Polaris Industries

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polaris Industries

Obecny pracownik

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Pracuję tu 5 lat i firma jest fajna, atmosfera super, możliwości również są jeśli chce się pracować. Wypłata na czas, składki płacone więc o co Wam ludzie chodzi? Ludzie odchodzą i wracają, a to oczymś świadczy.

Exel many many
@Obecny pracownik

Ciekawe kto wraca., Ktoś kto nie chcę nauczyć sie czegoś nowego ale trakich osób jest mało. Za takie piniądze żaden mądry człowiek nie będzie pracował. Szukacie naiwnych

Pracownik1580001

Pracownik, pracownik4 i pracownik montażu - pod jednym nickiem nie wystarczy błotem rzucać?

Nie polecam

Nie polecam inwestować w giełdę Polarisa zakład co chwilę szuka pracowników i źle traktuje to świadczy o ciągłym zatrudnianiu bo ludzie odchodzą z tego (usunięte przez administratora). Ludzie z biura (usunięte przez administratora) to osoby, które patrzą na tabelki w exelu a pracownik jest tylko numerkiem . Mam nadzieję, że zakład się rozpadnie i nie będą dalej wykorzystywać ludzi tak jak mnie wykorzystali . Patrzcie co miesiąc na platformie pue zus czy wpływają wam pełne składki bo zakład nie opłaca co miesiąc pełnych składek tak żeby robić sobie jak największą płynność finansową. Nie polecam współpracy

biuro
@Nie polecam

Składki są wpłacane do ZUS na bieżąco. Jeśli ZUS nie potrafi sobie tego rozksięgować na indywidualne konta pracowników w terminie, zapraszamy do Działu Kadr po zaświadczenie

Teraz ludzi chcą się pozbyć i przez agencję zatrudniają najwięcej . Dla polarisa wygodniej jak przyjdzie jesień to mogą zwolnić z dnia na dzień .

Pracownik,

Gadasz bzdury,jakoś normalnie przedłużają kończące się umowy i normalnie zatrudniają.

Niewolnik
@Pracownik,

Ciekawe komu? kierownik lakierni obiecał ze przedłuży mi umowę gadał że jestem dobrym pracownikiem że takich ludzi jak ja się nie zwalnia. Dzień przed zakończeniem umowy przychodzi i mówi że przez koronę wirus nie mogą mi omowy przedłużyć i zostawili mnie jak psa. By coś powiedzieli prędzej to by nie było problemu ale z dnia na dzień a rachunki i kredyty się same nie zapłacą. Po prosto poczułem się jak... śmieć.

lakierrr
@Niewolnik

a potem się odezwali żeby zatrudnić spowrotem i przyszedłeś bez większych oporów :D :D :D

Lakiernik

Witam A jak z działem lakierni (zastanawiam się nad aplikowaniem) jak przełożeni? Jaka atmosfera no i zarobki? Czy może ktoś się wypowiedzieć?

Planista
@Lakiernik

na początku roku ruszyła 3 lakiernia, dedykowana pod produkcje motocykli, mocno szukali lakierników na przelomie roku stąd ruch w interesie ale teraz pewnie też nie pogardzą kimś z doświadczeniem. Atmosfera taka, że z lakierni właściwie nikt nie odchodzi, bardzo dobre warunki pracy, nowoczesny sprzet, jest ok, pieniadze też interesujące więc mozesz smiało się odezwać do HR, rekrutacja@polaris.com

On
@Lakiernik

Na lakierni klamiacy kierownik, lakiernicy pozwalniani , cyrk na kółkach, liderzy szwedaja się po zakladzie, odpuść sobie , faworyzowanie kolegów, ocena to kpina

Były lakiernik
@On

A to się nic nie zmieniło od poprzedniego kierownika też kłamca zwalnial jak popadnie tych co chcieli iść do dyrektora B.

Byly pracownik
@On

Pracowalem jako lakiernik w Polarisie. Wytrzymalem 2 miesiace. Zapiernicz jak w kamieniolomach . Koledzy z lakierni potrafia tylko kablowac. A o lakiernictwie pojecia nikt nie ma. Odraszam wszystkim. Kierownicy, liderzy porazka

@Byly pracownik

Prawda. Liderzy i kierownicy too same patalachy. Omijajcie Polarisa.

@Były lakiernik

Szkoda że ciebie nie zwolnił A miał ku temu okazję !

Minnesota

Naprawdę jak się szanujecie to omijać ten zakład pracy szerokim łukiem, tam na górze mydlą wam oczy wiadomo myje ręką (usunięte przez administratora) już z brakiem szacunku do ciebie, przez dwa lata dużo widziałem i dużo słyszałem na własne uszy, ludzie dążą tam po trupach do celu najlepiej nikomu nic nie mówić i się nie angażować bo twoje zasługi i tak sobie ktoś przypisze na górze bo też musi się wykazać, ogólnie to w tym zakładzie powinni zwolnić większość osób z HR i nie tylko oni tak naprawdę w przeciwienstwie do normalnnych pracowników to nic nie robią tylko poganiaja (usunięte przez administratora) i tym się wykazują na górze żeby tylko utrzymać się na stanowisku, bardziej fałszywych Ludzi nie spotkałem w zadnej innej firmie, mógłbym pozdrawiac Was (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) po koleji ale na to nie zasługujecie mogł bym wymieniać po koleji, Liderów,kierowników,pracowników Hr,itd..ale nie są tego warci, ich powinni wymienić na lepszych LUDZI! Zaczynając od (usunięte przez administratora). Pozdrawiam i życzę własciwego wyboru.

Spawacz

WITAM wszystkich czytając opinie zastanawiam się czy na prawdę jest aż tak tam źle?chciałbym żeby ktoś mi napisał konkretnie ile zarabiają tam spawacze jakie są umowy,zmiany oraz atmosfera pracy?pytam bo zastanawiałęm się nad zmianą pracy i słyszałem że właśnie niby tutaj spawacze dobrze zarabiają.Ja zarabiam u siebie w firmie 4000zł na rękę po 4 latach pracy umowa na stałe bezpośrednio z firmą.Ale atmosfera jest straszna jak idę do pracy to ciąglę idę wkur.....i zastanawiam się co się dzisiaj wydarzy.Ciąglę biję się z myślami czy nie pójść gdzie indziej po prostu.Spawam metodą MAG stal oraz kwasówkę(rury i pachwiny)oraz tigiem kwasówkę i stal

Waldek
@Spawacz

Odpuść sobie ten zakład ;)tylko ładnie mówią i zachęcają, rzeczywistość jest całkiem inna. Komentarze na go work sobie poczytaj ;)

Tomasz
@Spawacz

Proszę o kontakt mailowy pod adresem rekrutacja@polaris.com, zadzwonię do Pana i dokładnie opowiem na co można u nas liczyć i jakie zarobki mozna uzyskać. Pozdrawiam Tomasz.

Toptop
@Spawacz

4 na ręke można wyciągnąć, ale z wszystkim dodatkami. Nadgodziny przynajmiej teraz wypłacają co miesiąc. Umowa o prace, na firme 1 zmiana Atmosfera może być, wiadomo wszystko ludzie, jak się jakis upierd znajdzie to wszystko mozna zepsuc

Marcel
@Tomasz

Tomku prawda jest taka że to co ty ludzią opowiadasz to nie jest tak do końca prawda. Zamień się na miesiąc idź popracuj na montaż. Na miesiąc na lakiernie i później jeszcze na miesiąc na spawalnię i oczywiście nie zapominać o magazynie a później powiec czy naprawdę jest tak super jak ty to ludzią mówisz. Oczywiście nie chce Cię obrażać ale szukać ludzi na dane stanowisko a tam pracować jest różnica. Dzięki

Daniel

Nie polecam to zacofany zakład, brak profesjonalnych narzędzi, zbyt dużo obowiązków za te pieniądze można powiedzieć grosze to wstyd . Szkoda życia na ta firmę i wybierz inną bo Polaris tylko wykorzystuje ludzi.

Quartz
@Daniel

Przed przyjściem do zakładu czytając opinie nie wierzyłem że może tam być tak źle jak opisują pracownicy w komentarzach , ale będąc już jego trybikiem powiem jedno, to nie do końca prawdą, bo w rzeczywistości jest jeszcze gorzej, ten zakład stoi na klamstwie i kolesiostwie, bucie i arogancji, tu jesteś nikim. Smutna prawda

Znowu wynagrodzenie będą przelewać w ostatni dzień czyli 10 wrrr Polaris ????????????????????????????Zaprezentuj się w końcu z dobrej strony, bo coraz więcej osób odchodzi ...

w umowie masz wpisany termin wypłaty do 10 każdego miesiąca, nigdy nie było później więc nie wiem w czym problem?, a ludzie zamiast odchodzić, to wracają więc zamiast pisać (usunięte przez administratora) to otwórz oczy na to co się dzieje a nie tylko narzekanie i narzekanie

Zawsze na ostatnio chwilę . Do 10 to nie znaczy że musi być tego 10 . Kolejny mądrala z biura się odzywa :(

No popatrz i wypłata jest 7 przelana. I po co tyle krzyku.

No i niech odchodzą...Może w końcu przestaną marudzić co dnia.

muniek

dziękuję Pani i władco. Widać że biuro czyta komentarze pracownikow .Chociaz raz cos dla nas

wisełka

do '' pracownik''czy Ty nie masz większych problemów? ciesz się ze masz pracę i płacę bo ja teraz nie mam ani jednego ani drugiego.

@wisełka

@Wisełka Teraz trzeba bardzo się starać żeby nie mieć pracy.

Rcz
@wisełka

Polaris to też nie jakaś super praca , a płacą trochę wyższa jak zasiłek dla bezrobotnych

quady China

Z takim podejściem mogą całe życie szukać pracowników

Wojtas

Robimy za grosze a zakład zarabia milion zł dziennie nie wierzysz to sobie policz ile sztuk dziennie schodzi z ATV, SXS,MT. Z biura ludzie to tylko umieją ładnie mówić uśmiechać się na spotkaniach organizacyjnych, zatrudnienia . Jak zrobisz coś więcej to tylko powiedzą dziękuję xd. Nie traktują powarznie ludzi .Dobre osoby odchodzą i nawet nie zatrzymują . Teraz szukaj przez agencję . Dobry zakład nie zatrudnia przez agencję ! Amen

screwthe10

Niedawno dostałem propozycję pracy w firmie Polaris od pewnego Pana,nie wymienię jego imienia oraz stanowiska. Powiedział że jako spawacz Mag i Tig dostanę 3800 na rękę i jakoś mi się w to wierzyć nie chcę

Pracownik2333

Tak możesz tyle dostać.

Art
@screwthe10

Uderzaj głowa o ścianę tak długo i mocno aż przejdzie Ci chęć podjęcia pracy w polarsyfie. Ja tego nie zrobiłem, niestety, i wierz mi to najdurniejsza decyzja jaką mogłem podjąć. Rozmowa to obietnice mydlenie oczu i bajki, rzeczywistość kompletnie inna.a tyle negatywnych opinii nie bierze się znikąd. Pozdrawiam

Spawacz
@Pracownik2333

Pierdoły nie ma takich wynagrodzeń a premie są śmieszne

screwthe10
@Art

Aktualnie posiadam dobrze płatną pracę i wolałem wpierw się upewnić co tam się dzieje w Polarisie. Dzięki za odpowiedź,zostanę przy swojej pracy.

Byly pracownik
@screwthe10

Wiekszosc spawaczy w Polarisie szuka innej pracy, juz po kilku dniach pracy. Kazdy zaluje kto przychodzi do Polaris. Zostan tam gdzie jestes, z reszta poczytaj sobie komentarze tutaj, same mowia za siebie. Pozdrawiam

Polaris jest 10-ty a wypłaty nie ma. Co się dzieje?

Polaris joke

To jest właśnie super podejście pracodawcy. Zawsze na ostatnią chwilę. Obroty w milionach a parę zł nie umieją wcześniej przelać. To żałosne

Pracownik90
@Polaris joke

Niewiem jak wy ale ja już mam wypłatę. A na umowie co masz napisane do jakiego dnia ma być przelana wypłata bo napewno do 10 ma być na koncie.

Kolego KP i czytać pomału że zrozumieniem (bo z tym chyba słabo)

(usunięte przez administratora) Mają czas do 10 i przelew robiab10 a czemu nie zrobią 5 ? Ludzie zarabiają grosze to powinni to zrozumieć i wcześniej robić przelewy . No ale jak największe obroty finansowe firmy na 1 miejscu a pracownik na 2 miejscu . Ten zakład jest beznadziejny

Prawda jest taka,że na każdym dziale brakuje ludzi,spawalnia/magazyn/montaż etc. Jedyne gdzie nie brakuje to biura ale tam siedzi wyższa elita która nawet nie ma bladego pojęcia jak wygląda praca na dole. Brak ludzi powoduje więcej pracy,zamieszanie i nadal gowniane pieniądze.Nie szanują pracowników których juz mają,zero wsparcia i pomocy. Jak ktoś ma lepszą opcję pracy to szczerze odpuscie sobie polarisa.Ta firma w ostateczności.

Damian

Za ciężka praca na montażach.Płacą bardzo mało. (usunięte przez administratora)

Mateusz

Witam ile może zarobić spawacz w polarisie?

POLARIS POLAND SP. Z O.O.
@Mateusz

Poziom wynagrodzeń związyny ze stanowiskiem spawacza, jest mocno uzależniony od doświadczenia takiego pracownika. Bardzo wielu spawaczy pracuje z nami od początku funkcjonowania zakładu, czyli już ponad 6 lat i przez ten czas ich wynagrodzenie rosło z każdym rokiem. Młody spawacz, dopiero stawiający pierwsze kroki w zawodzie może liczyć na wynagrodzenie odrobinę niższe, jednak jeśli dodamy do niego premię, dodatek kompetencyjny i dodatek lidera usprawnień, finalna kwota napewno go zadowoli. Po szczegóły związane z wynagrodzeniem oraz możliwością zatrudnienia jako spawacz, zapraszam pod adres rekrutacja@polaris.com

Tramp
@POLARIS POLAND SP. Z O.O.

Czemu nie napiszecie jak jest na prawdę??? Dodatek kompetencyjny jest dopiero po 8 miesiącach jak lider dobrą ocenę wystawi,Dodatek za lidera usprawnień proszę Was toż to jest śmiech na sali i teraz nie realne żeby go dostać...Mataczycie ściemniacie wiecznie i chcecie pokazać w internecie jak to nie jest fajne w firmie...Jak ktoś pyta o zarobki to się mu powinno podać ile jest na papierze a nie oczy myślicie jakimiś dodatkami itd gdzie wiadomo że nowy pracownik przynajmniej przez pół roku niczego nie dostanie...

Spawanie
@Mateusz

Masz w ręku fach więc proszę Cię odpuść sobie ten zakład, chyba że jesteś bezrobotny. Jak był postój związany z pandemia przenosili nas spawaczy na magazyny montaże itp proponowali obniżenie stawek w ramach niby ratowania etatu, część sama się zwolnila po takich propozycjach . Tu się nie szanuje ludzi ,jedno wielkie kłamstwo!!!

Były spawacz
@Mateusz

Za mało i nie wierz w pisom że ponad 4k, ponieważ 4.5 k to na dzień dobry plus premia a w dodatku coraz więcej spawaczy się zwalnia dzięki przez nowych zarządzających.......

@Były spawacz

Dokładnie jak kolega pisze, od jakiegoś czasu spawacze zaczynają odchodzić a dział HR nic z tym nie robi jakby nie było problemu (chyba myślą cały czas że ludzie stoją w kolejce za bramą) Kierownik też się tym za bardzo nie przejmuje a za nie długo będzie ten sam problem co na liniach montażu z zatrudnieniem więc sytuacja w zakładzie mówi sama za siebie - widocznie takich kokosów tam nie ma jak co niektórzy tu wypisują.

kandydat na niewolnika

ile aktualnie płacą?

Ktoś
@kandydat na niewolnika

Zdecydowanie za mało, a jeśli już będziesz na rozmowie o pracę to nie przejmuj się za bardzo tym co ci powiedzą bo to farsa i mydlenie oczu.

To firma w której nie jesteś traktowany godnie. Płaca bardzo mało za ciężka pracę .liderzy nosza co chwilę nowe koszulki z polarisa czy Indian a na magazynie i na montażach chodzimy w starych koszulkach . Zresztą najważniejsze te traktowanie. Nie polecam za żadne skarby pracy w Polaris .

Dawid

Nie polecam tej firmy, praca ciężka, wynagrodzenie skandaliczne , brakuje dużo ludzi w fabryce i szukaja (usunięte przez administratora)

Methred
@Dawid

Co trzeba mieć w głowie żeby się imieniem podpisać wiesz ilu Dawidów pracuje w Polarisie? Chcesz komuś zaszkodzic?? Bo wątpię że masz tak na imię..Ludzie trochę rozumu używajcie skoro umiecie pisać to każdy trochę tego rozumu ma...

Methred
@Dawid

Co trzeba mieć w głowie żeby się imieniem podpisac?Wiesz ilu Dawidów pracuje w Polarisie? Chcesz komuś zaszkodzic?? Ludzie trochę rozumu używajcie skoro umiecie pisać to każdy trochę tego rozumu ma..

Planista

Nie pozdrawiam osoby która wpisuje te niepoprawne kwoty, zarobki to 2900 brutto + premia na początek, potem dodatki, nie mieszajcie już bo i tak nikt wam nie wierzy :)

Skad ty masz takie bzdurne informacje, i jaki masz cel w pisaniu nie prawdy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Industries - Opole

• Jak się pracuje w Polaris Industries?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Industries tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Industries?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polaris Industries?

Kandydaci do pracy w Polaris Industries napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polaris Industries