HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Ciekawa

Hejka Wybiera się ktoś do Ulm w ten weekend? :) Konkretnie czy zaczyna ktoś z Was pracę 19 go w poniedziałek? :)

Niki

Jesteś na miejscu ? Jak oceniasz początki w tej pracy ?

Witam nie wiecie może czy HR''ka prowadzi gdzieś rekrutację dla osób bez własnego transporu z góry dziękuje pozdrawiam

Joanna
@Marcin

Z tego co mi wiadomo w Ulm.Na niektórych kwaterach są zorganizowane transporty do pracy Trzeba to zgłosić przy rekrutacji .

sd

chyba przyjęcia są wstrzymane, bo też aplikowałem na dwa projekty, dostałem info "odezwiemy się kiedy będą przyjęcia" i telefon milczy

Kkk

I jak pierwsze wrażenia ?

@sd

Dzień dobry. Każdego dnia przyjmujemy nowych pracowników. Brak ponownego kontaktu może wynikać z tego, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami i/lub nie spełnia Pan wymagań do aktualnych ofert, jak np. posiadanie własnego samochodu. W dalszym ciągu zachęcam jednak do aplikowania przez naszą stronę internetową: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej. kwiatkowski@hr-xp.com

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

To ile zazwyczaj trzeba czekać na odzew z Waszej strony? :) Kilka dni czy raczej dłużej? I zazwyczaj z ilu etapów składa się proces rekrutacji? :)

Dzień dobry. Reakcja ze strony rekrutacji następuje tego samego dnia co wpłynęło zgłoszenie. Czasami może się zdarzyć, że kontakt ma miejsce następnego dnia. Proces rekrutacji składa się z II etapów, jedynie na projekcie w Haldensleben jest on III etapowy. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej. kwiatkowski@hr-xp.com

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Panie Macieju, albo ktoś Pana wprowadza w błąd, albo nie ma Pan świadomości jak działaj rekrutacja

Klaudia

Hej, czy orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z rozliczeniem podatku w sytuacji kiedy pojechaliśmy na projekt przez HR ale byliśmy zatrudnieni przez Edeke? Pojechałam w zeszłym roku na projekt krótkoterminowy i tam mieliśmy umowy bezpośrednio z Edeką. Nie wiem czy pisać do nich email żeby przesłali dane do rozliczenia podatkowego czy sami coś przyślą? Rozumiem, że HRka wysyła dane do rozliczenia PIT? Trochę się gubię w temacie, bo pierwszy raz muszę rozliczyć pracę za granicą, a dodatkowo pracowałam też w zeszłym roku w Polsce

@Klaudia

Dzień dobry Pani Klaudio, Nasz klient jako bezpośredni pracodawca jest zobowiązany do przesłania Państwu odpowiednich dokumentów. Otrzymaliśmy informację, iż Lohnsteuerbescheinigung za rok 2023, zostanie wysłany pocztą na adres podany w umowie o pracę. Pracodawca ma czas do końca lutego, aby taki dokument wystawić, a następnie wysłać pocztą. Pozdrawiam Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Goha

Hej. Czy ktoś może jedzie do pracy w Poing na 11 marca?

Witam czy moglby sie ktos wypowiedziec na temat pracy w Coesfeld? Czy sa godziny pracy w liczbie 180h? Jak atmosfera i czy warunki dobre mieszkaniowe? Pozdrawiam

Viky

Pracował ktoś na magazynie odzieżowym w poing ?

Goha
@Viky

Ja też jestem ciekawa jak wygląda praca w Poing na magazynie odzieżowym. Jak zakwaterowanie? Rozważam podjęcie pracy.

Xx

Hej, chciałabym zapytać o projekt w Poing. Jak wygląda praca? Jakie obowiązuje tam ubezpieczenie? Jak mieszkania? Ile tak realnie można zarobić przy pierwszej klasie podatkowej. Czy koordynator jest cały czas na miejscu? Czy jest opcja mieszkań, czy tylko hotele pracownicze

@Xx

Dzień dobry. Zachęcam do zaaplikowania przez naszą stronę internetową: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html. Wówczas nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Panią i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Hej Karol, ja też dostałam tę ofertę na Ulm. czekam z decyzją bo dzisiaj mam mieć odpowiedź z innej agencji. Jeśli się zdecyduję chętnie bym się z kimś dogadała odnośnie dojazdów do pracy. Słyszałam też, że szukają kogoś kto mógłby być kierowcą busa, wtedy byłyby dojazdy wspólne. Podjąłeś już decyzję? Wiesz coś więcej o tym zleceniu - ile tam godzin w rzeczywistości można wyrobić...6 dni pracy brzmi, ze godzin można złapać - tylko jak tam jest w realu? Jakbyś chciał coś ustalić to możemy przejść na priv.(usunięte przez administratora)

Ciekawa
@Monika

Hejka A kiedy kontaktowała się z Wami rekrutacja? :) pytam z ciekawości, bo też czekam na info.. Ale może problemem jest to, że auta nie mam ????z drugiej str koleżanka mogła by być kierowca busa.. Stąd też jestem ciekawa kiedy się rekrutacja kontaktowala

Cześć. Pracujesz w Ulm? Mamy się jutro decydować i zastanawiam się co i jak

@Marta

Hej my jedziemy w lutym do ulm czy może ktoś powedziec jak tam jest ?

1976

Bardzo solidna i uczciwa agencja pracy. A co najważniejsze wypłaty terminowo. Jak coś potrzebowałem to telefon do Pani Agaty L. i jak to się mówi 5sekund sprawa załatwiona. Ja akurat magazyn Mueller Ulm sobie chwalę bo fajna atmosfera w pracy i ludzie życzliwi i dla początkujących też wyrozumiali. Szczerze polecam HR Xperience

@1976

Tez bym chciał załapać się do pracy na magazyn. Trzeab mieć zrobiony kurs na wózki widłowe czy pracujesz bez tego? A jak z niemieckim? Wystarczy że się trochę dogadujesz czy trzeba mówić płynnie?

Henry

Nie musisz mieć uprawnień na wózki. Praca polega na komisjonowaniu.

Henry
@Henry

I nie musisz znać niemieckiego. Ale ogólnie lepiej znać chociaż trochę np język angielski.

Witam, wybiera się ktoś 19.02 na projekt w Haldensleben? Albo ktoś był i może się coś wypowiedzieć?

Natalia

Witam także dostałam z mężem ofertę czy coś wiadomo więcej?

NATALIA

Witam mam pytanie odnośnie pracy w Poing na magazynie. Czy są ludzie zadowoleni? Jakieś opinie na temat pracy warunków mieszkalny? Jak z wypłatami po odjęciu mieszkania?

@NATALIA

Cześć odpowiem na Twoje pytania :) Ludzie jak to ludzie nie dogodzisz wszystkim jedni chcą pracować i są zadowoleni a dlaczego bo tam praca jest lekka nic nie dźwigasz tylko wiadomo jako komisjoner przez 8h to trochę się nachodzisz i zależy na jakie działy potrzebują ale ogólnie praca lekka i przyjemna. Co do mieszkań o jednym mogę powiedzieć o hotelu bo tam mieszkałem własne studio dwa łóżka kuchnia łazienka a co do wypłat też zależy od ilości godzin ile przepracujesz

Asia
@Marcin

Witam. A jak z odległością od zakwaterowania do magazynu? Znośnie?

@Asia

Tak jak autem niecałe 10 minut a jak s'banem też szybko wysiadasz pod samym magazynem

Aga.
@NATALIA

Warunki zakwaterowania bardzo dobre, pokoje z balkonami, klima, standard hotelu trzygwiazdkowego, mowa o nowej lokacji w Vaterstetten. Hallbergmoos też znośne, tylko daleko i bez samochodu nie da rady. Praca, to zależy od działu...trzeba się nachodzić, normy raczej pilnują. Polaków jest bardzo dużo, ogólnie ludzie fajni. Koordynatorzy też w miarę, jeśli pracujesz i nie stwarzasz problemów można się z każdym dogadać. Za głośne imprezy I ogólnie zachowania odbiegające od normy są kary finansowe, ale to akurat dobrze. Wypłaty zgadzają się co do grosza, ja osobiście polecam.

Rafal

Jak wygląda sytuacja z premią świąteczną ? Jakie warunki trzeba spełnić by ją otrzymać ?

@Rafal

Niby miała być 400 euro netto,ale wypłacili 380 brutto i to jako premia inflacyjna więc nie opłaca się nawet starać :)

David

Czytam że nie ma obecnie aktualnych ofert pracy dla pracowników magazynowych A czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z TeamLeaderami? Mógłbym spróbować ale nie wiem czy jest sens wysyłać cv skoro dział rekrutacji milczy

Olaola

Hej. Czy pracuje może ktoś w Kolonii na magazynie rossmanna?

Dzień Dobry. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z l4. Powinno być ono wystawione na pracodawcę czyli na firmę hr xperience a nie na klienta. Tak?

Malina

Witam, ile można zarobić w HR netto??

Witam, szukam osób, które obejmują stanowiska koordynatorów w firmie:) Jak wspominacie swój proces rekrutacyjny? Było ciężko? Warto wiedzieć coś przed nim? Może padają jakieś konkretne pytania i warto się przygotować, aby wypaść jak najlepiej? Ile trwała cała procedura zatrudnienia? Doświadczenie jest "jedynie" mile widziane, dlatego obawiam się, jakie zarobki przewidziane są na to stanowisko ;) Poda ktoś kwotę netto, jaką oferują na start? Jest możliwość korzystania z firmowego zakwaterowania, pytanie tylko, czy firma je pokrywa? Premia miesięczna jest uzależniona od jakich czynników? Tak ogólnie, polecacie prace w firmie?

David

Chodzi Ci o koordynatora zespołu - TeamLeadera czy koordynatora projektu? Jesli to pierwsze to odpowiem z mojego doświadczenia - byłem team leaderem w projekcie na południu Niemiec Rekrutacja to rozmowa z panią z kadr a potem bezpośrednio z manager operacyjnym Sama rozmowa standardowa, nic trudnego, nic strasznego. Najważniejsza na tym stanowisku jest znajomość niemieckiego więc będzie ona sprawdzana, część rozmowy odbywa się po niemiecku Pensję dostaniesz zapewne 16€ brutto na godzinę, no chyba że już pracowałeś jako koordynator albo super znasz niemiecki to może 17€ Zakwaterowanie to pokój jednoosobowy. Na niektórych projektach darmowe, na innych płatne. Zależy gdzie trafisz Ogólnie minus pracy jest taki że musisz być ciągle po telefonem, a kiedy inni pracownicy leżą do góry brzuchem i odpoczywają Ty pracujesz w niedzielę przy podpisywaniu umów, a nie dostaniesz za to extra zapłacone, bo do pensji liczą ci tylko godziny pracy na magazynie x stawka godzinowa więc o wolnych weekendach zapomnij bo może być tak że w sobotę będziesz pracował na magazynie, w niedzielę podpisywał umowy i w poniedziałek zabawa od nowa To jest dla mnie absurd Plusów też kilka jest na szczęście Ogólnie polecam spróbować , bo zawsze lepiej w CV wygląda „koordynator” niż pomocnik magazyniera, a przy okazji możesz podszkolić język i później poszukać sobie lepszej pracy

Tom

Nie wiem, ale u mnie to samo CV dawno wysłane, próbowałem też nawiązać kontakt z rekrutacją i nic @Pracodawca Po co umieszczacie oferty pracy skoro najwidoczniej wcale nie szukacie pracowników?

@Tom

Dzień dobry. Oferty pracy dotyczą magazynów, z którymi obecnie współpracujemy i są one jak najbardziej aktualne. W momencie pojawienia się nowych miejsc pracy dostępnych w magazynach, zapełniają się one w błyskawicznym tempie, ponieważ w obecnym czasie tych miejsc pracy nie jest dużo. Również wynika to z tego, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. W dalszym ciągu zachęcam jednak do aplikowania przez naszą stronę internetową: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej. kwiatkowski@hr-xp.com

Spokojnie teraz jest taki sezon że mniej pracy, Jak aplikowałeś spokojnie odezwą się wiem bo pracowałem przez Hr''kę i też aplikowałem i dostałem odpowiedź co i jak trzeba czekać jak się skontaktują z Tobą nie zastanawiaj się i jedź śmiało pozdrawiam

Mati

Pytanie do pracowników projektu Berbersdorf - jak oceniacie pracę? Jest ciężko? Koordynatorzy pomocni? Jak z zakwaterowaniem? Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1432.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 705, z czego 284 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.