Opinie o Euro Call Center w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Call Center o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Lublin

Czy w Euro Call Center zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Wstyd Nowy wpis

Naprawdę chcesz pracować w takiej firmie i (usunięte przez administratora) ludzi ??? Zastanów się.

EroGad

Firma zgłoszona do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, pracownik nie informuje dla kogo pracuje, nie informuje skąd pozyskano numer telefonu, za każdym razem przedstawia się ktoś inny, telefony są codziennie, mimo że w ogóle akcja dotyczy innego województwa niż zamieszkuję i dzwonią z kilku różnych numerów. To jakiś cyrk co ci ćwierćinteligenci wyrabiają, nikt tam nie ogarnia jak się skutecznie robi kampanię telemarketingową (sam pracowałem w call center i wiem jak powinno to wyglądać, a tu ewidentnie pracują sami amatorzy, pewnie rotacja pracowników też jest koszmarna). Każdy kto posiada profil zaufany niech wysyła skargi by UODO szybciej zajął się sprawą, bo takie firmy trzeba karać/zamykać. Przypominają się lata 90; lub początek 2000, jak telemarketerzy z najmniejszymi pierdołami dzwonili, a tu akurat jedna rzecz a telefon potrafi dzownić po 10x w tygodniu i nikt nie jest w stanie nawet odnotować, że potencjalny klient w ogóle nie załapuje się na przedmiot rozmowy bo nawet nie mieszka w tym województwie, oni tam nic nie ogarniają... kadra decydencka do zwolnienia, a system do przebudowy, bo trudno winić szeregowe mrówki co się muszą kalać przed ludźmi i zawracać gitarę by wyrobić ilość odebranych połączeń w ciągu dnia (także w weekendy)...

oseł
@EroGad

ja mam to samo trzykrotnie telefonicznie wycofalem wszystkie zgody na dot. moich danych osobowych dla nich i ich partnerow i dalej dzwonia mimo ze nawet nie mieszkam w miedzyrzeczu (idioci)

wqrfiona
@EroGad

Potwierdzam, mam to samo. Również zgłaszam.

@EroGad

wszystko co opisane jest prawdą

Maria Nowy wpis

Zgłosiłam do UODO

Marian Nowy wpis

EuroCallCenter pozwala pobawić się słownie z nagranymi pseudokonsultantami. Niestety, po udzieleniu niestandardowych odpowiedzi Klara/Monika/Magdalena się rozłącza i nie dzwoni już więcej (co można traktować jako zaletę, lub wadę - w zależności od indywidualnych potrzeb każdego). Najbardziej cenię tę firmę właśnie za tę elastyczność i wyśmienite podejście do klientów. Bez zbędnych formalności - nie chcesz by dzwonili - rozmawiasz i nie dzwonią; chcesz - możesz z nimi gadać ile wlezie. Szefostwo bardzo miłe, duży wkład w docenienie pracownika, mnóstwo miłych gestów, pełen profesjonalizm. Od 16 r.ż. można zarabiać aż 18 złotych/godzinę obsługując bota. Polecam serdecznie - to solidna firma

była

wynagrodzenie poniżej krytyki

Joanna
@była

Czyli jakie? Najniższa krajowa czy co?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Euro Call Center spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rysio

Mam już tak dość ich telefonów że kupiłem karabin maszynowy i szukam siedziby firmy.

Małgorzata
@Rysio

Nie wiem czy taki żart w aktualnej sytuacji na świecie jest taktowny... A to nie wystarczy jakoś poblokować numerów jeśli aż tak Ci to przeszkadza?

@Rysio

Euro call center w Częstochowie przy ul aleja wolności 1. Dom towarowy kwadraty poziom -1.

Krystyna
@Ewa

Czyli to praca polegająca na odbieraniu telefonów? Pewnie bardziej dla studentów co? Czy nie? Napisz pls

Władymir Putin

Dzięki terj firmie dostałem bezpłatny wołczer na pulsometr w hotelu cieszę się

Stary

Oszusty denerwują człowieka nawed jak sie im mówi żeby nie dzwonili to i tak dzwoniom, i nie podają z skąd majom mój numer!

Honorata
@Stary

To może warto im pisemnego maila napisać z taką prośbą, a jak zignorują, to zgłosić gdzieś ?

EuroSpam

Firma zajmuje się zawodowo nękaniem ludzi i wciskaniem badziewia. Zgłaszać gdzie się da i ukrucić te bandyckie praktyki.

Ciekawy

Podobno można mieć trenerki na godziny? Jaka jest stawka godzinowa i zakres usług?

Ayy

Działalność karygodna. Pracownicy dzwonią z różnych numerów, o różnych porach dnia, również w weekendy(i po godzinie 20). Zapraszają do programów ekologicznych/zdrowotnych PODOBNO prowadzonych na Śląsku. Podobno, ponieważ numery dzwonią z Poznania, Lublina, Kielc do województw na drugim końcu Polski. Pracownicy w żaden sposób nie są przygotowani na merytoryczną rozmowę; na pytanie odnośnie tego, skąd uzyskali mój numer otrzymałam albo natychmiastowe rozłączenie się, albo niemal krzyczącą i oburzoną odpowiedź, że zapewne wyraziłam zgodę marketingową. Ostatecznie wysłałam maila z żądaniem o usunięcie mojego numeru z ich bazy - na razie nie dzwonili ponownie, zobaczymy co się będzie działo. Polecam zgłaszać.

Grzegorz
@Ayy

Pracownicy ... boty do ciebie dzwonią XD Pracownicy to siedzą i mają bekę z odsłuchów tych rozmów, albo life controli tego o czym z tym botem rozmawiasz.

@Grzegorz

Skąd wiesz że tak jest? Pracowałeś tam? Ja nigdy, dlatego pytam z czystej ciekawości :D

Beata
@Grzegorz

Tylko z czego tu mieć bekę? Przecież praca, którą wykonują te osoby jest żałosna. Chyba powinny raczej płakać lub spalić się ze wstydu.

@Beata

Praca jak każda, jaki masz z tym problem? Żadna praca nie hańbi i żadnej nie powinno się wyśmiewać.

odbieracz
@Urszula

Już lepiej uprawiać nierząd niż pracować w tej firmie.

@odbieracz

Jesteś pewny swoich słów? Ja uważam że nie masz pojęcia co gadasz :D Bo gadasz bzdury.

Szymon
@Urszula

Tak na prawde, to nikogo nie interesuje co uważasz, skoro tam pracujesz. Ja bym nierząd postawił na tej samej półce co twoja praca. To jest uwłaczające zajęcie, najgorsza forma pracy, sprzedawania siebie i swojego czasu. Musisz być bardzo słabą kobietą, skoro bierzesz pieniądze za takie działania, ale zero współczucia z mojej strony, skoro Ci dobrze w tych plugawych szmatach ;) Miłego kłamania i obsługi bota za 12zł/h ;)

Specjalista
@Ayy

Bo pewnie dzwonią przez bramki GSM gdzie można podmieniać numery

Elo
@Specjalista

Banda kretynów pracuje w tej firmie, nikt rozumny i mający godność by się w tym ścierwie nie zatrudniał

Ryszard
@Elo

Chyba trochę nie na miejscu jest obrażanie pracowników firmy którzy po prostu chcą zarobić na swoje utrzymanie?

Spamerzy do szpiku kości. Jaki iloraz inteligencji trzeba mieć w sobie aby pracować dla tak irytującej miliony Polaków firmie .

Albert

Firma krzak, naciąganie ludzi.

Loczo

Irytujące roboty

klinet3

Janusze biznesu, robocall

Kk

Banda (usunięte przez administratora) zgloszona do UODO. Upadna niebawem jak poprzenia. Na szczescie, bo to wyjatkowo parszywe (usunięte przez administratora)

twoj stary

psychopaci wydzwaniajacy non stop codziennie po 20 razy polecam sie wypisac na ich stronie dzial kontakt

Czarno na bialym
@twoj stary

The end. Wkoncu ktoś się za to zabrał. Pan Marcin, żenada. May Reksiu który wymięka przed pierwszymepazym reporterem. Gdzie teraz - Czechy? Uxiakmy? Wkoncu ta ściema wyszła na jaw

Nękany !

dlaczego nękacie ludzi ????? kto Wam pozwala na niezgodne z prawem wykradanie numerów telefonu i nękanie ludzi od rana do nocy 7 dni w tygodniu ! jesteście szanowni pracownicy z tego dumni? czy założyciele gnidy są też z siebie dumni, jak długo nad tym myśleliście ? ja mam nadzieje że ta farsa się skończy i że skończycie marnie na samym dnie ! bo tylko to Wam się należy.

Czasem się z nich śmieję

Dzwonią boty, codziennie lub prawie codziennie. Zawsze ten sam ton głosu, tylko raz na jakiś czas zmieniają imiona i nazwiska "konsultantów". Wkurzające jak nie wiem, ale czasem robię sobie z nich jaja i pytam o różne sprawy, albo mówię, że nagrywam rozmowę (wtedy od razu bot mówi, że halo coś przerywa i koniec rozmowy) albo że dodzwonili się do komisariatu policji. Fajnie słuchać, jak bot się gubi bo nie ma tego w scenariuszu. Niemniej nie da się wypisać z ich pseudo bazy danych. Ale polecam męczenie o to bota. W końcu się podda i rozłączy.

Ksilaqui

Spamerzy, prześladują Ludzi dzwoniąc. Już z60 ich numerów mam zablokowanych. Mam nadzieję że tych co dzwonią, firma regularnie zostawia z długami.

TomaszJ

Cześć zastanawiam się nad zatrudnieniem tam. Może ktoś kto pracował opowiedzieć jak wygląda praca? Tutaj albo na maila tomasz_jabl@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Lublin

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 41 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Call Center