• GoWork.pl
  • Praca
  • Berlin
  • Presales Specialist with German - Specjalista ds. przedsprzedaży z językiem niemieckim

Presales Specialist with German - Specjalista ds. przedsprzedaży z językiem niemieckim

Berlin
Oferta opublikowana20.03.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie informacji o potencjalnych klientach, które mogą pomóc w sprzedaży im naszych usług
  • Wyszukiwanie i nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi klientami
  • Kwalifikowanie leadów i uzupełnianie systemu CRM
  • Kontakt ze "straconymi szansami sprzedażowymi"
  • Wsparcie Sales Managerów w procesowaniu ofert i umów
  • Follow-upowanie leadów
  • Przekazywanie informacji o leadach do zespołu marketingowego
  • Odpowiadanie na maile i telefony klientów
  • Zarządzanie kalendarzem handlowców oraz umawianie im spotkań
  • Tworzenie prezentacji sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w dziale sprzedaży B2B i pozyskiwaniu nowych klientów
  • Swobodnie komunikujesz się w j. niemieckim (min. na poziomie C1)
  • Jesteś gotowy na pracę z naszego biura w Hoppegarten (wesprzemy Cię w procesie relokacji)
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Jesteś zdeterminowany w realizowaniu wyznaczonych Ci zadań
  • Jesteś wytrwały i konsekwentny w działaniu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny
  • Służbowy iPhone i MacBook
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu i realizacji strategii firmy
  • Realną możliwość rozwoju
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Napoje
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1