Stefczyk Finanse S.A.

Opinie o Stefczyk Finanse S.A.

@Stefczyk Finanse S.A.

Pracuje w tej firmie od 3 lat jest dużo benefitow ,dobre premie i dobra wypłata, jest to praca dla pracowitych.Polecam ponieważ jeżeli pracujesz i wykonujesz swoje obowiązki i zadania solidnie to jest to dla Ciebie .Firma uczciwie podchodzi do pracowników Solidny pracodawca

Pati Nowy wpis

A czy trzeba dostarczać pracodawcy zaświadczenie o niekaralności z Sądu?

Z Nowy wpis
@Pati

Instytucje finansowe tego wymagaja, ale zwykle same to zalatwiaja za zgoda pracownika (zwlaszcza, ze to platne jest).

Byłam umówiona na rozmowę o pracę rekruterowi zależało żeby odbyła się jak najszybciej więc umówiona byłam na wczoraj w kawiarni. Przyszłam przed czasem i czekałam w dość widocznym miejscu na początku było 10 minut napisałam wtedy SMS z informacją że czekam w umówionym miejscu. Po czasie 15,20 a informacji o spóźnieniu czy odwołaniu spotkanie ani widu ani słychu aż po 25 minutach dostaje informacje zwrotną na SMS "Przepraszam spotkanie nieaktualne". Kompletny nieprofesjonalizm i żart szkoda waszego czasu

Kandydat 2
@Kandydat

Ale o jakim spotkaniu w kawiarni chodzi, skoro spotkania odbywają się najpierw na Teams, a następnie w oddziale? Na pewno o tej firmie opinia?

Kandydat Nowy wpis
@Kandydat 2

Pewnie chodzi już o rozmowę z kierownikiem regionalnym.Ich szacunek do ludzi zawsze był na wyższym poziomie;)

Kandydat 2 Nowy wpis
@Kandydat

Być może, np. u mnie kierownik regionalny był na rozmowie w oddziale i nie było potrzeby spotykać się z nim w kawiarni.

M.

Pracowałam w sf jako OF, gdyby nie niedouczona kierownik to ten oddział byłby jednym z lepszych w Polsce, bo miał bardzo dobrych liderów sprzedaży, niestety kierowniczka zazdrościła zgrania zespołu, zazdrościła wyników, przy regionalnym przypisywała sobie wszystkie wnioski i telefony, co było bzdurą, wielokrotnie sama chodziłam żeby dała mi telefony do wydzwonienia, nagminne narzekanie na zespół, który wyrabiał plany, brak podstawowej wiedzy kiero, nie potrafiła odp na banalne pytania, w sytuacji kryzysowej nie znała podstawowych procedur, dodatkowo (usunięte przez administratora) i obrażanie niby w żarcie, szkoda naprawdę szkoda placówki, bo ci ludzie mogli osiągać sukcesy sprzedazowy ale skok wolał chronić takiego toksyka, szkolenia bylybardzi dobre przygotowanie do pracy 4/5 wiadomo klienci mają fantazje i nie na wszystko przygotuja cię szkolenia, klienci to zazwyczaj starsi ludzie, duży nacisk na telefony że słabym portfelem klientów. Całość oceniam na 3/5

Była

Pracowałam kilka lat. Można się było zasiedzieć - wiele obietnic, 0 perspektyw, a że premia była niezła i człowiek nie wiedział, że w bankowości już dawno więcej zarabiają, to siedział i robił swoje. Z perspektywy widzę, że w jakimkolwiek banku i pieniądze, i kultura, i perspektywy rozwoju, i moralność na wyższym poziomie. Oczywiście mam na uwadze system, bo sami ludzie w oddziałach to ofiary tego systemu, który wymknął się idei. Bywało i dobrze, inspirująco, czasem byliśmy dumni ze swojej pracy i firma za nią nagradzała wycieczkami i bonusami. Opinia... neutralna. Niech każdy wyrobi swoją.

demolka

PRACA W tej śmiesznej firmie to jedna wielka porażka (usunięte przez administratora) demotywacja ludzi tragedia, nikt z przełożonych na wyższych stanowiskach problemu nie widzi ,kierownictwo jedna wielka katastrofa, ludzie bez pojęcia o zarzadzaniu ludzi ,chyba wygrali to stanowisko w laysach, , przełożonymi są osoby bez wiedzy i kompetencji. Kłamstwo i obłuda rządzi w tej firmie ,rzygać się chce. Pierwszy raz widzę taki (usunięte przez administratora) na kółkach . Ludzie trzeba unikać tej firmy jak ognia .Wreszcie wolność .... To była jedna wielka trauma praca w tej firmie. Tu nie sprzedajesz tu musisz kłamać i wciskać ludziom wiele (usunięte przez administratora) wynagrodzenie w instytucji finansowej to jakaś porażka .... pani w biedronce{ bez urazy } maja większe podstawy

@Pracodawca dlaczego moja opinia została usunięta? Za bardzo pokazałam prawdę że serdecznie nie polecam pracy w Stefczyku? Czy może to iż pracownik dostaje najniższa krajowa przy odpowiedzialności za kasę, nagonke za plany też było nie w paski?

Agnieszka w okresie wyp

@PracodawcaNiestety firma znacznie pogorszyła się jako dobry pracodawca. Wynagrodzenie podstawowe minimalne albo tuż nad minimalnym dla pracowników wieloletnich. Duża rotacja wśród nowych pracowników, ale też odejścia starych, zasłużonych. Premie realnie raz na kilka miesięcy, złe systemy motywacyjne, wygórowane plany, brak nowych klientów, brak wsparcia działu reklamy,bolesne ograniczenia w sprzedaży. Góra utrudnia zamiast pomagać. A premia świąteczna jak strzał w pysk... Mam dużo znajomych ze szkoleń, integracji i wszystkie koleżanki widzą to tak samo. Stefczyk nie jest juz konkurencyjnym i atrakcyjnym pracodawcą. Aneksy obiecane idą kilka miesięcy, a zmiany ? . Ich już się nie doczekam.

W okresie wypowiedzenia
@Agnieszka w okresie wyp

Wszystko się zgadza ,najgorsza firma w której pracowałem. (usunięte przez administratora),manipulacje i wykorzystywanie pracowników to im wychodzi najlepiej. Szkoda czasu energii zdrowia za takie marne grosze.

Naszczescie już po

Stefczyka Finanse to porażka. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Zakaz korzystania w czasie pracy z telefonu prywatnego. Marne premie, zrobić plan 100% graniczy z cudem a benefity???? Na prawdę porażka, praktycznie zerowe. Atmosfera w pracy wroga, klutnie na porządku dziennym. No i kobiety w ciąży to ciężar dla tych mikro i makro pseudo kierowniczek. Najlepiej jakbyś nie rodziła, nie brała L4 na dziecko i pracowała każdy dzień. Te dziewczyny za tą nieludzka pracę powinny dostać oskara. Brak możliwości zjedzenia posiłku bo trzeba zrobić telefony efektywne itd. Ale jest jeden plus!!!!! Jak zmienicie pracę na inną to już nigdy więcej nie będziecie się tak stresować i bać o jutro, będziecie silniejsze.

@Naszczescie już po

Hej to ile miesięcznie premii wychodzi tak plus minus?? Serio tak się czepiają o telefon? Jakie dokładnie dają premie w takim razie skoro mówisz ze praktycznie zerowe :( A co z przerwą w czasie pracy???

Pablo

Premie... śmiechu wart kalkulator premii, plan na 100% ale dodatkowo musisz sprzedać 5 innych rzeczy no bo bez tego zapomnij o premii-plan 30tys to jakies 600zl brutto.Jedna zasada tam jest, cokolwiek nie zrobisz i tak jest źle. Dla kierownictwa jesteś leniem, nierobem, niedouczonym i nieudolnym jak nie masz planu. Sprzedaż produktu bez dodatkowych "promocji" spotyka się wręcz z krytyką z góry. Cokolwiek nie zrobisz nawet wg wytycznych, jak coś się nie uda-wina i tak spadnie na ciebie, nie ważne że działałeś tak jak każe kierownictwo regionu ... zawsze twoja wina. Nie umiesz sprzedawać i koniec. A spróbuj tylko wychylić się z własną opinia... wilczy bilet gwarantowany. Niestety firma nie dba o dobro ani pracowników ani klientów.

Król życia

Przerwy nie ma bo każde 15 minut dziennie generuje straty w efektywności pracy... zjedz ale akurat klient pożyczkowy ci przejdzie koło nosa.... premia? Jak byś zrobisz planu to pracujesz za minimalną s plan? No jakieś dwie pożyczki na 200 tyš.... może wystarczą

@Król życia

A głodny i wyczerpany pracownik nie generuje strat? Targety planu są tak ustawione że ciężko wyrobić na premie? Nie co miesiąc się udaje? Zwykle ile wychodzi dodatkowych pieniędzy jak wszystko pójdzie zgodnie z panem?

Kania27

Witajcie, znalazłam ogłoszenie na Doradcę Finansowego, z wynagrodzeniem 7500-10000 brutto i chciałam nawet aplikować. Doczytałam jednak, że miesiąc wcześniej ktoś napisał, że wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 3500 brutto. Tak bardzo zmieniły się tu stawki od nowego roku czy to kwota już z zakładaną premią?

Maciej

Niestety ale zgadzam się z Tb w 100%. Tego nawet nie można nazwać wciskaniem jest to jawne oszukiwanie ludzi . Jeśli zdecydujesz się nie oszukać to później próbują wejść ci na ambicje . Dodatkowe ubezpieczenia gdzie klient nawet nie wie że dobiera na nie kredyt jest na porządku dziennym .

L.a.

Firemka śmiechu warta. Szkoda tylko klientów Bo to oni tracą przez postępowanie większości Pracowników. Oby teraz zrobiono porządek z tego typu miejscami i pseudo instytucjami. Nie radzę nikomu tu pracować Zero benefitów. Nawet kawę trzeba sobie kupić i wodę. Okropne nawyki parowników którzy siedzą tam po 15 lat i nie wiedzą jak jest w innych miejscach! Nie byłabym już wstanie dłużej tak pracować.

@L.a.

Dziękujemy za opinię, jednakże trudno się z nią zgodzić gdyż firma oferuje pracownikom szereg benefitów tj. opiekę medyczną, dostęp do kafeterii ( np. karta sportowa, bilety do kina ) , dofinansowanie do wczasów pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie. Prawdą jest, że mamy wielu pracowników, którzy współpracują z nami od lat i jesteśmy z tego dumni.

brawoooo
@Pracownik od kilku lat

właśnie przyznali premie na święta 250 zł ???????????? Proszę was nie ośmieszajcie się... brak słów brak szacunku dla pracowników jaki kolwiek cały rok (usunięte przez administratora)za marne pieniądze dla was ... przy takich planach jakie narzucacie... 250 zł premi świątecznej wstyd powiedzieć znajomym bo nawet w biedronce mają bony ba święta 1000 zł plus paczki dla dzieci pracowników....osiągnęliście poziom (usunięte przez administratora) totalnego ...????

@brawoooo

Zgadzam się z Tobą. Już bardziej upodlić Nas nie mogli dając takie "grosze" na święta. Zero poszanowania dla pracownika. Przykre. Lepiej już nie będzie w tej firmie, to wszystko zmierza w złym kierunku,

@brawoooo

Zgadzam się. To jest wstyd dla firmy i upodlenie oraz poniżenie dla pracowników, dać ludziom taki ochłap na święta. Kafeteria to też śmiech na sali - 40zł na miesiąc. Podstawa wynagrodzenia dla pracownika niewiele wyższa niż najniższa krajowa i jeszcze taki strzał w twarz z dodatkiem na święta . Aż się płakać chce

@Stefczyk Finanse S.A.

Szereg benefitow w postaci 40zl w kafeterii na miesiąc, wynagrodzenie nieco ponad najniższa krajowa, dofinansowanie do wczasów w kwocie 300zl raz na dwa lata. Opieka medyczna, gdzie wizytę oferują za tydzień kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania to nazywacie benefitami? Premie za wyniki też nie powalają na kolana.

Edzia
@Nicki

A te premie to jakie mniej więcej kwoty? Skoro są za wyniki to można wyciągnąć drugą podstawę czy raczej nierealne? Co do bonu świątecznego i jego kwoty - w innych latach dostawaliście wyższe bony?

Ivo
@brawoooo

Dokładnie tak samo uważam.. wstyd wstyd wstyd.. już mogli nic nie dawać... I to duża korporacja... Szok... Zero paczek na święta, zero jakiejś Wigilii dla pracowników.. Żenada!!!

@Edzia

Wyciągnięcie drugiej podstawy z premii w naszym oddziale jest nierealne . Przy zrobieniu 100% planu indywidualnego masz 960zl premii brutto. Przy zrobieniu 100% planu oddziału 1200 brutto do podziału na wszystkich pracowników z czego 30% dla kierownika . Przy klientach o średniej wieku 70 lat i ludziach z dużą ilością zobowiązań w BIK zrobic 100% jest prawie niewykonalne . Przy zrealizowaniu 180% planu indywidualnego, otrzymaniu części premii oddziałowej i jakiejś tam dodatkowej za lokaty dostałam 1200 premii na rękę . Co do bonu świątecznego rok temu mieliśmy 600zl, więc wszyscy spodziewali się minimum takiej samej kwoty albo wyższej. A tu niestety na święta wypadła wypłata bez premii i z takim bonem. Jeszcze dodam, że jak wypłacisz pożyczkę, a klient odstąpi od umowy albo spłaci całość do 3 miesięcy masz potem potrącenia z wypłaty. I tak np mogą Ci potrącić 600zl, bo klient spłaci wcześniej 20tys pożyczki

J

Ja dostakam 300 zl premii świątecznej

@Nicki

No to faktycznie, a ogółem są szanse na jakieś podwyżki podstawy? Daj znać, czy jakoś się zdarzają regularnie czy nie. Nie zapowiadali nic na przyszły rok, w końcu niedługo styczeń? Waham się czy wysyłać tam papiery czy nie.

@L.a.

Praca jak każda w sprzedaży. Podstawy zawsze były marne, ale jak trafiłeś do dobrego oddziału to premia była satysfakcjonująca. Jednak ciągle zmieniają system motywacyjny, oczywiście na niekorzyść pracowników. Czekam na podwyżki, jeżeli będą znowu takie marne, w zeszłym roku dostałem 150 zl( żenada), to czas się rozglądać za zmianą, a szkoda bo naprawdę nie było tak źle. Premii świątecznej nie komentuje, bo szkoda słów ????

Rysiek

I co, były? Już dwa tygodnie nowego roku za nami, pewnie już wiesz, czy są albo będą "z dołu" za styczeń. Jestem ciekaw, ile pln.

Czemu nie polecasz? Zależałoby mi bardzo na konkretach, bliska mi osoba chce się tu zatrudnić jako Opiekun Finansowy :( Podasz konkretne powody odejścia? Co cię najbardziej raziło w pracy tutaj? Niby nigdzie nie jest idealnie, ale jednak dobrze wiedzieć, w jakie środowisko i warunki człowiek się pakuje. Tez mnie zastanawia, czemu ponad 100 ofert jest aktywnych? Z czego wynika ta rotacja? Czy tu jednak o rozwój działów i zapotrzebowanie chodzi?

X

(usunięte przez administratora) zastraszanie, wieczna kontrola, (usunięte przez administratora) a pracownicy są (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) do dzisiaj do siebie dochodzę po pracy tam. Nie radzę się w to pakować dla swojego dobra, na początku wygląda wszystko idealnie a później przeradza się w (usunięte przez administratora). Dziewczyny z pracy mówiły, że tak jest wszędzie w tej firmie i nie z byle powodu brakuje im ludzi do pracy, bo ludzie stamtąd uciekają

K
@X

Najgorsze że przełożonymi są osoby bez wiedzy i kompetencji. A potem takie osoby mówią jak masz pracować. Miejsce dla osób bez ambicji

Nela

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko Opiekuna Finansowego. Widzę, że pracodawca gwarantuje premię na start w okresie 3 m-cy zatrudnienia. Świetna inicjatywa! Można wiedzieć, w jakiej wysokości jest ten gwarantowany dodatek? I co trzeba później robić, aby go utrzymać? Wszystko zależy od wspomnianych wyników, czy frekwencja też ma tutaj znaczenie?

@Nela

Jak się postarasz to 300 zł brutto…

@Adam

A po tym okresie próbnym kwota premii się zwiększa czy nie? W ogóle to na jaki czas przedłużają tu umowy? Na określony czy może od razu na nieokreślony?

Marysia

Hej, na Pruszków szukają starszego opiekuna finansowego z rekrutacja stacjonarna i umowa o prace. Piszą coś o platformie benefitów ? Ktoś wie co wchodzi w skład ? I jak działaja te konkursy sprzedażowe ?

@Marysia

Dzień dobry, jeśli jest Pani zainteresowana udziałem w rekrutacji na stanowisko Starszy Opiekun Finansowy, to serdecznie zapraszamy. W trakcie procesu rekrutacji omawiamy benefity dostępne dla naszych Pracowników, w tym wspomniany przez Panią system kafeteryjny, konkursy sprzedażowe. Pozdrawiam Zespół HR

Jakie godziny pracy obowiązują w Stefczyk Finanse S.A.?

Skąd ta pięciominutowa różnica? Po prostu jest elastycznie czy o co chodzi? Jakich stanowisk te godziny pracy dotyczą?

ana

radzę uważnie zastanowić sie nad podjęciem tam pracy. niestety negatywne opinie są prawdziwe. poziom większość pracowników trąci PRL-em. praca nie dla młodych osób. pracują tam starsze osoby około 50 które średnio rozumieja obecne czasy

@ana

Dziękujemy za Twój komentarz, nasze doświadczenia w firmie są nieco inne. W Stefczyk Finanse stawiamy na różnorodność i jesteśmy otwarci na współpracę z młodszymi, jak i bardziej doświadczonymi pracownikami. Nasze zespoły tworzą przedstawiciele różnych grup wiekowych, co pozwala na cenną wymianę perspektyw i doświadczeń. Ponadto, wielu pracowników z naszej firmy jest z nami od wielu lat, co świadczy o ich zaangażowaniu i satysfakcji z pracy. Mamy nadzieję, że każdy ma szansę na pozytywne doświadczenia w naszej firmie i jesteśmy otwarci na różnorodność w zespołach.

Iga
@ana

Niestety prawda ! Odradzam każdemu Poza tym niskie wynagrodzenie podstawowe jak na duże miasto. Liczby mówią same za siebie W Warszawie odchodzi obecnie około 7/8 osób

Centralny

Szkolenia na dobrym poziomie, siadasz na kasie i wiesz co robić, masz wsparcie na poziomie help desk-u i kierownika oddziału. Schody zaczynają się w przypadku gdy nagle zostajesz sama w oddziale z kierownikiem. Masz na głowie całą obsługę kasową, realizację planów, dniówek telefonów... I tutaj wyjaśnienie ( podstawa, którą płaci nam pracodawca zawiera nasze 8 godzin pracy, w której wykonujesz zleconą dniówkę zadań- 15 umówionych telefonów, 3 spotkania, 2 wnioski z ofertą). W przypadku gdy kierownik odchodzi jak to było w moim przypadku, zatrudniona była osoba na stanowisku SDF w trakcie szkolenia, po dwóch tygodniach pracy dostała awans na kierownika oddziału.. śmiechu warte jak osoba bez żadnego rozeznania miała być kierownikiem..? Wszystkiego musiałam ją uczyć, robić raporty do KR, która twierdziła, że jestem świetnym pracownikiem i zawsze można na mnie liczyć ( świetna manipulacja). Będąc w takiej sytuacji wymagano ode mnie realizacji telefonów, a za ich brak zaczęto dokonywać potrąceń z premii. W miesiącu w którym wykonałam ponad 100% swojego planu, który kształtował się na poziomie 70tys PZ - moja realizacja 120tys PZ zostało mi potrącone 1500 zł z mojej wypracowanej premii i rozdzielone na nowych pracowników, którzy cytując " muszą poczuć pieniądz-, że w Stefczyku da się zarobić" Codzienne motywujące maile od KR, nakazane nadgodziny na które musisz się stawić, bo to jest potrzeba pracodawcy.. nieważne, że masz realizację swojego zadania w stu procentach.. oddział nie ma, więc ty zostajesz po godzinach i robisz w soboty, nieważne, że ten oddział to ty plus kierownik... to jest nieważne, że ogarniasz wszystko, naukę kierownika, sprzedaż, obsługę klientów, wysyłkę dokumentów, sprzątanie po pracownikach siedzących na długotrwałym l4.... W momencie gdy postawiłam się rzekomej kierowniczce oddziału, wręcz została skrzyczana przy innych pracownikach i klientach, miałam ochotę wziąć torebkę i wyjść.. później otrzymałam naganę przy innych pracownikach- bo przecież daje zły przykład innym. Żeby było śmieszniej, moja podstawa wynosiła 3700 brutto, każdy nowy pracownik otrzymywał wyższe wynagrodzenie. Po jakimś czasie z łaski zaproponowano mi 6cio miesięczny program rozwoju, po którym miałam zarabiasz o 800 zł więcej i mieć niby większe możliwości? Jak? Skoro każdy nowy pracownik odchodził i musiałam siedzieć na Kasie? Postanowiłam zmienić pracę, moje wypowiedzenie w ogóle nie trafiło do pracodawcy zostało na poziomie kierownika regionalnego, kadry nic o nim nie wiedziało, przez co wydłużył mi się okres wypowiedzenia, a że miałam już pracę z większymi możliwościami, musiałam rozpocząć ją wcześniej. Nie poszłam poprostu do pracy, pomimo wielu prób dogadania się z pracodawcą z prośbą o skrócenie okresu wypowiedzenia Dostałam dyscyplinarkę! Wynagrodzenie na czas, to jedyny plus tej pracy Nie polecam

@Centralny

Na jakiej umowie byłaś że miałaś tak długi okres wypowiedzenia? Bo odejście z dyscyplinarką to nic dobrego. Szczególnie że zupełnie niezasłużoną? Czemu pracodawca nie chciał ci iść na rękę puścić cię szybciej? Nie miałaś jakiegoś zaległego urlopu żeby go wykorzystać?

Justyna
@Artur

Oni najchętniej każdego kto składa wypowiedzenie umowy zwolniliby dyscyplinarnie. Mnie też dali dyscyplinarkę, ale założyłam sprawę w Sądzie Pracy i otrzymałam normalne świadectwo pracy. Pracy w tej instytucji też nie polecam. Szkoda nerwów. Teraz mam dobrą pracę i normalnego pracodawcę.

Aga
@Justyna

Hmmm...no ok, ale żeby dostać dyscyplinarkę, to muszą mieć poważny argument, powiesz jakiego argumentu używają przy zwalnianiu dyscyplinarnie? A poza tą całą presją i stresem u nich w firmie, to przynajmniej atmosfera pomiędzy pracownikami była w porządku i można było zawrzeć całkiem przyjacielskie stosunki?

Justyna
@Aga

Hmm, takie poważne powody, że do obalenia, więc widać jakie poważne powody. Jak pracodawca przegrywa w sądzie to widać marne miał argumenty na dyscyplinarkę.

SdsF

Najniższa krajowa wynosi 3490zl brutto. Może pracodawca pomyśli o podwyżkach dla starych pracowników? Na stanowisku SdsF mam 3500zl brutto co jest śmieszną kwotą. Podstawa wynagrodzenia też chociaż częściowo powinna zachęcać to przyjścia do pracy.

Małgorzata
@SdsF

Piszesz o podstawie. A czy jakieś premie można dostać? Albo płatne nadgodziny są? Jak to wygląda?

aaa
@SdsF

Jak można tyle zarabiać w instytucji finansowej? Jak Ty żyjesz?

Lololo
@Małgorzata

Są płatne nadgodziny, są również premie. Ale ciężko jest zrobić plan na stanowisku kasowym, bo każdy wchodzący do Placówki po pozyczkę z automatu kieruje się na dysponenta. Podstawa powinna zachęcać do przyjścia do pracy.

@Lololo

Ile można dostać premii jak się zrobi plan? Każdy pracuje indywidualnie na swoją premie czy są też takie zbiorowe jak firma zrobi wyniki? Np. na koniec roku?

@Artur

Premia zależy od wysokości zadania. Przy zadaniu 35000zł premia wynosi ok. 800zł. Jest też premia wspólna, która również zależy od zadania jakie ma oddział, ale to są grosze. Z premii wspólnej 30% idzie dla Kierownika a pozostała część jest dzielona na pozostałych pracowników wg określonych wytycznych także nie jest powiedziane, że ją dostaniesz. Musisz najpierw zrealizować zadania na poszczególne produkty: np. dodatkowe ubezpieczenia, OC, itp. Niestety ale zarobki w tej firmie strasznie poszły w dół. Nie ma czegoś takiego jak premia roczna.

@Stary pracownik

To trochę słabe rozliczenie szczególnie ta premia zbiorowa bo można niewiele dostać. No ale 8 stówek z indywidualnej to dobra stawka. Ciężko zrobić zadanie na 35 tys? Udaje się komuś?

@Artur

800zł to dobra stawka?!?!?! Dla nowego pracownika, który nie wie jak było wcześniej to może i dobra, ale jeszcze nie tak dawno (3-4 lata temu) za takie zadanie premia była trzy razy większa. Jest coraz ciężej zrealizować zadanie i nie dlatego, że ktoś się leni tylko dlatego, że firma chyba nie chce sprzedawać pożyczek, bo coraz więcej klientów, którzy się do nas zgłaszają nie mają żadnej dostępnej propozycji. Klienci szybciej dostana w banku pożyczkę niż u nas. Przez co coraz więcej osób nas spłaca i od nas ucieka.

Dziewuszyna
@Artur

Za za ubiegĺy miesiąc z premià dostaĺam 3700 netto ;))

Dziewuszyna
@Artur

I pamiętajcie swoją premię dostaniecie tylko wówczas kiedy będzie zrobiona premia oddzialu

@Dziewuszyna

A jakie zadanie miałaś?

@Dziewuszyna

W indywidualnym systemie motywacyjnym każdy indywidualnie wypracowuje swoją premię. Jak zrealizujesz swoje zadanie to dostajesz premie nawet jeżeli oddział nie zrobi zadania. Jedynie premia wspólna przepada, bo ona dostępna jest w momencie gdy oddział zrealizuje zadanie.

Po prostu
@Stary pracownik

Absolutne kłamstwo. Możesz zrobić 100% swojego planu, ale jeśli oddział nie wyrobi swojego premii nie ma.

@Po prostu

Hmmm to nie wiem w jakim oddziale pracujesz i czy w ogóle to jest oddział Kasy Stefczyka. Od zeszłego roku jest Indywidualny System Motywacyjny w którym każdy osobno pracuje na swoją premię. Jak zrealizujesz swoje zadanie to masz za to wypłaconą premię, i nie ważne czy oddział zrobił plan czy nie. Jest też premia wspólna, która zależna jest od realizacji zadania oddziału i tutaj jak oddział nie zrealizuje zadania to ta premia wspólna jest niedostępna, jak zrealizuje to oprócz swojej wypracowanej premii pracownik dostaje jeszcze jakiś tam procent z premii wspólnej. Tak wygląda teraz SM.

Edyta
@Stary pracownik

Ten indywidualny system jest tylko w jednym makroregionie wdrożony. W pozostałych po staremu .

Mario
@Edyta

Wiesz w którym regionie wprowadzili nowe zasady? Bo według mnie są lepsze. U ciebie zanosi się że coś się zmieni? To zależy od kierownika czy takie ustalenia są na wyższym szczeblu i są wprowadzane odgórnie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Stefczyk Finanse S.A.?

Arek

Witam. Pracuje/pracował ktoś w Płocku? Szukaja ba starszego opiekuna i się zastanawiam.

Bolek

Kiedy jest wyjazd na Mazury ? czy to wyjazd ogólnopolski ,Ile dni trwa czy są wtedy jakieś szkolenia ,czy to tylko integracja ?

Zostaw merytoryczną opinię o Stefczyk Finanse S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stefczyk Finanse S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stefczyk Finanse S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stefczyk Finanse S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stefczyk Finanse S.A.?

Kandydaci do pracy w Stefczyk Finanse S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stefczyk Finanse S.A.