Opinie o Reco Polska w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Reco Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reco Polska o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reco Polska w Kalisz

Adam N

Ja tam nie narzekam ludzie zapieprzaja gnam ich do pracy bo trzeba musza sie słuchać bo to bydło ja mam z tego dobry hajc a i w pracy wypic można i zapalić zioło .Po nowym roku wezmę sie za nich jeszcze żeby lepiej plan wykonywali a ja sobie za premie kolejny tatuaż zrobie Adam N w tatuazach

Mika

Nie rozumiem skąd się bierze tutaj tyle jadu i nienawiści.Zamieszczane wpisy są zazwyczaj przez osoby które nie pracują,bo zostały zwolnione,lub zwolniły się same,oczerniając zakład i osoby tam pracujące.Oto cała prawda(i zaznaczam,że nie jestem tam kadrą zarządzającą,pracuje na produkcji).Podstawowa płaca osoby pracującej na produkcji 1500,praca na trzy zmiany.Z sobotami pracującymi i godzinami nocnymi prawie 2000.Szału może nie ma,ale nie jest też źle.Nie ma problemu z urlopem,możesz słuchać muzyki,popijać kawę,nikt Ci nie wylicza czasu pójścia do toalety,nikt Cię też nie stresuje,nie krzyczy.Darek-wspaniała osoba,normalny życiowy człowiek,Sebastian-zimny, zdystansowany (ale taki właśnie chyba powinien być dyrektor).Pracuje tam sporo różnych ludzi,takich z którymi się dogadasz,albo nie.Ludzie mają różne charaktery i dziwne by było jakby żyli tam wszyscy w przyjaźni.Oczywiście jak to w dużych zakładach są plotki i są nieporozumienia,normalne.

Aragoni

Pracowałem dwa lata w Reco. Mogłem się rozwijać a pracowałem tam. Wreszcie uciekłem z Reco. W nowej pracy się układa i na pewno jest bardziej rozwojowa niż prosta praca produkcyjna. Kto mądrzejszy to po jakimś czasie zmienia pracę i zostawia Reco za plecami.

xyz

3 zmiany (6-14,14-22,22-6)za nadgodziny to sie na miejscu dowiesz ;)hehe

mim

ludzie, ja się tylko pytałem o szczegóły: ile zmian? od której do której? ile za nadgodziny?

jaaa

beszczelny haha komus sie slownik by przydal;) imbecyl bez odwagi, bys w twarz powiedzial a nie podszywasz sie pod kogos łosiu

maniek

Te bucu, te mazaje robione po pijaku nazywasz tatuażami, buhahahahahaha

Adam :)

dobre, dobre tylko trochę nie w moim stylu, bo nie pisze się hajc tylko hajs :) a i słowo zioło jakieś archaiczne :) musisz być strasznie sfrustrowany skoro w andrzejkową sobotę zamiast bawić się gdzieś siedzisz w domu przed kompem i ciśniesz na mnie hehe. Troszkę to żałosne bo odwagi u Ciebie za grosz. Myślisz , że jesteś wielki siedząc w samych gaciach przed komputerem i stukając w poklejoną klawiaturę wylewasz swoje żale. Pozdrawiam wydziabany Adam(w tatuażach raczej się nie mówi hehe :)).

level2

adasiu, ty się kiedyś chyba bardzo mocno w głowe uderzyłeś, ale to bardzo mocno.

kropa

coraz wiecej roboty a kasa ta sama 1600 zal :/

Adam N

zawsze beszczelny byłem i jestem jakbym nie był nie zaszedł bym tak daleko jeszcze trochę to zobaczycie

xyz

ludzie tu sa okropni kazdy kazdego obgaduje!i chce na dno sprowadzic zmieszac z blotem!!!Makaroniarze nie licza sie z ludzmi

mim

jak chcesz to mozesz przerobic wszystkie łikendy i dostaniesz 1700 albo zadnego i 1600 to jest wlasnie urocze w tej firmie ;-)

zainteresowany

Powiedzcie coś więcej o tej firmie. Ile zmian? Jak długie zmiany? co z weekendami? Ile godzin średnio w tygodniu? Jaki zarobki?

heli

helu się nawdychaj jak ci ciężko :) I do roboty. Pokażecie ?

donald

Jak żyć prezesie, jak żyć ?

dumni

No przecież musimy dać radę. W końcu nasza praca służy społeczeństwu i powszechnemu dobru. My nie musimy zarabiać. Wszyscy pracujemy z radością i pasją. Pokażemy

pasta

musimy wszyscy się sprężyć, pomagać sobie nawzajem a na pewno nasi szefowie to docenią,pokażmy, że ,,damy radę''!

mari

no nic dziwnego mt robią swoje, brak mechaników i nowi...

Zostaw merytoryczną opinię o Reco Polska - Kalisz

• Jak się pracuje w Reco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Reco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 0 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reco Polska?

Kandydaci do pracy w Reco Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reco Polska