Opinie o For-Net S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy For-Net S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie For-Net S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For-Net S.A. w Kraków

normalny

piszmy posty ale bez info o klientach to nic gowork nie bedzie usuwał:) a co do zarobków na CC to owszem marne nawet bardzo ale jak ktoś się "ogarnie" to i (usunięte przez administratora) brutto spokojnie ma a nie gołą podstawę. Sens umieszczania opiniiuważam, że jest bo pewnie "góra" to czyta i swoje może pomyśleć... a i najważniejsze, żeteraz będzie dyro facet:)) ps. tak tak nie ma już windykacji terenowej, każdy to już wie:-)

for facefan

zalezy gdzie pracowałeś i pod kim :D pozdrawiam

kolega_pracuje

Praca w ForNecie była z Wami bardzo miła. Dużo się działo ale się działo :) Szkoda, że kryzys, który jest widoczny na każdym kroku widać także w tej branży. Teraz wszysko będą robiły firmy zewnętrzne, tak jak nasze Cellcanter robi to dla banków. I dlatego mamy te nowe telewizory:)

też były terenowy

Skoro już jeden z kolegów włączył się do dyskusji ja również mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że dobrze mi się pracowało w firmie.Było ciężko ale taki jest charakter pracy w terenie.Nie chcę słodzić ale mieliśmy to szczęście,że mieliśmy bezpośredniego przełożonego na poziomie.Przede wszystkim wiedział jak zarządzać tzw.czynnikiem ludzkim(pojęcie z ekonomii).Kiedy było źle w rzeczowy sposób przywracał nas do pionu,kiedy było dobrze również to dostrzegał.Niestety na dzień dzisiejszy niewiele jest osób na stanowiskach kierowniczych którzy potrafią profesjonalnie rozmawiać ze swoimi podwładnymi.Przydałyby się dla nich obowiązkowe szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Pozdrowienia dla wszystkich fajnych pracowników For-Net-u

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w For-Net S.A. na stanowisko Trener/ka w Call Center? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
malpoluda

Praca w For-Necie to praca jak w każdym callcenter. Jak ktoś uważa, że gdzie indziej jest lepiej to się myli. Trzeba dzwonić, rywalizować na tle statystyk i tak to wyglada na call center. Ale jak się ma skuteczność to i miłe pensje się trafiają dla najlepszych. A to każdego interesuje :)

byly terenowy

Ja tam zastrzezen nie mam ,poszli mi na rekę i swietnie mi sie pracowalo , co z tego ze pracy nie ma a gdzie teraz jest robota? szkoda ,ale bylo fajnie

krystian

Otrzymałem propozycję pracy w windykacji w FN. podstawa (usunięte przez administratora)netto+ prowizja. czytam opinię i zaczynam mieć wątpliwości czy jest tak źle. Skończyłem prawo parę lat temu, ale zaczynam mieć wątpliwości czy to się liczy. dogodne godziny pracy, na rozmowie niby ok. Po tych zwolnieniach o których piszecie zostałoby tylko kilka osób?ile obecnie pracuje?

ja pracuję kilka dobrych lat i nie narzekam, wiec jak komuś jest źle w jakim celu jeszcze pracuje? rynek pracy jest otwarty, wiec śmiało.

Jak wchodzisz na forum dla pracowników o pracodawcach to jak się tego chcesz dowiedzieć?

gość

Witam. Czytam opinie o pracy w tej firmie lecz nie znalazłem wzmianki na ile są skuteczni. Mam dłużnika który jest winny kasę i się zastanawiam nad dobrym komornikiem. Pozdrawiam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

grześ

zapraszam do firmy - kolejna rekrutacja trwa - kto się skusi?

jerzjerzy

Dla chętnych: firma daje możliwości i można się całkiem ładnie pewnych rzeczy nauczyć. A to że w kadre zarządzającą niższego szczebla wdarł się defekt, (co wnioskuje z tego co tu piszecie) to pech. Pamiętać jednak trzeba że nie na tej płaszczyźnie rozgrywa się zarządzanie, a pare stołków wyżej, i tam właśnie potencjalnie pokrzywdzony/poirytowany stanem rzeczy pracownik ze swoimi uwagami powinien się skierować. Z doświadczenia wiem że prawdziwy zarząd jest otwarty na rozmowy, a to, że to co się dzieje tuż przy ziemi do nich nie dociera, często jest winą samych zainteresowanych którzy nie potrafią zareagować w odpowiedni sposób. Sam tam popracowałem troche czasu i odchodziłem ze szczerym żalem:) Pozdrawiam firme;]

bbbbb

Dziwne ....pracuje w FOR-NECIE i zrabiam ponad (usunięte przez administratora) tys netto w windykacji i to po niedługim czasie.a wydaje mi sie ze na fora wchodzicie piszecie bzdury bo byliście słabi i sobie nie radziliscie

Zostaw merytoryczną opinię o For-Net S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w For-Net S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy For-Net S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

For-Net S.A.
2.7/5 Na podstawie 293 ocen.

For-Net S.A.