UDS S.A.

Opinie o UDS S.A.

BrakSzacunkuMottoUDS

(usunięte przez administratora) Ogólnie straszny bałagan, nie można mówić w ogóle o czymś takim jak atmosfera w pracy, bo tam jej najzwyczajniej nie ma, (usunięte przez administratora) Zero przyjemności z pracy. Do tego oczywiście dwa standardy traktowania pracowników Warszawskich i tych z Nowego Kawęczyna, (usunięte przez administratora) choć prawda jest taka, że gdyby nie Ci "zwykli" ludzie pracujący w Nowym Kawęczynie to Ci z Warszawy na chleb by nie mieli. Jeśli ktoś by się zastanawiał, czy aplikować, od razu podpowiem, jeśli chcecie sami się przekonać aplikujcie, wciąż kogoś szukają (możecie się domyślić dlaczego wciąż kogoś szukają i dlaczego jest taka duża rotacja pracowników, właśnie dlatego, że nikt nie chce tam dłużej zostać). Radziłbym jednak nie popełniać tego samego błędu i posłuchać rad osób, które tam pracowały i które mówią, że odejście z tego miejsca było najlepszą decyzją jaką podjęły. (usunięte przez administratora)

malahalinka
@BrakSzacunkuMottoUDS

Głownie zwolnić tych pseudo managerów z Kaweczyna. Łacznie z tym z żołnierzykiem, któremu wydaje się ze jest taki świetny...

Ziomeczek
@malahalinka

A kto to żołnierzyk ?? Jakies naprowadzenie ?

fiolka

Oshee, kogo masz na myśli? Co się dzieje z Ukrainą? Przecież było tak dobrze...

WaldemaR

Czy ktoś orientuje sie czy dadza w tym roku bony na swieta? Jakos cicho a połowa listopada...

introaligator

AB popełnił szereg złych decyzji w ostatnich miesiacach i teraz widać efekty. Sprzątanie tego zajmie 2-3 lata. Może się jednak okazać, że nie da się już nic zrobic i to początek końca firmy z Nowego Kawęczyna. Spokojnie popatrzymy co geniusze z NK wymyślą...

Grafik

Brakuje znajomości podstawowych zasad biznesowego savoir-vivre... Otrzymałam telefon z UDS, długa konkretna rozmowa, po czym firma przestała się do mnie odzywać... ot tak po prostu... Nie otrzymałam nawet wiadomości e-mail, że mi dziękują, że się rozmyślili i już mnie nie chcą... po prostu CISZA, jak makiem zasiał! W międzyczasie natomiast dodali nowe ogłoszenie o pracę. Bardzo niepoważne i nieprofesjonalne podejście do kandydatów

Ile mam lat doświadczenia

Ewcia

a ja uważam ze nie ma takiej tragedii jak tu piszą poprzednicy, pensja zawsze jest na czas, umowa o pracę, kierownicy do przeżycia, co więcej zdecydowana większość jest naprawdę ok. Co nam szkodzi złożyć papiery i iść na okres próbny, zamiast słuchać frustratów w sieci trzeba samemu zobaczyć:)

@Ewcia

Ciekawość mnie zżera i muszę zapytać.. Pracujesz w UDS jeszcze?

q
@Ewcia

Oj Monika....

Realista

Do firmy przyjąłęm sie ponad rok temu, rozmowa kwalifikacyjna pierwsza , druga na plus. Przez okres 2 miesiecy pracowało sie fajnie, poznawałem zasade co i jak , pomijajac iz kazdy wczesniej przechodził kursy, miał osobe ktora sie nim na poczatku opiekowała etc, mnie to nie spotkało. Po tym czasie cos sie w firmie zmieniło(zarzad) wiele ludzi zaczęło odchodzic, pracuje sie tutaj coraz gorzej. Z obiecywanych podwyzek, awansow , szkolen pozostało tylko jedna rzecz: wieksza ilosc pracy... zadnych szkolen, kazdy uczy sie sam a konsekwencje sa wyciagane mimo braku odpowiednich kwalifikacji, bo jak je zdobywac, Ogolnie rzecz biorac uds z taka polityka jak teraz chociazby to ze nowi pracownicy co nic nie potrafia, dostaja na start po 500-600zl od pracownikow ktorzy pracuja pare lat, to kpina tak jak i ten zakłąd Nie polecam, nie ma tu po co przychodzic, zakład bez przyszlosci, nastawiony tylko na zysk a nie na wykwalifikowanie personelu i wspolne rozwijanie sie. Nie polecam i nie znam osoby pracujacej tam ktora by komus poleciła ten zaklad.

Gabrysia - nie kasuj!

(usunięte przez administratora)- nie kasuj! Uciekajcie jak najdalej od tej pseudo firmy. Totalny brak szacunku i pogarda dla ludzi pracujących tam, szczególnie tzw. "góry", którą charakteryzuje oprócz wielkiego mniemania o sobie i egoizmu, olbrzymi brak kompetencji. Ogólnie straszny bałagan, nie można mówić w ogóle o czymś takim jak atmosfera w pracy, bo tam jej najzwyczajniej nie ma, ludzie chodzą zastraszeni, mobbing i nepotyzm. Zero przyjemności z pracy. Do tego oczywiście dwa standardy traktowania pracowników Warszawskich i tych z Nowego Kawęczyna, których traktują jak głupią tanią siłę roboczą, której nic się nie należy, nawet dobre słowo, choć prawda jest taka, że gdyby nie Ci "zwykli" ludzie pracujący w Nowym Kawęczynie to Ci z Warszawy na chleb by nie mieli. Jeśli ktoś by się zastanawiał, czy aplikować, od razu podpowiem, jeśli chcecie sami się przekonać aplikujcie, wciąż kogoś szukają (możecie się domyślić dlaczego wciąż kogoś szukają i dlaczego jest taka duża rotacja pracowników, właśnie dlatego, że nikt nie chce tam dłużej zostać). Radziłbym jednak nie popełniać tego samego błędu i posłuchać rad osób, które tam pracowały i które mówią, że odejście z tego miejsca było najlepszą decyzją jaką podjęły. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić wszystkich zarządzających

Dino

nie gadajcie głupot, bony były i to fajne finansowo i to co trzeba było oddać - podatek, zostało potem nam oddane w następnej pensji.Nie szukajcie dziury w całym!

@Dino

To ci dopiero bony extra hahaha.. Na Święta Bożego Narodzenia raz w roku i to ile? W innych zakładach dostają dwa razy w roku po 500 zł. I to się nazywa bon świąteczny..

Iwona

@Esmeralda może i wydaje się standardowy, ale wszędzie go nie ma. Zatem duży plus za szeroki dość socjal w firmie UDS Sp. z o.o. @paknkracy a jakie były bony w tamtym roku, a jakie są w tym? Są to bony pieniężne, sodexo z okazji świąt Bożego Narodzenia?

KogoToInteresuje
@Iwona

Pracowałam tam 4 lata, od stycznia 2017 juz nie pracuje, zrezygnowalam i powiemwam , ze kiedys byly na swieta bony sodexo ostanie swieta mojej pracy (grudzien 2016) nie było totalnie nic na swieta. oj przepraszam zeczenia chyba byly. Ogolnie socjalu w zasadzie nie ma, ktos pisze ze niby teraz cos tam daja, ja o UDS powiem jedno... mobbing i brak poszanowania kadry kierowniczej jest największym problemem i powodem mojej rezygnacji, sama praca i wynagrodzenie w normie, po 4 latach zostawia mocną rysę na psychice, dla mniej odpornych na stres odradzam . Pozdrawiam

Ktoś
@KogoToInteresuje

Potwierdzam MOBING STRASZNY a pieniądze marne!!!

@Ktoś

Nie przesadzaj z tymi pieniędzmi nie są złe zarobki.. Tylko ta kasa ludzi trzyma. Jestem pewna, że jak czegoś nie poprawią w tym zakładzie to ludzie odejdą (już odchodzą). W Skierniewicach powstają duże zakłady, tylko patrzeć jak masowo zaczną odchodzić z UDS

Iwona

@Dino a czy oprócz bonów na święta firma UDS proponuje jakieś inne benefity swoim pracownikom? @Rymarczyk stosuje mobbing wiesz, że mobbing skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników? Takie zachowania zaobserwowałeś w firmie?

Tragedia
@Iwona

Rymarczyk lubi to robic a zwłaszcza przy osobach trzecich

@Tragedia

Nie ma już i Rymarczyk.. Dyrektorzy biorą się za kierowników.. Ciekawe kto się za nich weźmie?

katijaskc

Wiecie może czy nadal można w UDS przyjść na "nocke" i zarobic? Znajoma mówiła, że płacą 300 do ręki. To jakaś ściema czy na serio tak płacą?

robol
@katijaskc

Można ale za 200 zeta/12 godz. Wiem, ze mieli problem z znalezieniem ludzi.

@katijaskc

Ściema.. Jeśli już to płacili 200 zeta z zewnątrz było tylko kilka osób.. Ukraina dowalila i nie ważne, że się obijali (Polacy (usunięte przez administratora)podwójnie żeby premię dostać) liczyła się glowa.

Marceli z brukseli

Są osoby, które skutecznie i konsekwentnie od lat rozwalają tą firmę od środka. Najsmutniejsze jest to, że osoby te należą do najbliższego otoczenia prezesa lub nawet do jego rodziny (wszyscy wiedza o kim mówię). Osoby te nic sobą nie reprezentują i eliminują (pod płaszczykiem dbania o firmę) ludzi, którzy trochę myślą i chcą coś zmienić... Pełne kompleksów i tkwiące w poprzedniej epoce managery. Poza tym firma jest b.słaba operacyjnie. Rzadko kiedy na czas trafiają produkty do klientów, a jak już trafią to reklamacja za reklamacją. NIe wspomnę już o atmosferze, która jest dramatyczna. Jak ktoś chce zobaczyć jak nie powinna wygladac firma, to zachęcam. Wkońcu dużo teraz rekrutacji. Trzeba jakoś zapełnić wakaty po uciekającej na potęgę Ukrainie.

Maria
@Marceli z brukseli

Zgadzam sie, kilka kobiet za bardzo uwierzyło w swoje " kompetencje"

wojciechovski
@Maria

Szkoda prezesa, ze ufa takim miernotom.

streswuds

Słyszeliście coś o planowanych zwolnieniach w uds? Podobno coś sie szykuje?

Gim
@streswuds

W ciągu ostatniego miesiąca sporo spektakularnych zwolnień z wyższego szczebla, atmosfera bardzo się pogorszyła, nikt nic z tego nie rozumie.

montazystka
@Gim

Może firma idzie pod młotek...? Podobno na montażach też mają być jakies redukcje.

agatka
@montazystka

Chyba prezes stracil kontrole nad firmą. Szkoda.

pamelaela
@agatka

NIe stracił tylko oddał władze. Na tym etapie rozwoju własicicel nie musi juz kierować firmą. Poto zatrunili p. Zołtkowskiego.

blaszany
@pamelaela

Chyba zartujesz.(usunięte przez administratora) nie ma zadnej władzy. Wycieli juz wszystkich jego ludzi. Nawet ta cała jego strategia poszła juz do kosza.

Iwona

@Ktoś, mobbing do bardzo mocne słowa. To bardzo poważne oskarżenie, które umieszczasz na forum publicznym. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce w tej firmie?

Iwona

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie? @produkcja, co masz na myśli pisząc o strategiach w UDS? Mogłabyś rozwinąć swoja myśl i dodać kilka słów na temat warunków pracy jakie obecnie proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji wymaga od pracownika? Czy obecnie atmosfera w pracy jest lepsza i poprawiły się relacje pracownik-przełożony? Twoja opinia będzie bardzo pomocna.

produkcja

co sądzicie o tych strategiach w UDS o co w ogóle chodzi??

Iwona

@Tragedia w takim razie nie chcieliście gdzieś zgłosić, że w firmie UDS dochodzi do takich sytuacji? Czy podjęliście w tej sprawie jakieś działania?

Tragedia
@Iwona

Nie bo boję się że strace pracę a potrzebuje jej

Iwona

Na stronie firmy UDS znajdziecie oferty pracy do dwóch oddziałów http://www.uds.com.pl/praca/ Dlatego też nie tylko do Nowego Kawęczyna możecie aplikować, ale też do Warszawy. W Warszawie firma poszukuje pracowników biurowych, a w Nowym Kawęczynie pracowników fizycznych.

Iwona

@Elka no właśnie o to mi chodzi, żeby nikt nie siał propagandy, nie robił zamieszania na forum i były umieszczane tylko potwierdzone, prawdziwe informacje o firmie UDS. Pamiętajcie, że pisząc nieprawdę działacie tylko w szkodzie dla siebie nawzajem.

George

Pełna zgoda!

Iwona

@biznesmen czyli pracuje 600 Polaków? No to faktycznie nie ma co pisać, że pracują tylko osoby z Ukrainy @Robił już wolny, bo to wprowadza użytkowników w błąd.

Elka
@Iwona

Ja tam nie wiem ilu dokładnie pracuje Polaków ale dużo więcej niż z Ukrainy, takie rzeczy to łatwo sprawdzić i nie ma co siać propagandy

Zostaw merytoryczną opinię o UDS S.A. - Nowy Kawęczyn

• Jak się pracuje w UDS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy UDS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UDS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UDS S.A.?

Kandydaci do pracy w UDS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UDS S.A.