Opinie o Reco Polska w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Reco Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reco Polska o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reco Polska w Kalisz

gość

czy w reco pracująkobiety? jeśli tak to na jakim stanowisku

alfons
@gość

pracuja fizycznie a co myslales/as maja taki sam zapierdziel jak faceci

pytanie

gdzie najlepiej trafic w reco, na jakie stanowisko

jemioooołłł

Pytanie ? czy to cos wg mozna nazwac zakladem ? pracowalem tam 3 miesiace i dzieki ze ucieklem i wcale tego nie zaluje . pracowalem na piecu straszna meczarnia i wykorzystywanie ludzi nie powiem jesli trafisz na normalnego kierownika jest ok i mila atmosfera a nie na kogos kto jest po szkole podstawowej i stara sie pokazac wyzszym wladzon ile to on nie potrfi wyrobic koszy czy grzebieni kosztem ludzi i ich meczarnia ... wg co to za kierownik po szkole podstawowej ? wroccie ich do szkoly nauczyc pisac i liczyc bo lataja z konta w kont z kalkulatorem ile wyjdzie i ile mozna dorobic zeby sie dolizac smiech na sali :D druga sprawa smieszne nadgodziny za ktore oszukuja przy wyplacaniu podczas pojscia do biura kiedy sie zapytalem dlaczego tak malo powiedzieli ze maja niekorzystny miesiac ... nie warto tam pracowac ludzie szkoda czasu mozecie sie zaczac rozwijac w tym czasie w innych zakladach tam ejdynei dorobicie sie garba na plecach ... kierownictwo pije alkohol i wysmiewaja ludzi a kiedy widza ze sie psuje jakas maszyna zamiast pomoc to sie smieja ... zmienilem prace i nawet za 2000zl nei chcial bym pracowac w reco szkoda czasu i zdrowia . z tego co slsyzalem brakuje im duzo ludzi do produkcji wiec chyba kazdy zmadrzal i ucieka podobno sa teraz jakies smieszne podwyzki .... stracilem tylko 3 miesiace z zycia

Lena
@jemioooołłł

Kolego a ty pracujesz tam jeszcze

heheszki

Wszyscy uciekaja do com40 ;) z tego reco.Ale jak kasa potrzebna komus to kazdy grosz sie liczy i robi.:)ci co narzekaja najwiecej zamiast uciekac to siedza;)trzesidupy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bartooooxxxx

nie warto pracowac w reco nom stop podkrecaja tempa traktuja ludzi troche jak by maszyny nie wazne ze nie nadazasz wazne ze im sie zgadza ilosc smieszne podwyzki zeby zjesc sniadanie trzeba leciec na drugi koneic hali w przeciagu 15 minut a jesli nie ebdzie sie rpacowac w nadgodziny to zwolnia i powiedza ze za papierosa czy stanie pod czytnikiem masakra uciekajcie puki mozecie ..... NIE WARTO TAM PRACOWAC SZKODY ZDROWIA I

simbo

Dajcie już spokój im!!!

Struś

a co boisz się, ż nie jesteś ojcem? wszyscy ją dmuchają a ty udajesz, że nie widzisz:)

O.

Teraz to już nawet w Portosie na start jest około 1800 zł ;)

zorrooo

jest pieknie co miesiac 1500 jest jest na hali goraco jak sto hu j i od 1 lipca mialy byc naliczane jakies podwyzki oni niewiedza ile dla kogo to kto ma wiedziec heniu jezdzacy na zoltym karcheze ktory ma w y j e b a ne

Pietras

Praca , jak praca .......A ta nowa z produkcji , Marzena , jak ją widzicie ? Ktoś - coś ?

czarnulkka

A jak się nazywa ta czarnulka z małymi cyckami, która wszystkim daje? Jestem nowy i też chce się pobawić. Napiszcie cos o niej.

@czarnulkka

Która? Z produkcji jakaś. Podaj szczegóły aby zlokalizować i ci pomóc :)

zazenowany
@czarnulkka

To jest portal zeby dowiedziec sie informacji o firmie a nie portal spolecznosciowy jak ci sie tak ta dziewczyna podoba to do niej podejdz a nie (usunięte przez administratora) tutaj i zawracasz glowe osle.nie pozdrawiam

filię to wy macie w Ozimku haha

Reco chyba podupada?

wicher

Panowie opinie dotyczą RECO w zabrzu?

Karina
@wicher

Nie, w Kaliszu.

mokry
@Karina

to jest reco w Kaliszu

Jak jest na plastyfikatornii? Co tam się robi? Jacy kierownicy?

o2k

praca jak praca bywalo gorzej jak masz jaja to dasz rade kasa max 2klocki min1450 wkur tylko monotonia to samo i to zamo

desperacja

zadnej N w pracy ani jednego spoznienia do pracy , pracuje ponad 3 lata i nadal marze o 2 z przodu nawet z starzowka bylo mniej W tej firmie pracuja tylko desperaci jak ja

tatoo

adasiu dobre ku na czole ci wyjb

tatoo

Oh adasiu (tak sie podpisujesz) proponuję karnego ch... na czole.

ciekawski

są jakieś szkolenia? jest szansa rozwoju?

Zostaw merytoryczną opinię o Reco Polska - Kalisz

• Jak się pracuje w Reco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Reco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 0 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reco Polska?

Kandydaci do pracy w Reco Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reco Polska