Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Pracowałam przez okres wakacji w Częstochowie na drugie zmiany co mnie rozbawiło bo po tygodniu gdy przyjmowali osoby też na pierwsze zmiany to mi powiedziano że się zadeklarowałam na drugie i muszę pracować na drugie. A gdzie ten super elastyczny grafik? Jak to w cc masz dobry wynik nie masz się o co martwić ale powinie ci się noga i lecisz wcześniej do domu. Zostałam zwolniona ponieważ teraz gdy uczniom pasuje bardziej na drugie zmiany uslyszałam jedynie że pracują tylko na pierwszych i musimy się pożegnać bo nie ma miejsc. Także zamieszanie było straszne. Z mojej strony (usunięte przez administratora)

@123

Zmiany weszły ze względu na zabezpieczenie przed Covid. Ograniczona ilość miejsc , muszą być zachowane odstępy.

zainteresowany

Czy ktoś poleca tą pracę? Jak wygląda sprawa z zarobkami? Czy są na czas? Proszę o odpowiedź.

@zainteresowany

Cześć, wypłaty są na czas. Od ponad 3 lat nie zdarzyło mi się aby było coś opóźnione. Do 15 dnia miesiąca

Daniel
@Marta

Tak, są zdecydowanie na czas

gosc123

Michal i Weronika -super osoby z zespolu, zawsze pomoga i z czasem mozna nabrac wiekszego doswiadczenia co przeklada sie na pozniejszych lepszych wynikach. Jedyne co dosc irytujace to to ze w tym Telepromo nigdy nie wiadomo co i jak, ciagle zabieganie, wszystko potrafi sie zmienic w ciagu minuty o 360 stopni, wiec troche to irytuje ale z czasem da sie przyzwyczaic. Stawka, premia bardzo w porzadku, nie ma na co narzekac. Jedynie zmienilbym nastawienie do nowych pracownikow, ktorzy w takim chaosie i zabieganiu wywolywanym przez kadre czasami nie ogarniaja co maja robic, a podczas odsluchow z kilkoma roznymi osobami, gdzie kazda osoba mowi inaczej jak cos robic, co wklikiwac w bocie a czego nie to im sie obrywa bo kazda z np 3 osob ktore je “uczyla” mowi co innego i potem wychodzi ze to ten nowy konsultant robi zle wszystko i np jest odsylany do domu. Pani kierowniczka tez czasami baaardzo zniecheca swoim zachowaniem, jakby jej stanowisko powinno byc szanowane conajmniej tak jak prezydenta, kazdy rozumie ze to ona kieruje cala firma ale moglaby postarac sie milej, wyrozumialej i bardziej z empatia podchodzic do kazdego pracownika bo gdyby nie oni to zadnej firmy by nie bylo, kazdy daje swoja cegielke do tego aby firma szla do przodu i sie rozwijala, i ten maly glupi pracownik ktory przez 8h robi zaproszenia tez tworzy te firme - tak dla przypomnienia pani kierownik:)

Jakie wymagania powinna spełniać osoba, która chciałaby awansować w tym cc na wyższe stanowisko? Jestem ciekawa, czy każda osoba ma taką szansę, czy niestety tylko wybrani pracownicy. Ile trzeba mieć stażu pracy w firmie, aby starać się o awans na stanowisko kadrowe?

@Ewa

Doświadczenie, Doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie, obsługa klienta, praca z ludźmi na pewno na wielki plus i otwartą drogę do awansu

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Olena K.

Pracuję w Kielcach juz 3 rok. Świetna alternatywa dla uczniów i studentów. Da się jak najbardziej dopasowac grafik do planu zajęć jak i życia prywatnego. Polecam, warto sprobować :)

Iga
@Olena K.

Gdybyś mogła dopowiedzieć jeszcze, czy podczas rozmowy miałaś do wykonania jakieś zadania - byłoby super! Na pewno taka informacja pomoże podjąć decyzję osobom zastanawiającym się nad aplikowaniem do pracy w tym miejscu.

Olena K.
@Iga

Na pewno nie ma się czego bać, rozmowa na luzie z fajnymi ludźmi. Więcej nie mogę powiedzieć :x sprawdź to najlepiej na własnej skórze

Mateusz W.

Czy ktoś może napisać jak to wygląda praca w oddziale w Częstochowie? Na rozmowie usłyszałem jak to wszystko ma być spoko i fajnie, ale chciałbym wiedzieć ile w tym prawdy.

kamil
@Mateusz W.

zależy do jakiego menadżera trafisz

Mateusz W.
@kamil

Możesz przybliżyć coś więcej?

Eligiusz

W CC coraz lepiej, dbają o pracowników, panuje miła atmosfera,

Pracuję w Telepromo już kilka lat i jestem bardzo zadowolona :) najlepsze Call Center

Alan
@Karolina

A możesz powiedzieć w jakiej lokalizacji robiłaś?

@Karolina

Jakie narzędzia pracy zapewnia Telepromo?

Mikołaj

Jak najbardziej polecam tą pracę. Wypłata dobra. Premie też.

Ksawier
@Mikołaj

Jak najbardziej się zgadzam.

Eliza
@Mikołaj

Elko a ile zarabiasz jeśli można spytać :D

Majka
@Mikołaj

moja premia za poprzedni miesiąc to mega zaskoczenie, pozytywne oczywiście:)

Mikołaj
@Eliza

Z premią czy bez? :)

Weronika
@Mikołaj

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe?

Ola

Straszny nacisk, presja na wyniki, a nie zawsze to zależy od pracownika ile na dzień wyśle zaproszeń..

@Ola

nacisk jest owszem , ale jak w każdym cc mamy do zrealizowania grupą dany cel.

@Ola

Wszyscy są rozliczani z wyników , kadra przede wszystkim.

Była konsutantka
@Ola

Ja nie miałam nacisku tylko nie wprowadzałam zagadnień które trener ze mną omawiał. Wynik jest ważny jak wszędzie, zauważyłam że najważniejsze jest wprowadzanie wskazówek.

@Była konsutantka

I nigdy nie mów, że się nie da. Rób co możesz aby było lepiej

@Marta

Jest to kwestia szczęścia czy wyślesz zaproszenie. Nie oszukujmy się :)

Stresująca praca, nie polecam

Natalia
@Ola

Hej, powiesz nam co Cię stresuje?

@Ola

to jest praca stersująca?

@Ola

Powiedz nam co według Ciebie jest stresujące w tej pracy? I pytanie czy gdzieś indziej pracowałaś?

Maciej
@Ola

Ile masz lat? :') Jeśli to jest dla Ciebie stresująca praca to życzę Ci powodzenia w dalszym życiu. Może mi tez się nie ułożyło ale nie chciałabyś trafić do typowego korpo czy na budowę. Nie wiesz co to znaczy stresująca praca.

@Maciej

Tak, jest to bardzo stresująca praca. Bardzo duży nacisk na wynik, wręcz mogę powiedzieć że straszenie utratą pracy.

Nina

Hej! Zastanawiam się jak faktycznie wygląda praca na tym systemie auto- bot, czy faktycznie jest tak lekko i bezstresowo?

@Nina

Na botach jest stresująco. Nawet jak się starasz i wszystko robisz prawidłowo to czasami nie wychodzi. Musisz robić wynik inaczej rozwiązanie umowy.

Ewelina

Podoba mi się, że są jasne godziny pracy 8-16 a nie np. do północy jak w poprzednim moim call center

jestem bardzo zadowolony, nie wyobrażam sobie innej pracy

@Ania

Nie wiem czy coś robiłeś poza pracą tutaj, ale ja fajnie jestem w stanie połączyć sobie szkołę z pracą

Ola

Moim skromnym zdaniem warto przyjść i zobaczyć samemu jak tutaj się pracuję, ponieważ byłam na początku sceptycznie nastawiona a przyszłam i się miło zaskoczyłam :)

Majka
@Ola

Tak naprawdę teoria a praktyka to zupełnie co innego. Każdy musi się przekonać na własnej skórze:)

@Majka

Masz rację :) Potwierdzam że w teoria i praktyka to są dwie różne rzeczy. Tak jak wszędzie. Zauważyłem że na szkoleniu szkoleniowiec daje swoje wskazówki dotyczące praktyki i to mi się bardzo spodobało.

@Majka

Masz rację :) najlepiej sprawdzić samemu a uważam że warto :)

Natan
@Majka

Nie ma co się z początku zniechęcać i tak jest lepiej niż na słuchawce GDZIEKOLWIEK

Alicja
@Ola

Prosta praca przy komputerze, jestem zadowolona

Konrad
@Ola

Ja również jestem pozytywnie zaskoczony mimo niektórych opinii tutaj. Sam sprawdziłem na sobie i jest na prawdę w porządku.

Dagmara
@Ola

A powiedz mi jakie aspekty u Ciebie spowodowały zmianę nastawienia? Bo jeżeli chodzi o mnie to podejście ludzi w firmie miło mnie zaskoczyło. Oczywiście są osoby z którymi nie przepadam ale w ogólnym rozrachunku jest w porządku.

Izabela
@Ola

Tak. Przyjdźcie i sami się przekonajcie że naprawdę warto!!

IDA
@Natan

Oczywiście że tak do rozmowy na słuchawce nie każdy się nadaje , tu jest zdecydowanie lżej!

Ewelina
@Piotr

Popieram, przynajmniej nie jest się rzuconym na głęboką wodę chociaż czasem to też jest plus

Wiktor

Serdecznie zapraszam do pracy z polecenia. Dogadamy się :)))

Iwona

Pracowałam w Telepromo i naprawdę byłam zadowolona. Fajny team, przełożony no i najważniejsze atrakcyjne wynagrodzenie. Polecam każdemu.

@Iwona

W którym oddziale pracowałaś dokładnie?

Iwona
@Daria

W Kielcach

@Iwona

Super atmosfera, pomocna i miła kadra, szczerze polecam :)

IDA
@Daria

A który trener najlepszy?

Izabela

Hej, Rzadko kiedy udzielam się na tego typu forach , ale postanowiłam napisać. Pracę w Tele Promo w Kielcach zaczęłam na początku czerwca , opinie do mnie docierały różnie więc nie nastawiałam się szczególnie na tą firmę. I powiem tak. Jak dla mnie praca super. Wypłata na czas , owszem jest nacisk na wynik ale dla mnie to akurat naturalne, zawsze mogę liczyć na wsparcie swojego trenera.

Bogii

Cześć, Mam zamiar zgłosić się do pracy na wiosnę do Telepromo w Białymstoku na stanowisko konsultantki. Czy ktoś może mi napisać na temat jaka atmosfera panuje w pracy, trenerzy i ich podejście do pracownika.. Dodam że nie jestem studentką i czy zatrudniają tam na umowę o pracę ?

Baton
@Bogii

Grafik jest elastyczny tylko trzeba również podchodzić w porządku a baton bardzo dobry ;) w innej pracy nawet batona nie dają :P a tu podstawa to 11,70, plus premia nawet do 19 zł, ja jestem zadowolony i moi znajomi również.;)

Studentka

Również studiuję i bez problemu łączę to z pracą. Kasa na czas, a to ważne. No i to ludzie tworzą atmosferę. Polecam szkolenie :)

super

Pracuję w Telepromo w Białymstoku już 6 miesięcy i szczerze polecam.To, że mam wpływ na to w jakich godzinach i w jakich dniach przychodzę do pracy super opcja bo bez problemu godzę prace ze studiami. Kasa t jak najbardziej spoko podstawa 11,70 plus premia dodatkowo konkursy w których można wygrać nie tylko batony :) Nooo i ludzie atmosfera jak najbardziej na plus. Polecam :)

Asia
@Studentka

też polecam!

Dawid
@Bogii

Wydaje mi się, ze w Białym już nie ma cc ale nie dam sobie głowy uciąć

Endrju
@Bogii

Wydaje m isię, że musisz sama spróbować bo nie dla każdego jest to praca. Jeśli się odnajdziesz to nie masz co szukać lepszego call center serio

Julia
@Bogii

Mogę Ci powiedzieć że jeżeli chodzi o tą pracę to polecam, tutaj kolega napisał że jest 11,70 netto a jest więcej prawie 13zł netto. Chyba że jest się studentem to 17zł netto. Plus premie do 6zł na godzinę dodatkowo można dostać. Natomiast jeżeli chodzi o umowę to jest zlecenie. Ja osobiście jestem zadowolona.

Wojtek
@Bogii

Ja pracuję i mi się podoba. Pracowałem w innych CC i uważam że tu jest najlepiej.

OK
@super

Ja również potwierdzam. Pracowałem tam kilka ładnych miesięcy i polecam znajomym tą pracę, na zdobycie nowych doświadczeń i wartości.

nieznajomy

Miło wspominam pracę w Telepromo w Kielcach.

@nieznajomy

super:)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center