Polaris Industries

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polaris Industries

Aktualność
Witajcie, drodzy pracownicy i drodzy kandydaci zainteresowani opiniami na temat Polaris Poland w Opolu. Od dziś chcemy brać czynny udział w dyskusji i rozwiewać wasze wszelkie wątpliwości dotyczące pracy w Polaris Poland. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało. Udzielimy wam konkretnych odpowiedzi. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc wam podjąć właściwą decyzję co do aplikowania do Polaris Poland.

Zauważyliśmy również, że nasi pracownicy używają tego profilu jako dodatkowego kanału komunikacji firmowej i w związku z tym, również będziemy chcieli tym kanałem przekazywać wam nowe informacje dotyczące tego, co dzieje się w firmie.

Przypominamy, że w ramach firmy funkcjonują również inne kanały komunikacji, między innymi grupa na FB, regularne spotkania z przełożonymi oraz z dyrekcją, telewizory w kantynie oraz nowości publikowane na tablicach informacyjnych.

Jednocześnie zachęcamy was wszystkich do dzielenia się swoimi opiniami nie tylko w Internecie, ale również poprzez bezpośredni kontakt ze swoimi przełożonymi, czy dyrekcją po to, abyśmy odpowiednio szybko i sprawnie mogli reagować na wszystkie pojawiające się problemy.

Zachęcamy was do udzielania merytorycznych komentarzy dotyczących pracy. Szanujemy wasze zdanie, jednak prosimy o to, aby wypowiadać się merytoryczne, bez naruszania dóbr osobistych byłych lub obecnych pracowników czy ujawniania tajemnic handlowych firmy. Takie komentarze niestety nie są zgodne z regulaminem i polityką serwisu GoWork i będą archiwizowane przez administratorów forum.

W przypadku pytań dotyczących konkretnych stanowisk, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym działem HR. Pisząc pod adres rekrutacja@polaris.com lub dzwoniąc pod numer 77 548 14 00, otrzymacie namiar na osobę prowadzącą daną rekrutację, która odpowie na wszystkie wasze pytania. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aplikowania i udziału w rozmowach, bo jest to najlepsza droga do tego, aby lepiej nas poznać i samemu ocenić, co nasza firma ma wam do zaoferowania.

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów zawodowych Zespół Polaris Poland

@Operator wózka z polarisa

Zgadza się, ma szerszy zakres pracy, szerszą odpowiedzialność powiązaną np. z bezpieczeństwem pracy w poruszaniu się wózkiem itd. dlatego też otrzymuje wyższe wynagrodzenie.

Tak
@wwwww

Są cały czas przyjęcia na produkcję, proces rekrutacji trwa ok. tygodnia, ale już po 1szej rozmowie jest decyzja o przyjęciu a potem potwierdza się termin rozpoczęcia pracy.

Tati Nowy wpis

Dzień dobry, widziałam na stronie ofertę dla specjalisty ds. zakupów nieprodukcyjnych. Piszą w niej wprost o konkurencyjnym wynagrodzeniu oraz rocznym bonusie. A na te pierwsza część co konkretnie się składa?

URowiec (były) Nowy wpis

Od strony utrzymania ruchu na razie nie trafiłem do lepszej firmy. Pensja, dodatki, inne benefity. Zgrany zespół był podstawą dobrze wykonanej pracy. Niestety ze względu na redukcję etatów związaną z oszczędnościami skład musiał się "uszczuplić". Szkoda, bo praca na tym stanowisku jak i w tej firmie była moim marzeniem odkąd poznałem ją w technikum.(usunięte przez administratora)

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 19 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Polaris Industries. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Lakiernik. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Sprawdzaja ludzi na wyjściu, plecaki wykrywaczem metalu i butelki z napojami. (usunięte przez administratora)

zainteresowana Nowy wpis

a jaka jest obecnie stawka podstawowa dla pracowników produkcji?

Grzechu

Witam Czy potrzebujecie na stanowisko spawacz mam duze doswiadczenie?? Czekam na info...

@Grzechu

Wszystkie aktualne ofery publikujemy na bieżąco na stronie: https://praca-polaris.pl/oferty-pracy/

Dzień dobry Czy to prawda że przechodzimy zaś na pracę jednozmianową i kilkadziesiąt osób straci pracę z powodu zmniejszonego wolumenu??

Z powodu znacznego zmniejszenia produkcji na jednej z naszych linii wynikających m.in z opóźnień produkcji jednego z modeli z przyczyn konstrukcyjnych, zmniejszamy zatrudnienie w fabryce w Opolu.. Pracownicy zostali o tym fakcie poinformowani na spotkaniach z Przełożonymi, zaznajomieni z przyczynami tej redukcji etatów oraz dalszymi krokami. Ze zmniejszeniem zatrudnienia czekaliśmy tak długo jak było to możliwe, aby potwierdzić niesprzyjające prognozy. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zaopiekować ten proces,. Pracowników zapraszamy do kontaktu kanałami wewnętrznymi Polaris w razie pytań czy wątpliwości.

Praca
@Polaris Industries

Dzień dobry. Czy jest szansa na to że sytuacja w firmie ustabilizuje się do września i będą przyjęcia na operatora linii montażu?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Polaris Industries?

Zatrudniamy pracowników na podstawie umowy o pracę.

Witamy, usuwamy posty, które narażają dobra osobiste naszych pracowników, nie są merytoryczne lub na zbyt dużym poziomie ogólności, do których nie możemy się ustosunkować. Ponadto uważamy, że rozmowa z anonimowymi wpisami nigdy nie będzie konstruktywna, dlatego nasi pracownicy mają dostępne kanały komunikacji wewnętrznej służące zgłaszaniu nieprawidłowości w organizacji. Zawsze zapraszamy do korzystania z nich.

Mariusz

Polaris sprawdza teraz każdego pracownika detektorem metalu. Każdy pracownik to potencjalny (usunięte przez administratora) a to dopiero początek ...

Borys
@Mariusz

Może im quady giną i ktoś po kieszeniach wynosi .

@Mariusz

Bo jak się jest (usunięte przez administratora) to niestety ale robi się pod górę innym.Nie mam z tym problemu,że sprawdzają na wyjściu,nie kradnę więc co mi tam to robi. Skoro masz z tym problem to może faktycznie dobrze robią,że sprawdzają?

Wanda

pytanie od kiedy zaczęli to robić i co konkretnie ich do tego wszystkiego skłoniło?

Wanda

aha... czyli uzasadnione to jednak jest? a tak się tylko zastanawiam czy oni mają co do tego prawo czy to policja musiałaby robić? większość się buntuje przeciw temu czy wręcz przeciwnie?

Twój stary
@Mariusz

Dla nich każdy jest teraz potencjalnym (usunięte przez administratora) Są kontrole i bardzo dobrze, każdy pracodawca ma prawo skontrolować pracownika, jeżeli są ku temu powody. Takie mamy prawo. Jak komuś to nie odpowiada jest wiele innych firm na Opolszczyźnie!

@Wanda

Złapano kogoś na kradzieży i dlatego zaczęli sprawdzać

Wanda

to jednorazowa sytuacja? to jak pozostali pracownicy teraz się na to zapatrują? nie psuje to w żaden sposób atmosfery skoro mogliby potencjalnie czuć, że się im nie ufa? do tego zastanawia mnie czy w innych obszarach także po tym dochodzi do zwiększonego nadzoru podczas pracy?

ktosik

Praca jest średnio ciężka, właściwie zależy od tego na jaką strefę i stację trafisz, bo moim zdaniem zbalansowanie czynności między stacjami nie jest równe. Najlepiej na rozmowie zaznaczyć, że nie chcemy pracować z czasomierzem - pytać o stanowisko na którym robi się przedmontaż. Moja rada dla firmy: powinno się pracować 3 dni na linii z czasomierzem, a kolejne 2 dni na stanowisku bez czasomierza - przedmontaż. Bo niestety lecieć 5-6 dni w tygodniu w takim tempie nie jest za fajnym pomysłem. Wypłata na czas, praca pod dachem, kasa taka sobie - trzeba nadgodziny zrobić żeby jakoś to wyglądało. Plusem jest jedna, poranna zmiana (produkcja). Ponoć firma wprowadziła 6-dniowy system pracy o czym informuje w ofertach - jak komuś zależy na weekendach to tak sobie.

Artur
@ktosik

Skoro kasa taka sobie to pewnie nie płacą za dużo. A jak z nadgodzinami? Można ich zrobić dowolną ilość i płacą wtedy setki?

@Artur

Nadgodziny ustalasz z szefem.

Welldman OK.
@Artur

To zależy w jakim systemie pracujesz 100 są za pracę w dzień wolny ( sobota lub na montażu w trybie 6 dyniowym jak ci ten dzień wolny wypada w tygodniu za sobotę) i dochodzą 50 w tygodniu jak trzeba zostać dłużej po godzinach

byłypracownik
@Artur

Kiedyś nadgodziny były dla chętnych i to było ok, potem zaczęło się zmuszanie do nadgodzin i nieważne było, że akurat nie możesz, bo masz plany na weekend, czy coś do załatwienia po południu. Jak nie zostaniesz to nagana.

powrót

Witam, mam pytanie do HR: czy Polaris przyjmuje osoby, które już kiedyś pracowały ale się zwolniły? Pracowałem na montażu, lecz chciałbym aplikować na magazyn.

@powrót

Dzień dobry, proszę wysłać swoje CV przez stronę https://polaris.elevato.net/pl/pracownik-magazynu,j,58?source=1011 , a na pewno się z Panem skontaktujemy. Pozdrawiam, Rekrutacja Polaris

pytajnik
@Polaris Industries

czy jest możliwość przyjścia do pracy w dzień wolny? np. środa (mowa o systemie 6-dniowym), czy wtedy taka dniówka jest "100%" płatna?

@pytajnik

Do teraz ciekawa jestem braku odp., chodzi o to, że nie można czy może inaczej płatne by to było? Co do potencjalnej możliwości to na dzień dzisiejszy faktycznie tak dużo pracy tu jest, że na dodatki można byłoby się załapać?

pytajnik
@Wanda

być może w tej chwili są wstrzymane dodatkowe dniówki, albo zależy od zapotrzebowania, bez nadgodzin nie wygląda to zachęcająco...

Biedny człowiek

Kiedy cała wypłata człowieka idzie na jedzenie i opłaty za mieszkanie wtedy jego praca przestaje być procesem rozwoju ale staje się aktem przetrwania co w rzeczywistości nazywa się niewolnictwem.

Domniemanie

Oooooo, widzę, ze ktoś konkurencję chce wykosić z awansów wewnętrznych.

@Domniemanie

z tymi materiałami o żartujecie, tak? kto tu za inwentaryzacje jest odpowiedzialny i kiedy jest ona w praktyce przeprowadzana? nie wyciągaliby z tego żadnych konsekwencji? nikt nie ponosi odpowiedzialności za braki?

Czy nowo zatrudnione osoby w Polaris Industries otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jacek

Tak od pierwszego dnia juz masz umowe

Łucja
@Jacek

A na jaki czas? Standardowe 3 miesiące czy dłużej?

Wera
@Łucja

Na 6 miesięcy

@Wera

No to fajnie. Potem można liczyć na umowę na czas nieokreślony? Czy na jakiś określony dają?

wwwww

Jak długo trwa proces rekrutacji ? Czy można złożyć cv w waszej firmie ? Czy są przyjęcia na produkcję ?

@wwwww

I co, aplikowałeś w końcu? Też mnie ciekawi jak rekrutacja wygląda, chętnie się dowiem!

Tak

Edward
@Tak

Bardzo krótko to trwa. A czy przed pracą w produkcji trzeba wykonać badania lekarskie?

@Edward

Dzień dobry, tak- zatrudniamy zawsze na podstawie umowy o pracę, stąd jest konieczność wykonania badań medycyny pracy przed zatrudnieniem. Sama rekrutacja trwa do kilku dni: wysłanie CV, zaproszenie na rozmowę i decyzja- następnego dnia po rozmowie. Na ten moment mamy wakaty zarówno na stanowisku Operatora Linii Montażu, jak i Magazynie. CV można wysyłać na adres: rekrutacja@polaris.com

Lu
@Tak

Ja składałam tyle razy ani razu mnie nie przyjęli ponoć kobiet nie przyjmują

Jesli jestes mało ambitny / ambitna , nie masz zadnych aspiracji , nie chorujesz i lubisz obłudę i hipokryzję oraz pracę w ciągłym pośpiechu i poganianiu to APLIKUJ

Jaką umowę oferuje Polaris Industries dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Lakiernik.

Wanda

A dla ułatwienia - co tak naprawdę jest?

Wanda

A to drugiego nie ma? Bo jeśli nie to się nie dziwię w sumie, że napisał o ich braku. Czy chociaż od tych kaizenów łatwiej na tych stanowiskach się pracuje?

Profesorek

To chyba nie w tej firmie. Najniższa na montażu to teraz 4 tysiące plus premia.

Obserwator

Czy jest jakaś szans na kontakt z działem HR, chciałabym zapytać o coś bezpośrednio.

@Obserwator

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową rekrutacja@polaris.com, odezwiemy się i porozmawiamy bezpośrednio

Reksio

mess with best die like rest

Bart

Czy bez doświadczenia też są przyjecia i jak to wygląda

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Industries - Opole

• Jak się pracuje w Polaris Industries?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Industries tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Industries?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polaris Industries?

Kandydaci do pracy w Polaris Industries napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polaris Industries