Stefczyk Finanse S.A.

Opinie o Stefczyk Finanse S.A.

Przed zatrudnieniem

Jaka jest podstawa kierownika placówki?

Rob
@Przed zatrudnieniem

Niska a teraz pomniejszona dodatkowo o 20% ze względu na koronawirus.

Świętokrzyskie/TS.

Nie polecam pracy w SKOK- dokładniej to zarządzanie Pani „kierownik” jest beznadziejne podchodzące pod mobbing. Gołym okiem widać, ze pracę dostała po znajomosci- nic nie potrafi, a pracownicy maja sobie sami radzić. Straszy, krzyczy- nie każdy nadają się na bycie kierownikiem.

W końcu słuszna decyzja! Rezygnacja z planów sprzedazowych!

Zawiedziona

Planów brak a ja swój plan zrobiłam na poziomie 160 % 15 marca i premi nie dostałam śmiech na sali

Pracująca w Stefczyku
@Zawiedziona

To masz lipnego KP i KR, u nas KR tym, którzy zrobili swoje plany to przyznał premie, może nie takie jakby były w normalnej sytuacji ale w jakimś stopniu docenił i wynagrodził pracę. Wszystko zależy od KP i KR.

@Zawiedziona

Dostalismy premie ale ok 30% z tego co otrzymalibyśmy w normalnej sytuacji. Nie zmienia to faktu że firma nadal naciska na sprzedaż, straszy zwolnieniami... Dramat.

Pracująca w Stefczyku

Naciska na sprzeda, bo bez tego zaczną zamykać oddziały i zwalniać ludzi więc żeby tego uniknąć trzeba wziąć się do roboty i zacząć robić sprzedaż a nie biadolić i marudzić. Zobacz co się dzieje na rynku, wszędzie teraz słychać o zwolnieniach. Niestety ten cały koronawirus na Nas wszystkich się odbije.

Kierownik oddziału
@Pracująca w Stefczyku

żenująca premia pocieszenia pomimo zrobienia zadania. normalnie wstyd

Proponuje prezesa zobaczyc spot z Linda i poczytac komentarze to jest 100 proc prawdy tego co sie dzieje lub działo w placowkach, jestem przekonany że oni nie wiedzą jak pracownicy oddziałów sa traktowani przez KO i KR. To jest odpowiedź na ciągłe rekrutacje. Nie licza sie tylko słupki w Excelu!!!!!!!

Jam

Gdzie można to znaleźć i poczytać?

Zofia

Ile zarabia opiekun finansowy na start bez doświadczenia w bankowości tylko w innej sprzedaży? Ile zaproponować na rozmowie? Dziękuję za odp

Zofia

Pytam ile serio ;)

mikasa
@Zofia

2700 brutto

xxxxxxx

Zmarnowany miesiąc czasu, a jak wiadomo czas jest cenny, zero poszanowania człowieka, niezależnie od tego czy jest to pracownik czy Klient. Zaczynając od początku, sztuczny uśmiech KR, której zależy tylko i wyłącznie na wynikach. Na rozmowie rekrutacyjnej zostałam zapytana o to jak sprzedam produkt, który nie przynosi ŻADNYCH korzyści Klientowi.. Proponują podstawę taką jaką proponują bo za mniejszą kompetnie nikt nie byłby zainteresowany pracą - tzw zarzucenie przynęty. Na pracownikach leży ogromna odpowiedzialność wiec z drugiej strony podstawa wręcz nieadekwatna. Przez pierwsze tygodnie prawie nie zajmują się nową osobą w grupie, każdy myśli o sobie, szkolenia każą Ci „przeklikać” na wariata bez wczytywania się bo „musisz to przeklikać dziś do końca dnia”, stawiasz podpisy na stertach dokumentów, których tak samo nie masz czasu przeczytać. Z racji aktualnej sytuacji te właściwe szkolenia wdrażające przeprowadzane są zdalnie, tylko 3 dni na ogarnięcie naprawdę sporego materiału jak dla osoby, która z finansami nie miała wiele do czynienia. Wszystko w chaosie bo co chwile coś nie działa, zero tłumaczenia w porównaniu do ilości materiału, protokołów i instrukcji.. Po szkoleniu przystępujesz do egzaminu i tu po zdaniu części teorii na najwyższy wynik otrzymujesz wypowiedzenie umowy o pracę bez podania przyczyny, nagle ani śladu po sztucznym uśmiechu z początku, o nic nie możesz zapytać, każą Ci się szybko spakować i wyjść. Rotacja, Pracownicy z długim stażem rzucają wypowiedzeniem. W tym miejscu nikt nie powie nic wprost ani szczerze, wszystko bardziej jak „zmowa milczenia”. To co inne osoby piszą na temat środków zabezpieczających i dezynfekcji jest również niestety prawdą.

Jaka jest szansa na premię i ile ona może realnie wynieść? Chodzi mi o pracę Opiekuna Finansowego oddziały na Śląsku Katowice i okolica. Bo pensja na start nie zachęca :(

jeszcze pracująca
@Adam

szansa na premię wynosi 50% - albo zrobisz plan i dostaniesz premię albo nie zrobisz i nie zarobisz

@jeszcze pracująca

A warto zacząć prace jako Opiekun? Ile tak jest realne żeby zarobić?

Damian
@jeszcze pracująca

Czyli funkcjonuje system premii, ale trudno jest ją osiągnąć? Masz nick "jeszcze pracująca", czy wg. Ciebie z jakichkolwiek przyczyn nie warto podejmować pracy w Stefczyk Finanse?

@Adam

Jeśli trafisz do fajnego zespołu z normalnym Kierownikiem- i WSZYSTKIM będzie zależało na realizacji zadania i będziecie się wspierac nawzajem, to spokojnie możesz sobie premia dorobić druga, trzecia wypłatę. Premia jest naliczana indywidualnie, więc zrobisz swój plan i masz premie. Są do tego jeszcze dodatkowe premie jak cały oddział zrobi plan, premie kontraktowe itd., ja jestem zadowolona. Pozdrawiam

Justyna

Witam, czy wstepne szkolenia sa tylko organizowane we Władysławowie?

Andy
@Justyna

W Gdańsku

Paulina

Co robi się pracując jako Opiekun Finansowy czy ktoś mógłby opisać?

Banki rezygnują z planów sprzedazowych, millenium zamyka czesc placówek, a pracownicy Kasy Stefczyka muszą dzwonic, rozliczać się z spotkań. Dodam w placowkach zero srodkow do dezynfekcji

Proszę o opinię na temat pracy jako Regionalny. Pozdrawiam

Czy pracodawca Stefczyk Finanse organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

sof

szeregowym pracownikom nie

Emka

Hej, czy trzeba założyć konto w Stefczyku żeby wpływała na nie pensja? Nie można wybrać własnego konta w banku na przelew pensji?

Allohaa
@Emka

Możesz swoje konto, ale jak ja to usłyszałam "do fryzjera przychodzisz z kosmetykami od konkurencji?" dramat. Co ma piernik do wiatraka, gdzie masz konto. Wg nich jak masz konto gdzieś indziej to jakby to była konkurencja :p

Kolka
@Emka

Namawiaja na konto ze stefczyka zeby założyć ale jezeli nie zalozysz konta i podasz inne nic Ci nikt nie zrobi i pensja normalnie bedzie wplywala. Wiem z doswiadczenia :)

Takatampani

Praca w Stefczyku była najgorsza w moim życiu. Banda (usunięte przez administratora) To co dzieje się w oddziałach to jest jedna wielka porażka, nie polecam jej osobą które zastanawiają się nad przyjęciem jej. Pojedziecie na szkolenie gdzie nie nauczycie się nic A będzie tak że jak przyjedziecie prosto po nim to zostaniecie sobie sami bez żadnej pomocy. Wygórowane plany, rozliczanie z działań zewnętrznych, wieczny raban o nieumawianie spotkan i oszukiwanie ludzi. Jestem pełna podziwu że ten skok jeszcze nie upadł. Pracowałam rok i widziałam zbyt dużo. Kierownik który kompletnie się nie nadawał do swojej roli, nie potrafiący zrobić prostych zadań, ma utrzymać placówkę w malym mieście wysługujac się pracownikami. (usunięte przez administratora) regionalna jedno mówi drugie robi. Zabiera pieniądze wszędzie gdzie się da. Mobbing w pracy to codzienność. Jeśli chcecie być porządnymi ludźmi nie idźcie do pracy w Stefczyku.

Patka

Jedzie ktoś na szkolenie do Gdańska 20 stycznia ?

Weronika
@Patka

Ja jadę 13. Stycznia. A jak jesteśmy w tym podobnym temacie to może wymienimy się informacjami? Niestety mam jakieś mieszane odczucia, kontakt czy też informacje od kierownika regionalnego są bardzo okrojone, nie dostaje żadnych konkretnych informacji.

Patka
@Weronika

Ja jeszcze za bardzo nic nie wiem.. bo 13 dopiero podpisuje umowę.. w Warszawie teraz jestem na etapie badań lekarskich

Iza
@Patka

Hej, co Was pytali na rozmowie ?

X

Czy ktoś wie czy będziesz szklenie z srt w styczniu w Gdyni??

Dokladnie praca akeizytors, mało klientów plus pracujące wigilia i sylwester! Na start możesz milczeć na 2900 brutto Dopiero gdy chcesz odejść zaproponują wiecej podobno nawet 3500 brutto. Nie wiafomo czy to by zatrzymać na sile bo nie ma komu pracowac czy faktycznie po Nowym roku wszystkim podniosą do 3500...zobaczymy w styczniu.

Mamma
@Anna

Pracowałam w stefczyku 10 lat, nowe osoby miały większą pensję na wejściu niż ja po tylu latach, więc odeszłam. Kiedy złożyłam wypowiedzenie nikt nie proponował mi podwyżki, żeby mnie zatrzymać, mimo że otwarcie powiedziałam dlaczego odchodzę. Próbowali jedynie przekonać mnie, żebym przeszła do innego oddziału, w którym były większe premie. Nigdy więcej.

mamona

Odradzam wszystkim tym którzy chcą zachować spokój sumienia,ta praca nie dość że pierze mózg to zmusza do kłamstwa i oszustwa.Te święta były dla mnie katastrofą bo zobaczyłam rozmiar biedy ,potęgowanej przez wciskane chorym ,nisko uposażonym ludziom stefczykowe super propozycje na korzystnych,preferencyjnych warunkach.Uciekam stąd ,a innym,tym co będą nadal tu pracować życzę możliwości rozgrzeszenia we własnym sumieniu.

Justynka

To do ulotek tez trzeba mieć zdaną maturę? Chciałam dorobić jako licealistka, a maturę mam dopiero za rok

Lolo

Zdecydowanie nie polecam pracy w Kasie Stefczyka. Dużo stresu, tłumaczeń, raportów co godzinę co już zrobiłaś/eś i co masz zamiar zrobić. Rozpoczęcie pracy w Stefczyku to najgorszy błąd mojego życia. Niedługo święta i co dostaniemy w prezencie? Pracującą wigilię. ;) Bo przecież nie mamy swoich rodzin, swoich obowiązków domowych. Liczy się telemarketing! Przyjdź w wigilię po kredyt albo zapłać rachunek akurat w wigilię, jedyna taka okazja. Haha żałosne

jeszcze pracująca
@Lolo

a jeszcze rok temu był mail z centrali, w którym pisali jaką to wspaniałą prorodzinną firmą jest Stefczyk, że chcą aby pracownicy w wigilię spędzili ze swoimi rodzinami bo jest to szczególny dzień...bla,bla bla... nie wspomnę już o symbolicznym "karpiku" - w tym roku albo mają w d...e te wartości, albo kiepsko z kasą..

Zostaw merytoryczną opinię o Stefczyk Finanse S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stefczyk Finanse S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stefczyk Finanse S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stefczyk Finanse S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stefczyk Finanse S.A.?

Kandydaci do pracy w Stefczyk Finanse S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stefczyk Finanse S.A.