Paneltech

Opinie o Paneltech

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie pojawiające się na naszym forum. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie Gowork.pl

Cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, dzięki której stale polepszamy jakość naszych usług. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami i wyrażania swojej opinii dot. szczegółów konkretnej sytuacji na adres: info@paneltech.pl

Jesteśmy polskim producentem materiałów budowlanych, który działa na rynku od 1989 roku. Kładziemy nacisk zarówno na wysoką jakość i solidność wytwarzanych wyrobów, jak i na terminowość usług i dostaw.  Jest to możliwe do osiągnięcia tylko przy pomocy zgranego zespołu, dlatego tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska współpracy oraz praktyczne wsparcie rozwoju naszych pracowników.

Osoby, które są zainteresowane pracą u nas, zachęcamy do aplikowania na nasze oferty.

Serdecznie pozdrawiamy,

Firma Paneltech

Tak, szkolenia kadrowe, księgowe, bhp, szkolenia na wózki widłowe, suwnice itp. nasza firma finansuje w całości. Pozdrawiamy, Paneltech

Czy firma Paneltech w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Urszula

Wszystkie wymogi odnośnie danego stanowiska są zawsze zawarte w danej ofercie pracy. Gdy kandydat złoży u nas aplikację, a jego CV spełnia oczekiwania oferty, to w ciągu kilku dni kontaktujemy się z daną osobą telefonicznie i zapraszamy na spotkanie. Podczas rozmowy chcemy przede wszystkim lepiej poznać kandydata oraz jego kwalifikacje. Spotkanie to także jest czas dla starającego się o pracę, który może wykorzystać, aby poznać nas i warunki pracy. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na nasz adres e-mail: info@paneltech.pl. Pozdrawiamy, Paneltech

Pracownik gospodarczy to oferta tylko dla facetów? Np w kwietniu tu była taka oferta i miałam spytać czy nie ma tam pracy dorywczej ale potem myślę, że pewnie nie dla kobiet tylko coś ciężkiego mam rację? Jak nadal coś jest właśnie bo w sumie nie wiem

YK Nowy wpis

Chce zmienić pracę i planuje złożyć CV do firmy. Na jakie wynagrodzenie można liczyć na start? Czy posiadane kwalifikacje UDT na suwnice będzie można przedłużać? Czy jest możliwość pracy na jednej zmianie rannej czy trzeba być dyspozycyjny na 3 zmiany? Na jakie benefity można liczyć?

Co tam ma robić ten pracownik gospodarczy właściwie? Próbowałem poszukać w starszych ogłoszeniach z lipca, bo słyszałem o tej pracy, ale zniknęły już tam te listy zadań i wymogów. Może tu ktoś się orientuje? Dziękuję bardzo.

Nowy wpis

Dzień dobry, Do wymogów pracownika gospodarczego należy m.in. dbanie o czystość i utrzymanie porządku na terenie zakładu oraz prace za i wyładunkowe. Pozdrawiamy, Paneltech

@Paneltech

Dzień dobry. co się tutaj załadowuje lub rozładowuje? Jakie to gabaryty? Jaki ciężar? Czy są do tego udostępniane specjalistyczne sprzęty pomocnicze? Chyba, że ich nie potrzeba?

mot

Firma niesłowna nie dała odpowiedzi o przyjęciu, a tu znowu dają kolejne ogłoszenie. Czy to wasz sposób na (usunięte przez administratora) danych osobowych?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Paneltech? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. eksportu? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Paneltech? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Jak powiesz, że będziesz robić za darmo to na pewno robotę dostaniesz. A tak na poważnie to strata czasu aby iść w ogóle do nich na rozmowę ja byłem i odpowiedzi nie dostaniesz od razu o przyjęciu bo mają innych kandydatów w moim przypadku nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, że mnie nie chcą przyjąć o czym na rozmowie mówił sam kierownik. Od mojej rozmowy minął miesiąc, a firma znowu ma nowe ogłoszenie więc kogo szukają czy tylko zbierają dane prywatnych osób?

Jaki dress code obowiązuje w Paneltech?

Dres z targu wystarczy? :D Dla PH także? upewniam się, bo jest teraz oferta w kontekście stolarki aluminiowej. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to typ umowy, jest tylko wskazana ta o pracę. Co z kontraktem? I czy gdyby ktoś na niego przeszedł to te wszystkie benefity z oferty normalnie by przysługiwały czy nie bardzo? oceni tez ktoś z własnego doświadczenia sprzedaż?

Dzień dobry, Na stanowisku przedstawiciela handlowego obowiązuje strój smart casual. Co do formy zatrudnienia to w tym przypadku oferujemy tylko umowę o pracę. Pozdrawiamy, Paneltech

ciekawski

witam jak wyglda praca na stanowisku pracownik gospodarczy ilu ludzi zarobki wrunki pracy itp ogloszenie wisi albo dlugo albo regularnie co pol roku rok oco chodzi jakie tam sa problemy czy chodzi tylko o zarobki moze ktos uchyli rombka tajemnicy dziekuje i pozdrawiam

Plomba

Kto mądry to nie pójdzie tam do pracy, zarobki słabe i nie możesz zachorować inaczej do widzenia bez wcześniejszego poinformowania

Edyta
@Plomba

Nie zrozumiałam chyba co to znaczy, że do widzenia za jedną nieobecność? nie chodziło tu o jakąś premię frekwencyjną przypadkiem czy coś? komuś tak się przytrafiło? jeśli tak to w jakich okolicznościach?

Witam chciałbym u Państwa podjąć pracę, jakie są wolne stanowiska u Państwa ?

@Kandydat

Dzień dobry, Nasze aktualne oferty pracy można znaleźć pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/praca/paneltech;pr Pozdrawiamy, Paneltech

Nie anonim.

Zostawiłem w tej firmie kilka lat swojego życia. Wielu z Was doskonale wie kim jestem. Nie mam żalu do firmy bo zostałem zwolniony. Zwolniłem się sam. Nie z powodów finansowych. Dość miałem hipokryzji, prywaty, traktowania wszystkich "nie swoich" jak złodziei. W firmie są równi i równiejsi. Nazwisk nie podam bo naruszyłbym prawo do prywatnosci i RODO. Z racji zajmowanego wówczas stanowiska wiem co nie co. Czytam opinie "pracodawcy" i pękam ze śmiechu. Odnoszę wrażenie, że oglądam konferencję prasową premiera Morawieckiego. Propaganda sukcesu.

Tom
@Nie anonim.

Dzień dobry chciałem się dowiedzieć Jakie jest wynagrodzenie brutto na okresie próbnym i po okresie próbnym może tak nim więcej wiesz cos w tym temacie ?? Bo nie wiem czy warto składać CV Pozdrawiam serdecznie

Maniek

Witam chciałbym podjąć pracę na stanowisku produkcyjnym mam uprawienia na wózek ale wydane przez NOT czy jeśli dostałbym się na produkcję jest możliwość zrobienia kursu udt w przyszłości? I na produkcji 3 zmiany?

Witam. Macie ofertę pracy dla kierowcy C+E. Pytanie jaki system pracy, jaki tabor i przede wszystkim na jakim poziomie wynagrodzenie?

@Ania

To ja się podłączę. Bo widziałam dawne ogłoszenie na Elektryka. Też ciekawi mnie poziom wynagrodzenia. I jeszcze jak długo trwa cała rekrutacja?

@Ania

Aktualne oferty pracy dostępne są na portalu praca.pl bądź pracuj.pl. System pracy 1 zmianowy, wyjazdy na tereny ościennych województw. Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i stażu pracy danego kandydata. Dysponujemy taborem marki Mercedes, Man, Renault. Pozdrawiamy, Paneltech

@Anna

Każda rekrutacja trwa nie dłużej niż 30 dni, tak jak aktualne ogłoszenie na portalu praca.pl bądź pracuj.pl. Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i stażu pracy kandydata. Pozdrawiamy, Paneltech

Maja

Na jaki okres zawierana jest pierwsza umowa na okres próbny?

@Maja

Dzień dobry, Umowa na okres próbny jest u nas zawierana do 3 miesięcy. Pozdrawiamy, Paneltech

Maja
@Paneltech

Czy praca wymaga dźwigania?

@Maja

Dzień dobry, Praca wymaga przenoszenia na krótkich odcinkach sprzętu niezbędnego do pracy do 5 kg. Pozdrawiamy, Paneltech

@Paneltech

Czy osoba reprezentująca firmę była kiedyś na hali zobaczyć jak praca wygląda? Praca nijak się ma do tego co jest napisane w komentarzu. Proszę napisać jak wyglądają przerwy i kiedy w końcu zostanie uruchomiona ta elektroniczna ewidencja czasu pracy.

Dzień dobry, Co do wymagań odnośnie przenoszenia - to była odpowiedź do stanowiska sprzątaczki. Wiadomo, że różni się to w zależności od stanowiska i wykonywanej pracy. Np. praca na hali dopuszcza przenoszenie do 30 kg w przypadku pracy stałej lub 35 kg w przypadku pracy dorywczej. Odpowiadając w temacie przerw, u nas wygląda to tak, jak określa to kodeks pracy i regulamin pracy, czyli jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy. Nad elektroniczną ewidencją czasu pracy wciąż pracujemy, prosimy o cierpliwość, na pewno zostanie ona w swoim czasie wprowadzona. Pozdrawiamy, Paneltech

Zarobki 21,5 zł brutto to każdy sobie żąda pytanie czy to mało czy dużo, pytają czy weekend do pracy nie obowiązkowa ale nie pójdziesz to krzywo patrzą, jak dla mnie szkoda czasu

Poszukuję zatrudnienia na Pracownik Gospodarczy. Paneltech oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Dzień dobry, Czy mógłby Pan doprecyzować, jaką zmianę formy zatrudnienia ma Pan na myśli? Pozdrawiamy, Paneltech

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Paneltech w przypadku pracy jako Kierowca?

Dzień dobry, Ze względu na charakter pracy na tym stanowisku niestety nie ma możliwości pracy zdalnej. Jednak czekamy z niecierpliwością na propozycje, jak Pan by widział prace kierowcy w systemie zdalnym, może o czymś nie pomyśleliśmy :) Pozdrawiamy, Paneltech

nowy

Sprzątaczka-godziny pracy jakie?zarobek?co należy do wykonywanych zadań?

@nowy

Dzień dobry, godziny pracy to 6.00-14.00 lub 7.00-15.00. Zakres obowiązków: utrzymanie czystości, sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, szatni, jadalni w budynku biurowca oraz na halach produkcyjnych. Pozdrawiamy, Paneltech

@Paneltech

sprzataczka dostaje jakies ciuchy robocze od firmy czy musi zalatwiac sobie sama?

Witam. Jak wygląda czas pracy operatora wózka widłowego w zakładzie w Chorzowie (chodzi mi o godziny pracy). Ze względu na małe dziecko szukam roboty do max 16.00.

@Paweł

Dzień dobry, na stanowisku operatora wózka widłowego mamy system trzyzmianowy: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00. Pozdrawiamy, Paneltech

Czy często Paneltech poszukuje kogoś na stanowisko Operator? Ile osób tam pracuje?

Sebastian

Jak to warunki do kitu? Opowiesz coś więcej? Bo zastanawiam się czy warto tu składać CV, a Twój wpis nie brzmi za dobrze. ;/

Dingo
@Sebastian

To chyba masz odpowiedź...

W naszej firmie pracuje około 240 pracowników. Zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni, rozwijali się i pracowali u nas jak najdłużej. Natomiast rotacje oczywiście się zdarzają, jak w każdej firmie. W tej chwili poszukujemy osoby na stanowisko Operatora maszyn /Pracownika do za i wyładunku. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego profilu, będzie Pan mógł znaleźć na nim wszystkie aktualne oferty pracy. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Paneltech

@Sebastian

Panie Sebastianie, Zaręczamy, że zaprezentowane przez nas warunki zatrudnienia na rozmowie rekrutacyjnej pokrywają się z rzeczywistością. Zachęcamy do odwiedzin w siedzibie naszej firmy i rozmów z pracownikami, aby osoby, które zastanawiają się nad podjęciem u nas pracy, miały możliwość ocenienia naszych wspólnych starań samemu. Do składania CV oczywiście zachęcamy, wszystkie aktualne oferty znajdują się w zakładce “oferty pracy”. Jeśli dana oferta spotka się za Pana zainteresowaniem, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przycisk aplikuj. Jeśli takowej nie ma, to zachęcamy do regularnego odwiedzania profilu, ponieważ będą tutaj udostępniane wszystkie potencjalne oferty pracy. Pozdrawiamy, Paneltech

Ktos

Male zarobki,na tyle lat pracy, firma sie rozwija kokosy to tylko mozna zarobić jak sie robi umysłowo ,fizycznie beznadzieja,powinni sie wstydzic korporacyjni ludzie ,wstyd ,gdyby nie ludzie zwykli pracujacy fizycznie firma by nie przetrwała ale my sie dla nich nie liczymy,jestesmy z tego dolnego sortu.tyle

Sebastian
@Ktos

Małe czyli jakie? Możesz podać jakieś konkretne liczby jeśli chodzi o zarobki w Paneltech? Co się składa na wynagrodzenie, są jakieś premie może? Jeśli tak to za co?

Nie anonim
@Ktos

Kierowcy zarabiają grosze, wózkowi zarabiają grosze. Nawet w " biurowcu" (pomimo obiegowej opini) zarabiają grosze. Krocie zarabiają nieliczni. (usunięte przez administratora) Kierownik kierownikowi nie równy. Jeden kierownik mając (usunięte przez administratora)odpowiedzialność zarabia więcej niż inny mając np: prokuratora, ITD, Policję, WKU i inne służby na głowie.

@Ktos

Dziękujemy za Pana komentarz. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni gorzkimi słowami i zarzutami, obok których nie możemy przejść obojętnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji naszych klientów jest satysfakcja pracowników, dlatego staramy się stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Jeśli jest coś, co według Pana należałoby zmienić w funkcjonowaniu naszej firmy, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@paneltech.pl. Odpowiedź zwrotna byłych pracowników jest dla nas szczególnie cenna, bo tylko dzięki takim informacjom możemy nieustannie zmieniać się na lepsze. Pozdrawiamy, Paneltech

Zostaw merytoryczną opinię o Paneltech - Chorzów

• Jak się pracuje w Paneltech?

Zobacz opinie na temat firmy Paneltech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paneltech?

Paneltech