Polaris Industries

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polaris Industries

Ojj

Przy ustalaniu terminu w przypadku stałych miesięcznych pensji pracowników właściwym dniem wypłaty jest ostatni dzień miesiąca. Wypłata wynagrodzenia w terminie późniejszym, ale nieprzekraczającym 10. dnia miesiąca następnego, powinna być uzasadniona. Ze względu na złożony charakter szeroko pojętego wynagrodzenia za pracę, w skład którego mogą wchodzić m.in. składniki obliczane na podstawie wyników pracy, wypłata pensji za dany miesiąc może wymagać również obliczenia wartości jej zmiennych elementów. W takim przypadku wypłata wynagrodzenia nie będzie możliwa w ostatnim dniu miesiąca. Uwzględniając takie przypadki, stosujemy art. 85 § 2 k.p., zgodnie z którym wynagrodzenie płatne raz w miesiącu powinno być wypłacone niezwłocznie po ustaleniu jego wysokości – nie później jednak niż do 10. dnia następnego miesiąca. Obowiązek pracodawcy ustanowiony w tym przepisie polega przede wszystkim na niezwłocznej wypłacie wynagrodzenia. Opóźnienie wypłaty poza ostatni dzień danego miesiąca (okresu rozliczeniowego) może być uzasadnione tylko koniecznością ustalenia pełnej wartości wynagrodzenia i nie powinno wykraczać poza czas niezbędny do dokonania tych obliczeń. Nie ma zatem uzasadnienia dla opóźnienia do 10. dnia kolejnego miesiąca wypłaty wynagrodzenia pracownikowi, który otrzymuje wyłącznie stałą stawkę wynagrodzenia w systemie czasowym, podobnie jak nie wolno wskazać jako dnia wypłaty 10. dnia kolejnego miesiąca, jeśli pracodawca potrzebuje jedynie 3 dni na dokonanie obliczeń wartości wynagrodzeń. Narusza to bowiem obowiązek niezwłocznej wypłaty.

@Ojj

Co to za bełkot??? KP mówi, że wynagrodzenie ma być wypłacone w ciągu pierwszych 10 dni miesiąca, 10 kasa jest, mogłaby być wcześniej ale najważniejsze że jest na 10.

Super Polaris. Nie ma to jak tuszować i usuwać niewygodne opinie. Napisze jeszcze raz. Nie polecam pracy w Polarisie, ludzie fałszywi, atmosfera w pracy to jest kataklizm. Pracujesz po 8 godzin dziennie za 2300, porażka pieniądze. Chodzisz w cisnących Cię butach, okulary Ci tak ściskają głowę, że codziennie Cię boli głowa. Spodnie oczywiście z firmy z Prudnika, nie wygodne, za duże, za ciasne.

Pracownik montażysta

Tomasz napisz co możesz zaoferować skoro zakład jest taki super i ucziwy .Bo głupio pisać takie rzeczy .(usunięte przez administratora) Przy takim obrocie i ilości rzeczy co musi zrobić montażysta to powinien zarobić 8tys netto żeby ta praca przynosiła satysfakcję albo jakaś rekompensatę za takie normy i utratę zdrowia. Jeszcze najtańsze buty niewygodne które nie przepuszczaja powietrza daje Polaris pracownikowi a ciuchy z leasingu maskra to wstyd .

HR
@Pracownik montażysta

Proszę bardzo: montaż i magazyn 2900 brutto, 10% premii, po 8 miesiącach 300 zł dodatku kompetencyjnego i możliwość uzyskania dodatku usprawniacza 350 zł. Dofinansowanie do stołówki, bezpłatne ubezpieczenie i opieka medyczna. ZFSŚ (dopłata do wypoczynku i "karpiowe). Obecnie nadgodziny są wypłacane co miesiąc. Wypłata do 10 każdego miesiąca, zgodnie z KP. Na pozostałych wydziałach socjal taki sam, tylko stawki są ustalane indywidualnie. Praca na 1 zmianę (magazyn i UR od czasu do czasu druga). Na montażu praca w kilkuminutowym takcie, z instrukcją i narzędziami. Każda osoba, która przechodzi rekrutację ma możliwość obejrzenia hali, stanowisk pracy, stołówki, szatni itd.

Pracownik 4
@HR

Daj spokój z ta nieczytelną instrukcja. W ciągu dnia kilka razy zmienia się model i nie ma czasu na instrukcję bo w tym czasie jeszcze musisz się przerobić inne maszyny, śrubki i detale na to nie ma więcej czasu. Te robienie miesięcznych wskaźników wykresów to kpina ze strony biura bo nie bierzecie pod uwagę innych rzeczy. Każdy mądry człowiek wie, że wszystko co robicie to tylko wyzysk i pretekst jaki kolwiek żeby obciąć o nawet 10% premii w skali całego zakładu to już jest oszczędność. Daj spokój (usunięte przez administratora) bo były fajne osoby w firmie nikt ich nie zatrzymał

@Pracownik 4

A co ma napisać? Braki na każdym dziale,przychodzą nowi widzą jaki (usunięte przez administratora) i uciekają po kilku dniach. Nie szanowali dobrych pracowników to teraz cierpią wszyscy.Z góry mają w (usunięte przez administratora) co się dzieje na dole,mają się zgadzać wykresy-tyle,jakim kosztem to już nie ich sprawa.A będzie jeszcze gorzej bo kolejni szukają nowej pracy,a niektórzy już po rozmowach i czekają na telefon,wtedy z dnia na dzień będzie nas coraz mniej.

Oniemiały
@HR

2900 brutto??? Serio ??? Toż to szok!!! Tyle pieniędzy to chyba tylko w wersalce trzeba będzie chować. A za premię, hmmm kupię sobie coś drogiego, jakiegoś dużego kebaba. A jak będę miał dodatek, to proszę ja Was jadę na urlop! do turawy,na całe 3 dni, będzie super podróż pekaesem

Zszokowany
@Oniemiały

Jak ktoś lubi kebaby i pekaesem do Turawy... ;) a jak nie to można się czegoś naumieć, kurs jakoś zrobić albo studia i zarabiać więcej...

Ten
@Zszokowany

Nie opowiadaj bzdur że mając lepsze kwalifikacje można w tym zakladzie mieć lepszą posadę czy lepsze zarobki. Liderzy kierownicy bez studiów, ba są tacy którzy nawet prawa Jazdy nie mają, kierownicy brak wyższego kierunkowego wykształcenia ,bez bieglej znajomości języka angielskiego ,więc o czym bredzisz ?

Tymon
@Ten

Z tego co wiem nie którzy kierownicy mają wyższe wykształcenie

@HR

AKTUALIZACJA: Od 1 października 2020, wynagrodzenie podstawowe dla Operatora Linii Montazu oraz Pracownika Magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe wynosi 3300 PLN brutto, razem z premią daje to maksymalnie 3630 pln brutto. Z pozostałymi dodatkami, możliwe jest osiągnięcie poziomu 4280 PLN brutto w 1 roku współpracy.

Nie zadowolony pracownik
@Polaris Industries

Tomasz, a napisz może które działy przy podwyżkach pominięto , tak byłoby uczciwie żeby ludzie wiedzieli jak to się postępuje u nas w Polaris.

Zadowolony pracownik
@Nie zadowolony pracownik

Pominięto działy na których stawki ustala się indywidualnie, wszystkich się nie zadowoli choćby dostali złote góry a na tych działach gdzie podwyższono stawki od razu widać efekt. Nie jest źle, nie ma co narzekać.

@Zadowolony pracownik

Bardzo dziękujemy za ten pozytywny wpis, jednocześnie bardzo nam przykro, że nawet tak pozytywne zmiany jak podwyżki są powodem do negatywnych wpisów. Jeśli cokolwiek w tym temacie powoduje wątpliwości, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego spotkania z Dyrektorem lub przedstawicielami Działu HR.

pracownik....

W firmie(usunięte przez administratora). Brak kontroli. (usunięte przez administratora)(brak jakiegokolwiek wsparcia, szkolenia - (taka jest niestety prawda!!!). Dla kogoś kto chce się czegoś nauczyć, rozwijać swoją dotychczasową wiedzę zdobytą z innych firm, nie polecam pracy w Polaris.( to wy będziecie ich uczyć, a nie oni was). Z każdym kolejnym dniem pracy zobaczycie i doświadczycie wiele niejasności, które pewnie was zaskoczą. -- >Szkoda czasu ( nie wierzcie też we wszystko, co wam napiszą w ogłoszeniu, czy powiedzą na rozmowie.....)

Polecam super pracodawca, praca ciekawa rozwojowa. Dużo nadgodzin, 100% w soboty , 50% w tygodniu ,wszystko płatne z miesiąca na miesiąc można fajnie zarobić tylko trzeba chcieć.

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię, dokładamy wszelkich starań, żeby naszym pracownikom pracowało się jak najlepiej i jak widać, przynosi to efekty w postaci zadowolonych pracowników :) Pozdrawiamy, życzymy zdrowia i wytrwałości w tych nietypowych czasach i zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych do pracy w Polaris Poland. Najlepiej mailowo na adres rekturacja@polaris.com lub bezpośrednio za pośrednictwem portalu pracuj.pl https://pracodawcy.pracuj.pl/polaris-poland-sp-z-o-o,3231/oferty-pracy

@Polaris Industries

Chciałbym zacząć robotę w waszej firmie i nie wiem czy składać cv bo strasznie dużo negatywnych opinii, szok bo jest ich mnóstwo, i jak patrzę też na te pozytywne to wyglądają jak by pisał je ktoś z zakładu. Jest tak źle? Czy tylko mi się trochę wydaje?

@Marek

Panie Marku, Od września tego roku podjęliśmy współpracę z platformą GoWork oraz dołączyliśmy do programu #HejtToNieOpinia. To spowodowało, że pozytywne opinie wystawione przez naszych pracowników nie są zalewane przez niemerytoryczne, obraźliwe i niezgodne z regulaminem GoWork komentarze oraz przez zwykły hejt, który nie pomaga Kandydatom zobaczyć prawdziwego oblicza firmy. Jeśli zastanawia się Pan nad aplikacją do nas, najlepiej odezwać się do nas bezpośrednio, mailowo: rekrutacja@polaris.com lub poprzez naszą stronę internetową: http://praca-polaris.pl/ Tam uzyska Pan wszystkie najważniejsze informacje, sprawdzi nasze najświeższe ogłoszenia pracy a w dalszym etapie, nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące Pana pytania. Tymczasem, pozdrawiamy i życzymy Spokojnych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Zespół Polaris Poland

NikSakBikDik

Najlepsza praca w mieście. Pozdrawiam Montażu

Marcin.G

Bardzo fajna firma :) to tutaj załapałem bakcyla do branży produkcyjnej (automotive) :) dzięki czemu rozwijam się dalej w tym kierunku, polecam

@Marcin.G

Marcinie, dziękujemy za pozytywny komentarz, wiemy że bardzo wielu zaangażowanych pracowników znalazło u nas możliwość rozwijania swojej pasji jaką jest motoryzacja. Świetne pojazdy i świetny zespół ludzi pozwalają nam spokojnie myśleć o przyszłości w tych niespokojnych czasach i za to wszystkim wam serdecznie dziękujemy! Jesteście najlepsi!

Quad

Witam. Jak wyglada rekrutacja na stanowisko spawacza, jakie próbki trzeba wykonać?

@Quad

Witam, pozostały ostatnie miejsca do obsadzenia w spawalni. Szukamy spawaczy z umiejętnościami spawania metodą MAG 135. W razie zainteresowania, zapraszamy do kontaktu drogą mailową na rekrutacja@polaris.com

Jeszcze Spawacz
@Quad

Zastanów się dobrze zanim tam pójdziesz, poczytaj opinie jak jeszcze nie usunęli, spawalni ostatnio mało kiedy się wyrabia i coraz więcej błędów powstaje co wiąże się z utratą premii. Są lepsze zakłady i spokojniejszy praca.

Logik
@Jeszcze Spawacz

Ciężko żeby za błędy była premia... chyba że w tych lepszych zakładach jest, to poproszę o namiar, hehe

Spawacz
@Logik

Tylko dlaczego jeśli sekwencje nie są kompletne my za to musimy odpowiadać? Dzieje się coraz gorzej w firmie i coraz więcej fachowców odchodzi, Lakiernia się rozsypuje z powodu złego zarządzania (usunięte przez administratora) (a może braku zarządzania) czy próba kolejnej zmiany kierownika coś pomoże?. Może w końcu dyrekcja zacznie się interesować tym co się na dole dzieje.

KAsia

Czy na montażu znajdą się jakies kobiety? czy bardziej męzczyzni, zanstanawim sie nad praca i nie wiem co moze mnie czekac

@KAsia

Kasiu Witaj, tak jak wspominaliśmy w komentarzach powyżej, Panie pracują na naszym montażu i świetnie sobie radzą. Nie jest konieczne wykształcenie mechaniczne ani specjalistyczna wiedza, wszystkiego Cię nauczymy. W wypadku zainteresowania, zapraszam do zgłoszenia się przez pracuj.pl lub wysłania swojego CV bezpośrednio na adres rekrutacja@polaris.com

Jak pracuje sie na montazu, sa tam kbiety jakies?

@Marta

Witaj Marto, tak, w naszym obszarze montażu pracę znajdą również kobiety. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, każda z pracujących u nas Pań jest świetna w tym co robi, nie inaczej jest w obszarze montażu :)

Hanka

Czy ktoś się orientuje jakie szanse ma kobieta by dostać się na magazyn w polarisie? Ma jakiekolwiek szanse czy wolą mężczyzn zatrudniać?

@Hanka

Witaj Hanko, co do pracy w magazynie, pracuje w nim kilka dziewczyn z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie łatwiej byłoby Ci odnaleźć się w naszej pracy jeśli wcześniej pracowałaś już w logistyce/magazynach. Jeśli dodatkowo pracowałaś z wózkami widłowymi to nie zastanawiaj się dłużej i aplikuj bezpośrednio na ogłoszenie na pracuj.pl lub wyślij CV na rekrutacja@polaris.com, chętnie się spotkamy i porozmawiamy!

Ona
@Hanka

Tak dziewczyny dają zajebiście radę,jesteśmy najlepsze

@Ona

Zgadzamy się z tą opinią, każda z kobiet pracujących w Polaris jest świetna!

Ona
@Polaris Industries

Oczywista oczywistość :-) Najlepszy skład kobiecy pod słońcem ;-)

Dzień dobry. Widzę że bardzo często pojawia się oferta planisty materiałowego, co jest przyczyną tak częstych rotacji na tym stanowisku? Czy firma zwalniała pracowników z uwagi na pandemie? Jak firma zaopatruje się na pandemie? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Zainteresowany

Witam, dziękujemy za pytanie i już spieszymy z odpowiedzią. Przyczyną poszukiwania nowej osoby nie jest ani rotacja ani pandemia. Wręcz przeciwnie, poszukujemy nowej osoby z uwagi na zwiększoną produkcję i stabilną sytuację firmy. W tym momencie tworzymy nowy wakat do obsadzenia w najbliższym czasie. W wypadku zainteresowania proszę aplikować bezpośrednio na pracuj.pl lub wysłać swoje CV na adres rekrutacja@polaris.com. Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia!

Pracownik 46***

Od kiedy pracuje w polaris korzystam tylko z medicaver. Terminy dla dzieci do pediatry bez problemu. Badania specjalistyczne terminy na już ( rezonans) specjaliści max tydzień dwa ( dermatolog , neurolog ) tylko dlatego że na najwczesniejszy termin mi nie pasował. Przykładowo rezonans na NFZ był na za rok... Ja jestem zadowolony. Polecam.

@Pracownik 46***

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz, wygląda na to, że jednak z tym Medicover nie jest wcale tak źle :) Pozdrawiamy i życzymy dobrego popołudnia!

P

Witam. Jaki pakiet medyczny oferuje Polaris? Medicover, Luxmed?

@P

Współpracujemy z siecią placówek Medicover.

W samym tylko Opolu znajdują się 4 duże przychodnie, w ramach których, pracownicy mają dostęp do większości specjalistów i badań. Bardziej specjalistyczne badania lub bardzo wymagające tematy medyczne dostępne są w 43 placówkach Medicover oraz ponad 2600 placówkach współpracujących z nimi na terenie całego kraju. Jest w czym wybierać.

NikSakBikDik

na Montażu super elegancko. Fajna praca i kasa a narzekają nieroby. Z magazynem też się dogadujemy. Malkontenci niech odejdą. God bless Yankie

@NikSakBikDik

Dziękujemy bardzo za pozytywną ocenę zmian, które u nas zachodzą, to zawsze cieszy :) A osoby, które uważają, że nie wszystko działa tak jak trzeba, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Dyrektorem lub Działem HR. Komunikujmy się bezpośrednio, mówcie nam o waszych potrzebach, a będziemy reagować!

Majk

Trzymajcie się zdrowo :) przesyłam pozytywną energię :)

@Majk

Dziękujemy za dobre słowa i również życzymy zdrowia w tym trudnym, choć intensywnym (ciągłe wzrosty produkcji) dla nas czasie. Uważajmy na siebie i pozostańmy zdrowi i Wy i Wasi najbliżsi!

Lech

Szczerze to odradzam. Pracownicy zatrudnieni przez pośrednika pracy mają większe wypłaty niż zatrudnieni przez polaris. Atmosfera tragiczna i duża rotacja. Ciągła praca w nadgodzinach + praca w soboty(usunięte przez administratora). Pod koniec miesiąca często na siłę szukane są błędy aby obciąć lub zabrać całkiem premie. Jest wiele ciekawszych firm w tym rejonie(usunięte przez administratora) a pracownik jest szanowany.

Jaro
@Lech

Za błędy inżynierów, braki części z magazynu musi odpracować i naprawić montaż. Dla inżynierów i magazynu nie ma potem konsekwencji.

lakiernik
@Jaro

bo to zakład pracy chronionej dla managerów, dojeżdżają kupę kilometrów, ciekawe dlaczego, na miejscu nie mogą nic znaleźć? kasy maja pewnie w brud,

Felix
@Lech

Takim poleceniem możesz się podetrzeć ! Ale jak się na to godzicie to wasza winna.

@lakiernik

Niestety prawda jest że większość managerów się po prostu nie nadaje a osoby które są bystrzejsze od nich zwykle zwalniają, prosty przykład działu HR , i niestety brak reakcji zarządu ale zaczyna się to na zakładzie mscic co widać już po opiniach(usunięte przez administratora)(obliczenia statystyczne) normalnie zakład ma coraz gorsze opinie (Ale na to pracują ciężko managerowie i kierownicy) i chyba ciężko będzie im to już naprawić.

BYły pracownik

Widzę, że jeśli się prawdę o metodzie oceniania napisze to administrator usuwa tą informację i ciekawe na czyją prośbę w końcu to nie jest taka informacja która nie może być publicznie podana. Potencjalny pracownik powinien wiedzieć jakie są metody oceniania okresowego i jak to wpływa na jego podwyżkę. Niestety ale takie są realia i metody stosowane właśnie przez panią Manager z HR. Ale pewnie też ten wpis zostanie usunięty na prośbę kogoś z Polarisa bo przecież to jest prawdziwa ale jednak nie wygodna opinia.

@BYły pracownik

Sądząc po charakterze wpisu, wnioskujemy, że jesteś lub byłeś naszym pracownikiem a w związku z tym powinieneś znać sposób oceniania naszych pracowników. Dla przypomnienia jednak pozwolimy sobie opowiedzieć, jak ten proces wygląda. Całość rozpoczyna się już pierwszego dnia pracy, gdy podczas wdrożenia pracowniczego, każdy z nowych pracownik otrzymuje od nas przewodnik po ocenach okresowych z załaczoną dokładną informacją, kiedy odbywają się oceny okresowe oraz jaka jest procedura ich przeprowadzania. Wraz z przewodnikiem otrzymujecie również przykładowy formularz oceny okresowej w którym znajdują się informacje na temat kryteriów branych pod uwagę podczas oceny wraz ze szczegółami jaka ocena jest przyporządkowana do poszczególnych założonych kryteriów. Kolejnym etapem jest już sama rozmowa oceniająca, podczas której oceniany otrzymuje od swojego przełożonego szczegółową informację na temat swojej oceny a także informację w jaki sposób może od tej oceny się odwołać, jeśli nie zgadza się z którymś punktem tejże oceny. Każde takie odwołanie od oceny jest przez nas rozpatrywane, nie ma wyjątków od tej reguły. Warto zaznaczyć, że od oceny okresowej w 2020 roku odwołało się zaledwie 2 pracowników (na 400 pracowników zatrudnionych w całym zakładzie). Kolejnym elementem ocen okresowych są progi podwyżek rocznych z którymi ta ocena jest związana, pracownikom przekazuje je Dyrektor Operacyjny zakładu podczas spotkania kwartalnego. Jeśli ktoś, pomimo tych wszystkich regularnie przekazywanych informacji nadal nie wie, jak wygląda system ocen okresowych, to może zapoznać się z nimi ponownie odwiedzając nasz firmowy SharePoint, gdzie umieszczone są wszystkie wymienione wcześniej dokumenty. Dokumenty te można też bez problemu otrzymać w naszym dziale HR.

nowy pracownik
@BYły pracownik

przecież sposób oceniania jest omawiany w pierwszym dniu pracy, trzeba było uważać na onboardingu :D arkusze ocen są u liderów albo w HRach. A z tego co się orientuję, pani manager z HR nie bierze udziału w ocenach - może powinna :D

@nowy pracownik

Przeczytaj moja wypowiedź dokładnie i że zrozumieniem bo nigdzie nie jest napisane że Manager HR bierze udział bezposredni w ocenianiu .....

polarischina

Biuro tylko ładnie odpowiada a rzeczywistość jest całkiem inna . Ocena okresowa to żal.pl Ukazujecie że niby jesteście tacy super, tak w ogóle a co zrobiliście żeby ludzi zatrzymać, żeby zmienić te głodowe stawki ? no właśnie.. Niewygodne komentarze są usuwane . Co chwilę zatrudnianie nowych bo ludzie widzą jak wygląda naprawdę praca w tej firmie... Kablowanie i wiecznie mało oraz kombiniwanie wiecznie liderów i menadżerów (wyzysk pracownika). Nie polecam zakładu pracy

@polarischina

W temacie rzeczowości oceny okresowej oraz składników wynagrodzenia wypowiadaliśmy się już w poprzednich postach, warto do nich wrócić żeby sobie je przypomnieć :) Przy okazji tego postu warto jednak jednak zaznaczyć, że firma to nie tylko biuro, ale całość pracowników, którzy pracują na jego atmosferę i to co w firmie się dzieje. Każdy pracownik, niezależnie od stanowiska pracy, swoim zachowaniem w firmie i poza nią, wpływa na to jak inni się w niej czują. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek zastrzeżenia do funkcjonowania zakładu, zapraszamy do rozmów z przełożonymi czy choćby dyrekcją na spotkaniach otwartych (w najbliższym czasie będzie taka okazja przy okazji "Śniadania z Pracownikami") aby powiedzieć nam o tym. Wtedy szybciej poprawimy to co nie działa. Dobrze też nadmienić, że konieczność zatrudniania nowych pracowników wynika przede wszystkim z bardzo dużych wzrostów produkcyjnych (czyli rozwoju firmy w tych niepewnych czasach) we wszystkich obszarach zakładu.

polarischina
@Polaris Industries

każdy się może wypowiedzieć tylko jak ktoś coś powie co mu nie pasuje to będziecie chcieli to zwolnić. pierdoły odpowiadacie, jakie powiększenie produkcji. Najlepiej się tak tłumaczyć i mieć czyste konto . Sprawa Wygląd a inaczej no pracuje na montażu i widzę że przychodza osoby i odchodzą bo praca jesteś bardzo ciężka i nieadekwatne do zarobków. Z oceny okresowej nikt nic nie robi tylko dobre pozory stwarzacie. Czasami wyprodukujemy więcej pojazdów a stan faktyczny podjęcie że mnie częste zatrzymanie lini a pojazd jest pakowany i schodzi z produkcji . Zawsze jesteśmy do tylu bo za dużo każecie robic pojazdow do normy nieuwzgledniacie innych przypadkow zatrzymaniw lini , brak materialow jakosci . wasza praca jewt daremna .Dajcie spokój i bądźcie w końcu uczciwi

@polarischina

Już wielokrotnie w komentarzach pojawiała się informacja o tym, że praca u nas jest wymagająca. Jest to prawda, ponieważ specyfika naszej pracy jest zupełnie inna od specyfiki pracy zakładów spożywczych, przetwórczych czy nawet automotive zajmujących się produkcją części. Jako jedna z niewielu firm w Polsce, produkujemy gotowe pojazdy i proces ten jest bardziej skomplikowany niż w wypadku innych przedsiębiorstw. Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do sposobu pracy, zapraszamy Cię na wspomniane przez nas wcześniej "śniadanie z pracownikami" lub bezpośrednio do Dyrektora Operacyjnego. Zastosowanie naszej polityki otwartych drzwi, ale przede wszystkim otwarta komunikacja, mówienie sobie wprost co nie gra oraz rozwiązywanie problemów na miejscu w firmie, zdecydowanie ułatwi naprawianie rzeczy które funkcjonują źle. Przemyśl proszę o co chciałbyś zapytać i co chciałbyś powiedzieć na spotkaniu i jeszcze raz serdecznie zapraszamy na spotkanie. Tymczasem, życzymy wszystkim odwiedzającym forum pracownikom oraz kandydatom dobrej i spokojnej Niedzieli :)

podstawówka
@polarischina

naprawdę nie potrafisz policzyć, ile pojazdów zjeżdża z linii a ile zjeżdżało przed wakacjami? nic dziwnego, że nie ogarniasz swojej pracy...

Magazyn

2900brutto zł masakra pewnie biuro też zarabia 2900, ale dolarów. Tam tak często ludzi nie zatrudniają ????

@Magazyn

No cóż.. Chyba każdy z nas chciałby otrzymywać swoje wynagrodzenie w dolarach lub euro, jednak póki co, walutą obowiązującą w naszym kraju jest złotówka i właśnie w takiej walucie wynagrodzenie wszyscy otrzymujemy :) Natomiast częstotliwość pojawiania się wakatów w obszarze inżynierii oraz biura, można sprawdzić w każdej chwili na naszym profilu na portalu pracuj.pl! A dokładnie pod tym linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/polaris-poland-sp-z-o-o,3231/oferty-pracy do czego serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych pracą w Polaris!

Co myślicie o pracy jako technik mechanik/kierowca testowy? Macie jakieś doswiadczenia? Jak atmosfera?

kierowca
@Marcin

Interesująca, rozwijająca praca dla kogoś kto lubi mechanikę i motoryzację samą w sobie. Dużo jeżdżenia i testowania ale też sporo mechaniki i naprawiania bieżących problemów z pojazdami, dla kogoś z pasją, bardzo ciekawe miejsce do pracy.

Obecny pracownik

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Pracuję tu 5 lat i firma jest fajna, atmosfera super, możliwości również są jeśli chce się pracować. Wypłata na czas, składki płacone więc o co Wam ludzie chodzi? Ludzie odchodzą i wracają, a to oczymś świadczy.

Exel many many
@Obecny pracownik

Ciekawe kto wraca., Ktoś kto nie chcę nauczyć sie czegoś nowego ale trakich osób jest mało. Za takie piniądze żaden mądry człowiek nie będzie pracował. Szukacie naiwnych

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Industries - Opole

• Jak się pracuje w Polaris Industries?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Industries tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Industries?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polaris Industries?

Kandydaci do pracy w Polaris Industries napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polaris Industries