Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imperial Tobacco Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imperial Tobacco Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Operator

W końcu ile zarabiają mechanicy?

lewy

Ile zarabiają mechanicy

jojka
@lewy

wytrzymaj do odpraw

Prosiaczek
@jojka

Nie czaje, dobrze rozumiem, że warto tam podjąć prace, a potem odejść i czekać na odprawę? Kurde co to za myślenie? Tak ciężko jest tam u Was?

M
@lewy

w zależności od umiejętności i doświadczenia

ona111111b

powiem szczerze na produkcji zaczyna się dziać bardzo źle zatrudniani są nowi pracownicy niezależnie od tego czy się nadaje czy nie-ważne że się rusza. Pracownicy którzy już pracuja Ci z wieloletnim doświadczeniem jak i Ci młodzi którzy starają się i bardzo dobrze sobie radzą są robieni w (usunięte przez administratora) Firma zaczyna oszczędzać na dobrych pracownikach A jeśli osoby zarządzające zaczynają wybierać ta drogę to nie bawem im się oczy otworzą albo sami zejdą do maszyn albo po prostu zamkną firmę. Nikt z ludźmi nie rozmawia bo po co z plebsem rozmawiać,tylko jak się obudzicie bedzie za późno. Teraz trwa łapanka nadają się czy nie to nie ma znaczenia ważne że jest sztuka. Z takim podejściem nie będzie dobrze. Imperialu obudz się albo niech zmienią kadrę bo jak tym torem zaczniemy podążać doprowadzicie do upadku ponieważ NIE OSZCZĘDZA SIĘ NA DOBRYCH PRACOWNIKACH!!!!

nick
@ona111111b

szczególnie jedna bardzo mądra pracownica ze wsi za Kościanem która pracuje od niecałego roku bardzo lubi poniewierać i glebić pracowników nowoprzyjętych

Jan

cześć, niebawem ma rozmowę kwalifikacyjną na staż jakich zarobków i umowy można się spodziewać w pionie operacyjnym ?

@Jan

Hej, i jak? Miałeś rozmowę? Jaką stawkę na stażu proponują? Na jak długi okres staż? Jaka umowa? :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Imperial Tobacco Polska S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

ja mam bardzo ważne pytanie do kierownika, koordynatorów, ewentualnie dyrektora regionalnego lub zarządu spółki: gdzie jest ten tłum ludzi za bramą chętnych na moje miejsce?! gdzie jest tych 20 kandydatów na moje stanowisko, o których nawijaliście mi przy każdej okazji?! stała gadka, że mam się cieszyć, że wogóle mam pracę okazała się waszym kłamstwem, nikt za bramą nie czeka na moje miejsce, a trzeba było tylko szanować człowieka jako człowieka i nie robić wałków na nadgodzinach, bo nawet lubiłem tę robotę. A teraz możecie żałować!

Leon

Witam, moje pytanie jest następujące jak wygląda z urlopem ? To znaczy jeżeli potrzebuje to dostanę bez problemu ? Rozumiem system pracy trzy zmianowym ?

taki ja
@Leon

tak zapomnij o pracy 3zmianowej wchodzi nowy system 24h na dobę 7dni w tygodniu bez zmian finansowych zresztą to tylko kwestia czasu aż to (usunięte przez administratora)

Lidia

Widzę w takim razie, że zdania na temat tak fundamentalnych spraw, takich jak wypłacanie nadgodzin są podzielone. Jak to w końcu jest? Są wypłacane w 100%? Czy też jest z tym problem @gula @ja? Na pewno Imperial Tobacco Polska S.A. daje wiele miejsc pracy dla okolicznych mieszkańców, ale to chyba pozytywne zjawisko?

Starwars
@Lidia

Jak będą chcieli to nie zapłacą za nadgodziny. Może ewentualnie za niedziele. Jak będą mieli nóż na gardle to zapłacą, jak będzie mniejsza produkcja to każą wybrać przy najbliższej okazji.

jarek

witam. mam pytanko : pracuje jeszcze w zakladzie mistrz Marmur lub bryg pani Ela ? pytam z ciekawosci gdyz pracowalem w tym zakladzie jeszcze gdy istnial w poznaniu na ulicy wojskowej nomen omen przed prywatyzacja jako Wytwornia Wyrobow Tytoniowych potem SA :) pracowalem jako mechanik na Log-u z przystawka maxa a zreszta przeszlem wszystkie dzialy w tej fabryce od : magazynu surowca , wyrobow gotowych , krajalnie pracujac tez krotko na prazarce ,leje i aromaty itd .firma naprawde byla bdb a jak po prywatyzacji przyszli niemcy z Reentsmy to wszystkim pracownika podniesli pensje o 30 proc ( tak bylo zagwarantowane przez zwiazki i owczesny rzad) . niestety po zakonczeniu parasola ochronnego nadeszly redukcje i sporo osob zostalo zwolnionych .pozdr .

Lidia

@Lemur to, co opisujesz faktycznie brzmi, jak łamanie prawa pracy. Pytanie tylko, czy wszyscy pracownicy firmy znajdują się w takiej sytuacji i godzą się na darmową prace? Pracuje tu bardzo dużo osób i zastanawia mnie - jeżeli to prawda, to jak to jest możliwe, że w dzisiejszych czasach ta sprawa nie ujrzała światła dziennego? Pracownicy są coraz bardziej świadomi swoich praw, więc pod tym względem to jeszcze bardziej zastanawiające.

guła
@Lidia

Tak, wszyscy byli w podobnej sytuacji, wiekszosc godzila sie na to bo w okolicy w ktorej mieszkaja nie ma innej opcji pracy lub jest bardzo nieoplacalna. Firma puscila kilka autobusow w okolice kosciana wiedzac ze jest tam spore bezrobocie i jak na lekarstwo firm zatrudniajacych mieszkancow. Wiedzieli co robia, ze ludzie zgodza sie na wiele i beda siedziec cicho. Aktualnie wprowadzono system najpierw 4-brygadowy, a pozniej wytwor malo znany czyli system 6-brygadowy. Relatywny wzrost wynagrodzenia niewielki, 100-150-200zl zaleznie od miesiaca, a niedziele i swieta spedza sie w pracy. Bardzo sie popsulo przez ostatni rok, chyba lepiej juz nie bedzie.

OLA
@guła

ALE KOŁO 3 TYS ZŁ NA REKE ZARABIAJA .

@guła

Chyba Wam się firmy pomylily. Nigdy nie było jakiś banków nadgodzin. Kiedyś były do wybrania, ale tylko za soboty. Obecnie jak pracujesz w soboty, niedziele masz zapłacone nadgodziny 100%. System 6brygad daje jeszcze większą możliwość zarobku, poza dodatkiem za system, można odrabiać na nadgodzinach. Zatrudniają bezpośrednio do firmy.. I w Kościanie wcale niema bezrobocia.. Kiedyś fabryka papierosów tam była i dlatego ludziom dali pracę w nowej lokalizacji fabryki.. Możecie mnie hejtowac, ale pracuję tu i wiem,jak jest naprawdę i że jestem zadowolona!!!

pani @Lidiu, prosze nie dziwic sie ze pracownikow zmusza sie do pracy w weekendy i nie wyplaca wynagrodzenia za to, gdyz istnieja dobrze znane metody zgodne z polskim prawem, prosze mi wierzyc, ze takie praktyki zachodza w tej firmie, z tego wzgledu zwolnilo sie sporo pracownikow i dlatego intensywnie poszukuja nowych, oczywiscie niczego ich (zarzadu) to nie nauczylo, bo proceder trwa nadal, szukajac wolontariuszy i naiwniakow, albo jednych i drugich

Lidia

Z aktualnych ofert pracy Imperial Tobacco Polska @starwars, wynika, że praca jest w systemie 3 zmianowym, więc na pewno obejmuje też pracę w weekendy. Zastanawia mnie tylko dlaczego firma miałaby za nie, nie płacić?

StarWars
@Lidia

Ponieważ są do wybrania np. w gorszym przypadku to środa wolna za sobotę pracującą.

StarWars

Nie polecam dla osób z doświadczeniem, kiedyś może były bardzo dobre warunki. Kto może i potrafi coś więcej zmienia pracę albo realizuje się w inny sposób. Warunki zbliżyły się do warunków mniejszych i mniej prestiżowych firm. Dla osób zaczynających dobra firma na 2-3 lata i uciekaj. Ogólnie panuje zasada pracy w weekend do wybrania w ciągu tygodnia bez zapłaty za nadgodziny. Niewolnictwo weekendowe , pracujesz po to aby żyć a nie pracować w weekendy.

xxx

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w imperial tobacco i otrzymałem informację że max w ciągu 2 tyg otrzymam ostateczną decyzję. Mija 3 tydzień i cisza żadnej informacji zwrotnej. Jak wygląda ich informacja zwrotna o nieprzyjęciu???

Lidia

@al-bano to w takim razie możesz napisać, jak twoim zdaniem wygląda praca i jej warunki w przypadku tej konkretnej firmy? Każdy głos w dyskusji jest ważny, o ile jest merytoryczny i może przynieść wymierne korzyści osobom, której aktualnie poszukują pracy w tych okolicach.

al-bano

post powyzej zostal napisany przez propagandową jednostke imperiala i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia, jest to idealny przyklad na to jak zaklamuje sie sytuacje w firmie, wszak inaczej nie zwolniloby sie tylu (dobrych) pracownikow na przestrzeni chociazby ostatniego roku, ale o tym nie wspomna ze poszukuja ludzi nie ze wzgledu na rozbudowe czy zwiekszenie parku maszynowego tylko ze pozwalnialo sie duzo osob m.in. ze wzgledu na sposob traktowania przez koordynatorow nie majacych zielonego pojecia o branzy

beng87

Laborant ds analiz chemicznych. Jak wygląda taka praca? Ktoś pracował na tym stanowisku? Ile na tym stanowisku się zarabia? pozdro

Lemur

Oooo... jak miło czytać takie rzeczy :) pracowałem w Jankowicach ponad 7lat na PP, zwolniłem się w styczniu 2015, widzę że niewiele zmieniło się od tego czasu czyli sianie propagandy przez kolesiostwo i poplecznictwo rodzinne, hehe... ogólnie poza imperialem też istnieje świat, w innych firmach ludzi szanują, doceniają, nawet socjal lepszy i stawki wyższe, nie to co w Jankowicach się wyprawia, wszystkim pracującym w imperialu życzę odwagi w spróbowaniu czegoś innego, ja nie żałuję i nie wrócę do tej kopalni

Do komentarza "onak" gratuluję czytania że zrozumieniem! W komentarzach jest mowa o zatrudnieniu przez Randstad więc nie wiem o jakich wczasach pod gruszą i trzynastkach mówisz. To o czym mówisz nie dotyczy pracowników agencyjnych tylko zatrudnionych przez Imperial.

Maciej

witam, w jakich godzinach pracujecie? zastanawiam sie, czy skladać do nich CV

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Tobacco Polska S.A.