnie ile brutto

@Młody pracownik

Zależy jaki obszar i jakie wykształcenie :) jak po technikum to na początek 3300 plus premia.

@Michael jackson

Oczywiście mówimy o cenie brutto :)

@Młody pracownik

Szukaj innej pracy tam możesz stracić zdrowie zamarne pieniądze

Michael jackson

(usunięte przez administratora) U nas w południowym zatrudniło się kilku elektromonterow i nie narzekają! Pracowali wcześniej u prywaciarza i widzieli jak wygląda praca po 300 godzin miesięcznie i umowa smieciowa. Sam pracowałem 7 lat w prywatnej firmie to wiem jak jest! Niby zarobilo się więcej ale jakim kosztem zdrowia i nerwów. A tak tutaj spokojnie i jest czas po pracy żeby dorobić jeśli komuś mało. Starzy pracownicy zawsze narzekają! a może zatrudnijcie się u prywaciarza to zobaczycie jak NAPRAWDĘ PRACA WGLADA bo chyba nie macie o tym pojęcia!!!! my młodzi po zmianie pracy z prywatnej na PKP Energetyka nie narzekamy więc nie zniechecajcie młodych do pracy tutaj...

@Michael jackson

a co to teraz jest jak nie "prywaciarz"??? Pracownicy pociągu sieciowego 12 godzinni,którzy powinni robić tylko przeglądy sieci i awarie sieci miedzy czasie są wysyłani samochodami na jakieś prace typu odkopywanie słupów czy malowanie słupów itp. Planer nie pozwala odpocząć. Po tej prywatyzacji czesto nie ma czasu na śniadanie. To jest żeby efektywność była dla naczelnika że dobrze planuje i będzie premia. Nagle wypada awaria i taki z tyrany pracownik w taki upalny dzień jak dziś wraca szybko do bazy autem łamie przepisy bo sieciowy już z bazy wyjeżdża a poźniej usuwa awarie aż przyjedzie podmiana np o 20. Często tak jest. Takie są fakty.

Młody pracownik

12 h za 3300 zł brutto matko boska

Michael jackson

No trochę racji masz przez ostatnie lata trochę się pogorszyło w tej firmie... Ale wszędzie trzeba pracować, raz jest lepiej raz gorzej i nie zniechecajmy młodych bo My będziemy mieć jeszcze gorzej! Każda pomoc się przyda bo ludzi coraz mniej :( Młody pracownik niech spróbuje i sam zdecyduje czy warto tu pracować. zawsze się może zwolnić :) Pozdrawiam

Elektryk
@Michael jackson

Naprawdę pracuje się 12 h dzień w dzień 5 dni w tygodniu?

@Elektryk

Bzdura. Wyrabiasz normę godzin przypadającą na dany miesiąc. Jak wszędzie. Dużo wolnych dni. 40 godzinny tydzień pracy. Zrobisz więcej w jednym tygodniu to w następnym masz więcej wolnego. Jak robisz w niedzielę to dodatkowo płatne. Robisz w nocy to dodatkowo płatne. Robota na pociągu sieciowym.

Makro

Wiesz gościu o co była batalia do maja tego roku? Jak nie wiesz to znaczy że robisz tylko dym, albo kierownik z Wami nie rozmawia na temat pracy, albo jesteś lebiega i ściemniacz któremu jak trzeba popracować trochę mocniej to Cię wszystko boli.

Znajomy

Masz rację w100 procentach

Marian

Jak czytam te opinię to sam zastanawiam się gdzie ja pracuję i czy aby jestem zdrowy psychicznie że takie dziadostwo a ja robię, przypuszczam że że większość opinii zależy od naczelnika, bo u mnie nie ma problemów z nadgodzinami, sprzętem czy bezpieczeństwem pracy, w tym tygodniu nie pracowaliśmy bo było źle napisane polecenie i nie było problemu, zmuszanie do pracy jakaś paranoja trzeba być niezłym frajerem, narzekasz na firmę że mało płacą, niebezpieczna praca, nie płacą za nadgodziny a sam robisz 30 lat i się nie zwolnisz(nielogiczne), pracuje tutaj bo pasują mi godziny pracy czyli turnus i to że się nie narobię, wcześniej pracowałem w firmie energetycznej i wiem co to ciężka praca tutaj relaks, z pięć godz. Porobisz potem spokój w nocy podpisz i jest dobrze. Mniejsze pieniądze, mniej roboty. A jak komukolwiek nie pasuje to czemu tu jeszcze pracujesz, wypad gdzie indziej, ale pewnie robisz tu 35 lat i nie ma opcji żeby się przenieś bo ci tu dobrze, a tęsknisz za czasami jak cały dzień nic nie robiłeś tylko leżenie i picie! To były czasy

TO BYL
@Marian

Marian dobrze pisze! Nie jest źle w PKP Energetyka. Codziennie rano słucham jak starzy pracownicy narzekają jak tu teraz ciężko że dawniej po 100 osób pracowało a teraz zostało 20 i strasznie się im krzywduje ... Ale jakoś ciężko im samym zabrać się do roboty ciągle tylko narzekanie aż się słuchać nie chce! Tyle w nas młodych świeżych pomysłów ale blokada ludzi jak to któryś dobrze napisał "PRL" nie daje się nam rozwijać. POZDROWIENIA DLA MŁODYCH I AMBITNYCH!!! POKAŻMY CO MOŻEMY!!!! ZE CHCEMY! :)

piotr

Witam , pracowałem w tej firmie przez 30 lat , wiele widziałem ale tego co zaczęło się wyprawiać po zmianie właścicieli to szok . Planery wymusiły chory system prac a panom w Warszawie słupki rosły wydaje im się że wzrosła wydajność - bzdura .Byłem brygadzistom na podstacjach , długie lata pracowałem na sieci - znam robotę -jako młody człowiek kiedyś awansowałem małymi krokami po to aby stać się specjalistom i to było ok . Odszedłem z firmy przeszło rok temu - i nie żałuje a to co opowiadają ci co jeszcze zostali to przeraża , żal że tak dobra firma państwowa z takimi fachowcami została oddana w cudze ręce i upada - starsi koledzy pamiętają Telekomunikacje Kolejową -to ta sama droga , dziś zwalnia się fachowców dyrektorów i naczelników , lub każe się im milczeć - boję się że wszyscy się obudzą jak dojdzie do jakiejś katastrofy , lub poważnego wypadku …… To smutne ale przyznają mi racje wszyscy ci co znają tą firmę od lat . Dodam że odszedłem dla tego że po przykrym zdarzeniu przestałem godzić się na cokolwiek co miało omijać przepisy (EBH)- tłumaczono mi sprzeczności PLANERA i całego tego chorego systemu - fałszowanie roboczogodzin itd. ( po co mi 5 elektromonterów do BWSa ) , chyba po to aby zrobić ich ze 6 szt - a gdzie BHP - byłem nie wygody i czułem presje - więc odszedłem - dziś mi żal tylu lat które przepracowałem z super ludźmi - bo są oni największym skarbem PKP Energetyka - tylko kto to doceni....

bobo
@piotr

Obecnie kierownik każe jechać o godz 5.00 samochodem służbowym w ubraniach roboczych a w planerze wykazuje czas od godzinie 7.00 to już stało się standardem że praca odbywa się w rzeczywistości w dłuższym czasie niż to jest wykazywane . O sieciowym i podstacji to prawda co Piotrze napisałeś .

mampytanko

Jak wygladaja zarobki tam? mowie konkretnie o pociagu sieciowym, dodatki za prace w nocy w niedziele i swieta sa wypłacane normalnie razem z wyplata czy raz na jakis czas? Jak tam ma się sprawa z nadgodzinami? One sa wypłacane czy do odbioru?

J
@mampytanko

Płacą

PRACOWNIK
@mampytanko

Opanuj się , gdzie TY się pchasz ,szukaj sobie innej pracy . Tutaj pracodawca nie szanuje (pracowników bezpośrednich) ,którzy to pracownicy utrzymują stado ba-ów siedzących po biurach , zabierają godz, świąteczne , premie ( niejasny sposób naliczania , co przyklepały związki zawodowe , czyli strona społeczna (jak to się teraz tak ładnie nazywa), ciekawe w czyim interesie . Na pewno nie pracownika , tylko swoim . Siedzi jeden z drugim w biurze (chodzi o związkowców) nic nie robią , tylko podpisują co im pracodawca podsunie i koszą kasę za nic nie robienie ( ciekawe czy pracują na PLANERA) I mówią wszem i wobec cyt. "Co to by było gdyby nie było związków . K-wa , banda nierobów . Lepiej się zastanów gdzie TY chcesz przyjść do pracy, poszukaj sobie coś sensowniejszego .

potencjalnypracownik

Witam. Chciałbym zapytać, jak na rozmowie rekrutacyjnej wygląda kwestia zarobków? Można się w jakiś sposób targować, czy z góry narzucają i tyle? Gdzieś poniżej ktoś pisał, że na start od razu po szkole dostał 3300 brutto. Te początkowe wynagrodzenie rośnie razem z jakimś tam doświadczeniem i uprawnieniami, czy to jednakowa stawka dla wszystkich nowych pracowników? Pytam o te sprawy, bo niedługo idę na rozmowę i chcę wiedzieć, czego się spodziewać. Dzięki za odpowiedzi :)

Zwykły murzyn
@potencjalnypracownik

Jeśli masz doświadczenie w tej branży można się targować! Widełki są tak że sprzedaj się jak najlepiej:) Powodzenia!

Łukasz
@potencjalnypracownik

Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Koniecznie daj znać jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna i jak Ci poszło. Osoby, które odwiedzają ten wątek chętnie przeczytają, czy była trudna i wieloetapowa. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/pkp-energetyka-s-a,5204 jest dużo interesujących ofert zatrudnienia. Warto tam zajrzeć jeżeli interesuje Was praca.

j...

kiedy firma zacznie płacić za nadgodziny w delegacjach?

@j...

Nigdy

Jeśli się zostaję kierownikiem sekcji po znajomości, bez żadnego doświadczenia praktycznego i nawet bez wykształcenia to tak właśnie jest. Polecenia nie potrafi napisać dobrze a co dopiero wykonać coś. Ludzie po studiach spychani do najgorszych prac za marne pieniądze co powoduje że odchodzą z firmy. Wszyscy dobrze wiecie że tak jest, ale lepiej udawać że się nie widzi problemu i swoje robić jak "dzięcioł". Zarobki to żenada. Teraz jak już nie ma komu robić to proponują podwyżki. Może Ci z tych biur co wypalają dwie paczki papierosów lub siedzą na internecie z nudów pól dnia przebierzcie się w drelichy kolejowe i pokażcie chociaż kilka razy w roku że coś potraficie robić niż tylko siedzieć na stołku.

Od kilku lat bardzo źle się dzieje w tej firmie. Firma była szykowana do sprzedaży "na siłę". Na początku mówiono że to nie możliwe bo " strategiczne znaczenie dla kraju" itd itp. Ale wystarczyło posypać pieniędzmi w odpowiednie konta i wszystko się dało załatwić. A to co się teraz porobiło z ludźmi to ciężko nazwać. Zwłaszcza na kierowniczych stanowiskach w pewnych sekcjach w Zakładzie Dolnośląskim. Można książkę o tym napisać, a może nawet trzeba żeby sie tym jakieś media zajęły. . .

tadek

Zwłaszcza na kierowniczych stanowiskach w pewnych sekcjach w Zakładzie Północnym . Można książkę o tym napisać, a może nawet trzeba żeby się tym jakieś media i służby zajęły. . . Pisane Polecenia gdzie indziej strefa pracy niż wyłączenie oraz mnożące się błędy ortograficzne w poleceniach - sytuacje stwarzające zagrożenie życia i zdrowia ostatnio sporo było takich poleceń na pracę na sieci trakcyjnej, właśnie w zakładzie Północnym.

Rafał

Witam, zważając na dobre i złe strony tej firmy a raczej pracy w tej firmie można skłonić się ku pozostawienia opinii pozytywnej. Wbreb pozorom jak większość uważa "pkp energetyka to skamienialy PRL" Ciężko tutaj rozpatrywać wszystko ale powiem tak, pracowałem w 2 firmach prywatnych w których było ciężko... Tutaj wszyscy starają się pracować trybem który ciężko można nazwać jako efektywny, jednakże praca jest dość specyficzna że względu na głęboką w rozumieniu energetykę. Sieci elektroenergetyczne AC 110kv Poprzez najczęściej spotykane 30oraz 20kv do tego jak wszyscy wiemy działalnonosc na rzecz plk DC zasilające sieci trakcyjne... Aż do "automatyki" kilkudziesięciu volt. Sa tutaj naprawdę doświadczeni pracownicy jednak jest ogrom osób które szczerze mówiąc nie dałbym wykonać jakiej kolwiek instalacji. Jest to nie tylko moja opinia a również naszej konkurencji, to przykre, że podczas pracy musisz się wstydzić za swoich "kolegow" Ogólnie rzecz ujmując polecam tą pracę ze względu na stabilność finansowa jednak każdy kto chciałby godnie żyć musi wykonywać inne prace po godzinach. Jest wiele benefitow które są dość ważne tj np multisport możliwość wzięcia szybkiej nieoprocentowanej pożyczki czy takie tam Teraz tak ktoś tam na dole stwierdził że kierownictwo jest do bani..... W sumie są sekcje w których jest wszystko jak na kolei czyli? Nie po kolei ???? są jednak inne w których my decydujemy jak wykonać dana prace. Tak jest lepiej seeeerio :) jeżeli jesteś osobą która ma rodzinę to raczej Jej pracując tylko tutaj nie utrzymasz. Młodzi ludzie którzy chcą coś osiągnąć uczciwa praca napotykają masę przeciwności w postaci blokady PRL. Wiecie oco chodzi... Pomocne? Nie jestem osobą która się będzie tutaj bawić w anonimowość, zawsze mówię jak uważam w tym przypadku Obszar Katowice. W tej firmie jest ogromny potencjał Którego nie wszyscy dostrzegają.

@Balicki
@Rafał

Spojler

@Rafał

Zwykły TROL pisze pozytywnie o Energetyce PKP ato zwykle (usunięte przez administratora) mało się zarabia zła atmosfera w pracy kierownictwo ublirza mobinguje 34lata pracowałem teraz wie że w innych firmach można pracownika doceniać a nie w tej Energetyka PKP

Alicja

Musisz zawsze mieć na uwadze, że każda osoba może mieć różne zdanie, nawet jeśli chodzi o pracę w tym samym miejscu. Dobrze byłoby, żebyś o tym pamiętał i szanował to. Widzę, iż Twoim głównym problemem są zarobki, które oferuje PKP Energetyka. Ale to raczej sprawa rozpatrywana w sposób jednostkowy. Skoro uważasz, że ma tam miejsce mobbing, to powinieneś zwrócić się z tym do wyżej postawionych instytucji. Dlaczego tego nie zrobiłeś?

Bezstronny

Żałosny jest ten wasz go work... wszystkie niepochlebne komentarze odnośnie pracy w firmie PKP Energetyka są usuwane i na wierzchu po raz kolejny widnieje pochlebny komentarz JK_MS. Obserwuje to dłuższy czas i koło ponownie się zapętliło... jako portal gromadzący opinie pracowników o danym pracodawcy jesteście na samym dnie.

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Energetyka - Warszawa

• Jak się pracuje w PKP Energetyka?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Energetyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 259.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Energetyka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 42 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKP Energetyka?

Kandydaci do pracy w PKP Energetyka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKP Energetyka