Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Kacper

Jest podstawa, są premie, idzie się dogadać z trenerem, wystarczy tylko chcieć i słuchać wskazówek. Gdyby nie to że musiałem zrezygnować na pewno zostałbym na dłużej.

Oleek
@Kacper

zawsze możesz do nas wrócić. Powodzenia Kacper

Wojtek22

Polecam każdemu kto miał kontakt z jakimkolwiek CC. Na BOCie jest dużo łatwiej i mniej męczy! :)

Antek

Jak na pierwszą pracę super!

Sylwek

Bardzo fajna atmosfera i dobre zarobki. Polecam

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Sylwia

Pracowałam tam w tamtym roku i wspominam dobrze tą pracę. Polecam aby sprawdzić siebie. Dużo się nauczyłam i poznałam fajnych ludzi.

Kinga

Są premie - raz lepsze, raz gorsze. Zależy od rozmów, które akurat Tobie odsłuchają. Zależy, jak się starasz.

Wojtek
@Kinga

Jeśli ktoś się stara tak jak ja to co miesiąc coś wpadnie wiadomo raz lepiej raz gorzej ale zawsze coś

@Wojtek

to chyba logiczne , przecież to są nasze wyniki

@Kinga

zależy od tego jak nam pójdzie , i jaka kampania jest do wydzwonienia:)

Artur

Praca bardzo w porządku jak na wakacje dla ucznia, polecam

@Artur

wchodzi znowu najprawdopodobniej edukacja zdalna, więc można zostać na dłużej

Antek

Współpracownicy, a także trenerzy - mega ludzie. Zawsze pomogą, chociaż czasem bywa, że ktoś z nich mówi jakby miał do czynienia z dzieckiem :) Ale ludzie naprawdę spoko.

Delicja
@Antek

Do niektórych tak trzeba, nie oszukujmy się xd

@Antek

Bo do niektórych tylko w ten sposób dociera

Klaudia

Coś Ci nie pasuje w grafiku - często da radę z tygodnia na tydzień się dogadywać z trenerem i grafik jest układany pod ciebie.

Magda
@Klaudia

Trener też człowiek :D

Kinga

Kadra naprawdę się stara, są różne konkursy.

Milena
@Kinga

Bardzo spoko ekipa, mimo, że trenerzy to się nie wywyższają

Powiem tak, jak mi zawsze mówiono. "Rozum swój masz. Decyzję gdzie pracujesz i na jakich zasadach podejmujesz sama. Na co się godzisz tak masz. To nie komunizm, że ktoś Cię do czegoś zmusza. Sama decydujesz więc nie marudź! Albo coś zmień, albo nie psuj życia innym!" PROSTE

Aldona
@Ania

Takich ludzi potrzeba nam więcej. AMEN

W samej Częstochowie praca bardzo spoko, jest nacisk na średnią ze strony Trenerów czy Kierownika, ale w porównaniu z poprzednim CC w którym pracowałam bez porównania lepiej :)

@Ania

w każdym cc jest nacisk na wynik

@gosc

Aniu nie masz się co przejmować do jakiegokolwiek Call Center nie pójdziesz to jest nacisk... Tak działją takie firmy i z tego sięutrzymują a także ty masz za to płacone

@gosc

W każdej pracy jest nacisk jak nie na wynik to na coś innego- proste i logiczne

Mariusz

Osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy, miła atmosfera, dobre szkolenia, no i wynagrodzenie na dobrym poziomie.

@Mariusz

tak tak i jeszcze raz tak

Daniel
@Mariusz

Naprawdę dużo można dowiedzieć się ze szkoleń

Aleks

polecam każdemu! Świetna atmosfera :)

Izka
@Aleks

atmosfera jest okej, akurat na to nie ma co narzekać

Aleksandra
@Izka

Przez mój okres pracy 3 miesiące. Wszystk om itam odowiadał, jedynie po pewnym czasie zaczęło mi się nudzić wiadomo, nie wszystko jest dla każdego

Cecylia
@Aleksandra

Natomiast jest więcej plusów niż minusów, każdy to powie

Aga
@Cecylia

Też tak uważam, jest zdecydowanie więcej plusów

@Aleks

dokładnie, jak coś mi się nie podoba to uciekam

Na czym dokładnie polega praca jako operator BOT?

Aga
@Gość

Zapraszanie klientów na spotkania , BOT- odtwarzanie nagrań

@Gość

wybieranie nagrań przy komputerze

Ela

praca dobra dla studenta.

@Ela

stawka bardzo fajna

Iza

Z tego co widzę, nikt nie jest zmuszany do pracy. Osoby, które nie chcą po prostu nie przychodzą do pracy.

@Iza

zdecydowanie się zgadzam

Aleksander

jaką podstawę dają na słuchawce aktualnie?

@Aleksander

17 lub 17,20 :D

@Aleksander

dla osoby uczącej się 17zł/netto

Dorian

Ja tam jestem bardzo zadowolony z pracy

Ewka

Klimat z osobami pracującymi jest mega spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center