Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imperial Tobacco Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imperial Tobacco Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Jans34

A jak z paleniem wygląda w fabryce tytoniu?????

Yachu
@Jans34

Tak jak z jedzeniem w fabryce dynamitu

Imperialny Terminator
@Jans34

Masz do tego wydzielone palarnie. I tam możesz kopcić jak lokomotywa ;)

madzia

Jakie sa zarobki kobiet na produkcji czy stara pracownica z umowa na stałe zarabia 3 tys zł na reke bądź więcej bo podobno dobrze u was płaca.

@madzia

To wszystko zależy od doswiadzenia i kompetencji . Są pracownicy którzy nie ogarniają 1 maszyny , a są też pracownicy dla których 3 maszyny to na spokojnie .

@madzia

Ps. Kobieta z doświadzeniem i kompetencjami takimi samymi jak mężczyzna zarabia tyle samo co on Nie wprowadzajmy tu elementów dyskryminacji.

Ślusarz

Dzień dobry czy firma ma wolny wakat na ślusarza narzedziowego?Pozdrawiam

@Ślusarz

W tej firmie nie ma takiego stanowiska. Jeśli ma Pan techniczne wykształcenie to może Pan aplikować na mechanika. Pozdrawiam

Slave

Z roku na rok w firmie dzieje się coraz gorzej, śmieszne kilkudziesięcio złotowe podwyżki, uciananie nagród, a popisem możliwości było wynagrodzenie pracownikom 20-lecia istnienia firmy tortem oraz parasolem. Śmiech i żażenowanie. Najważniejsze są wskaźniki i słupeczki aby były na zielono. Nie liczy sie fakt ze masz rodzine i własne życie.

StarWars
@Slave

Zgadzam się z ta odpowiedzią. Nie jest to dobra firma a tkzw. przystanek przed pójściem dalej. Pracownicy nie mają motywacji albo doświadczenia ponieważ firma jest źle zarządzana. Oj słabiutko jak na tak duży koncern , odbiegacie od całej reszty, brak profesjonalizmu, nie mówiąc o liderach i ich autorytecie u podwładnych. Szkoda, że ktoś wystawia takie komentaże.

@Slave

Czasami warto jest docenić - choćby właśnie te najmniejsze - gesty ze strony danego pracodawcy. W związku z tym nie należy chyba aż tak narzekać na Imperial Tobacco Polska. A powiesz Nam, za co konkretnie jesteś tam odpowiedzialny? I jak określiłbyś atmosferę między Wami: jest już przyjazna, czy niekoniecznie?

Nanana
@Lidia

Budżet firmy to setki milionów , jak nie wiecej, wiec w tym przypadku " Cieszmy sie z małych rzeczy " jest wzorem, ale chyba na nieszczescie. Kolejna kwestia , zawsze były roczne premie, w grudniu poinformowano ze zostana wprowadzone premie kwartalne.Co to oznacza? Jezeli pracownik X w pazdzierniku/listopadzie był juz na chorobowym to sorry ale dowiedziales sie w grudniu ze bedziesz mial pociete po premii. I to wcale nie tak malo. Eeee... prawo nie działa wstecz i takie tam, masz byc w pracy chocbys byl ledwo zywy. Morderstwo w bialy dzien. Oczywiscie, prosze mnie nie zrozumiec zle ze chodzi tylko o kwestie finansowe, sa tez inne sprawy ktore zniechecaja. Potem zaskoczenie koordynatorow jak widza wypowiedzenie umowy pracownika na biurku i skad to niezadowolenie.

CIEKAWA
@Nanana

ALE LUDZIE SA ZADOWOLENI Z ZAROBKU BO 3500ZŁ NA REKE SIE ZARABIAJA LASKI NA PRODUKCJI

Nanana
@CIEKAWA

Powinnno zostać sprostowane, w większości niezadowoleni są mężczyźni, bo obowiązki faceta w porównaniu do obowiązków kobiet dodatkowo przekładając to na zarobki to jakaś paranoja. Jeżeli kobiety zarabiają dajmy na to 2500-3000 ( skąd ciekawa wyczarowałaś tu 3500 to nie wiem) na rękę za liczenie banderol, odkładanie kartoników , sprawdzenie listy materiałowej i siedzenie na dupsku w telefonie podczas awarii maszyny, to mechanik powinien zarabiac z 1000 więcej za regulacje, naprawy mechaniczne itp. A tak niestety nie jest.

@Nanana

Staram się zrozumieć Twoje niezadowolenie z pewnych kwestii. Ale proszę Cię, abyś zawsze pamiętał, że na forum publicznym zawsze wypowiadamy się w sposób kulturalny. Znamy już Twoje zdanie, jeśli chodzi o zarobki, które w Imperial Tobacco Polska uzyskują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. A co z dostępem do bezpłatnej opieki medycznej? Macie go?

@Lidia

Bezpłatna opieka medyczna? Jest, już korzystałem jak byłem przeziębiony. Dostałem plusza od pielęgniarki i kubek wody bo tylko to mogła podać. Luxmed za dodatkową opłatą.

@CIEKAWA

Pewnie niektóre mają 3500zł na rękę. Te ze starej gwardii co chodzą na dwunastki i miały kilka dodatkowych dni w miesiącu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Imperial Tobacco Polska S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Pracownica

Witam mam pytanko czy u was w fabryce maszyniści pracujący przez agencję dostali umowy przez zakład?

SR

Witam, jako Doradca Handlowy: 1. Jaką podstawę netto - na rękę można otrzymać? 2. Ile wynosi premia i od czego jest uzależniona, czy jest realna? 3. Jakimi samochodami poruszają się DH, czy mogą użytkować prywatnie, ile to kosztuje, czy są jakieś limity? Dzięki za info :)

Mio
@SR

Chyba inne forum było dla Doradców w ITPL

Mógłby ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca na UR ? Zamierzam aplikować i dodatkowo chcę studiować zaocznie.

@Nowy

Będzie ciężko, będziesz musiał brać wszystkie weekendy poza szkołą. Praca w UTR jest na okrągło.

Lidia

@SR Niestety, nie potrafię odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania. Ale pamiętaj, jeśli tu nie uzyskasz na nie odpowiedzi, to zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z Imperial Tobacco Polska, gdzie na pewno udzielą Ci rzetelnych informacji: http://www.imperial-tobacco.pl/kontakt/kontakt,89 A czy już w ogóle zdecydowałeś się na aplikowanie do nich?

???
@Lidia

@Lidia Skoro nie znasz odpowiedzi, to po co w ogóle zabierasz głos/odpowiadasz ?

Lidia

@MARIO Widzę, że sprawa jest bardzo poważna. Proszę, żebyś zatem informował nas o jej rozwoju na bieżąco. Może ktoś jeszcze zechciałby dodać coś na temat pracodawcy, jakim jest firma Imperial Tobacco Polska? Warunki zatrudnienia ulegają jakiejś poprawie, czy w dalszym ciągu wyglądają tak samo?

Iza ? Skąd jest ?

@anonymous

z wiochy zabitej deskami ,bez prądu wody bierzącej.Gdzie większość łazi odziana w skóry.Wiocha typu Bruszczewo.Tam kręcili w latach 70-tych serial Daleko od szosy.do dzisiaj tak tam jest.

anonin
@wald

jak sie dostac do tej firmy i podjac prace

MARIO
@anonymous

WITAM.WIDZĘ ŻE TA OSOBA JEST ZNANA. MOJĄ ŻONE TEŻ GNĘBIŁA. CIĄGLE PODKREŚLA ŻE Z NIA LUDZIE WYTRZYMUJA TYLKO 2 GODZINY. PO PRACY BIEGIEM DO AUTOBUSU,ALBO W OBSTAWIE SWOJEGO KOCHASIA

@MARIO

Ona ma nazwisko?

MARIO
@Mechanik ze stażem 8 lat

ma nazwisko będzie to informacja dla Inspekcji Pracy

Lidia

@anonin Widzę, że chciałbyś podjąć pracę w Imperial Tobacco. To dobrze się składa, bowiem firma prowadzi teraz procesy rekrutacyjne http://www.imperial-tobacco.pl/kariera/imperial-tobacco-polska-sa-jankowice,102 Chcą zatrudnić chociażby doradcę handlowego czy młodszego specjalistę aprowizacji. Możesz się również skontaktować z nimi bezpośrednio i dopytać o różne aspekty http://www.imperial-tobacco.pl/kontakt/kontakt,89

Lidia

@Stella, Oczywiście, że firma Imperial Tobacco Polska prowadzi obecnie rekrutację. A na jakie stanowisko chciałabyś aplikować? Mają do zaoferowania wiele profesji, na przykład: młodszy specjalista aprowizacji, doradca handlowy, koordynator produkcji, kupiec kategorii. Zobacz tutaj http://www.imperial-tobacco.pl/kariera/imperial-tobacco-polska-sa-jankowice,102

wald

najgorsza jest nstruktorka od jazdy konnej ze wsi za Kościanem bez kultury i wychowania

Adams
@wald

Możesz coś więcej o niej powiedzieć? Zastanawiam się nad pracą tam. Wszyscy tacy są? Co z nią

On
@Adams

Pewnie chodzi o maszynistkę męcząca

Oli
@On

W jakim sensie męcząca? Jak chce przekazać wiedzę jak najszybciej i najlepiej to chyba dobrze?

JACK
@Adams

TYLKO ONA TAKA JEST. KRZYCZY PYSKUJE PODSKAKUJE. JK SIĘ O COŚ SPYTASZ TO CI ODSZCZEKNIE JAK PSU. LUB NIE ODEZWIE SIĘ WCALE. SAMA DOPIERO PRACUJE NIECAŁY ROK. JEST PEWNA SIEBIE BO JEJ CHŁOPACZEK JEST MECHANIKIEM. WIELU PRZEZ NIĄ ODESZŁO. JEST BARDZO MŁODA ALE TEŻ BARDZO ZAWZIĘTA I ZŁOŚLIWA. POISUJE SIĘ PRZED KOLEZANKAMI ZE SWOJEJ WSI JAKĄ MA WŁADZĘ.

Mechanik
@JACK

Podpowiedz proszę z jakiej zmiany ona jest

Speedy
@Mechanik

Wyglada na to ze to Iza ????

@Speedy

Z jakiej jest zmiany, na jakich jedzie maszynach? Jestem ciekaw czy rzeczywiście prawda co o niej piszecie.

@Speedy

tak tp pani przez małe p I...

Stella

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się? Jakie zarobki można wyciągnąć?

@Stella

Prowadzi. Wielkie bilbordy wykupili dla reklamy. Czy warto, jeśli chcesz produkować coś co przyczynia się do śmierci conajmniej 50 osób dziennie to spoko.

Zastanawiam się...

Dzień dobry wszystkim. Chciałbym poznać szczegoły pracy na stanowisko operatora. Jak wyglada okres próbny, jakie dodatki do wypłaty, jaka podstawa, jakie są benefity, czy sa przymusowe nadgodziny? I jak zmienia sie pensja po 3 miesiącach, jak po roku i jak po kolejnych latach przepracowanych. Proszę o szczerą i wyczerpującą odpowiedź.

UTR
@Zastanawiam się...

Na próbnym w zależności od twojego doświadczenia uczysz się maszyn używanych w firmie. Okres trwa 3 miesiące, potem jest ocena i umowa na rok. Dodatki do wypłaty to dodatek 4bryg., premie półroczne (jeśli jest dobry wynik), 13-tka, stołówka, kasa na święta, wczasy pod grusza. Nadgodziny nie są przymusowe. Pensja zmienia się po każdej umowie, potem co roku w styczniu jest podwyżka i zależy od oceny i podstawy.

EE

Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć czy zmiany nocne w dziale technicznym zaczynają się z niedzieli na poniedziałek czy z poniedziałku na wtorek?

UTR
@EE

Z poniedziałku na wtorek.

Roberto

Niestety nie potrafimy docenić faktu, że pracujemy w dobrej firmie. Może dopiero strata pracy uzmysławia jak myśleliśmy?

karol

Ludzie trzeba nauczyć takie firmy szacunku do ludzi, teraz tym bardziej jest rynek "pracownika" więc głowa do góry i do przodu :)

bartek

wujoki i inne bambry ze wsi kościan i okolice, granatem oderwane od pługa "rzondzom": w tej firmie. klany rodzinne, czasami w firmie pracuje po 10 osób z całej rodziny. jak nie masz znajomości to i 10 lat możesz pracować przez agencję, starając się, przychodząc cały czas do pracy. pracownik agencyjny to śmieć, bez szansy na nagrodę kierownictwa czy jakąkolwiek inną. jedynym z niewielu działów, ale i też nie do końca, gdzie można coś osiągnąć dzięki umiejętnościom i ciężkiej pracy to otp, na cf, krajalni, utr, biurach "rzondzom" wujoki z kościana. przez agencję pracuje z 600 pracowników, przez firmę z 400. jako agencyjny zapieprzasz na wyniki tych co są zatrudnieni przez firmę. Często jest na rekrutacjach tak, że przyjmują kogoś z rodziny a później łapią go na nalutowanego w pracy albo kradzieży. A Ty możesz czekać na Godota. Firma znajduje się 30km za Poznaniem, co prawda jest dojazd i nawet jakieś obiady, ale jak chcesz być obrażany, poniżany, i zapierpzać 10 lat przez agencję za 2000 netto to polecam. Imperial to taki drugi Amazon. Na szczęście już tam nie pracuję. Niech Upaina zapiepsza. A jest już ich w firmie z 50.

Dyrektor

Masz racje

Matys
@bartek

Większych bzdur niż Ty napisałeś nie czytałem w życiu. Chyba nie radziłes sobi i cie wywalili bo non stop L albo UŻ brałes i kumple zapierdzielali za ciebie. Na OTP mozna zrobic kariere ??? hahahah jak wlazisz w (usunięte przez administratora) temu z Lasu albo innym...Buahahahahahahah idz sie lecz facet

Fann
@bartek

Oczywiście komentarz jakiegoś mega wieśniaka z jakieś dziury pod Poznaniem, któremu się wydaje,że jest panem świata. Jedynie wiesniakowi może przeszkadzać wieś Kościan... Małostkowe i żałosne... I tak kariera hahaha na pewno kilkugodzinna. Szkoda,że dla ludzi szukających prawdziwych informacji to miejsce przesycaja takie buraki....byle co piszą i byle co wiedzą.

@Matys

We wszystkim sie mylisz.

@Fann

Oj prawda zabolala. Uderz w stół.... A dwa dużo jest podobnych opinii do mojej tutaj. Nie są to odosobnione opinie.

@Fann
@Bartek

Czyżby kopiuj - wklej?? Właśnie tak to wygląda. Jeden dzień kariery i mamy specjalistę ????????????

@@Fann

Cały czas się mylisz. Jak tam bambry z kościana już się zgodziły na dwunastki?

Papieros
@Bartek

Zapieprzają 12 oraz 4 brygady 6 brygady. To co się dzieje masakra wielki chaos brak premii. Koordynatorzy dbający o własny tyłek.Pracownicy to Tchórze z Kościana gęby na zebraniach nie otworzą ale w palarni sami twardziele żenada

Xyz
@bartek

Ja nie mam rodziny w imperialu a zostałem doceniony i zatrudniony bezpośrednio przez firmę oczywiście nie od razu. Wystarczy pracować, wykazywać inicjatywę a nie się opier*alać.

LW
@Xyz

Nie zawsze tak to działa . Pracuje jakiś czas w tej firmie i niektórych koordynatorow boli to że nie zgadzasz się z ich wizja masz coś innego do powodzenia i nie dajesz sobie w kaszę dmuchać :) poprostu nie jesteś korposzczurem , a oni nie lubią takich . Ciezka praca nie zawsze coś osiągniesz w tej firmie . Zasuwam tam jak osial a wypominane mam że nie chce przychodzić na nadgodziny . Bo mam jednak swoje życie o rodzinne a dla nich na pieszym miejscu jest firma.

Zatrudniona

Może nietypowo ale chce powiedzieć , ze zadowoleni ludzie rzadko szukają takich portali, wiec trudno się tym sugerować.. pracuje od 2 lat na PP i jestem bardzo zadowolona,poznałam fajnych ludzi , zarabiam niezła kasę i praca nie jest ciężka ! Ja polecam!!!

@Zatrudniona

PP to najlepszy dział z tego co zauważyłem. Atmosfera jest ok bo kierownictwo się nie wtrąca, ponieważ szkolenie na PP, na paierosówkę czy pakująca trwa najdłużej i najtrudniej tam o kompetentnych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Tobacco Polska S.A.