HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Hsbd

Też dostałem informację że aktualnie nie szukają nikogo. Wie ktoś kiedy może być nabór ludzi?

Kiki38

Witam.czy ktoś pracuje na lergut w firmie redka. Proszę o opinie

Ja aplikowałem z chłopakiem zaznaczyłam ze bez prawa jazdy i języka to tez odpisali ze nie ma żadnych ofert

Mi rekruterka napisała że wymagany jest samochód. Wychodzi na to że są oferty dla wybranych osób.

Dzień dobry. Posiadamy oferty pracy na magazynach, na których samochód nie jest wymagany. Możliwe, że w danym momencie nie było już miejsc na projekt, na którym auto nie jest koniecznością. Istnieje również możliwość, że zdecydowała/zdecydował się Pani/Pan, na projekt, na który akurat jest konieczność posiadania auta. Pozdrawiam

Megi

Czy ktos moze sie pracujacy w magazynie w Haldensleben wypowiedziec na temat pracy oraz zakwaterowania?

XYZ
@Megi

Jeżeli idziesz na duży Hermes to spoko , praca lekka fajna , zarobki adekwatne do wykonanej pracy nie oczekuj cudów bo ich nie ma mąż 1400 na rękę, ale nie idź na małego Hermesa tam jest zakład psychiatryczny (usunięte przez administratora) i pełno ciapatych

@XYZ

To można sobie wybrać gdzie konkretnie można pracować? No i ta wypłata, to w euro podana tak? Jak to wygląda w porównaniu do wyrobionych godzin pracy? Dużo tego jest miesięcznie?

Adrianwwa

Witam przymierzam się do wyjazdu przez HR w związku z tym mam pytania 1.W jakich odległościach max znajdują się mieszkania od pracy ? 2.Czy trzeba mieć samochód aby podjąć pracę w agencji czy można bez i dowozicie do pracy lub dopasowujecie w grupy? 3. Jakie są mniej więcej zarobki miesięczne po odliczeniu wszystkiego(mieszkania itd) 4. Macie coś innego niż magazyny np produkcję czy tylko magazyny ? Dzięki pozdrawiam

@Adrianwwa

Dzień dobry. 1. Zakwaterowania znajdują się maksymalnie 30 km od miejsca pracy. 2. Nie trzeba mieć swojego samochodu, żeby podjąć z nami współpracę. 3. Wynagrodzenie zależne jest od tego na jaki projekt Pan zdecyduje się wyjechać. 4. Zajmujemy się wyłącznie rekrutacją pracowników na magazyny. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcam do zaaplikowania przez naszą stronę internetową: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html Pozdrawiam

Witam, zamierzam z moim chłopakiem w następnym tygodniu pojechać przez ta agencje, widzieliśmy 3 oferty i nie wiemy która wybrać i czy wgl opłaca się przez ta agencje jechać. Jedna to magazynier w zabawkami w Gernsheim z darmowym zakwaterowaniem tylko umowa do 23 grudnia, następna to magazynier w odzieżowym w Poing i płatne mieszkanie 190€ a 3 to tez jakiś magazynier z darmowym zakwaterowaniem w Haldensleben? Ktoś mógłby coś doradzić ?

@Ania

Ja od siebie polecam poing i gernsheim, super praca i fajne zakwaterowanie. Z tego co słyszałam od osób które pracują na poing a pracowały w haldensleben to porażka ten magazyn

Nowa

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat zakwaterowan w pracy w miejscowości Haldensleben?

Cześć, pracuje ktoś z was w dziale marketingu? Szukają asystenta, i z tego co widzę nastawieni są na studentów ostatniego roku. Właśnie kończę reklamę i branding, myślicie, że to dla nich jakiś plus? Czy patrzą na inne rzeczy podczas rekrutacji jakoś bardziej? :) Oferują umowę o pracę, a jak komuś na ten moment bardziej zlecenie odpowiada, to może dostać taki typ umowy? Idzie za tym jakaś większa stawka? :)

Jsbsvd

Pracuje ktoś na projekcie w Ludwigsfelde jako komisjoner? Może coś powiedzieć na temat pracy? czy ciężko wyrobić normę, jak zakwaterowanie, i jakie wynagrodzenie miesięczne

Hsbxvd

Który projekt znajduje się najbliżej granicy i ile najmniej w miesiącu można zarobić na konto?

@Hsbxvd

Dzień dobry. W zawiązku z Pani/a zapytaniem, zachęcam do zaaplikowania przez naszą stronę internetową: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html, następnie nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Panią/em i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam

Karolka
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Czyli rozumiem, że takie preferencje kandydatów są uwzględniane? Czy jak ktoś chce pracować bliżej Polski to realnie ma na to szansę? Jest w ogóle jakiś szacowany czas jednego wyjazdu?

@Karolka

Dzień dobry, jak najbardziej nasz dział rekrutacji w miarę możliwości uwzględnia preferencje kandydatów do pracy. Wspólnie dobieramy odpowiedni projekt. Umowa o pracę może obowiązywać do 9 miesięcy, jednak długość trwania projektu nie jest stała. Część z nich obowiązuje przez cały rok, a niektóre tylko przez pewien czas, dlatego najlepiej skontaktować się właśnie z naszym działem rektutacji, który pomoże dobrać odpowiednią ofertę. Zachęcamy do aplikowania: http://hr-xp.com/PracujWmagazynieNiemcy

Passatb6

Witam, czy ktoś pracował lub pracuje Münchner Str. 46, 30855 Langenhagen, Niemcy firma Arvato

Hanna

Chciałam złożyć CV na stanowisko Team Leader ale słyszałam ze praca ta polega na tym ze w tygodniu pracuje się na magazynie a oprócz tego w weekendy i po pracy Czy to prawda? Jak rozliczane jest to stanowisko skoro wchodzi w grę praca wieczorami i w weekendy?

Dav
@Hanna

Nie polecam Zarabiałem ok 300€ więcej ale nie miałem czasu dla siebie ani wolnych weekendów Praca dobra dla pracoholików albo kogoś kto nie ceni czasu prywatnego

Aleksandra

Witam @Pracodawca czy wyjeżdżając teraz na jakiś projekt przez tą firmę jest możliwość zjechania na święta do Polski?

@Aleksandra

Urlopow nie udziela HR tylko niemiecki pracodawca ale generalnie jest ju ciężko o wolne na Święta Coraz mniej czasu a chętnych wielu

Mariusz

Polecam projekt ansbach/Schwabach w trakcie strajków jest okej :) umowa bezpośrednia z klientem stawka w porzadku, jak narazie lokacja jest blisko pracy (10km) w pracy jest dobra atmosfera oprócz takiej jednej pani ,,kordynator,, . Szczerze jeden z lepszych projektów hr’ki

Sasaana
@Mariusz

Jak wynagrodzenie na tym projekcie. Tzn jestnmozliwosc nadgodzin praca na dwie czy trzy zmiany?

Ostrzawka
@Mariusz

Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Ansbach? Bardzo ciężka fizycznie praca? Na słuchawce zbierasz zamówienia czy skaner?

Olcia

Czy ktoś pracuje na projekcie w Gochsheim? Jak praca, warunki mieszkaniowe?

Hdjsej
@Olcia

Ja pracowałam latem i było naprawdę fajnie, zarobki większe niż się spodziewałam (ok 2k e na rękę), ludzie pomocni, praca łatwa, latem były jeszcze strajki nie wiem jak teraz, ale podczas strajków mieliśmy darmowe obiady na stołówce. No i co jakiś czas rozdawane jest jedzenie z magazynu, wiec można było lodówkę zapełnić dodatkowo:) mieszkania też spoko, wyposażone we wszystko co potrzebne. Ja naprawdę bardzo dobrze wspominam.

Aktualność
Drogi użytkowniku portalu GoWork.pl, w imieniu naszej firmy, pragnę powitać Cię na profilu HR XPERIENCE GROUP. Zapewne trafiłeś tu w celu znalezienia dla siebie odpowiedniej pracy w Niemczech lub za granicą. Na początek chcę przekazać Ci kilka ważnych informacji o nas oraz zasadach panujących na tym profilu.

Już teraz pragnę zaprosić Cię do bezpośredniego kontaktu ze mną, w przypadku jakichkolwiek pytań czy niedogodności, jeśli jesteś naszym pracownikiem. Moim zadaniem jest niesienie pomocy zarówno pracownikom, jak i kandydatom do pracy. Dlatego też obiecuję, że pomogę Ci w rozwiązaniu problemu, jeżeli kiedykolwiek taki się pojawi. Możesz kontaktować się ze mną, pisząc na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com.

Bardzo dziękuję za wszystkie Wasze wpisy, zarówno te dotychczasowe, jak i te przyszłe. Każdy komentarz jest dla mnie osobiście ważny. Zdaję sobie również sprawę z tego, że mimo wszelkich starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Dlatego czytam Wasze cenne uwagi, wyciągam wnioski z konstruktywnej krytyki i przekazuję je dalej osobom odpowiedzialnym w firmie, mając na celu nieustanny rozwój.

Zachęcam zatem do aktywności, pamiętając jednak, że wszystkich nas obowiązuje regulamin, który nie zezwala na używanie obraźliwych słów w stosunku do kogokolwiek. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię, a także dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Niech to będzie dyskusja merytoryczna, dotycząca konkretnych problemów do rozwiązania, jak i naszych sukcesów czy mocnych stron hrXP

Pozdrawiam serdecznie,
Maciej Kwiatkowski
Manager ds. kontaktu z pracownikami

Kim jesteśmy?
Jesteśmy polsko-niemiecką agencją pracy działającą na rynku europejskim. Zatrudniamy w branży logistycznej oraz automotive. Współpracujemy z największymi firmami międzynarodowymi o ugruntowanej pozycji na rynku.

Integrujemy, promujemy i wspieramy naszych pracowników w nowym miejscu zatrudnienia. Tworzymy stabilne i bezpieczne środowisko pracy oraz życia w oparciu o przejrzyste zasady komunikacji, współpracy i wzajemnego szacunku.

Jako młody, zgrany zespół wielokrotnie dowiedliśmy swoich umiejętności i zyskaliśmy dobrą reputację wśród naszych pracowników oraz klientów.

Jeżeli poszukujesz pracy w Niemczech to nie mogłeś lepiej trafić. Czekamy na Twoje CV!

Co oferujemy?
Oferujemy pracę na terenie całych Niemiec. Prowadzimy wiele różnych projektów, na których zatrudniamy przede wszystkim pracowników magazynowych na różnych stanowiskach - od komisjonerów (zbieraczy zamówień), przez pakowaczy i sortowaczy, po operatorów wózków widłowych.

Jakie mamy projekty?
Szczegółową informację, dotyczącą ofert pracy, możesz zawsze otrzymać na naszej stronie internetowej: https://hr-xp.com/pl/oferty-pracy.html
Czekają tam na Ciebie zawsze aktualne oferty pracy. Co ważne, w łatwy sposób możesz aplikować do nas, jeśli zainteresuje Cię konkretne ogłoszenie.

Aby pomóc Tobie w decyzji uprościliśmy cały proces rekrutacji do niezbędnego minimum. Obecnie możemy zaprezentować Ci go w czterech krótkich krokach

1. aplikuj do nas na dowolnie wybraną ofertę pracy,

2. poczekaj na telefon zwrotny od naszego działu rekrutacji,

3. Wybierz odpowiednią ofertę, która zostanie Ci przedstawiona w czasie rozmowy rekrutacyjnej,

4. podpisz umowę, wyjedź na projekt i rozpocznij nową pracę.

Dzien dobry. Jak wyglada praca w Grunheide na magazynie? Ile mozna zarobic? Jak wygladaja kwatery? Pracował ktos tam?

Oliwia

Czy pracował ktoś na magazynie w Löbbenau i mógłby się wypowiedzieć? Czy warto?

Ela

Czy to prawda, że miesięcznie wychodzi jakieś 900 euro na czysto, na projektach przez tą agencję?

@Ela

Projekt Hermes Haldensleben średnio 1500 euro netto.

Adamus
@Ela

Też dopinam się pod tym pytaniem .Czy faktycznie tyle wychodzi na miesiąc na czysto.Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat

Ola
@Ela

Niestety tak, jest mało godzin nie ma możliwości iść dodatkowo do pracy i potem dostajesz ledwo 1k €... Dlatego tyle osób się zwalnia

@Ela

Jak się nie chodzi do pracy to i owszem

Poing
@Ela

No to jak już niektórzy piszą, jeśli ktoś nie chodzi do pracy, baluje na weekend przez co w pon i wtorek nie może pójść do pracy, to wiadomo ze zarobi mniej. Mi za wrzesień wyszło 2432€ brutto, ale co druga sobotę byłam w pracy i od pon do Piątku normalnie pracowałam. Po odciągnięciu składek i kasy za mieszkanie 190€ wyszło mi 1514€ na rękę. Nie jest źle, ale znam takich co właśnie nie chodzą w każdy dzień do pracy, biorą dwa razy zaliczki w miesiącu a potem płacz bo wypłata właśnie 900€, No nic dziwnego ale oni jakoś tych faktów połączyć nie potrafią. Naprawdę ludzie ogarnijcie się co niektórzy, za granica można poznać naprawdę fajnych ludzi, ale niektóre jednostki tak psują atmosferę, ze szok.

Ta
@A

Ta jasne... Znajomi byli ledwo 1100

Hermes
@Ta

Znajomi? Hmm…. Wiarygodne źródło :D Znajomi to zawsze maja racje, mój kolega kiedyś twierdził ze nie obracał panny innego kumpla, a jednak potem się okazało ze obracał, także Noo znajomi zawsze mówią prawdę. :D

abc
@Ta

I znajac zycie nie przepracowali nawet calego miesiaca :D

Poingfff
@Ola

Akurat jezeli chodzi o Poing to tutaj nie ma problemu z godzinami. Na projekcie jestem 8 miesiecy i tylko raz sie zdarzylo, ze mielismy dwa dni wolnego z powodu malej ilosci pracy. Z tego co wiem to nawet nie byla wina BS tylko kilka kontenerow utknelo w drodze z Chin do DE

@Ta

Pracuję kilka miesięcy i piszę prawdę. Jeżeli masz 100 procent frekwencji to tyle zarobisz (3 miesiące nawet ponad 1600), no ale... jeżeli jest L4 lub ktoś robi sobie dzień wolny to takie są efekty. Zależy również od działu na którym pracujesz , ale 1300 - 1400 to minimum.

Rzetelny pracownik
@Ela

Może nie 900€ ale w granicach 1100 normalnie a 1400-1500 przy nadgodzinach.

@Rzetelny pracownik

Hmm...a sporo jest tych nadgodzin w miesiącu, no i czy wtedy stawka za nadgodziny jest większa? Tutaj piszą, że niektórzy nie chodzą do pracy, olewają sobie pójście, to tak można? Mam na myśli czy wtedy agencja nie kończy z nimi współpracy? Pracuje się u nich od poniedziałku do piątku, czy w soboty też?

Axl
@Ela

Potwierdzam, ze przy nadgodzinach można zarobić 1400-1500€ na czysto. Problem w tym, ze nie na każdym projekcie jest zapewnione tyle godzin. Musisz mieć zagwarantowane 35h tygodniowo i za tyle będą Ci płacić (czasami kosztem Twojego Zeitkonta). Radzę nastawić się na kompletne minimum, czyli 1100-1200€.

Asia
@Ola

Hej czy pracujecie na taśmie? Jak wyglada praca na działach i czy jest dzień próbny???

A

Przez ponad 6 miesięcy pracy nie zarobiłem mniej niż 1500 euro na swoim dziale . NETTO jeżeli nie rozumiesz to NA RĘKĘ!!!

@Ela

Nie Jeśli pracujesz normalnie (bez brania zaliczek i opuszczania dni) zarobisz ca 1500€

Xxx

Jak wyglada zmiana projektu? Wypowiadam umowę na starym projekcie i jeszcze raz muszę przejść rekrutacje?

@Xxx

Zgłoś się do kierownika projektu z prośba o przeniesienie

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 708, z czego 285 to opinie pozytywne, 173 to opinie negatywne, a 250 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.