counter
2 122 255 5 1

Znowu wynagrodzenie będą przelewać w ostatni dzień czyli 10 wrrr Polaris ????????????????????????????Zaprezentuj się w końcu z dobrej strony, bo coraz więcej osób odchodzi ...

@Pracownik

w umowie masz wpisany termin wypłaty do 10 każdego miesiąca, nigdy nie było później więc nie wiem w czym problem?, a ludzie zamiast odchodzić, to wracają więc zamiast pisać (usunięte przez administratora) to otwórz oczy na to co się dzieje a nie tylko narzekanie i narzekanie

Tak1Nie5
@Pracownik

Zawsze na ostatnio chwilę . Do 10 to nie znaczy że musi być tego 10 . Kolejny mądrala z biura się odzywa :(

Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

No popatrz i wypłata jest 7 przelana. I po co tyle krzyku.

Tak3Nie2
Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

No i niech odchodzą...Może w końcu przestaną marudzić co dnia.

Tak5Nie1
muniek Nowy wpis
@Pracownik

dziękuję Pani i władco. Widać że biuro czyta komentarze pracownikow .Chociaz raz cos dla nas

quady China Nowy wpis

Z takim podejściem mogą całe życie szukać pracowników

Tak3Nie1
Spawacz
Kandydat

WITAM wszystkich czytając opinie zastanawiam się czy na prawdę jest aż tak tam źle?chciałbym żeby ktoś mi napisał konkretnie ile zarabiają tam spawacze jakie są umowy,zmiany oraz atmosfera pracy?pytam bo zastanawiałęm się nad zmianą pracy i słyszałem że właśnie niby tutaj spawacze dobrze zarabiają.Ja zarabiam u siebie w firmie 4000zł na rękę po 4 latach pracy umowa na stałe bezpośrednio z firmą.Ale atmosfera jest straszna jak idę do pracy to ciąglę idę wkur.....i zastanawiam się co się dzisiaj wydarzy.Ciąglę biję się z myślami czy nie pójść gdzie indziej po prostu.Spawam metodą MAG stal oraz kwasówkę(rury i pachwiny)oraz tigiem kwasówkę i stal

Waldek
@Spawacz

Odpuść sobie ten zakład ;)tylko ładnie mówią i zachęcają, rzeczywistość jest całkiem inna. Komentarze na go work sobie poczytaj ;)

Tak14Nie
Tomasz
@Spawacz

Proszę o kontakt mailowy pod adresem rekrutacja@polaris.com, zadzwonię do Pana i dokładnie opowiem na co można u nas liczyć i jakie zarobki mozna uzyskać. Pozdrawiam Tomasz.

TakNie6
Fakty
@Spawacz

Na rozmowie na którą Cię ktoś zaprosi uslyszysz stek bzdur, kłamstw i obiecanek . Pieniądze za nadgodziny rozliczane czytaj wypłacane raz na pół roku , w marcu zagarniete w zamian za konieczne wypisanie dni wolnych na postoju z winy zakładu pracy. Więc nikt tych pieniędzy nigdy już nie zobaczy. Poczytaj opinie o pracy spawaczy bo one nie są przypadkowe. (usunięte przez administratora) A rekruter nie ma bladego pojęcia co dzieje się za drzwiami hali produkcyjnej. Polaris to najgorszy z najgorszych możliwych wyborów

Toptop
@Spawacz

4 na ręke można wyciągnąć, ale z wszystkim dodatkami. Nadgodziny przynajmiej teraz wypłacają co miesiąc. Umowa o prace, na firme 1 zmiana Atmosfera może być, wiadomo wszystko ludzie, jak się jakis upierd znajdzie to wszystko mozna zepsuc

TakNie2
Wojtas

Robimy za grosze a zakład zarabia milion zł dziennie nie wierzysz to sobie policz ile sztuk dziennie schodzi z ATV, SXS,MT. Z biura ludzie to tylko umieją ładnie mówić uśmiechać się na spotkaniach organizacyjnych, zatrudnienia . Jak zrobisz coś więcej to tylko powiedzą dziękuję xd. Nie traktują powarznie ludzi .Dobre osoby odchodzą i nawet nie zatrzymują . Teraz szukaj przez agencję . Dobry zakład nie zatrudnia przez agencję ! Amen

Tak20Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

screwthe10
Kandydat

Niedawno dostałem propozycję pracy w firmie Polaris od pewnego Pana,nie wymienię jego imienia oraz stanowiska. Powiedział że jako spawacz Mag i Tig dostanę 3800 na rękę i jakoś mi się w to wierzyć nie chcę

Tak1Nie10
Pracownik2333

Tak możesz tyle dostać.

Tak1Nie2
Art
@screwthe10

Uderzaj głowa o ścianę tak długo i mocno aż przejdzie Ci chęć podjęcia pracy w polarsyfie. Ja tego nie zrobiłem, niestety, i wierz mi to najdurniejsza decyzja jaką mogłem podjąć. Rozmowa to obietnice mydlenie oczu i bajki, rzeczywistość kompletnie inna.a tyle negatywnych opinii nie bierze się znikąd. Pozdrawiam

Spawacz
@Pracownik2333

Pierdoły nie ma takich wynagrodzeń a premie są śmieszne

Tak12Nie1
screwthe10
@Art

Aktualnie posiadam dobrze płatną pracę i wolałem wpierw się upewnić co tam się dzieje w Polarisie. Dzięki za odpowiedź,zostanę przy swojej pracy.

Tak9Nie1
Byly pracownik
@screwthe10

Wiekszosc spawaczy w Polarisie szuka innej pracy, juz po kilku dniach pracy. Kazdy zaluje kto przychodzi do Polaris. Zostan tam gdzie jestes, z reszta poczytaj sobie komentarze tutaj, same mowia za siebie. Pozdrawiam

Tak14Nie
Lakiernik

Witam A jak z działem lakierni (zastanawiam się nad aplikowaniem) jak przełożeni? Jaka atmosfera no i zarobki? Czy może ktoś się wypowiedzieć?

Tak2Nie14
@Lakiernik

na początku roku ruszyła 3 lakiernia, dedykowana pod produkcje motocykli, mocno szukali lakierników na przelomie roku stąd ruch w interesie ale teraz pewnie też nie pogardzą kimś z doświadczeniem. Atmosfera taka, że z lakierni właściwie nikt nie odchodzi, bardzo dobre warunki pracy, nowoczesny sprzet, jest ok, pieniadze też interesujące więc mozesz smiało się odezwać do HR, rekrutacja@polaris.com

Tak4Nie4
On
@Lakiernik

Na lakierni klamiacy kierownik, lakiernicy pozwalniani , cyrk na kółkach, liderzy szwedaja się po zakladzie, odpuść sobie , faworyzowanie kolegów, ocena to kpina

Tak15Nie
Były lakiernik
@On

A to się nic nie zmieniło od poprzedniego kierownika też kłamca zwalnial jak popadnie tych co chcieli iść do dyrektora B.

Tak8Nie2
Byly pracownik
@On

Pracowalem jako lakiernik w Polarisie. Wytrzymalem 2 miesiace. Zapiernicz jak w kamieniolomach . Koledzy z lakierni potrafia tylko kablowac. A o lakiernictwie pojecia nikt nie ma. Odraszam wszystkim. Kierownicy, liderzy porazka

Adam
@Byly pracownik

Prawda. Liderzy i kierownicy too same patalachy. Omijajcie Polarisa.

Tak7Nie

Teraz ludzi chcą się pozbyć i przez agencję zatrudniają najwięcej . Dla polarisa wygodniej jak przyjdzie jesień to mogą zwolnić z dnia na dzień .

Tak6Nie
Pracownik,
@Pracownik

Gadasz bzdury,jakoś normalnie przedłużają kończące się umowy i normalnie zatrudniają.

TakNie5

Polaris jest 10-ty a wypłaty nie ma. Co się dzieje?

Polaris joke
@Pracownik

To jest właśnie super podejście pracodawcy. Zawsze na ostatnią chwilę. Obroty w milionach a parę zł nie umieją wcześniej przelać. To żałosne

Pracownik90
@Polaris joke

Niewiem jak wy ale ja już mam wypłatę. A na umowie co masz napisane do jakiego dnia ma być przelana wypłata bo napewno do 10 ma być na koncie.

Tak2Nie1

Kolego KP i czytać pomału że zrozumieniem (bo z tym chyba słabo)

@Pracownik

(usunięte przez administratora) Mają czas do 10 i przelew robiab10 a czemu nie zrobią 5 ? Ludzie zarabiają grosze to powinni to zrozumieć i wcześniej robić przelewy . No ale jak największe obroty finansowe firmy na 1 miejscu a pracownik na 2 miejscu . Ten zakład jest beznadziejny

Tak7Nie

Prawda jest taka,że na każdym dziale brakuje ludzi,spawalnia/magazyn/montaż etc. Jedyne gdzie nie brakuje to biura ale tam siedzi wyższa elita która nawet nie ma bladego pojęcia jak wygląda praca na dole. Brak ludzi powoduje więcej pracy,zamieszanie i nadal gowniane pieniądze.Nie szanują pracowników których juz mają,zero wsparcia i pomocy. Jak ktoś ma lepszą opcję pracy to szczerze odpuscie sobie polarisa.Ta firma w ostateczności.

Damian

Za ciężka praca na montażach.Płacą bardzo mało. (usunięte przez administratora)

Tak19Nie
Mateusz

Witam ile może zarobić spawacz w polarisie?

Xx

Hej 5500 na rękę plus dodatki

Tak4Nie1
POLARIS POLAND SP. Z O.O.
@Mateusz

Poziom wynagrodzeń związyny ze stanowiskiem spawacza, jest mocno uzależniony od doświadczenia takiego pracownika. Bardzo wielu spawaczy pracuje z nami od początku funkcjonowania zakładu, czyli już ponad 6 lat i przez ten czas ich wynagrodzenie rosło z każdym rokiem. Młody spawacz, dopiero stawiający pierwsze kroki w zawodzie może liczyć na wynagrodzenie odrobinę niższe, jednak jeśli dodamy do niego premię, dodatek kompetencyjny i dodatek lidera usprawnień, finalna kwota napewno go zadowoli. Po szczegóły związane z wynagrodzeniem oraz możliwością zatrudnienia jako spawacz, zapraszam pod adres rekrutacja@polaris.com

TakNie12
Były spawacz
@Xx

Xx 5500 zł ale raczej brutto już z wszystkimi dodatkami ...

Tramp
@POLARIS POLAND SP. Z O.O.

Czemu nie napiszecie jak jest na prawdę??? Dodatek kompetencyjny jest dopiero po 8 miesiącach jak lider dobrą ocenę wystawi,Dodatek za lidera usprawnień proszę Was toż to jest śmiech na sali i teraz nie realne żeby go dostać...Mataczycie ściemniacie wiecznie i chcecie pokazać w internecie jak to nie jest fajne w firmie...Jak ktoś pyta o zarobki to się mu powinno podać ile jest na papierze a nie oczy myślicie jakimiś dodatkami itd gdzie wiadomo że nowy pracownik przynajmniej przez pół roku niczego nie dostanie...

Tak26Nie
Spawanie
@Mateusz

Masz w ręku fach więc proszę Cię odpuść sobie ten zakład, chyba że jesteś bezrobotny. Jak był postój związany z pandemia przenosili nas spawaczy na magazyny montaże itp proponowali obniżenie stawek w ramach niby ratowania etatu, część sama się zwolnila po takich propozycjach . Tu się nie szanuje ludzi ,jedno wielkie kłamstwo!!!

Tak24Nie
Były spawacz
@Mateusz

Za mało i nie wierz w pisom że ponad 4k, ponieważ 4.5 k to na dzień dobry plus premia a w dodatku coraz więcej spawaczy się zwalnia dzięki przez nowych zarządzających.......

Tak4Nie
@Były spawacz

Dokładnie jak kolega pisze, od jakiegoś czasu spawacze zaczynają odchodzić a dział HR nic z tym nie robi jakby nie było problemu (chyba myślą cały czas że ludzie stoją w kolejce za bramą) Kierownik też się tym za bardzo nie przejmuje a za nie długo będzie ten sam problem co na liniach montażu z zatrudnieniem więc sytuacja w zakładzie mówi sama za siebie - widocznie takich kokosów tam nie ma jak co niektórzy tu wypisują.

Tak17Nie
kandydat na niewolnika

ile aktualnie płacą?

Ktoś
@kandydat na niewolnika

Zdecydowanie za mało, a jeśli już będziesz na rozmowie o pracę to nie przejmuj się za bardzo tym co ci powiedzą bo to farsa i mydlenie oczu.

Tak15Nie

To firma w której nie jesteś traktowany godnie. Płaca bardzo mało za ciężka pracę .liderzy nosza co chwilę nowe koszulki z polarisa czy Indian a na magazynie i na montażach chodzimy w starych koszulkach . Zresztą najważniejsze te traktowanie. Nie polecam za żadne skarby pracy w Polaris .

Tak19Nie
Flofek
@12

Nie no dzięki stary otworzyłeś mi oczy koszulki rzecz najważniejsza nie aplikuje...

TakNie7
Dawid

Nie polecam tej firmy, praca ciężka, wynagrodzenie skandaliczne , brakuje dużo ludzi w fabryce i szukaja (usunięte przez administratora)

Tak20Nie1
Methred
@Dawid

Co trzeba mieć w głowie żeby się imieniem podpisać wiesz ilu Dawidów pracuje w Polarisie? Chcesz komuś zaszkodzic?? Bo wątpię że masz tak na imię..Ludzie trochę rozumu używajcie skoro umiecie pisać to każdy trochę tego rozumu ma...

Methred
@Dawid

Co trzeba mieć w głowie żeby się imieniem podpisac?Wiesz ilu Dawidów pracuje w Polarisie? Chcesz komuś zaszkodzic?? Ludzie trochę rozumu używajcie skoro umiecie pisać to każdy trochę tego rozumu ma..

Polaris

W dziale montaży i magazynu zarobki zaczynają się od 3500netto na rękę plus premia.

Tak1Nie8
@Polaris

Nie pozdrawiam osoby która wpisuje te niepoprawne kwoty, zarobki to 2900 brutto + premia na początek, potem dodatki, nie mieszajcie już bo i tak nikt wam nie wierzy :)

Tak8Nie
@Polaris

Skad ty masz takie bzdurne informacje, i jaki masz cel w pisaniu nie prawdy ?

Tak3Nie
Ameryka

Po tej całej pandemii zarobki spadły a pracy jest dużo więcej, w tym zakładzie lepiej już nie będzie. Dalej wam tam liczą czas żeby stwierdzić ze mogą dodać więcej roboty?

Tymon
@Ameryka

Szkoda że nie dodałeś że zarobki spadły bo nie pracujemy 5 dni w tygodniu tylko 4. A od czerwca już 5 dni pracujemy i płacą normalnie. Jak coś piszerz to pisz prawdę.

Tak1Nie2
Ameryka
@Tymon

Tak zapomniałem dodać że w 4 dni teraz się robi tyle co w 5 :D a jak będzie 5 dni roboczych to roboty będzie tyle co z sobota, No kogo jest ta oszczędność to kaizen ? Czy vip :D nie pogrążaj dalej zakładu.

Tak8Nie
FanIndian

Witam serdecznie. Od kilku lat interesuje sie marką Indian i uważam ją za legendę. Obecne motocykle produkowane przez POLARIS są piękne i budzą podziw. W moim pokoju wisi duży obraz Indian Scout. I czy nie da się zarządzać firmą tak, żeby dawała ona satysfakcję pracownikom, a klientom pewność, że jest to produkt najwyższej jakości? Bo zaczynam mieć wątpliwości... Pozdrawiam.

Nick123

Witam ile sie zarabia na lini montażu lub na magazynie ??

Polaris Poland
@Nick123

Na początku współpracy montażu i magazynie zarobisz 3500 netto na ręke .

Tak1Nie7
@Polaris Poland

To jakiś żart? Wszyscy tyrają za 2900 brutto...

@Pracownik

To nie niestety nie żart !!

@Polaris Poland

Jak możecie tak bezczelnie okłamywać ludzi ! Po 6 latach w tym wspaniałym obozie pracy, zarabia się 3500 BRUTTO !!!

@Pracownik

Przecież to (usunięte przez administratora) podszywający się pod oficjalne wypowiedzi firmy, nawet dobrze zdania nie potrafi złożyć :)

@Polaris Poland

Chyba jak pracujesz na obu naraz ???? 2900 brutto i to maksymalnie co dostaniesz na dzień dobry,później zresztą wygląda tak samo.

Tak5Nie

3,5 na reke - buahahahaha xD kto ci kazal takie brednie pisac!? Z tygodnia na tydzień co raz trudniej w tej firmie wytrzymac taka prawda

Tak6Nie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Polaris Industries?

TakNie3
POLARIS POLAND SP. Z O.O.
@Pytanie

W Polaris Poland nie funkcjonuje coś takiego jak premie uznaniowe, funkcjonuje za to premia produkcyjna dla poszczególnych zespołów w obszarze produkcji. Jest to premia miesięczna, zespołowa, oparta na konkretnych, przejrzystych zasadach i wskaźnikach w maksymalnej wysokości 10% podstawy wynagrodzenia. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu z działem HR bezpośrednio lub mailowo na rekrutacja@polaris.com

Kollo99
@Pytanie

Tak jest wielka premia 300 zł brutto xd

Tak10Nie1
@POLARIS POLAND SP. Z O.O.

Może ty masz 300 zł premi na innych działach mają wiecej.

Tak2Nie2
Mm
@Pracownik

Ty pewnie masz 2000premii ;)

Tak9Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Industries - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Polaris Industries
2/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Piłsudskiego 1