Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Nie polecam. Codzienny stres, to nie od nas zależy ile na dzień wyśle się zaproszeń a gdy jest słaba średnia to trener wyznacza cel A gdy wynik się nie polepszy to zwalniają. Nawet nie ma na co liczyć na premię. Zabierają 20 lub więcej zł za głupi błąd. Cały czas wprowadzają zmiany, każdy trener ma inne zdanie odnośnie zasad wysyłania zaproszeń.

Arek
@Monika

Chyba nie pracujemy w tej samej firmie :D

@Monika

każdy trener ma swoje zasady

QPA

Płaca fajna, grafik elastyczny. Polecam.

@QPA

grafiku elastycznego nie ma, ale kasa fakt zawsze na czas

Gdy

Gdy czytam te "opinie" to widzę, że człowiek który je pisze jest zwykłym kretynem.

@Gdy

"Opinie" pisze jedna osoba :) jak jakiś politruk :D Setki pozytywnych.... a jak było tak jest 3 gwiazdki :)

Widocznie nie chodzi o to, aby było 5 ***** :D

@Marcin

Nie chodzi o 5 tylko nieproporcjonalność... od groma poematów pisanych pod różnym nickami (teoretycznie z różnych sprzętów) więc gdzie są prawdziwe spostrzeżenia ludzi? Wszystko pisane ciurkiem i metodą kopiuj wklej. Nawet ktoś niespecjalnie myślący to widzi :) chyba, że szukacie tych całkiem bezrozumnych. No pewnie tak hehehehe

@Gdy

ktoś tu zdecydowanie ma jakiś problem , i powiem tak niepotrzebnie. Firma od lat ma większość dobrych opinii i przekłada się to również na zainteresowanie pracą

Magda

Ale firma sama w sobie moim zdaniem bardzo w porządku

Ewelina
@Magda

Pracuje tu trzeci dzień, wszystkim szczerze polecam panuje super atmosfera

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Dominik

Dobra firma, a jeśli do tego robimy to co nam się podoba to zadowolenie z pracy gwarantowane.

Alicja

Idealna praca dla osób ktore cenią sobie komfortowe warunki pracy

Ewka

Prosta praca przy komputerze, jestem zadowolona

Darek

kadra nawet w porządku, nie cisną o grafik ani wynik jakos bardzo, ja osobiscie polecam

Mariusz

Ja pracuję w Lublinie i jestem zadowolony. Nic dodać nic ująć

@Mariusz

To forum odnośnie Kielc ale to fajnie, że w lublinie tez macie spoko :D

Mariusz

Ja też się cieszę :)

Majka
@Marcin

ale firma jest ta sama:)

@Mariusz

ja pracuję w Kielcach i też jestem zadowolona. Wiadomo praca jak praca są obowiązki ale to chyba logiczne

Tomasz
@Mariusz

Nie się co przejmować miastem, firma ta sama a ludzie pewnie też pozytywnie nastawieni :D w tele to standard

Generalnie opinia zależy od Twojego stosunku do pracy. Jak idziesz do pracy z zamysłem tylko nabrania doświadczenia, jedynie odbębnienia roboty (nie myśląc wcale o człowieku po drugiej stronie słuchawki) - nie aplikuj. Jeśli Ci się chce jest to najlepsza alternatywa dla zwykłych CC

Wiktoria
@Adam

Nic dodać nic ująć, zawsze znajdziew się ktoś kto będzie narzekał

Hubert
@Adam

Powiem Ci że trafione w sedno :) nastawienie jest bardzo ale to bardzo ważne.

Artur

Niestety wiele jest takich osób które patrzą tylko ona swoje wielki 4 litery

Antek
@Artur

A takich osób chciałbym zaznaczyć tu nie potrzebujemy bo jak Tobie będzie szło źle to mi również. Liczy się wynik całego zespołu przede wszystkim

Wiola
@Antek

Tak, dokładnie. Pracujemy tu w zespole i powinniśmy sobie pomagać i okazywać zaangażowanie. Niestety nie wszyscy tak robią a później mają pretensje o wszystko.

@Wiktoria

zawsze:)

Magda

Trzeba sprawdzić każdy na własnej skórze czy mu to odpowiada. Nie każdy się do wszystkiego nadaje

Marek19

Jak ktoś chce pracować i nie boi się pytać o własne błędy to jak najbardziej polecam

Hubert

tylko i wyłącznie Telepromo jeżeli chodzi o CC. Praca przyjemna i łatwa. Siedzi się tylko i klika no a pieniądze można ładne zarobić

Natan
@Hubert

A jak wychodzi się z wypłatą, jakie widełki?

Nadia

Czy ktoś stąd pracował w Częstochowie albo podlinkuje forum właśnie na tą lokalizacje?

Hyov

Zero docenienia pracownika, dwa lata pracy z super wynikami, a po zwolnieniu ucieta premia. Uciekajcie

@Hyov

Pokaż mi firmę która zapłaci Ci premię w momencie kiedy już tam nie pracujesz- to jest bardziej niż oczywiste, że jej nie dostaniesz. Dlatego warto jednak zawsze czekać do tego 15

Sandra
@Hyov

Jak do tego doszło? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Jas
@Daniel

Masz jakąś chorobę czy o co chodzi? Premie za miesiąc który był przepracowany

@Jas

Zastanów się kto ma chorobę. Pokaż mi umowę w którymkolwiek call center gdzie premie masz zapisaną w umowie. Mogą Ci dać ale nie muszą. Wszystko jest zgodnie z prawem. Polecam czytać umowy i być sprytniejszym niż inni :)

Jola
@Daniel

Mogą. To właśnie pokazuje jakie podejście ma pracodawca do pracowników. Ktoś ma super wyniki, może dać premie ale nie da bo nie i już XD Wiem dobrze ze macie zlecone pisanie tych opinii i sami siebie jeszcze oracie

@Jola

Takie uwagi to do nich, ja tylko dobrze radzę aby być sprytniejszym więc no xD

Paula

Jak dla mnie fajna praca w dobrej atmosferze. POLECAM!

karooolaaa

polecam Telepromo każdemu. spoko hajs i fajna atmosfera

@karooolaaa

planuję zacząć tam pracę i jestem umówiony na szkolenie, mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz :) po rozmowie rekrutacyjnej jednak jestem bardzo dobrej myśli :)

@Adam

EDIT: veni vidi vici pracuję do dziś. Polecam

Dobrze wyposażona firma

Nadia
@Michał

Co masz na myśli? Nie twierdzę, że nie nie pracowałem tu ale się przymierzam

Nataszka_L

Studiuję dziennie i nie mam problemu z pogodzeniem pracy i uczelni, bo grafik w Tele jest na prawdę elastyczny.

Maria
@Nataszka_L

Wychowuję dwójkę dzieci i również jest to do pogodzenia, trenerzy są wyrozumiali jak muszę wyjść coś załatwić

Miśka

Atmosfera tam jest spoko, ludzie zawsze nastawieni pozytywnie, poznałam tam wielu genialnych ludzi i co najlepsze kontakt mamy do dziś

Wojciech
@Miśka

Jakby nie patrzeć praca to trochę drugi czy trzeci dom, spędzamy tam duuuużo czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center