Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imperial Tobacco Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imperial Tobacco Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

roko

skad taka fala odejsc z utr? tak zle tam maja czy o co chodzii?

@roko

Młodzi ludzie, nie zapuścili jeszcze korzeni, nic ich nie trzyma. System pracy skutecznie zniechęca do wiązania się z firmą na dłużej. Jeśli ktoś studiuje i każdy wolny od nauki weekend ma iść do pracy, to żadną atrakcją dla niego jest pracować w takiej firmie.

Klo
@roko

A gdzie teraz nie ma fali odejść !?

Lidia

@Mechanik ze stażem 8 lat Domyślam się, ale jednak i tak uważam, że warto spróbować. Może napiszesz nam coś na temat specyfiki pracy w firmie Imperial Tobacco? Pomógłbyś w ten sposób osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem tam. Przy okazji mógłbyś również odpowiedzieć na pytania zadane przez użytkowników @EE @Zastanawiam się...

Lidia

@wald @Decker Mam wątpliwości co do tego, czy Wasze komentarze są ściśle związane z pracodawcą, jakim jest firma Imperial Tobacco. Jeśli macie jednak coś merytorycznego do przekazania na wyżej wymieniony temat, to bardzo zachęcam. @Rabek Niestety, nie znam odpowiedzi na Twoje pytania. Ale pamiętaj, że jeśli tutaj nie uda Ci się ich uzyskać, to zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z firmą i po postu dopytać http://www.imperial-tobacco.pl/kontakt/kontakt,89

@Lidia

Lidia, pracodawca nie powie Tobie wszystkiego co byś chciała wiedzieć. Zdarzało mu się zapomnieć powiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej, że tu jest praca w systemie nie tylko poniedziałek - piątek ale przede wszystkim poniedziałek - niedziela.

Rabek

Zapytam z ciekawości, jakie warunki dla op. Wózków widłowych? Praca, płaca itd?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Imperial Tobacco Polska S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Decker

Ostatnio najbardziej poszukiwana jest Przemysławka ze starych zapasów.

automatyk

witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat działu utrzymania ruchu? jaki przedział zarobków, jaki system pracy?

adam
@automatyk

zarobki ok. 2500 przy czterobrygadówce w świątki piątki i niedziele na 3 zmiany, także szału nie ma

@adam

Bez przesady, on pyta o utrzymanie ruchu. 4-6tys brutto. Weekendy często w pracy.

M
@Mechanik ze stażem 8 lat

Na UTR nie wszystkie weekendy spędza się w pracy... bez przesady. Najczęściej pracownicy są 3-4 dni weekendowe w miesiącu. Czasami nawet tylko 2. Zawsze można się dogadać.

Zaintersowany
@M

Czy te 4000-6000 brutto to jest goła podstawa,czy z wszystkimi dodatkami? Jestem zainteresowany stanowiskiem mechanika. Ma ile można liczyć na poczatku?

@Zaintersowany

Goła podstawa. Wszystko zależy jakie masz doświadczenie, jak się "sprzedasz" na rozmowie kwalifikacyjnej.

@M

Napisałem często a nie wszystkie.

Zaintersowany
@Mechanik ze stażem 8 lat

Chodzi mi o stanowisko mechanika maszyn na produkcji tam też jest taki przedział wynagrodzenia?

@Zaintersowany

Tam jest jeszcze większy rozrzut. Oczywiście w dół.

Rekrut

Witam. Aplikuje na stanowisko Doradca Handlowy w rejonie Legnica-Głogów. Ktoś wie jaka tam atmosfera oraz jakie warunki oferują? Z góry dziękuje za info.

Champion

Witam. Jakie obowiązki należą do operatorów maszyn? Prosze o odpowiedź-Tak szczerze.

@Champion

Zapier...ć na kilku maszynach na raz, świątek piątek i w niedzielę, najlepiej wybierając wolne w tygodniu

bat man

Zapraszamy do British American Tobacoo .Więcej informacji na bat.com.pl

@bat man

Niestety macie tylko ofertę w Augustowie na maszynę papierosową

Lidia

@StarWars i @ja, rozumiem w takim razie, że są to godziny do odebrania? Rzeczywiście, jeśli coś takiego ma miejsce w firmie może to mocno zniechęcać kandydatów. Warto jednak, żeby jeszcze ktoś to potwierdził, ze względu na to, że rzeczywiście jest to rzecz, w którą trudno uwierzyć.

Lemur
@Lidia

wtrącę się ponownie na słowo, jak już pisałem powyżej pracowałem tam 7 lat i zwolniłem się m.in. ze względu na to, że nadgodziny weekendowe, które teoretycznie były do wybrania nagle znikały z "banku godzin" i okazywało się, że w niedziele i święta pracuję za darmo i nie jestem w stanie udowodnić że w tej pracy byłem, bo ewidencja jest elektroniczna poprzez odbijanie karty na wejściu i wyjściu, a bazy ewidencji są w posiadaniu pracodawcy i nie mam do nich wglądu jako szary pracownik, oczywiście do pracy w weekendy wyznaczani byli 'ochotnicy' i nie było możliwości negocjacji, nawet pewnego razu wstawili mi weekend mimo że 3 miesiące wcześniej zapisałem się na wolne bo szedłem na ślub kuzynki, zmusili mnie do wzięcia zwolnienia lekarskiego, za co spotkał mnie zaszczyt spędzenia 5 kolejnych weekendów z rzędu, niewolnictwo jak za secesji, rozrachunek nadgodzin był 3-miesięczny także raz na kwartał dostawałem wniosek do podpisu, że na moją prośbę wnoszę o przeniesienie godzin na następny kwartał, tyle że kwota godzin była o 20-30 mniejsza od tego co wyliczyłem sobie z zapisków w kalendarzu, zwalniając się w styczniu 2016 wypłacono mi urlop za cały 2015 i kilka dni za 2014, tak było trudno dostać wolne, mam na to stosowne poświadczenie- odcinek za wypłatę urlopu -bo był to osobny przelew- gdzie jest wyszczególniony ekwiwalent za urlop: 31dni, mogę to potwierdzić osobiście, w telewizji, w sądzie, gdziekolwiek sobie pani Lidia zażyczy. tam nie było tak źle przez parę lat dopóki nie przyszedł 'nowy zarząd' który wszystko wywrócił i zniweczył. powszechne chamstwo i nieprofesjonalizm koordynatorów, wiecznie sprzeczne polecenia, wszechobecna niewiedza o cokolwiek zapytając, chaotyczne zarządzanie produkcją, brak wiedzy o branży i procesie produkcyjnym, kierownik wypada jeszcze słabiej -nie zna nawet typów posiadanych maszyn, dno, kamienie, sześć metrów mułu i dopiero oni.

Asia
@Lemur

Co Ty pierdzielisz, jak Cie niby oszukali przy odbijaniu sie na wejsciu to jeszcze sa karty pracy ktore wypelniasz i mozesz to udowodnic wiec nie wciskaj kitow ludziom

@Lemur

Kurczę nie wiedziałem, że taką chamówę Tobie robili Lemur. Ale nie mam powodów nie wierzyć. Kiedyś myślałem, że w dużych koncernach bardzo dbają o zgodność z przepisami. Jednak trochę się zdziwiłem. Oszukują ludzi na wielu płaszczyznach.

Wincent

To w jaki sposób jest opisywana firma , nie jest to perełka w śród pracodawców.Widać wielki kołchoz i mnóstwo cwaniaków co chcą z ludzi zrobić niewolników. Dobry pracodawca nie poszukuję pracowników! A wręcz pracownik prosi pracodawcę o przyjęcie .

@Wincent

Krótko i na temat :) Dobrzy pracownicy odchodzą na emerytury a nowi mają w dup..e robić w kołchozie stąd coraz większa rotacja i haos. Pieniędzy nie chcą dawać to i ludzie nie mają motywacji dłużej poświęcać się rezygnując z weekendów.

Lidia

Czy zatem @Lemur firma w ogóle prowadzi rekrutację bezpośrednią? Dajcie znać jak to wygląda i na jakie warunki wtedy można liczyć bo wiele osób interesuje się pracą tutaj ale przez nieporozumienie na temat zatrudniania przez agencję można się zniechęcić.

pracownik bardzo tymczasowy
@Lidia

nie prowadza rekrutacji bezposredniej, przyjmuja tylko przez agencje, nawet jesli mowia inaczej to nie ma innej mozliwosci niz tylko przez agencje tymczasowa, system 6-scio brygadowy, na dzien dobry 2300 netto, umowa miesieczna przedluzana co miesiac, nie naleza sie swiadczenia socjalne jak trzynastka czy dofinansowanie wczasow, robota dosyc smierdzaca podobnie jak przemysl rybny, duza presja na tempo, problemy z uzyskaniem urlopu - nie chca dawac bo brak ludzi, szefostwo dosyc aroganckie nastawione raczej na zyski niz na czlowieka, rozliczanie sie z kazdej minuty pracy (nie przesadzam, doslownie do 1 min.) takze albo zaakceptujesz powyzsze albo nie aplikuj

Tymczasowa
@pracownik bardzo tymczasowy

Bzdury! Na dzień dobry masz 2600 plus dodatki za nocki i inne na rękę masz tyle samo. Idąc w dwie niedziele na nadgodziny, za które zawsze płacą (!) Masz ponad 3 tysie na rękę. Nie ma trzynastka ale są inne dodatki. Po awansach masz 2850 i 3000 brutto z dodatkami, premia i ndg możesz nawet mieć 4 tys na rękę. ..a robota jak wszędzie. .z resztą tutaj sporo frustratow pisze ..wielu innym się nie chce w takie miejsca zaglądać .

Tymczasowa
@pracownik bardzo tymczasowy

OLA
@Tymczasowa

TO JAK W GRANICACH 3 TYS ZŁ PŁACA NA REKE ZWYKŁYM NA PRODUKCJI TO ŁADNIE PŁACA JAK JESZCZE MOZNA DOROBIC SB I NDZ TO PONAD 3 NA REKE SIE MA PYTAM CZY TO PRAWDA ILE STAŁE PRACOWNICE ZARABIAJA.

@OLA

Za bardzo to na nadgodziny w soboty i niedziele nie licz. Raczej na system czterobrygadowy lub dwunastogodzinny. Niektórzy jeszcze niedziele mają w nadgodzinach.

robol

(usunięte przez administratora) kiepscy pracownicy dostają nagrody, a dobrych zwalniają. jest to efektem wieloletniego kolesiostwa niestety i klanów rodzinnych. wielu poległo próbując z tym walczyć. ci którzy nie mają pleców szukają nowej pracy.

@robol

a to dlatego ostatnio jest tyle ogłoszeń

@123

Tamten post był napisany cztery lata temu. Imperial przestał być atrakcyjnym miejscem pracy.

Robert

Niestety ta firma spada na samo dno. Zostaną sami dyrektorzy z przypadku i stażyści. Kolejne oddziały w Europie są zamykane w końcu zamkną i Polska fabrykę, czego im życzę po roku pracy tam.

Heniek
@Robert

Na dno to ty upadles...zamkna predzej Radom a nie Jankowice. A jak sie nie umiesz odnalrzc w takiej firmie to idz do Kościana na Składową bedziesz folie 12 godzin zawijal ze sniadaniem w rece przy maszynie...

@Heniek

Firmami rządzą akcjonariusze. Jak będą chcieli to zamkną jedną i drugą fabrykę z dnia na dzień. Liczą się dywidendy, my jesteśmy tylko zasobem ludzkim, który jest dla nich kosztem. To nie czasy, że jak coś przynosiło zyski to się to trzymało. Teraz ten globalny motłoch żywi się tym co samo wysra i co dziwo rośnie coraz większe. Jeśli nie chcecie zgłupieć to tak samo go traktujcie. Bierzcie ile się da nie zważając na skutki. Targujcie się, naciskajcie, nie godźcie się na wyzysk. Nie liczcie na to, że od was zależy los zakładu.

Patrzę i nie wierzę za starych dobrych czasów firma rekrutowała ludzi od czasu do czasu wszystkim było dobrze, a tu nagle 23 oferty pracy od PH do Koordynatora...co się tam musi dziać...firma schodzi na psy...zawsze o tej porze na stronie firmy były już jakieś nagrody, wyróżnienia a teraz ostatnia wzmianka z sierpnia 2017...czyżby scenariusz że w Polsce ma zostać fabryka się ziszcza

Margolen

Witam.. Jak wyglada praca w tabaco?jakie czynnosci się wykonuje? Ile zarabia tymczasowy a Ile pracownik przez firme? Czy jest szansa zatrudnienia przez tabaco? Jakie są zarobki, socjal, korzysci dla pracownika? Bardzo proszę o odpowiedz.

czary mary

Nie polecam. Na produkcji gnu... Praca w czterech brygadach, sześciu brygadach oraz najlepsze 12 godzinny system pracy... Swiątki i piątki w pracy, godziny nadliczbowe (8h za 8h) do wybrania ale to jeszcze pracodawca Ci wyznacza dzień wolny a podwyżki bardzo marne (musi się złożyć trzech żeby dwóch mogło kupić flaszkę i sobie wypić) ...ehhh brak słów... trzeba szukać innej pracy...

Dyrektor
@czary mary

Racja po twojej stronie

Joda zapomniałam zapytać jak wygląda umowa o pracę? Dzięki za odp

Witam mam pytanie do Jody, proszę powiedz jak faktycznie tam jest bo tak naprawdę chciałam aplikować do tej firmy ale się teraz zastanawiam czy warto. Z tego co słyszałam jedzie się świątki piątki a wolne wogole jakieś dają? A zarobki jak tam wyglądają napisz szczerze jeśli możesz ile kobiety tam zarabiają? Pozdrawiam

Joda

Nie polecam system pracy jaki jest tam stosowany nie daje pracownikowi możliwości na egzystencję z rodzinom praca non stop a zarobki to kpina mechanik robi wszystko bo cały czas brakuje ludzi

Jasiek

Sprawy finansowe są indywidualne i nikt nie odpisze. Trzeba dobrze pracować a i zarobki będą dobre!!

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Tobacco Polska S.A.