HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy ktoś może podejmuje pracę przez HR w Lübbenau na magazynie spożywczym?

Magda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Mam pytanie odnośnie pracy w magazynie w miejscowości Gera - czy za pośrednictwem firmy można odpłatnie uzyskać uprawnienia na wózki elektryczne?

marta123@hrexperience

Dzień Dobry, Witam, Mam pytanie wypłatę za marzec Państwo przelewają konkretnie w dniu? Dziękuję za odp Pozdrawiam

Dar
@marta123@hrexperience

Wypłata przelewana jest do 15 dnia roboczego banku czyli do ca 20 dnia każdego miesiąca

marta123@hrexperience
@Dar

Do 20-go agencja ma czas rozumiem jednak mam nadzieję,że wypłata będzie troszkę wcześniej Dziękuję

Na ofercie digital experience specialist tylko 10 godzin tygodniowo się pracuje ? To dosyć mało ale może oni płaca za zrobione zadanie albo kampanie reklamowa, ciekawe.. widzę tez ze praca jest w biurze w Szczecinie a ciekawe czy można się umówić na prace z domu

Burgwedel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Cześć, jakie opinie o projekcie w Burgwedel? Pracuje tam ktoś? Jak warunki do pracy, zakwaterowanie i koordynatorzy? Pozdro

Hej! Poszukuje kogoś to jest aktualnie na projekcie w Poing. Mam kilka pytań odnośnie pracy.

Xxx

Hej, możesz również mi odpowiedzieć na kilka pytań co do pracy i zakwaterowania? Wyjeżdżam w ten weekend z chłopakiem do pracy w poing ;)

Nowa

Hej też mam jechać chciałabym wiedzieć czy są godziny jak mieszkaniem?

Nowa

Hej też chciałabym wiedzieć czy są godziny jak mieszkania zastanawiam się nad wyjazdem na 08.04 możesz napisać na maila nowa09801@gmail.com

Wilkkk
@Kandydat

My mamy jechać jesteś na tym projekcie? Bo ciekawa jestem jak to wygląda na miejscu mamy wyjazd 6 kwietnia

Medzik

Ogólnie jak jest w tej pracy, jak zakwaterowanie, wypłaty, czy koordynatorzy są pomocni. Jak najwięcej informacji chce wiedzieć jeśli dasz radę opisać to będę wdzięczna !

LukKar

Czy komisjonowanie jest na piechotę, czy na wózkach? W jakich godzinach się pracuje, czy są dwie zmiany? Jaki standard kwater i jak zarobki? Pozdrawiam

PL
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

@PS1947 jak mam pytanie czy są tam godziny? Jak mieszkania?

@ pracownik point

Pracowalem w Poing 9 miesięcy na komisionowaniu .Ogólnie praca nie jest ciężka warunki mieszkaniowe na halenbross .pokoik 2 osobowy mały bez luksusu ale da się przeżyć. Minus trochę daleko do pracy .Marcelina nasza koordynatora bardzo pomocna kobita .co do niemieckiego szefostwa zibi i henry też ok .Jeżeli trafisz, na zmianę Zibiego nie ma co narzekać.Na tej zmianie pracuje też Anna polka też spoko zawsze pomoże.

Wilkk
@@ pracownik point

Hej a ile km miałeś do pracy? I czy był dojazd kolejka, mamy wyjazd do prscu do poing i babka mówiła że będzie można doejzezc kolejka do pracy a nocleg w jakim był miesicie dokładnie?

hhghg

Cześć, a ja mam pytanie dostaliście już konkretną odpowiedź na temat tego że wyjazd 3 kwietnia i mają już wszystkich ludzi na tym projekcie?

Mam pytanie o tę wewnętrzną ścieżkę kariery w HRX, od lidera/brygadzisty, przez kierownika projektu po managera operacyjnego. Czy to jest tak, że można wnieść doświadczenie w pracy magazynowej z innych firm, czy najpierw należy "odpękać" jako ich podopieczny pracownik tymczasowy i tak dać się poznać? Wolałbym to pierwsze już. Ile zarabia brygadzista, oczywiście ze znajomością niemieckiego?

Mia

Opowie ktoś coś więcej o tym zakwaterowaniu, jakie oferują na stanowisku Koordynator Projektu z językiem niemieckim (M/F)? W sensie, czy trzeba za to dopłacać i ile ewentualnie. Ceny teraz lokali są kosmiczne na wynajem, zastanawiam się, czy to będzie mi się opłacało.

Byly pracownik
@Mia

Warunki zakwaterowania dla koordynatorów są w porządku,ogółem agencja ma zadbane lokacje. Co do płatności,koordynator płaci coś ok.200€ za mieszkanie. Wcześniej wymieniłam + i - pracy jako koordynator, ale była to chyba bardzo "niewygodna" wypowiedź,więc została usunięta.

Witam, czy są jakieś fajne oferty godne polecenia na magazynie?

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji pod adresem mailowym: pracuj@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Oferty wiszą na stronie ale jak przyjdzie co do czego to ludzie dostają info że mają dalej czekać albo że jednak pracy na tym projekcie nie ma Pytanie więc po co wiszą oferty skoro co chwilę ktoś pisze że ma czekać

@Adam

Dzień dobry! Oferty pracy są regularnie aktualizowane, odzwierciedlając bieżące potrzeby naszych klientów. Niestety, zapotrzebowanie na pracowników może zmieniać się dynamicznie, co wpływa na dostępność poszczególnych ofert. Jest to zależne od zewnętrznych czynników, na które nasza firma nie ma bezpośredniego wpływu. W razie pojawienia się zapotrzebowania na kandydatów do pracy, niezwłocznie się z Panem skontaktujemy. Pozdrawiam, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Damian93
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Dzień Dobry. Czy w okolicach Haldensleben Hr experience ma projekt Hermesa tylko czy są jeszcze jakieś?

Jarek

Witam, wybieram się na magazyn w Ulm w najbliższym czasie, ktoś opisze jak warunki mieszkaniowe, ile można zarobić i jak sama praca na magazynie, dzięki z góry za odpowiedzi, pozdrawiam :)

Beznazwy

Wie ktoś jakie jest wynagrodzenie na projekcje Ulm ? I jak to wygląda z dodatkami ?

Xyz
@Beznazwy

Nie ma dodatków , jak zarobisz 1500€ to wszystko za pracę 6 dni w tygodniu po 8 godzin, nie ważne jaki dział jedna stawka , komisjonowanie jest spoko gorzej jak trafisz na załadunki tirów...

Ehh
@Xyz

To nie ma dodatków za wyrobienie normy ?

Antek
@Xyz

Można sobie wyrobić premie do 500 euro na komisjonowaniu . Byliśmy ,i premia była normalnie wypłacana

Dmd

Hej, czy może ktoś opowiedzieć więcej o pracy w Berbersdorf? Bo wyjeżdżam z dziewczyną w niedzielę i chciałbym się dowiedzieć czy jest tam w porządku?? I wasze ogólne opinie :)

Czy są tu może jacys byli/ obecni Team leaderzy? Widziałam ogłoszenie właśnie na to stanowisko i chciałbym zapytać o opinie na ten temat kogoś kto zna to stanowisko Jakie wrażenia? Polecacie czy nie?

Dawid
@Karolina

To zależy Jeśli chcesz po prostu zarobić parę groszy i nie wiążesz swojej przyszłości z Niemcami albo nie zależy ci na nauce niemieckiego a po pracy chcesz po prostu odpoczywać to zostań zwykłym pracownikiem magazynowym Jeśli chcesz zostać w Niemczech na dłużej, chcesz nauczyć sie języka i zarobić trochę lepiej to jeśli już mówisz po niemiecku warto spróbować Pracowałem kiedyś jako team leader i moim zdaniem minusy TeamLeader : Musisz pracować w weekendy (podpisywanie umów), mało czasu wolnego dla siebie, ciągle musisz być pod telefonem, dodatkowy stres Plusy TeamLeader: lepsze zarobki (niedużo ale jednak), szansa na naukę języka, lepsze cv, lepsze warunki zakwaterowania

Dorota
@Dawid

Spoko, że wymieniłes nie tylko minusy, ale plusy. Ja język znam, ale co do zostania w Niemczech to sama nie wiem. Weekendy pracujące nie brzmią źle, pytanie jak za nie płacą:D Co do tych zarobków, podpowiesz o ile więcej wychodzą?

Kinga

Nie polecam (usunięte przez administratora) Razem z chłopkiem mamy doświadczenie, pracowaliśmy już w HR i dostaliśmy informacje że nie ma obecnie ofert k mamy czekać (od miesiąca już ponad czekamy) Tymczasem znajoma bez języka i doświadczenia dostała ofertę Paranoja, szkoda czasu na tą firmę Szukajcie gdzie indziej

@Kinga

Dzień dobry Kingo, Przykro nam, że nie udało się znaleźć oferty dla Ciebie. Obecnie posiadamy ciekawą ofertę na operatora wózka Ameise/FFZ w Burgwedel, być może zainteresuje Cię ta oferta. Nie musisz mieć uprawnień FFZ, gdyż przed rozpoczęciem pracy organizujemy kurs w celu uzyskania stosownych dokumentów. Warto zainteresować się tą ofertą, ponieważ jest to szansa na rozwój, zdobycie nowych umiejętności. Projekt startuje na początku kwietnia. Rekrutacja zbiera listę osób chętnych, więc zachęcam aby zgłosić się ponownie na maila: pracuj@hr-hp.com Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Kamila

@Pracodawca Czemu w ofercie w haldensleben jest informacja o premii świątecznej a nie otrzymaliśmy takiej pracując na tym projekcie? A pracujemy od sierpnia?

Kamila
@Kamila

I jakie trzeba warunki spełniać żeby dostać te premie? Oraz wakacyjna premia czy będzie wogole wypłacana? Kończę z partnerem pracę pod koniec kwietnia

@Kamila

No się nie dziwię że nie dostaliście premii skoro pracowaliście od sierpnia Trzeba mieć przepracowane pełne pół roku (czyli wcześniej niż od sierpnia) bez żadnej absencji

@Kamila

Dzień dobry, Pracownik otrzyma premię, tzw. Weihnachtsgeld jeśli ma co najmniej 6 miesięcy stosunku pracy i przypada to na ostatni dzień listopada lub ostatni dzień czerwca. W razie wątpliwości warto porozmawiać bezpośrednio z przełożonym. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Mati

@pracodawca Dzień dobry, mam pytanie - kiedy będzie dostępny ponownie projekt magazyn odzieżowy Breuninger w Sachsenheim?

@Mati

Dzień dobry, poprosze abyś w tym celu skontaktował się z naszym działem rekrutacji na maila: pracuj@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

@Mati

Dzień dobry, na ten moment nie posiadam szczegółów dotyczących tego projektu. Proszę o kontakt z działem rekrutacji, który z pewnością udzieli wszystkich potrzebnych informacji dotyczących obecnie prowadzonych projektów. mail: pracuj@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1432.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 705, z czego 284 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.