Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.

Opinie o Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.

Rodzic

Jestem ciekawy czy szef firmy próbował zjeść marchewki jakie wysyłają do szkół. Właśnie się dowiedziałem od moich dzieci, że zawsze wyrzucają te marchewki, ponieważ nie da się ich zjeść. Sprawdziłem i poprosiłem o przyniesienie takiej jednej paczki marchewkowych krążków. No cóż, miały rację, pomimo że termin ważności upływa za cztery dni, to marchewki są strasznie wysuszone , nie są słodkie i smakują jak wiór - nawet mój pies, który lubi marchewki nie chciał tego zjeść. Marchewki z których są zrobione te krążki to jakieś Marchewki Giganty o średnicy 4,5 cm - w sklepie takiej się nie kupi. Nie zostawię tak tej sprawy, ponieważ jest to po pierwsze wyrzucanie moich (jako podatnika) pieniędzy w błoto, a po drugie nie pozwolę aby dzieci próbowano karmić jakaś pastewną marchwią.

Nowy wpis

Szanowny Anonimie, proszę o bezpośredni kontakt z naszym biurem pod numer 228635467. Zapewniam, że kalarepa jest pierwszej jakości, a porcje pakowane są na naszej linii produkcyjnej w Warszawie. Piotr Urbaniak

Czy Sebex Sp. Z o.o. Sp. k. zapewnia kartę multisportu?

Nowy wpis

Dzień dobry. Warzywa pochodzą z polskich upraw. Jest to marchew klasy ekstra. Marchew nie jest niczym nasączana.

Dzień dobry, Drogi RODZICU, dostarczana do szkół podstawowych marchew jest I gatunku w kalibrze od 2 do 3,5 cm. Na miejscu jest przez nas krojona w plastry, tak aby jak najdłużej zachowywała świeżość i soczystość. Może się zdarzyć, że marchew po przekrojeniu pod skosem na krajalnicy, będzie wyglądała na większą niż jest w rzeczywistości. W ramach zgłoszonej przez Panią/Pana reklamacji, dostarczymy do szkoły dodatkowe porcje marchewki dla dzieci. Proszę tylko o informacje w jakiej szkole sytuacja miała miejsce.

Rodzic
@Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.

Szanowna Firmo. Tu nie chodzi o to, że dostarczycie dodatkowe marchewki do szkoły. Tu chodzi o to abyście do szkół wysyłali dobre i zdrowe warzywa, a nie byle co.. Tylko informacyjnie - jestem w kontakcie z KOWR i SANEPID i mam nadzieję, że doprowadzę to tego aby nasze dzieci otrzymywały dobre jakościowo warzywa. Tyle w temacie.

Nowy wpis

Marchew jest tylko myta. Przed zapakowaniem nie jest w żaden chemiczny sposób konserwowana.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy w Sebex Sp. Z o.o. Sp. k. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy pracownicy Sebex Sp. Z o.o. Sp. k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ukr

Nie ma integracji To kosztuje...

@Ukr

Dzień dobry, Szanowny Ukr, zapraszam na spotkanie wigilijne.

Krystyna

A co nieświeżego Ci się trafiło? Nie możesz tego po prostu zareklamować jeśli faktycznie taka sytuacja się zdarzyła?

Kinga

Ale pracowałaś w tej firmie ?

Errr
@Kinga

Za biurkiem

amigo

Praca kierowcy nie jest lekka są dni z lekkim towarem i cięższym ( plecy mokre ). Płacą dobrze ale nie za lenistwo musisz sobie sam dać radę aby towar dotarł do wszystkich szkół . Im zrobisz to szybciej tym szybciej skończysz pracę . Jak będziesz miły na rejonie dla pań z kuchni to i poczęstunek dostaniesz . Atmosfera jest dobra nie ma czasu na gadanie każdy robi to co do niego należy. Czasami po 6 godzinach jak się wyrobisz czasami po 9 wracasz do domu. Prezesi i pracownicy OK. Firma jest uczciwa 100%.

Firmę zapamiętałem bardzo pozytywnie, normalne warunki, pensja na czas. Czasem trochę ciężko.

jumper

czy ktoś powie ile się zarabia w tej firmie na dniówki netto

Mateusz

Ok wszystko ok

Jak długo trwa proces awansu w Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.?

Łysy

Nie ma żadnej ścieżki awansu w tej firmie :)

Nie przesadzajmy z narzekaniem. Tak w ogóle to firma jest ok, może czasami warto wspólnie poprawiać to co nie jest dobre. Na pewno jest stabilna praca, normalne relacje, stała pensja na czas.

Ewka_76

Dobra firma, sensowni szefowie. W kryzysie znaleźli nowe pomysły rozwoju. Robia wszystko by utrzymać personel i rozwijać firmę pomimo ciężkiej sytuacji na rynku. Mi sie podoba.

Wszystko ok, polecam!

Były kierowca

Do przedszkoli, które korzystają z usług tej firmy. Sprawdzajcie towar: wagę, jakość, datę, ilość (usunięte przez administratora)

Były kierowca

KIEROWCA

Spostrzeżenia kierowcy: co do firmy Sebex są plusy i minusy. Poruszę temat dostawy towaru do szkół i tu zaczynają się schody dosłownie i w przenośni. Głównie chodzi tu o przyjęcie towaru w szkołach i ich wymagania ( KAPRYSY). Mleko-jako towar jeden z najcięższych jest noszony po schodach na 2 piętro jak i na dół do piwnicy. Miejscem składowania może być toaleta na 2 piętrze lub schowek na środki czystościowe dla Pań sprzątaczek, takie ogólnoszkolne (BHP :). To samo tyczy się owoców i warzyw. Są szkoły w których trzeba roznieść 1,5 palety o wadze około 1 tony pokonując schody będące przeszkodą.Towar powinien być składowany przez kierowcę na parterze, wewnętrzne rozmieszczenie go, nie powinno należeć do kierowcy. Problemem w szkołach jest brak organizacji przy przyjęciu dostawy (poszukiwanie woźnego z kluczami i tracenie mojego cennego czasu, oraz zastawianie miejsca przeznaczonego dla dostawcy). Warzywa np; RZODKIEWKA świetnie służy uczniom do strzelania z procy. MARCHEWKA służy do zapychania pisuarów. JOGURTY pod uderzeniem buta dobrze się rozbryzgują ku rozpaczliwej uciesze Pań sprzątaczek. Dowożony towar jest świeży i z dużym zapasem terminu przydatności, i powinien być rozdzielony przez szkołę i zjedzony przez ucznia tego samego dnia, a nie noszony tydzień w plecaku razem z kanapką. Na hasło mleko uczniowie odpowiadają kierowcy(usunięte przez administratora), a na pytanie co byście chcieli dostać odpowiedź jest jedna i ta sama :LODY,CHIPSY I BATONY. Rodzice są stronniczy i wierzą swoim dzieciom wątpiąc w jakość naszych towarów. Rodzicu jeśli masz wątpliwości co do jakości naszych towarów to zrekompensuj mu tę krzywdę w McDonalds dużym zestawem- i wyjdzie mu to na ZDROWIE :)

@KIEROWCA

Dzień dobry, Drogi Kierowco, miło nam widzieć brak obojętności z Pana strony. Programy, które realizujemy niosą ogromną wartość dla dzieci na terenie całej Polski. Niestety, po naszej stronie nie mamy środków, aby wykluczyć takie pojedyncze przypadki. Jednak posiadając już wieloletnie doświadczenie, jesteśmy pewni, że przy skali obu programów wiele dzieci korzysta z ich pierwotnej koncepcji.

KIEROWCA

Spostrzeżenia kierowcy: co do firmy Sebex są plusy i minusy. Poruszę temat dostawy towaru do szkół i tu zaczynają się schody dosłownie i w przenośni. Głównie chodzi tu o przyjęcie towaru w szkołach i ich wymagania ( KAPRYSY). Mleko-jako towar jeden z najcięższych jest noszony po schodach na 2 piętro jak i na dół do piwnicy. Miejscem składowania może być toaleta na 2 piętrze lub schowek na środki czystościowe dla Pań sprzątaczek, takie ogólnoszkolne (BHP :). To samo tyczy się owoców i warzyw. Są szkoły w których trzeba roznieść 1,5 palety o wadze około 1 tony pokonując schody będące przeszkodą.Towar powinien być składowany przez kierowcę na parterze, wewnętrzne rozmieszczenie go, nie powinno należeć do kierowcy. Problemem w szkołach jest brak organizacji przy przyjęciu dostawy (poszukiwanie woźnego z kluczami i tracenie mojego cennego czasu, oraz zastawianie miejsca przeznaczonego dla dostawcy). Warzywa np; RZODKIEWKA świetnie służy uczniom do strzelania z procy. MARCHEWKA służy do zapychania pisuarów. JOGURTY pod uderzeniem buta dobrze się rozbryzgują ku rozpaczliwej uciesze Pań sprzątaczek. Dowożony towar jest świeży i z dużym zapasem terminu przydatności, i powinien być rozdzielony przez szkołę i zjedzony przez ucznia tego samego dnia, a nie noszony tydzień w plecaku razem z kanapką. Na hasło mleko uczniowie odpowiadają kierowcy( I ZNÓW TO (usunięte przez administratora) ), a na pytanie co byście chcieli dostać odpowiedź jest jedna i ta sama :LODY,CHIPSY I BATONY. Rodzice są stronniczy i wierzą swoim dzieciom wątpiąc w jakość naszych towarów. Rodzicu jeśli masz wątpliwości co do jakości naszych towarów to zrekompensuj mu tę krzywdę w McDonalds dużym zestawem- i wyjdzie mu to na ZDROWIE :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sebex Sp. Z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sebex Sp. Z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.?

Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.