Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.

Opinie o Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.

Kierowca

Nie polecam tej firmy: -złe traktowanie pracownika, ( przychodzi się jednego dnia do pracy a się okazuje ze nie ma wg pracy ( odjęta przez to dniówka i z premii ) przez to ze to oni nie zapewnili pracy ) Potem by nadrobić wyrabiają państwo jednego dnia ponad swoje możliwości ( nadrabianie 2 dni) i macie państwo płacone tyle co normalna 1 dniówka ( firma dobrze myśli jak im się $ nie zgadzają To odejmą od pracownika wypłatę :) ) - przeładowane samochody oraz w złym stanie technicznym powodując zagrożenie nie dość ze na drodze tak jeszcze zagrażają naszemu życiu jakby doszło do wypadku .. - nie jasny system premiowy który sam PRACODAWCA nie potrafi go opisać jak go wypłaca - nie ma żadnej rozmowy wstępnej, bez wytłumaczenia żadnych zasad jest podpisanie umowy. A jak chcą państwo o coś zapytać to sami nie wiedza - system wypłaty jest liczony od dni w miesiącu Np. Jest podstawowa wypłata w umowie to jk jest mniej dni w miesiącu/ nie było pana / - to jest odejmowane nie dość ze od premii ( o bardzo dużych kosztach jak się okazuje po otrzymaniu wypłaty ) tak jeszcze maja państwo odjęte od wypłaty podstawowej ( która według umowy powinna być nie zmieniona ) - jeżeli się skończy wcześniej i zjedzie na bazę otrzymują państwo kolejna trasę w formie NADGODZIN NIE PŁATNYCH ( nie ujętych w umowie ) a jeżeli państwo zwrócą uwagę to SZEFOWI, to aby się zemścić odejmie wam jeszcze z wypłaty :)

@Kierowca

Drogi Pracowniku, Odpowiadając na Pana wpis, bardzo istotne jest dla mnie podkreślenie, że każdego traktujemy z szacunkiem. Niestety, nie wszyscy Kierowcy przychodzą regularnie do pracy. Dzieje się tak szczególnie często w poniedziałki co powoduje poważne komplikacje w dystrybucji. Jednocześnie, bardzo rzadko zdarza się, że w pojedyncze dni nie mamy pracy, nie mniej nawet jeśli się tak dzieje, te dni są wyłączone z systemu wyliczania premii. Każdy Kierowca ma określony z wyprzedzeniem grafik oraz trasę. W naszej firmie każdemu Pracownikowi przed rozpoczęciem pracy, przedstawiamy zakres obowiązków i zasady dotyczące systemu motywacyjnego. Dodatkowo, każdy nowy Pracownik przechodzi szkolenie, podczas którego uczy się trasy na sucho lub z innym Kierowcą. Ilość dni w pracy, zgodna z wcześniej wyznaczonym grafikiem stanowi podstawę do wyliczenia wynagrodzenia. Dni nieobecności Kierowców zmniejszają podstawę o dniówkę oraz premię w przypadku, gdy Kierowca ominął dzień pracy ustalony w grafiku . W kwestii ilości godzin, Kierowcy, którzy potrafią zorganizować swoją pracę zwykle kończą po 6-7 godzinach. Tylko w sytuacjach awaryjnych prosimy Kierowców o dodatkową pracę. Jeśli w ciągu danego miesiąca, Kierowca przepracował powyżej 40 godzin tygodniowo, każda nadgodzina jest dodatkowo wynagradzana.

Czarek

Może słyszał ktoś o pracy w firmie? Trochę niepokojące są niektóre opinie ale?

@Czarek

Daj sobie spokoj z ta firmą.

Halina
@.

Mam wrażenie, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie Sebex Sp. z o.o. Czy pracujesz tam nadal i mógłbyś podzielić się tu, na forum, informacjami, jakie są warunki pracy, czy pensja jest dla Ciebie satysfakcjonująca, oraz czy szukają obecnie pracowników? Ostatnie ogłoszenie o pracę w internecie jest z lutego 2019 (na stanowiska pracowników biura).

@Czarek

Jako kierowca, godziny pracy z sensem, można robic jeszcze coś innego, pieniądze na czas, rozwijają biznes wiec są perspektywy. Dla mnie w porządku firma.

@Czarek

odejmują wypłaty za to ze przychodzi pan jednego dnia do pracy a jej po prostu nie ma ... i musi pan to nadrobić innego dnia otrzymując 1 dniówkę :bo się firmie $ nie zgadzają Drugi aspekt to nie zawarte w umowie formy nadgodzin które są nie płatne ( skończy pan jednego dnia wcześniej dostaje pan druga trasę bez płatna ) Na okres swiat wakacji nie ma pracy wiec zostaje pan na lodzie na okres 3/4 mies ( szef wg o tym nie informuje )

Jakosc produktow dostarczanych przez firmę pozostawia wiele do życzenia. Dziecko przyniosło śliwki, data spożycia do 11.10 i zgniłe i z plesnią. Może zarząd sobie zbierze te owoce do konsumpcji na zebranie? Polecam. Problemy z żołądkiem gwarantowane. Zastanowcie sie czym karmicie dzieci w szkołach....

@Anonim

Szanowny Anonimie, Nasza firma pakuje produkty tylko pierwszego gatunku. Jesteśmy firmą, która przygotowuje porcje owoców i warzyw dla ok. 200000 dzieci uczęszczających do szkół podstawowych. Każde tego typu zgłoszenie traktujemy bardzo poważnie. Dlatego aby zweryfikować powód złej jakości kwestionowanych przez Pana/Panią owoców niezbędne są nam dane dotyczące adresu szkoły podstawowej, do której została zrealizowana dostawa. Dlatego bardzo proszę o kontakt bezpośredni pod adresem biuro@sebex.eu

Ua

Czytajac komentarze nic sie nie zmienilo Pracownikow traktuja jak (usunięte przez administratora)zero kominikacji(usunięte przez administratora)la jakosc owocow i warzyw na poziomie zerowym zero (usunięte przez administratora) Szefostwo to juz zostawie bez komentarza.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Miro

Praca na 3 miesiace. (usunięte przez administratora)Ekipa ukrainska, brud, syf...na kase (usunięte przez administratora). Nie polecam.

ted

rzodkiewki,które dziecko przyniosło ze szkoły boję się dać zwierzętom-termin ważności 23.03 2018 ale już zdążyły w torebce wyrosnąć na 2 cm-klażda rzodkiewka ma 2-3 mm zielonych końcówek łydyg. Jutro zanoszę to do Sanepidu-za co płacicie pracownikom

Zaniepokojony
@ted

W jakiej szkole to się stało?

wściekła
@Zaniepokojony

W każdej. Firma niezły biznes kreci. Pakuje dzieciakom owoce, których nigdzie by nie sprzedała, sa pozaklasowe, jabłka powinny iść na spady, marchew jest pastewna. Wczoraj mój młody przyniósł papryke - całkowicie zepsutą. On na szczęście tego w szkole nie je, dopiero w domu ale ile dzieciaków wczoraj się skusiło. Nieźle musieli posmarować żeby tak niskiej jakości produkty dla ludzi, nie na przemysł przepchnąć. I tak sobie myślę, że to nie jest wina pracowników, tylko właścicieli. Przecież widzą co kupują ale tu, pewnie, tylko cena gra rolę. Biznes musi się kręcić.

@wściekła

Szanowna Pani, Wszystkim naszym klientom dostarczamy produkty tylko pierwszego gatunku. W tym semestrze nie dostarczaliśmy jeszcze ani jabłek, ani marchewki więc nie wiem skąd Pani opinia o tych produktach. Pragnę przypomnieć, że "Program dla szkół" jest tak pomyślany aby dzieci wszystkie produkty spożywały w szkołach. Szczególnie papryka jest bardzo wrażliwa na zmianę temperatury. Wystarczy kilka godzin poza ciągiem chłodniczym oraz ugniatanie jej w plecaku aby wygląd jej był nieapetyczny. Dodatkowo obowiązek przygotowywania jej w pojedyncze porcje powoduje wydzielanie specyficznego zapachu w opakowaniach z tworzyw sztucznych. Bardzo chętnie zaprosimy Panią z synem do naszej firmy wraz z wycieczką po części produkcyjnej.

nikt
@wściekła

O tu to akurat pozwole sie nie zgodzic. Co jak co ale jablka to zawsze mieli dobre. moze zdarzyly sie sztuki uszkodzone ale przy takiej ilosci wydawanych porcji to kropla w morzu. Z tego co pamietam to dzieci maja to zjadac w szkole a nie tluc sie z ta porcja owocow i warzyw po szkole. Wiadomo co z tego bedzie po kilku godzinach w w cieplej teczce. Potem w domu tata mama a oni to mi zepsute owoce dali.

@ted

Po prostu musi pani częściej zaglądać dziecku do plecaka!!!

@Piotr

Produkty wasze, które dziś dziecko przyniosło że szkoły są skiśnięte zarówno marchew jak i kalarepa. Porażka

Bartek

Zdajecie sobie Państwo sprawe, że pakują to Ukraińcy dzieciom bez zadnej odzieży ochronnej? Choćby rękawiczek? A potem zjawiska odry w szkołach ;/. Ja rozumiem ze to tania siła robocza ale ALBO BADANIA,ALBO ODZIEŻ ochronna,typu siatka na kudły i rękawiczki na łapy,bo to dzieci jedzą!! Bo czyscioszki to nie są! Szczególnie jak robią po 12h i potem wracaja na 2 pokojową stancje gdzie mieszka 17 Sasz i 6 Nadii.

Bartek

Jak szukacie pracy na magazynie w tej firmie to zapomnijcie,TRAGEDIA! 98% Załogi To Sasze i Nadie z Ukrainy,szkolenie jak to mozna tak nazwać jest po ukraińsku TYLKO! 12godzinne zmiany,w Soboty i Niedziele też zeby nie było :) wolne Środa Czwartek... dobre co? Mało tego od razu odławiani są znajomi Ukrainców co juz pracują, pytaniem kto jest od Saszy? ręka w góre. Dodatku nocnego brak bo i po co? Skoro nowy narybek z Ukrainy to ogarnie,widac ze dopiero z kijowa dotarli bo Polskiego nie znaju wogóle,to dziala na zasadzie podpisz umowe zlecenie o nic nie pytaj bo i tak nie potrafisz, i zasuwaj Złota Ukraino po 12h bo po to tu przyjechałeś/aś. A Sebex robi złotówki.

Grzesiek

Szukam ciekawej pracy i tak znalazłem się na tym forum. Może coś mi podpowiecie?

Fajna nazwa ????????

Halina

Wasze ostatnie opinie dotyczące Sebex s.c. S. Kurzajak, P. Urbaniak nie przedstawiają tego pracodawcy w pozytywnym świetle. Czy od zamieszczenia przez Was ostatniego wpisu, zaszły jakieś istotne zmiany w firmie ważne z perspektywy osób tam zatrudnionych jak i przyszłych pracowników?

Obserwator rzeczy tajemnych

Dziwna firma nowobogackich ludzi. Chciwych i łasych na każdy grosz. Nic tam nie ma ani funduszu zakładowego ani socjalu. Żenada.

gg

Firmę tą nazwałbym mianem buraczano-ziemniaczanej!

Szefowie bardzo w porządku, spokojni, bezkonfliktowi, pieniądze zawsze na czas. Wszyscy ludzie pracujący tam też są w porządku oprócz jednego konfidenta magazyniera Rafała który nie dość że kradnie towar to jeszcze uważa też że jest tam szefem i że jest to jego magazyn. Ogólnie gdyby nie Rafał dałbym opinie 5/5 ale przez tego człowieka daje 4/5. Pozdrawiam były pracownik.

leo mumin

bo już po tylu latach ludzie się nauczyli pracy sezonowej i nie ma potrzeby zatrudniania innych bo tak na prawdę sozonowo to dla Nich na stałe ;) a i jeszcze jedno jak szukają pracowników to najlepiej celowac na koniec sierpnia bo od połowy września rusza sezon :) pozdro leo

u76

Wedle uznania,ale trzeba też zaznaczyć,że pracuj się tam sezonowo,a póżniej zwyczajnie Ci dziękują i mówią,że jak sezon się rozpocznie to się odezwą!Umowa faktycznie jest,ale zlecenie,czyli potocznie mówiąc "umowa śmieciowa".

u76

Jak twierdzisz,że 1800zł to gigantyczne pieniądze to,albo jesteś świeżo po szkole,albo mieszkasz z rodzicami! Kontrole są,ale jak to bywa w przypadku pracodawców,którzy nie wypełniają podstawowych norm BHP,a przy tym żyjemy w Polsce,to takie sprawy załatwia się pod stołem i tak też jest w tym przypadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Sebex Sp. Z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sebex Sp. Z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.?

Sebex Sp. Z o.o. Sp. k.