Polaris Industries

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polaris Industries

Arturo

Czy firma Polaris zapewnia dojazdy z miejscowości Niemodlin szukam pracy z dojazdem.

Polecony

POLECAM! te firmę jeśli lubisz pracę w weekendy i nadgodziny tydzień w tydzień. I tak do końca twojej umowy albo jeszcze dłużej. Kolesiostwo jest zauważalne, problemy z produkcją i frustracja są zrzucane na pracowników (ktoś musi być winny, wiadomo, że najlepiej gdy winnym jest szary robak). To co mówią na rozmowie o pracę a to co okazuje się w rzeczywistości to dwie różne rzeczy. Urlop hmm... dostaniesz oczywiście, ale blisko września i to ten z poprzedniego roku. Pieniądze nie są złe owszem, ale to dlatego że ciągle się pracuje w trybie nadgodzin. Jakieś tam premie również są, ale ocena pracy wydawana przez lidera jest totalnie nieadekwatna. Jeśli cię nie lubi to sobie możesz pomarzyć o dobrej opinii, a to się wiąże z mniejszymi pieniądzami. Przerwy są dwie: 10 minutowa oraz obiadowa 20min. Zejście z linni i dotarcie na kantynę to ok 2 min, stanie w kolejce po jedzenie jest różne czasem szybko, a czasem nawet i 9 minut, więc z tej przerwy niewiele zostaje, a czas na liczniku tyka. A propos, pewnie nie każdy wie, że praca jest na czas, więc zdarza się, że czasu wystarczy na zrobienie swojej pracy, ale czasem się zdarza tak, że nie starcza. Skutkuje to wieloma pytaniami, wściekłością oraz pogardą ze strony przełożonych. #nie wszyscy Reasumując praca maksymalnie chwilowa. Na dłużej nie polecam szkoda nerwów i zdrowia. Pozdrawiam tych, którzy jeszcze tam pracują trzymajcie się.

Profesorek
@Polecony

Jak się ktoś do najłatwiejszej roboty nie nadaje to wylewa fale hejtu na cały zagład. Wystarczy trochę zaangażowania i sprawności, a co do przerw to nikt nie jest zmuszany do stania w kolejce, wystarczy sobie z domu przynieść jedzenie i masz 20 min przerwy.

Artur

Rozumiem że ty nie jesteś zadowolony z zatrudnienia. Ktoś wcześniej wspominał że można dorobić w nadgodzinach. Powiesz jaka jest wtedy stawka? Bo jak można dobrze zarobić to może nie jest tak źle?

Ufo

Żal mi tych nowych osób, które tam są świeżo zatrudnione. Zobaczycie ze po miesiącu rzucicie ta prace (usunięte przez administratora) No chyba, ze jesteście tak zdesperowani.. Przed przyjęciem a co najważniejsze przez wysłaniem CV przeczytajcie kilka postów niżej jak jest. Być może czytając ten post pracujecie już kilka miesięcy bądź dopiero chcecie podjąć prace. Ja z całego serca odradzam. Lepsze zarobki są w (usunięte przez administratora)na kasie, na stacji paliw niż w tej (usunięte przez administratora)firmie. A i pamiętajcie, nie znajdziecie ciekawych postów to znaczy, ze ktoś się notorycznie usuwa. Jak wszystkie złe opinie. Odradzam!!!!!!

Fmtomek
@Ufo

Jestem po raz drugi w Polaris co prawda w innym charakterze niż za pierwszym razem ale po 10 dniach mogę stwierdzić,że po nabyciu nowych uprawnień...na obecnym stanowisku jest wszystko git‼️Ekipa spoko a jak coś zrobisz nie tak to logiczne że będą zje*ki....poza tym jak wszędzie nie leżymy pracujemy ale bez bata za plecami....a jak ktoś przychodzi pospacerować...to Górka śmierci albo Wyspa bolko....polecam ????????

hi

Czy CV aplikowane przez polaris-praca.pl ma taki sam priorytet rozpatrzenia jak wysłane na adres rekrutacja@polaris.com?

HR
@hi

Tak, aplikacje trafiają do tej samej skrzynki. Jesli były jakieś problemy z aplikowaniem przez stronę można wysłać jeszcze raz na maila.

Grzesiek

Ile dni w tygodniu pracuje montaż?

Montaż
@Grzesiek

Teraz 5 dni w tygodniu, od pon do pt. Za miesiąc będziei, od pon do soboty, z jednym dniem wolnym.

PLNy

Można do Wrocławia, można do Katowic, można do Białegostoku :D W Opolu jest 5-6 przychodni z których można wybierać, dodatkowo w okolicznych miejscowościach, np. Brzeg, Krapkowice, Strzelce. Dostępne są usługi online: konsultacje, wystawienie recepty itp. Można też nie brać abonamentu medycznego i próbować na NFZ :) Dofinansowanie na stołówce to o ile się nie mylę 7 PLN, więc zupa za darmo a obiad jakoś tak pół ceny wychodzi. Jest stołówka, automaty z jedzeniem i codziennie przywożą świeże kanapki. Można się rozliczyć czipem albo kartą, bezgotówkowo i bezpośrednio z wynagrodzenia. Kartą bankomatową też można płacić. Gruszka i święta ok. 500 zł za każdym razem ale to zależy od dochodów.

PLNy

A jak jest w innych firmach?

PLNy

Tylko cyfry, a nie bajery, że jest leipeij

Luis
@PLNy

U prywaciarza 1000 na święta

Jak długo trwa proces awansu w Polaris Industries?

Polek

Na produkcji po 8 miesiącach można dostać podwyżkę 300 zł (dodatek kompetencyjny) . Wszyscy mogą brać udział w rekrutacjach wewnętrznych, jak ma się kwalifikacje na dane soranowisko awans można dostać nawet w ciągu pierwszego roku.

ttt

w jakich godzinach pracuje montaż?

@ttt

Witamy, prosimy o kontakt mailowy pod adresem rekrutacja@polaris.com, skontaktujemy się bezpośrednio i odpowiemy na wszystkie szczegóły.

abcd

Witam, czy praca na stanowisku "operator linii montażu" wymaga ręcznego dźwigania ciężkich przedmiotów? Czy bardziej polega na zwinnym i szybkim montażu części i posługiwaniu się narzędziami? Czy jest możliwość pracy "po godzinach", np. 2h -3h i czy są soboty dla chętnych? Czy można mieć prywatną odzież roboczą BHP (spodnie, buty - bez znaku innej firmy). Czy praca jest monotonna?

@abcd

Wisełka

Czy Polaris przyjmuje do pracy emerytki 60+ obojętnie w jakim charakterze?

@Wisełka

Witam mam pytanie na ile zmiany pracuje tam Utrzymania ruchu i w jakich godzinach 06-14 14-22? Proszę o odpowiedź

@Marcin

Zgadza się, tak wyglądają zmiany.

Witam, czy na produkcji pracują również kobiety? Lub w dziale kontroli jakości? Czy są przyjęcia do pracy? Proszę o odpowiedź

@111222

Dobry wieczór, Panie jak nabardziej znajdą u nas zatrudnienie na róźnych stanowiskach. Po więcej szczegółów, zapraszamy na nasz profil na pracuj.pl, https://pracodawcy.pracuj.pl/polaris-poland-sp-z-o-o,3231/oferty-pracy , na stronę http://praca-polaris.pl/ lub zapraszamy do kontaktu mailowo pod adresem rekrutacja@polaris.com

Analityk BOM – Listy materiałowe Z ilu osób składa się ten dział? Jakie są godziny pracy? Jakie widełki wynagrodzenia? To raczej dzial męski czy damski? Szukacie kogoś od zaraz czy możecie poczekać 3 miesiące? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Witamy serdecznie, najłatwiej będzie nam odpowiedzieć na te wszytkie pytania podczas bezpośredniej rozmowy do której serdecznie zachęcamy. Bardzo prosimy o kontakt lub przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@polaris.com, odzwiemy się ze szczegółami!

Czy Polaris Industries zapewnia kartę multisportu?

Mamy możliwość wykupienia oksysytem.

Witam Obiektywnie opiszę atmosferę pracy w Polaris, niestety jest prawdą to co piszą nie zadowoleni pracownicy. Praca jest ciężka i brak adekwatnego wynagrodzenia za świadczenie tej pracy,na montażu zegar a jest mało usprawnień i tylko dokładają czynności na każdym stanowisku ( produkcja wzrasta ) Na lakierni też brak ulepszeń, dużo dźwigania - dział inżynierów nie działa na tym dziale(usunięte przez administratora)Brak chętnych do pracy na lakierni skutkuje brakiem drugiej zmiany - a wystarczy podnieść odpowiednio ofertę wynagrodzenia i znajdą się chętni(usunięte przez administratora)pozbyliście się lub daliście odejść dobrym zarządzającym ale przyjdziecie jeszcze do łask ( nie trzeba było poczekać aż może wprowadzą zmiany i wtedy im dać odejść bez doceniania tych ludzi bo to jest stała praktyka ), ludzie w dalszym ciągu odchodzą bo skończył się Amerykański sen.(usunięte przez administratora) Podsumowując : pracować trzeba bo za darmo nie ma nic, ale Polaris powinien się przyjrzeć działom odpowiedzialnym za wprowadzanie ulepszeń na liniach a nie tylko dokładać więcej obowiązków. Pozdrawiam Ciekawe kiedy zniknie ten post

Aktualność
Witajcie, drodzy pracownicy i drodzy kandydaci zainteresowani opiniami na temat Polaris Poland w Opolu. Od dziś chcemy brać czynny udział w dyskusji i rozwiewać wasze wszelkie wątpliwości dotyczące pracy w Polaris Poland. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało. Udzielimy wam konkretnych odpowiedzi. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc wam podjąć właściwą decyzję co do aplikowania do Polaris Poland.

Zauważyliśmy również, że nasi pracownicy używają tego profilu jako dodatkowego kanału komunikacji firmowej i w związku z tym, również będziemy chcieli tym kanałem przekazywać wam nowe informacje dotyczące tego, co dzieje się w firmie.

Przypominamy, że w ramach firmy funkcjonują również inne kanały komunikacji, między innymi grupa na FB, regularne spotkania z przełożonymi oraz z dyrekcją, telewizory w kantynie oraz nowości publikowane na tablicach informacyjnych.

Jednocześnie zachęcamy was wszystkich do dzielenia się swoimi opiniami nie tylko w Internecie, ale również poprzez bezpośredni kontakt ze swoimi przełożonymi, czy dyrekcją po to, abyśmy odpowiednio szybko i sprawnie mogli reagować na wszystkie pojawiające się problemy.

Zachęcamy was do udzielania merytorycznych komentarzy dotyczących pracy. Szanujemy wasze zdanie, jednak prosimy o to, aby wypowiadać się merytoryczne, bez naruszania dóbr osobistych byłych lub obecnych pracowników czy ujawniania tajemnic handlowych firmy. Takie komentarze niestety nie są zgodne z regulaminem i polityką serwisu GoWork i będą archiwizowane przez administratorów forum.

W przypadku pytań dotyczących konkretnych stanowisk, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym działem HR. Pisząc pod adres rekrutacja@polaris.com lub dzwoniąc pod numer 77 548 14 00, otrzymacie namiar na osobę prowadzącą daną rekrutację, która odpowie na wszystkie wasze pytania. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aplikowania i udziału w rozmowach, bo jest to najlepsza droga do tego, aby lepiej nas poznać i samemu ocenić, co nasza firma ma wam do zaoferowania.

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów zawodowych Zespół Polaris Poland
Kto tak pisze

Firma stawia na BHP , ostatnie ogłoszenie dla magazyniera na wózek , uprawnienia ale muszą być z UDT , no nie bardzo to poważne ,biorąc , że od 2018 połowy tylko takie uprawniają do obsługi , żadne tam kursy czy imienne pozwolenia ,

@Kto tak pisze

Witamy i dziękujemy za pozytywny komentarz dotyczący bezpieczeństwa. W pełni się zgadzamy, bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem i objawia się to między innymi tym, że od ponad 3 lat nie mieliśmy w zakładzie żadnego poważnego wypadku. Co do kwesti UDT, 8 października 2019 opublikowane zostało ROZPORZĄDZENIE MINISTRA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII które zmieniło to z 2018 roku. Zachęcamy do zapoznania się z § 18 tego rozporządzenia, wtedy wszystko będzie jasne. Pozdrawiamy i życzymy dobrego weekendu!

Wozkowy

Chciałbym zapytać , skoro polaris wziął się za odpowiadanie na pytania , dlaczego różnica dla pracownika mag a operatora z udt to 100 PLN brutto ,

@Wozkowy

Witam, w największym skrócie, różnica w wynagrodzeniu wynika właśnie z faktu posiadania uprawnień do prowadzenia wózków widłowych, czyli z innego, szerszego zakresu obowiązków. Po więcej szczegółów zapraszamy pod adres rekrutacja@polaris.com. Pozdrawiamy, zespół Polaris Poland

Operator wózka z polarisa
@Polaris Industries

Jakiego innego zakresu , wozkowy tak samo zbiera zamówienia jak inny pracownik magazynu , praca nie jest w dwóch na jeden wózek ,tylko jeden na jeden , a poza tym wozkowy ma więcej pracy i poza tym odpowiedzialność , więc to tak nie jest

@Operator wózka z polarisa

Zgadza się, ma szerszy zakres pracy, szerszą odpowiedzialność powiązaną np. z bezpieczeństwem pracy w poruszaniu się wózkiem itd. dlatego też otrzymuje wyższe wynagrodzenie.

Simon

Witam, Szukacie chętnych na stanowusko Kontroler / Audytor Jakości Montażu (Dział Jakości), jaka obowiązuje stawka ? czy jest uzależniona od doświadczenia pracownika ? Pozdrawiam

@Simon

Witamy, zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@polaris.com odezwiemy się bezpośrednio ze wszystkimi szczegółami. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Polaris Poland

Opinia

Witam, obiektywnie po czasie pracy, to prawda jak mówią, że praca jest faktycznie ciężka, robisz 20 rzeczy naraz, a najlepiej jakbyś robił 50 naraz za tą stawkę, to już wiadomo czemu firma została otwarta w Polsce, żeby na pracowników za dużo nie wydawać. Przerwa jak to na umowie o prace standard czasowy, na zjedzenie śniadania czy obiadu zostaje nam jakieś 4 minuty bo zanim dojdziemy na kantynę i wrócimy to najlepiej biegiem żeby mieć 1 minutę dłużej żeby zjeść, a jak sie spóźnisz to afera. W firme panuje zasada równy-równiejszy, jak was polubią liderzy to będzie dobrze, a można się nawet z przerwy spóźnić wtedy. Podsumowują nie mam najlepszych wspomnień ani doswiadczenia. Co do tytułu usprawniacza, znajdźcie coś do ulepszenia powodzenia. Nadgodziny tak i nie ma, że nie możesz bo musisz przyjść.

Zegarek
@Opinia

Przerwa trwa pół godziny. Czynności do ogarnięcia dużo, system wyznacza czas na poszczególne czynności, niestety nie płacą za stanie i patrzenie się w ścianę.

Majster

Witam ile zarobi netto spawacz bez żadnych premii dodatków nadgodzin itp.

@Majster

Witamy, wynagrodzenie w Polaris składa się z dwóch połączonych ze sobą elementów, tj. wynagrodzenia podstawowego oraz zespołowej premii produkcyjnej w wysokości do 10% w skali miesiąca. Te dwa elementy dają nam comiesięczne wynagrodzenie. Sama podstawa wynagrodzenia pracownika zależna jest przede wszystkim od jego wcześniejszego doświadczenia zawodowego oraz umiejętności sprawdzanych podczas próbek spawalicznych. Na tej podstawie podejmowana jest decyzja dotycząca poziomu wynagrodzenia, która uzgadniana jest później z Kandydatem. Każdy Kandydat zna propozycję wynagrodzenia przez rozpoczęciem współpracy. Jeśli Kandydat przyjmie naszą ofertę, rozpoczynamy proces zatrudnienia. Dodatkowo, do podstawy oraz premii dodawane są jeszcze dwa dodatki, dodatek kompetencyjny oraz dodatek "liderów usprawnień". Aby dowiedzieć się więcej i porozmawiać o możliwości współpracy, zapraszamy do kontaktu z nami mailowo (rekrutacja@polaris.com) lub do aplikowania bezpośrednio na ogłoszenia za pośrednictwem portalu pracuj.pl ( https://pracodawcy.pracuj.pl/polaris-poland-sp-z-o-o,3231/oferty-pracy ) tam znajdziecie wszystkie aktualne oferty pracy w Polaris a także konkretne i rzetelne informację dotyczące procesu rekrutacji oraz firmy. Pozdrawiamy, Zespół Polaris Poland Sp. z o. o.

Pracownik...

Pracodawca godny polecenia. Wszystko na czas. Młody zespół.polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Industries - Opole

• Jak się pracuje w Polaris Industries?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Industries tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Industries?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polaris Industries?

Kandydaci do pracy w Polaris Industries napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polaris Industries