Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Agnieszka

Pracowałam tam tylko 2 tygodnie bo nie dało się wytrzymać ale ciągle słyszę od znajomych którzy tam zostali że jest nie do zniesienia. Ciągle się stresują, bo trenerka z bota bardzo naciska na średnią i wygania do domu gdy nie idzie zamiast omówić czym to jest spowodowane.

@Agnieszka

Z takim podejściem ciężko Ci będzie zagrzać gdziekolwiek miejsce, logiczne, że w pracy ktoś od Ciebie będzie czegoś wymagał. Za to masz płacone

@Agnieszka

Nie rozumiem dlaczego nikt nie rozumie, że pracownik musi być rentowny. Sama jestem już teraz przedsiębiorcą i wyobraźcie sobie, że jeśli pracownikowi macie zapłacić 3k to w rzeczywistości on pracodawce kosztuje niemal 6k NA MIESIĄC. Może gdyby Państwo tyle pieniędzy nie zabierało to atmosfera w każdym zakładzie pracy była by inna. Na ten moment każdy orze jak może. Wybierajcie dalej Pana A.D. :)

Julia
@Agnieszka

Agnieszka mogę Ci powiedzieć że jeżeli nie pokazujesz swojego zaangażowania i nie pytasz sama o błędy które popełniasz to się nie dziw że do domu Cię wypraszają. Ja sama pytałam i nawet jak mi nie szło to nad tym pracowaliśmy z trenerem. Nie czekałam na cud.

Agnieszka
@Julia

Julia. Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz. Ja tu nie pracuję ale moi znajomi tak i opowiadają mi co się tam dzieje.

Julia
@Agnieszka

Pytanie czy Twoi znajomi pokazują zaangażowanie i czy pytają trenera jakie błędy popełniają a co najważniejsze czy wprowadzają wskazówki trenera? Bo jak wprowadzasz wskazówki trenera i nadal nie idzie to już nie Twoja wina, natomiast gdy trener podpowiada co wprowadzić a oni nadal robią po swojemu to się wcale nie dziwię że tak mówią. Ludzie nie potrafią się przyznać do błędu tylko zganiają na kogoś innego. Też tak na początku robiłam i zmieniłam nastawienie.

Wiktoria
@Julia

Najważniejsze i zawsze będę to powtarzać przede wszystkim liczy się zaangażowanie bo jeśli widać, że Ci się nie chce to nic z tego nie będzie NIGDY

BOT

najlepsza opcja w Kielcach z tym bot'e, zgadzam się, przeszedłem z innej firmy, bo byłem ciekaw co to wgl jest i nie wiem czy moze być lepiej, fajnie przyjemnie z muzyką w tle na sali

@BOT

Potwierdzam, Najlepsza opcja :)

Bocik
@BOT

Też potwierdzam Twoje zdanie. Dobra rzecz ten BOT, wszystko idzie w innowacyjność i nowoczesność to i BOTa wymyślili, jak dla mnie dobra opcja.

Dominika

Praca bardzo spokojna, nie idziesz po to aby siędenerwować- robisz to co do Twoich zadań należy i do domku :D

Była konsutantka
@Dominika

Zgadzam się, ważne jest aby wprowadzać sugestie trenera i można pracować. Ja się przyznam że chciałam wszystko robić po swojemu i nie wyszło. Zauważyłam że dużo osób nie wprowadza wskazówek trenerów i robi dalej to samo a później gadają że to firma, trener itp. Ja się sama przyznam że nie wprowadzałam to i mnie zwolnili ale nie mam za złe nikomu. Tylko do siebie.

Patryk
@Była konsutantka

Prawda jest taka, że może nie mają po 40 lat ale pracują w tym powiedzmy zawodzie więcej niż inni i jednak wiedzą co się z czym je

Była konsutantka
@Patryk

Oczywiście, przecież oni są z tego rozliczani także nie opłacało by im się nam źle mówić

Jest dobrze :) zawsze może być lepiej ale mi się podoba :)

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
Ola

JAK idzie i masz dobre wyniki to jest wszystko super ale jak masz gorszy dzień to odrazu egzaminy, wyganianie do domu

@Ola

egzaminy w celu weryfikacji wiedzy

@Ola

Każdemu zdarza się gorszy dzień. Mi też kilkukrotnie się zdarzał, taka O (usunięte przez administratora) ich praca, są weryfikowani za wyniki i szczerze mówiąc na początku byłem zirytowany że poszedłem do domu ale po przemyśleniach stwierdziłem że to lepszy pomysł niż się irytować że nie idzie.

Fred

Dlaczego nikt nie powie że to jawne (usunięte przez administratora)starszych, nieświadomych osób? Jak można tak pracować i nie mieć wyrzutów sumienia? A gdyby to była wasza babcia albo dziadek? Która bierze kredyt na "cudowny" masażer? To się nadaje do telewizji!! Co za chory kraj że takie rzeczy jawnie działają(usunięte przez administratora)... masakra

Wojtek
@Fred

A powiedz mi na jakiej podstawie twierdzisz że jest sprzedaż jakichkolwiek produktów?

konsultant-były
@Fred

Czytam Twoją wypowiedź i nie wiem co mam myśleć. Praca jak praca. Dodatkowo nic nie sprzedajesz tylko zapraszasz na spotkanie prozdrowotne. Byłem na takim i nic nie kupiłem bo nie musiałem. A praca sama w sobie jest w porządku. Ważne aby wprowadzać sugestie trenerów.

konsultant-były

Jako były pracownik wypowiadam się o tej pracy dobrze :) zdarzają się ciężkie dni ale uważam że jak ktoś chce pracować i zarobić fajne pieniążki to jak najbardziej do zaakceptowania

Jesli chodzi o sama lokalizacje i firmę telepromo nie mam zadych zarzutów. Ludzie mili pomocni kierownik i trenerzy również prócz jednej osoby która podkreśla swoje imię alby poprawiać o 2 "ll" na pierwszym spotkaniu osoba kompetentna przykładna co do swoich obowiązkach lecz przy egzaminie i prowadzeniu zespołu dość wulgarna i dosadna co do swoich wypowiedzi. Egzamin przeprowadzony niesubiektywnie-agresywnie i delikatnie ponizajac nowa osobe. Zamiast wytłumaczyc nowej osobie co rob zle doczepia sie do wszystkiego z nerwami pokazujac ze sie nie nadaje, tak jakby na siłe próbwała byc ostra oraz wywyzsza sie w swoich obowiazkach. Skutecznie zniecheca nowe osoby próbujac poczuc sie lepsza. Wiadome od kazdego sie wymaga ale ta osoba ma takie podejscie ze jak nie wchodzisz jej w (usunięte przez administratora) nie mówisz jaka jest super to doczepi sie do wszystkiego. Dodam ze to nie tylko mojs opinia lecz tez innych osób które miały z nia do czynienia.

Janko_Telefonista :D

Jest super ! Nic nie wciskasz :) puszczasz nagrania, elegancko, bez spiny, w tle gra muzyczka na sali , gadasz z ludzi z zespołu, nikt o to nie ma żali, sztos jak dla mnie !

Fan
@Janko_Telefonista :D

Nic nie sprzedajesz tylko zapraszasz ludzi na spotkanie i to jeszcze prozdrowotne!!! No super sprawa! :)

ALDwon

Petarda miejsce, siedzę tutaj już z 8 msc, a testowałem wszystkie tego typu firmy w Kielcach i odpuszczałem po 2 tyg, bo ludzie tam byli średnio nastawieni na współpracę, a wręcz chorą rywalizację, tu jest zupełnie inaczej, jak chcesz spokoju i normalnej atmosfery to idź do Tele

Konrad
@ALDwon

Również podzielam opinię. Bardzo dobre miejsce zwłaszcza na początek kariery zawodowej.

Ewelina
@Konrad

Ci ludzie to prawie rodzina, włącznie z trenerami których tak w internecie nie lubicie :) ciekawe dlaczego w realu jest zupełnie inaczej

Nati

Zwolniłam się sama po 2 miesiącach ponieważ kończył się mój czas wolny ale pracę wspominam bardzo pozytywnie więc tego... polecam każdemu chociaż spróbować- PO PROSTU

Konrnelia

Ja tam polecam Telepromo :) pracuję i mogę pogodzić te pracę ze studiami więc duży plus

@Konrnelia

Jestem uczniem i jak dla mnie na wakacje też spoko opcja dorobienia sobie

Maja

Co do szkoleń to jeszcze powiem, że fajny szkoleniowiec jest w Częstochowie :3

Daria B

Właśnie się zwolniłam bo to nie praca dla mnie, co nie oznacza, że dla Ciebie też nie! generalnie polecam, fajny miałąm zespół trenerka bardzo, że tak powiem ludzka i atmosfera jak najbardziej jak w fajnej pracy

@Daria B

powodzenia:) Nie każda praca jest dla każdego

@Daria B

:)powodzenia

Hubert

Firma cały czas prowadzi nowy nabór, nowe szkolenia na projekt botów mimo tego, że cały czas mówią, że stawiają na jakość nie na ilość a potem okazuje się, że zespoły są przepełnione. Po skończeniu szkolenia nie jest podpisywana umowa (co jest praktykowane w innych firmach tego typu). Od paru tygodni zaobserwowałem zjawisko zwalniania prawie całych grup szkoleń po dwóch nieodpłatnych dniach wdrożeniowych, którzy starali się zrobić jak najlepszy wynik, który był oczywiście niższy niż konsultantów z dłuższym stażem. Grupy ludzi z tych szkoleń robili swoją pracę starając się by dostać pracę i podpisać umowę, co nie zdarza się w 99% nowych osób ze szkoleń, a za wykonywaną pracę te osoby nie dostają wynagrodzenie. "Trenerzy" rozmawiając między sobą, chwalą się używając słownictwa typu "ja (usunięte przez administratora) już dzisiaj 3 nowe osoby, a mamy dopiero 12". Jeśli coś jest niezrozumiałe w mojej wypowiedzi chętnie uszczegółowię o czym mówię.

Nina
@Hubert

#wakacje nie ma się co dziwić jak każdy chce spróbować, zostają najlepsi

@Hubert

stawiamy na jakość , po szkoleniu nie zawsze istnieje szansa dobrej weryfikacji , dlatego osoby są puszczane na wdrożenie , teoria od praktyki różni się bardzo

@gosc

przecież zawsze odpadały osoby na wdrożeniu , wiadomo testów się mogą nauczyć , a później czas reakcji w rozmowie tragedia

Daniel

Praca w zdecydowanie najlepszej atmosferze jaką można sobie wyobrazić. Mam przyjemność pracy w TP od ponad roku i wszystko jest jak w najlepszym porządku

@Daniel

super:)

@Daniel

a u kogo jesteś w zespole?

Można wymieniać się godzinami

Antek
@Nikola

Przydaje sięto przede wszystkim w wakacje

@Antek

po wakacjach rusza elastyczny grafik

z tego co wiem to nie

@Nikola

wszystko zawsze jest kwestią dogadania z trenerem

Antek

Rozmowa kwalifikacyjna na luzie

Wojtek
@Antek

Teraz słyszałem, że są załatwiane telefonicznie więc kozaczek- mniej stresu

@Wojtek

tak , są telefonicznie ze względów bezpieczeństwa

@gosc

no i super

Oskar
@Wojtek

Potwierdzam dużo luźniej jak przez telefon :) I szkolenie jak najbardziej na plus! :)

Oli

przez telefon prowadzą teraz

Seba

Super praca!!! :) Bardzo fajna atmosfera i wynagrodzenie też na plus! Nic tylko robić wyniki i zgarniać premię! :)

@Seba

Ja ostatnio dobijam sobie premią za polecenia

Kacper

Jest podstawa, są premie, idzie się dogadać z trenerem, wystarczy tylko chcieć i słuchać wskazówek. Gdyby nie to że musiałem zrezygnować na pewno zostałbym na dłużej.

@Kacper

zawsze możesz do nas wrócić. Powodzenia Kacper

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center